Imprezy regatowe na Zalewie Wiślanym w 2019 roku

Nazwa Regat: Fromborska Jesień

Liczba wyścigów: 1

Miejsce: Frombork

Data: 07.09.2019

Liczba grup: 3




Nr wyścigu: 1

Godzina startu: 11:00:00

Nr Grupy: 1

L.p. Nazwa Jachtu Nr KWR Sternik Godz. mety Czas trasy Czas KWR Miej
sce
Punkty
PS
1IrbisPOL102091,3388Janusz R.13:51:3002:51:3003:49:36112,25
22 Easy 2POL 65571,4542Tomasz M.13:40:3802:40:3803:53:36211
3Kapka 2POL 182201,3358Marcin P.13:55:202:55:0203:53:49310
4KanguruRUS741,3608Władimir L.13:56:2802:56:2804:00:0849
5RaRS2801,4716Grzegorz S.13:44:502:44:0504:01:2858
6Litwinka 2POL166061,3306Marian D.14:15:3603:15:3604:20:1667
7Earl Grey1111,3041Zbigniew D.14:21:5203:21:5204:23:1576
8BaltikaRUS 8241,2802Evchenko S.14:28:5703:28:5704:27:3085
9VeraRUS 541,2725Mausha M.14:31:803:31:0804:28:4094
10SlocumNZE-0431,2952Lamp J.14:30:5603:30:5604:33:12103
11Souvenir74001,3523Tomasz S.14:34:703:34:0704:49:33112
12EoliaPOL 200981,2893Maciej C.15:4:1804:04:1805:14:59121


Nr wyścigu: 1

Godzina startu: 11:00:00

Nr Grupy: 2

L.p. Nazwa Jachtu Nr KWR Sternik Godz. mety Czas trasy Czas KWR Miej
sce
Punkty
PS
1SeaGullRUS 51,2393Genady S.14:22:4403:22:4404:11:15112,25
2Moka1,2530Tomasz S.14:22:3503:22:3504:13:50211
3Berbeć Ii1,2395Berbeć S.14:25:4603:25:4604:15:03310
4TeslaRUS 2221,2638Denis T.14:33:1803:33:1804:29:3449
5Błękitna BryzaPOL 147481,2479Sławomir K.14:38:1103:38:1104:32:1658
6AphroditeRUS 27721,2698Bagrov I.14:37:903:37:0904:35:4467
7KaravellaRUS 4331,2359Alexej S.15:1:4504:01:4504:58:4776
8Kompis3561,2428Grzegorz P.15:3:5704:03:5705:03:1185
9Another GoS59591,2512Mateusz G.15:3:2104:03:2105:04:2994
10PigoPOL189641,2530Paweł S.15:18:1304:18:1305:23:33103
11IriskaRUS 1751,2263Sergey B.15:58:2804:58:2806:06:01112
12SzafirPOL 1201,2455Henryk M.16:0:5505:00:5506:14:48121


Nr wyścigu: 1

Godzina startu: 11:00:00

Nr Grupy: 3

L.p. Nazwa Jachtu Nr KWR Sternik Godz. mety Czas trasy Czas KWR Miej
sce
Punkty
PS
1Mikka 141211,1952Daniel J.14:25:3503:25:3504:05:43112,25
2Facil1,1984Tomasz K.14:32:4803:32:4804:15:01211
3AlinaRUS 821,1642Sergey K.14:40:2403:40:2404:16:35310
4VegaRUS 1891,2238Zhadobko S.14:37:503:37:0504:25:4049
5CapellaRUS 69391,1718Michail V.14:51:3803:51:3804:31:2658
6MerciRUS 101,2073Aleksej A.15:2:5204:02:5204:53:1367
7TulenRUS 5121,1754Alexey G.15:11:1704:11:1704:55:2276
8AviraRUS 711,2007Genady A.15:11:4004:11:4005:02:1185
9G-PointPOL 181161,1721Franciszek N.15:20:1804:20:1805:05:0694
10Fortuna 2RUS 1981,2243Sergey B.15:18:1104:18:1105:16:06103
11Oxana1,1733Viktor Z.DNFDNF1
12Nasza JutrzenkaPOL 136421,1130Daria R.DNFDNF1


Copyright 2011-2019 OptimaIT, www.optima-it.com.pl, e-mail: info@optima-it.com.pl