Imprezy regatowe na Zalewie Wiślanym w 2019 roku

Nazwa Regat: Puchar Tolkmicka - PBP

Liczba wyścigów: 5

Miejsce: Tolkmicko

Data: 14-16.06.2019

Liczba grup: 1




Podsumowanie


Nr Grupy: 1

L.p. Nazwa Jachtu Nr Zdobyte punkty Miejsce Puchar serników
W1 W2 W3 W4 W5 Razem Sternik Punkty
1RaLTU 42111  9  11 12,25 15 49,251Ryszard D.--
2IrbisPOL 1020912,25 12,25  9  11 13,5 492Janusz R.--
3Litwinka 2POL 166069 11 10  4  18,375 48,3753Marian D.--
4Kompiss356 8  10 12,25 9 12 43,254Grzegorz P.--
5FacilPOL 108306  0  8 10 9 335Tomasz K.--
6Błękitna BryzaNZ 2010 4  0  0 16,5 30,56Sławomir K.--
7GusumPOL 17332 7  8 7 8 7,5 30,57Józef Ś.--
8Kareta IIPOL 5504 5  6 6 7 10,5 29,58Wiesław S.--
9GienekPOL 127974 7  4  5 6 229Marek D.--
10Another GoS 5959 3  5 5 6 0 1610Marek T.--
11MokaPOL 189630 0 0 0 0 011Tomasz S.--
12AleksiakPOL 145780 0 0 0 0 011Joanna S.--



Wyniki


Nr wyścigu: 1

Godzina startu: 11:15:00

Nr Grupy: 1

L.p. Nazwa Jachtu Nr KWR Sternik Godz. mety Czas trasy Czas KWR Miej
sce
1IrbisPOL 102091,3388Janusz R.12:08:0000:53:0001:10:571
2RaLTU 4211,4716Ryszard D.12:05:5000:50:5001:14:482
3Błękitna BryzaNZ 201,2479Sławomir K.12:15:1401:00:1401:15:103
4Litwinka 2POL 166061,3306Marian D.12:12:5600:57:5601:17:054
5Kompiss3561,2428Grzegorz P.12:18:1401:03:1401:18:355
6GusumPOL 173321,1948Józef Ś.12:21:4101:06:4101:19:406
7FacilPOL 108301,1984Tomasz K.12:21:4601:06:4601:20:017
8Kareta IIPOL 55041,1966Wiesław S.12:27:0901:12:0901:26:208
9GienekPOL 127971,2637Marek D.12:23:5701:08:5701:27:089
10Another GoS 59591,2512Marek T.12:25:2601:10:2601:28:0810
11MokaPOL 189631,2483Tomasz S.DNSDNS
12AleksiakPOL 145781,2315Joanna S.DNSDNS


Nr wyścigu: 2

Godzina startu: 12:36:00

Nr Grupy: 1

L.p. Nazwa Jachtu Nr KWR Sternik Godz. mety Czas trasy Czas KWR Miej
sce
1IrbisPOL 102091,3388Janusz R.13:22:5400:46:5401:02:471
2Litwinka 2POL 166061,3306Marian D.13:23:3500:47:3501:03:192
3Kompiss3561,2428Grzegorz P.13:28:1100:52:1101:04:513
4RaLTU 4211,4716Ryszard D.13:20:1800:44:1801:05:124
5GusumPOL 173321,1948Józef Ś.13:33:3100:57:3101:08:435
6GienekPOL 127971,2637Marek D.13:31:5300:55:5301:10:376
7Kareta IIPOL 55041,1966Wiesław S.13:35:3600:59:3601:11:197
8Another GoS 59591,2512Marek T.13:35:2000:59:2001:14:148
9Błękitna BryzaNZ 201,2479Sławomir K.13:37:5701:01:5701:17:189
10FacilPOL 108301,1984Tomasz K.DNSDNS
11MokaPOL 189631,2483Tomasz S.DNSDNS
12AleksiakPOL 145781,2315Joanna S.DNSDNS


