Imprezy regatowe na Zalewie Wiślanym w 2019 roku

Nazwa Regat: Puchar Trzech Marszałków

Liczba wyścigów: 2

Miejsce: Frombork - Tolkmicko

Data: 27-30.06.2019

Liczba grup: 3




Podsumowanie


Nr Grupy: 1

L.p. Nazwa Jachtu Nr Zdobyte punkty Miejsce Puchar serników
W1 W2 Razem Sternik Punkty
1LITWINKA 2POL 166066 7,25 13,251Marian D.8,25
2ANTILARUS 51595 6 112Albert U.7
3ODYSSEIRUS 1677,25 3 10,253Alexander S.6
4IRBISPOL 102093 5 84Janusz R.5
5KenguruRUS 742 4 65Vladimir L.3
6Carpe DiemRUS 4884 2 66Aleksandr O.2
7RALTU 4211 1 27Ryszard D.1

Nr Grupy: 2

L.p. Nazwa Jachtu Nr Zdobyte punkty Miejsce Puchar serników
W1 W2 Razem Sternik Punkty
1BERBEĆ IIPOL 52318,25 8,25 16,51Ryszard S.8,25
2KOMPISS3567 7 142Grzegorz P.7
3ARCTICARUS 8636 6 123Victor S.6
4TORAPOL 189614 5 94Janusz P.5
5AphroditeRUS 27725 3 85Igor B.4
6ANOTHER GOS 59593 4 76Marek T.3
7IRISKARUS 1751 1 27Sergey B.2
8ATKAPOL 150101 0 18Ryszard B.1

Nr Grupy: 3

L.p. Nazwa Jachtu Nr Zdobyte punkty Miejsce Puchar serników
W1 W2 Razem Sternik Punkty
1WEGARUS 1898,25 8,25 16,51Sergey Z.8,25
2EKLERPOL 85986 7 132Piotr K.7
3TIULENRUS 5127 4 113Aleksiej G.6
4FACILPOL 108304 6 104Tomasz K.5
5AlinaRUS 391 5 65Sergey K.4
6NASZA JUTRZENKAPOL 136425 1 66Daria R.3
7CAPELLARUS 69392 3 57Mikhail V.2
8FORDEWINDPOL 128573 1 48Mirosław K.1



Wyniki


Nr wyścigu: 1

Godzina startu: 11:51:00

Nr Grupy: 1

L.p. Nazwa Jachtu Nr KWR Sternik Godz. mety Czas trasy Czas KWR Miej
sce
1ODYSSEIRUS 1671,3109Alexander S.14:50:3402:59:3403:55:241
2LITWINKA 2POL 166061,3306Marian D.14:48:1502:57:1503:55:512
3ANTILARUS 51591,3123Albert U.14:57:2203:06:2204:04:343
4Carpe DiemRUS 4881,3270Aleksandr O.14:58:0703:07:0704:08:184
5IRBISPOL 102091,3388Janusz R.14:59:5203:08:5204:12:515
6KenguruRUS 741,3608Vladimir L.15:08:2703:17:2704:28:416
7RALTU 4211,4716Ryszard D.14:53:5303:02:5304:29:087


Nr wyścigu: 2

Godzina startu: 10:37:00

Nr Grupy: 1

L.p. Nazwa Jachtu Nr KWR Sternik Godz. mety Czas trasy Czas KWR Miej
sce
1LITWINKA 2POL 166061,3306Marian D.14:09:3903:32:3904:42:571
2ANTILARUS 51591,3123Albert U.14:19:4003:42:4004:52:122
3IRBISPOL 102091,3388Janusz R.14:16:5003:39:5004:54:193
4KenguruRUS 741,3608Vladimir L.14:16:3103:39:3104:58:434
5ODYSSEIRUS 1671,3109Alexander S.14:27:2103:50:2105:01:585
6Carpe DiemRUS 4881,3270Aleksandr O.14:31:3403:54:3405:11:166
7RALTU 4211,4716Ryszard D.14:20:4503:43:4505:29:167


