Imprezy regatowe na Zalewie Wiślanym w 2019 roku

Nazwa Regat: Puchar Tolkmicka

Liczba wyścigów: 5

Miejsce: Tolkmicko

Data: 14-16.06.2019

Liczba grup: 3




Podsumowanie


Nr Grupy: 1

L.p. Nazwa Jachtu Nr Zdobyte punkty Miejsce Puchar serników
W1 W2 W3 W4 W5 Razem Sternik Punkty
1RaLTU 4213  2  4,25 4,25 4,5 161Ryszard D.4,25
2IrbisPOL 102094,25 4,25  2  3 3 14,52Janusz R.3
3Litwinka 2POL 166062 3 3  1  6,375 14,3753Marian D.2
4GienekPOL 12797 1  1 1 2 1,5 5,54Marek D.1

Nr Grupy: 2

L.p. Nazwa Jachtu Nr Zdobyte punkty Miejsce Puchar serników
W1 W2 W3 W4 W5 Razem Sternik Punkty
1Kompiss356 3  4,25 4,25 4,25 4,5 17,251Grzegorz P.4,25
2Błękitna BryzaNZ 204,25 2  0  0 6,375 12,6252Sławomir K.3
3Another GoS 5959 2  3 3 3 0 93Marek T.2
4MokaPOL 18963 0  0 0 0 0 04Tomasz S.0

Nr Grupy: 3

L.p. Nazwa Jachtu Nr Zdobyte punkty Miejsce Puchar serników
W1 W2 W3 W4 W5 Razem Sternik Punkty
1FacilPOL 108303  0  4,25 4,25 4,5 161Tomasz K.3
2GusumPOL 173324,25 4,25  3  3 3 14,52Józef Ś.4,25
3Kareta IIPOL 5504 2  3 2 2 6,375 13,3753Wiesław S.2
4AleksiakPOL 14578 0  0 0 0 0 04Joanna S.0



Wyniki


Nr wyścigu: 1

Godzina startu: 11:15:00

Nr Grupy: 1

L.p. Nazwa Jachtu Nr KWR Sternik Godz. mety Czas trasy Czas KWR Miej
sce
1IrbisPOL 102091,3388Janusz R.12:08:0000:53:0001:10:571
2RaLTU 4211,4716Ryszard D.12:05:5000:50:5001:14:482
3Litwinka 2POL 166061,3306Marian D.12:12:5600:57:5601:17:053
4GienekPOL 127971,2637Marek D.12:23:5701:08:5701:27:084


Nr wyścigu: 2

Godzina startu: 12:36:00

Nr Grupy: 1

L.p. Nazwa Jachtu Nr KWR Sternik Godz. mety Czas trasy Czas KWR Miej
sce
1IrbisPOL 102091,3388Janusz R.13:22:5400:46:5401:02:471
2Litwinka 2POL 166061,3306Marian D.13:23:3500:47:3501:03:192
3RaLTU 4211,4716Ryszard D.13:20:1800:44:1801:05:123
4GienekPOL 127971,2637Marek D.13:31:5300:55:5301:10:374


Nr wyścigu: 3

Godzina startu: 13:53:00

Nr Grupy: 1

L.p. Nazwa Jachtu Nr KWR Sternik Godz. mety Czas trasy Czas KWR Miej
sce
1RaLTU 4211,4716Ryszard D.14:38:1600:45:1601:06:371
2Litwinka 2POL 166061,3306Marian D.14:43:2900:50:2901:07:102
3IrbisPOL 102091,3388Janusz R.14:43:2000:50:2001:07:233
4GienekPOL 127971,2637Marek D.14:57:5301:04:5301:22:004


Nr wyścigu: 4

Godzina startu: 15:06:00

Nr Grupy: 1

L.p. Nazwa Jachtu Nr KWR Sternik Godz. mety Czas trasy Czas KWR Miej
sce
1RaLTU 4211,4716Ryszard D.15:55:2500:49:2501:12:431
2IrbisPOL 102091,3388Janusz R.16:00:4700:54:4701:13:212
3GienekPOL 127971,2637Marek D.16:13:5601:07:5601:25:513
4Litwinka 2POL 166061,3306Marian D.16:13:2301:07:2301:29:404


Nr wyścigu: 5

Godzina startu: 10:30:00

Nr Grupy: 1

L.p. Nazwa Jachtu Nr KWR Sternik Godz. mety Czas trasy Czas KWR Miej
sce
1Litwinka 2POL 166061,3306Marian D.12:19:5101:49:5102:26:101
2RaLTU 4211,4716Ryszard D.12:10:5701:40:5702:28:332
3IrbisPOL 102091,3388Janusz R.12:21:1401:51:1402:28:553
4GienekPOL 127971,2637Marek D.12:41:3302:11:3302:46:144


Nr wyścigu: 1

Godzina startu: 11:15:00

Nr Grupy: 2

L.p. Nazwa Jachtu Nr KWR Sternik Godz. mety Czas trasy Czas KWR Miej
sce
1Błękitna BryzaNZ 201,2479Sławomir K.12:15:1401:00:1401:15:101
2Kompiss3561,2428Grzegorz P.12:18:1401:03:1401:18:352
3Another GoS 59591,2512Marek T.12:25:2601:10:2601:28:083
4MokaPOL 189631,2483Tomasz S.DNSDNS


