Imprezy regatowe na Zalewie Wiślanym w 2019 roku

Nazwa Regat: Puchar Trzech Marszałków - PBP

Liczba wyścigów: 2

Miejsce: Frombork - Tolkmicko

Data: 27-30.06.2019

Liczba grup: 1




Podsumowanie


Nr Grupy: 1

L.p. Nazwa Jachtu Nr Zdobyte punkty Miejsce Puchar serników
W1 W2 Razem Sternik Punkty
1LITWINKA 2POL 1660622 23,25 45,251Marian D.--
2BERBEĆ IIPOL 523120 22 422Ryszard S.--
3WEGARUS 18921 21 423Sergey Z.--
4ODYSSEIRUS 16723,25 17 40,254Alexander S.--
5ANTILARUS 515919 20 395Albert U.--
6KOMPISS35617 16 336Grzegorz P.--
7IRBISPOL 1020911 19 307Janusz R.--
8EKLERPOL 859813 15 288Piotr K.--
9Carpe DiemRUS 48815 13 289Aleksandr O.--
10ARCTICARUS 86316 12 2810Victor S.--
11KenguruRUS 747 18 2511Vladimir L.--
12TIULENRUS 51218 7 2512Aleksiej G.--
13FACILPOL 108309 14 2313Tomasz K.--
14TORAPOL 1896110 11 2114Janusz P.--
15AphroditeRUS 277214 5 1915Igor B.--
16RALTU 4216 9 1516Ryszard D.--
17AlinaRUS 394 10 1417Sergey K.--
18NASZA JUTRZENKAPOL 1364212 1 1318Daria R.--
19ANOTHER GOS 59593 8 1119Marek T.--
20CAPELLARUS 69395 6 1120Mikhail V.--
21FordewindPOL 128578 1 921Mirosław K.--
22IRISKARUS 1751 1 222Sergey B.--
23ATKAPOL 150101 0 123Ryszard B.--



Wyniki


Nr wyścigu: 1

Godzina startu: 11:51:00

Nr Grupy: 1

L.p. Nazwa Jachtu Nr KWR Sternik Godz. mety Czas trasy Czas KWR Miej
sce
1ODYSSEIRUS 1671,3109Alexander S.14:50:3402:59:3403:55:241
2LITWINKA 2POL 166061,3306Marian D.14:48:1502:57:1503:55:512
3WEGARUS 1891,2238Sergey Z.15:07:5303:16:5304:00:573
4BERBEĆ IIPOL 52311,2395Ryszard S.15:05:5903:14:5904:01:414
5ANTILARUS 51591,3123Albert U.14:57:2203:06:2204:04:345
6TIULENRUS 5121,1754Aleksiej G.15:19:2203:28:2204:04:556
7KOMPISS3561,2428Grzegorz P.15:08:3903:17:3904:05:387
8ARCTICARUS 8631,2909Victor S.15:02:2503:11:2504:07:068
9Carpe DiemRUS 4881,3270Aleksandr O.14:58:0703:07:0704:08:189
10AphroditeRUS 27721,2698Igor B.15:07:1403:16:1404:09:1110
11EKLERPOL 85981,1957Piotr K.15:21:4203:30:4204:11:5611
12NASZA JUTRZENKAPOL 136421,1130Daria R.15:37:4403:46:4404:12:2112
13IRBISPOL 102091,3388Janusz R.14:59:5203:08:5204:12:5113
14TORAPOL 189611,2456Janusz P.15:15:0803:24:0804:14:1614
15FACILPOL 108301,1984Tomasz K.15:23:2403:32:2404:14:3215
16FordewindPOL 128571,2085Mirosław K.15:26:2203:35:2204:20:1616
17KenguruRUS 741,3608Vladimir L.15:08:2703:17:2704:28:4117
18RALTU 4211,4716Ryszard D.14:53:5303:02:5304:29:0818
19CAPELLARUS 69391,1718Mikhail V.15:40:4403:49:4404:29:1219
20AlinaRUS 391,1841Sergey K.15:39:5203:48:5204:31:0020
21ANOTHER GOS 59591,2512Marek T.15:29:5803:38:5804:33:5821
22IRISKARUS 1751,2263Sergey B.DNFDNF
23ATKAPOL 150101,2614Ryszard B.DNFDNF


Nr wyścigu: 2

Godzina startu: 10:37:00

Nr Grupy: 1

L.p. Nazwa Jachtu Nr KWR Sternik Godz. mety Czas trasy Czas KWR Miej
sce
1LITWINKA 2POL 166061,3306Marian D.14:09:3903:32:3904:42:571
2BERBEĆ IIPOL 52311,2395Ryszard S.14:26:2003:49:2004:44:162
3WEGARUS 1891,2238Sergey Z.14:34:0503:57:0504:50:093
4ANTILARUS 51591,3123Albert U.14:19:4003:42:4004:52:124
5IRBISPOL 102091,3388Janusz R.14:16:5003:39:5004:54:195
6KenguruRUS 741,3608Vladimir L.14:16:3103:39:3104:58:436
7ODYSSEIRUS 1671,3109Alexander S.14:27:2103:50:2105:01:587
8KOMPISS3561,2428Grzegorz P.14:40:5804:03:5805:03:128
9EKLERPOL 85981,1957Piotr K.14:52:1504:15:1505:05:129
10FACILPOL 108301,1984Tomasz K.14:51:5104:14:5105:05:2510
11Carpe DiemRUS 4881,3270Aleksandr O.14:31:3403:54:3405:11:1611
12ARCTICARUS 8631,2909Victor S.14:40:5204:03:5205:14:4812
13TORAPOL 189611,2456Janusz P.14:53:4304:16:4305:19:4613
14AlinaRUS 391,1841Sergey K.15:13:4204:36:4205:27:3814
15RALTU 4211,4716Ryszard D.14:20:4503:43:4505:29:1615
16ANOTHER GOS 59591,2512Marek T.15:08:4404:31:4405:40:0016
17TIULENRUS 5121,1754Aleksiej G.15:32:2904:55:2905:47:1917
18CAPELLARUS 69391,1718Mikhail V.15:34:5804:57:5805:49:0918
19AphroditeRUS 27721,2698Igor B.15:21:5904:44:5906:01:5219
20NASZA JUTRZENKAPOL 136421,1130Daria R.DNFDNF
21FordewindPOL 128571,2085Mirosław K.DNFDNF
22IRISKARUS 1751,2263Sergey B.DNFDNF
23ATKAPOL 150101,2614Ryszard B.DNSDNS


Copyright 2011-2019 OptimaIT, www.optima-it.com.pl, e-mail: info@optima-it.com.pl