Nr wyścigu: 1

Godzina startu: 11:51:00

Nr Grupy: 2

L.p. Nazwa Jachtu Nr KWR Sternik Godz. mety Czas trasy Czas KWR Miej
sce
1BERBEĆ IIPOL 52311,2395Ryszard S.15:05:5903:14:5904:01:411
2KOMPISS3561,2428Grzegorz P.15:08:3903:17:3904:05:382
3ARCTICARUS 8631,2909Victor S.15:02:2503:11:2504:07:063
4AphroditeRUS 27721,2698Igor B.15:07:1403:16:1404:09:114
5TORAPOL 189611,2456Janusz P.15:15:0803:24:0804:14:165
6ANOTHER GOS 59591,2512Marek T.15:29:5803:38:5804:33:586
7IRISKARUS 1751,2263Sergey B.DNFDNF
8ATKAPOL 150101,2614Ryszard B.DNFDNF


Nr wyścigu: 2

Godzina startu: 10:37:00

Nr Grupy: 2

L.p. Nazwa Jachtu Nr KWR Sternik Godz. mety Czas trasy Czas KWR Miej
sce
1BERBEĆ IIPOL 52311,2395Ryszard S.14:26:2003:49:2004:44:161
2KOMPISS3561,2428Grzegorz P.14:40:5804:03:5805:03:122
3ARCTICARUS 8631,2909Victor S.14:40:5204:03:5205:14:483
4TORAPOL 189611,2456Janusz P.14:53:4304:16:4305:19:464
5ANOTHER GOS 59591,2512Marek T.15:08:4404:31:4405:40:005
6AphroditeRUS 27721,2698Igor B.15:21:5904:44:5906:01:526
7IRISKARUS 1751,2263Sergey B.DNFDNF
8ATKAPOL 150101,2614Ryszard B.DNSDNS


Nr wyścigu: 1

Godzina startu: 11:51:00

Nr Grupy: 3

L.p. Nazwa Jachtu Nr KWR Sternik Godz. mety Czas trasy Czas KWR Miej
sce
1WEGARUS 1891,2238Sergey Z.15:07:5303:16:5304:00:571
2TIULENRUS 5121,1754Aleksiej G.15:19:2203:28:2204:04:552
3EKLERPOL 85981,1957Piotr K.15:21:4203:30:4204:11:563
4NASZA JUTRZENKAPOL 136421,1130Daria R.15:37:4403:46:4404:12:214
5FACILPOL 108301,1984Tomasz K.15:23:2403:32:2404:14:325
6FORDEWINDPOL 128571,2085Mirosław K.15:26:2203:35:2204:20:166
7CAPELLARUS 69391,1718Mikhail V.15:40:4403:49:4404:29:127
8AlinaRUS 391,1841Sergey K.15:39:5203:48:5204:31:008


Nr wyścigu: 2

Godzina startu: 10:37:00

Nr Grupy: 3

L.p. Nazwa Jachtu Nr KWR Sternik Godz. mety Czas trasy Czas KWR Miej
sce
1WEGARUS 1891,2238Sergey Z.14:34:0503:57:0504:50:091
2EKLERPOL 85981,1957Piotr K.14:52:1504:15:1505:05:122
3FACILPOL 108301,1984Tomasz K.14:51:5104:14:5105:05:253
4AlinaRUS 391,1841Sergey K.15:13:4204:36:4205:27:384
5TIULENRUS 5121,1754Aleksiej G.15:32:2904:55:2905:47:195
6CAPELLARUS 69391,1718Mikhail V.15:34:5804:57:5805:49:096
7NASZA JUTRZENKAPOL 136421,1130Daria R.DNFDNF
8FORDEWINDPOL 128571,2085Mirosław K.DNFDNF


Copyright 2011-2019 OptimaIT, www.optima-it.com.pl, e-mail: info@optima-it.com.pl