Nr wyścigu: 3

Godzina startu: 13:53:00

Nr Grupy: 1

L.p. Nazwa Jachtu Nr KWR Sternik Godz. mety Czas trasy Czas KWR Miej
sce
1Kompiss3561,2428Grzegorz P.14:45:0000:52:0001:04:381
2RaLTU 4211,4716Ryszard D.14:38:1600:45:1601:06:372
3Litwinka 2POL 166061,3306Marian D.14:43:2900:50:2901:07:103
4IrbisPOL 102091,3388Janusz R.14:43:2000:50:2001:07:234
5FacilPOL 108301,1984Tomasz K.14:50:2900:57:2901:08:535
6GusumPOL 173321,1948Józef Ś.14:55:2201:02:2201:14:316
7Kareta IIPOL 55041,1966Wiesław S.14:55:5301:02:5301:15:157
8Another GoS 59591,2512Marek T.14:57:3701:04:3701:20:518
9GienekPOL 127971,2637Marek D.14:57:5301:04:5301:22:009
10Błękitna BryzaNZ 201,2479Sławomir K.DNSDNS
11MokaPOL 189631,2483Tomasz S.DNSDNS
12AleksiakPOL 145781,2315Joanna S.DNSDNS


Nr wyścigu: 4

Godzina startu: 15:06:00

Nr Grupy: 1

L.p. Nazwa Jachtu Nr KWR Sternik Godz. mety Czas trasy Czas KWR Miej
sce
1RaLTU 4211,4716Ryszard D.15:55:2500:49:2501:12:431
2IrbisPOL 102091,3388Janusz R.16:00:4700:54:4701:13:212
3FacilPOL 108301,1984Tomasz K.16:10:4101:04:4101:17:313
4Kompiss3561,2428Grzegorz P.16:09:0001:03:0001:18:184
5GusumPOL 173321,1948Józef Ś.16:12:1601:06:1601:19:115
6Kareta IIPOL 55041,1966Wiesław S.16:15:4301:09:4301:23:256
7Another GoS 59591,2512Marek T.16:14:3201:08:3201:25:457
8GienekPOL 127971,2637Marek D.16:13:5601:07:5601:25:518
9Litwinka 2POL 166061,3306Marian D.16:13:2301:07:2301:29:409
10Błękitna BryzaNZ 201,2479Sławomir K.DNSDNS
11MokaPOL 189631,2483Tomasz S.DNSDNS
12AleksiakPOL 145781,2315Joanna S.DNSDNS


Nr wyścigu: 5

Godzina startu: 10:30:00

Nr Grupy: 1

L.p. Nazwa Jachtu Nr KWR Sternik Godz. mety Czas trasy Czas KWR Miej
sce
1Litwinka 2POL 166061,3306Marian D.12:19:5101:49:5102:26:101
2Błękitna BryzaNZ 201,2479Sławomir K.12:27:5001:57:5002:27:032
3RaLTU 4211,4716Ryszard D.12:10:5701:40:5702:28:333
4IrbisPOL 102091,3388Janusz R.12:21:1401:51:1402:28:554
5Kompiss3561,2428Grzegorz P.12:30:1702:00:1702:29:295
6Kareta IIPOL 55041,1966Wiesław S.12:39:2902:09:2902:34:566
7FacilPOL 108301,1984Tomasz K.12:40:1202:10:1202:36:027
8GusumPOL 173321,1948Józef Ś.12:48:3202:18:3202:45:318
9GienekPOL 127971,2637Marek D.12:41:3302:11:3302:46:149
10Another GoS 59591,2512Marek T.DNSDNS
11MokaPOL 189631,2483Tomasz S.DNSDNS
12AleksiakPOL 145781,2315Joanna S.DNSDNS


Copyright 2011-2019 OptimaIT, www.optima-it.com.pl, e-mail: info@optima-it.com.pl