Nr wyścigu: 2

Godzina startu: 12:36:00

Nr Grupy: 2

L.p. Nazwa Jachtu Nr KWR Sternik Godz. mety Czas trasy Czas KWR Miej
sce
1Kompiss3561,2428Grzegorz P.13:28:1100:52:1101:04:511
2Another GoS 59591,2512Marek T.13:35:2000:59:2001:14:142
3Błękitna BryzaNZ 201,2479Sławomir K.13:37:5701:01:5701:17:183
4MokaPOL 189631,2483Tomasz S.DNSDNS


Nr wyścigu: 3

Godzina startu: 13:53:00

Nr Grupy: 2

L.p. Nazwa Jachtu Nr KWR Sternik Godz. mety Czas trasy Czas KWR Miej
sce
1Kompiss3561,2428Grzegorz P.14:45:0000:52:0001:04:381
2Another GoS 59591,2512Marek T.14:57:3701:04:3701:20:512
3Błękitna BryzaNZ 201,2479Sławomir K.DNSDNS
4MokaPOL 189631,2483Tomasz S.DNSDNS


Nr wyścigu: 4

Godzina startu: 15:06:00

Nr Grupy: 2

L.p. Nazwa Jachtu Nr KWR Sternik Godz. mety Czas trasy Czas KWR Miej
sce
1Kompiss3561,2428Grzegorz P.16:09:0001:03:0001:18:181
2Another GoS 59591,2512Marek T.16:14:3201:08:3201:25:452
3Błękitna BryzaNZ 201,2479Sławomir K.DNSDNS
4MokaPOL 189631,2483Tomasz S.DNSDNS


Nr wyścigu: 5

Godzina startu: 10:30:00

Nr Grupy: 2

L.p. Nazwa Jachtu Nr KWR Sternik Godz. mety Czas trasy Czas KWR Miej
sce
1Błękitna BryzaNZ 201,2479Sławomir K.12:27:5001:57:5002:27:031
2Kompiss3561,2428Grzegorz P.12:30:1702:00:1702:29:292
3Another GoS 59591,2512Marek T.DNSDNS
4MokaPOL 189631,2483Tomasz S.DNSDNS


Nr wyścigu: 1

Godzina startu: 11:15:00

Nr Grupy: 3

L.p. Nazwa Jachtu Nr KWR Sternik Godz. mety Czas trasy Czas KWR Miej
sce
1GusumPOL 173321,1948Józef Ś.12:21:4101:06:4101:19:401
2FacilPOL 108301,1984Tomasz K.12:21:4601:06:4601:20:012
3Kareta IIPOL 55041,1966Wiesław S.12:27:0901:12:0901:26:203
4AleksiakPOL 145781,2315Joanna S.DNSDNS


Nr wyścigu: 2

Godzina startu: 12:36:00

Nr Grupy: 3

L.p. Nazwa Jachtu Nr KWR Sternik Godz. mety Czas trasy Czas KWR Miej
sce
1GusumPOL 173321,1948Józef Ś.13:33:3100:57:3101:08:431
2Kareta IIPOL 55041,1966Wiesław S.13:35:3600:59:3601:11:192
3FacilPOL 108301,1984Tomasz K.DNSDNS
4AleksiakPOL 145781,2315Joanna S.DNSDNS


Nr wyścigu: 3

Godzina startu: 13:53:00

Nr Grupy: 3

L.p. Nazwa Jachtu Nr KWR Sternik Godz. mety Czas trasy Czas KWR Miej
sce
1FacilPOL 108301,1984Tomasz K.14:50:2900:57:2901:08:531
2GusumPOL 173321,1948Józef Ś.14:55:2201:02:2201:14:312
3Kareta IIPOL 55041,1966Wiesław S.14:55:5301:02:5301:15:153
4AleksiakPOL 145781,2315Joanna S.DNSDNS


Nr wyścigu: 4

Godzina startu: 15:06:00

Nr Grupy: 3

L.p. Nazwa Jachtu Nr KWR Sternik Godz. mety Czas trasy Czas KWR Miej
sce
1FacilPOL 108301,1984Tomasz K.16:10:4101:04:4101:17:311
2GusumPOL 173321,1948Józef Ś.16:12:1601:06:1601:19:112
3Kareta IIPOL 55041,1966Wiesław S.16:15:4301:09:4301:23:253
4AleksiakPOL 145781,2315Joanna S.DNSDNS


Nr wyścigu: 5

Godzina startu: 10:30:00

Nr Grupy: 3

L.p. Nazwa Jachtu Nr KWR Sternik Godz. mety Czas trasy Czas KWR Miej
sce
1Kareta IIPOL 55041,1966Wiesław S.12:39:2902:09:2902:34:561
2FacilPOL 108301,1984Tomasz K.12:40:1202:10:1202:36:022
3GusumPOL 173321,1948Józef Ś.12:48:3202:18:3202:45:313
4AleksiakPOL 145781,2315Joanna S.DNSDNS


Copyright 2011-2019 OptimaIT, www.optima-it.com.pl, e-mail: info@optima-it.com.pl