Imprezy regatowe na Zalewie Wiślanym w 2018 roku

Nazwa Regat: Puchar Obwodu Kaliningradzkiego

Liczba wyścigów: 4

Miejsce: Kaliningrad

Data: 01.09.2018

Liczba grup: 3




Podsumowanie


Nr Grupy: 1

L.p. Nazwa Jachtu Nr Zdobyte punkty Miejsce Puchar serników
W1 W2 W3 W4 Razem Sternik Punkty
1MOKHITORUS 71006 6 7,25 10,875 30,1251Andrey N.7,25
2RUBIN78877,25 7,25 6 9 29,52Jurij D.6
3ODISSEYRUS 1674 5 5 6 203Alexander S.5
4TESLARUS 2223 4 3 7,5 17,54Denis T.4
5KENGURURUS 745 3 2 4,5 14,55Vladimir L.3
6DRUGAYA1 2 4 3 106Aleksandr O.2
7VERA541 1 1 1,5 4,57Michail M.1

Nr Grupy: 2

L.p. Nazwa Jachtu Nr Zdobyte punkty Miejsce Puchar serników
W1 W2 W3 W4 Razem Sternik Punkty
1TAMARAB 346 6 7,25 10,875 30,1251Yuriy A.7,25
2VEGARUS 1897,25 7,25 6 9 29,52Sergey Z.6
3NEVORUS 15585 5 5 6 213Alexander V.5
4LOUISA RACK5274 4 3 7,5 18,54Evgenij T.4
5FORTUNA II3 3 4 4,5 14,55Sergey B.3
6LILIA1 2 2 3 86Wiktor K.2
7NIKARUS 3322 1 1 1,5 5,57Aleksandr V.1

Nr Grupy: 3

L.p. Nazwa Jachtu Nr Zdobyte punkty Miejsce Puchar serników
W1 W2 W3 W4 Razem Sternik Punkty
1TIULENRUS 5126,25 6,25 4 7,5 241Aleksej G.7,25
2JAZZRUS 25263 5 6,25 9,375 23,6252Roman M.6
3CAPELLA5 3 5 6 193Michail V.5
4NAJADE1214 2 3 4,5 13,54Oleg M.3
5KSENIA1 4 2 3 105Sergei L.2
6VOLGA2 1 1 1,5 5,56Igor S.1



Wyniki


Nr wyścigu: 1

Godzina startu: 10:10:00

Nr Grupy: 1

L.p. Nazwa Jachtu Nr KWR Sternik Godz. mety Czas trasy Czas KWR Miej
sce
1RUBIN78871,2767Jurij D.10:43:2200:33:2200:42:361
2MOKHITORUS 71001,2814Andrey N.10:43:2000:33:2000:42:432
3KENGURURUS 741,3608Vladimir L.10:44:2900:34:2900:46:553
4ODISSEYRUS 1671,3109Alexander S.10:49:1400:39:1400:51:264
5TESLARUS 2221,2638Denis T.10:53:4200:43:4200:55:145
6DRUGAYA1,3130Aleksandr O.DNFDNF
7VERA541,2725Michail M.DNFDNF


Nr wyścigu: 2

Godzina startu: 11:11:00

Nr Grupy: 1

L.p. Nazwa Jachtu Nr KWR Sternik Godz. mety Czas trasy Czas KWR Miej
sce
1RUBIN78871,2767Jurij D.11:38:5900:27:5900:35:441
2MOKHITORUS 71001,2814Andrey N.11:40:5400:29:5400:38:192
3ODISSEYRUS 1671,3109Alexander S.11:41:2800:30:2800:39:563
4TESLARUS 2221,2638Denis T.11:43:3500:32:3500:41:114
5KENGURURUS 741,3608Vladimir L.11:41:2100:30:2100:41:185
6DRUGAYA1,3130Aleksandr O.11:45:5800:34:5800:45:556
7VERA541,2725Michail M.DNFDNF


Nr wyścigu: 3

Godzina startu: 12:00:00

Nr Grupy: 1

L.p. Nazwa Jachtu Nr KWR Sternik Godz. mety Czas trasy Czas KWR Miej
sce
1MOKHITORUS 71001,2814Andrey N.12:25:4600:25:4600:33:011
2RUBIN78871,2767Jurij D.12:26:4700:26:4700:34:122
3ODISSEYRUS 1671,3109Alexander S.12:28:5400:28:5400:37:533
4DRUGAYA1,3130Aleksandr O.12:32:0000:32:0000:42:014
5TESLARUS 2221,2638Denis T.12:33:6000:34:0000:42:585
6KENGURURUS 741,3608Vladimir L.12:32:4400:32:4400:44:336
7VERA541,2725Michail M.DNFDNF


Nr wyścigu: 4

Godzina startu: 12:50:00

Nr Grupy: 1

L.p. Nazwa Jachtu Nr KWR Sternik Godz. mety Czas trasy Czas KWR Miej
sce
1MOKHITORUS 71001,2814Andrey N.13:19:3400:29:3400:37:531
2RUBIN78871,2767Jurij D.13:20:3200:30:3200:38:592
3TESLARUS 2221,2638Denis T.13:24:2500:34:2500:43:303
4ODISSEYRUS 1671,3109Alexander S.13:23:3000:33:3000:43:554
5KENGURURUS 741,3608Vladimir L.13:22:2500:32:2500:44:075
6DRUGAYA1,3130Aleksandr O.13:27:4800:37:4800:49:386
7VERA541,2725Michail M.DNFDNF


Nr wyścigu: 1

Godzina startu: 10:10:00

Nr Grupy: 2

L.p. Nazwa Jachtu Nr KWR Sternik Godz. mety Czas trasy Czas KWR Miej
sce
1VEGARUS 1891,2238Sergey Z.10:47:5400:37:5400:46:231
2TAMARAB 341,2290Yuriy A.10:48:1200:38:1200:46:572
3NEVORUS 15581,1984Alexander V.10:53:5200:43:5200:52:343
4LOUISA RACK5271,2444Evgenij T.10:54:4200:44:4200:55:374
5FORTUNA II1,2251Sergey B.10:57:1600:47:1600:57:545
6NIKARUS 3321,2161Aleksandr V.10:59:4200:49:4201:00:266
7LILIA1,2041Wiktor K.11:02:3000:52:3001:03:137


Nr wyścigu: 2

Godzina startu: 11:11:00

Nr Grupy: 2

L.p. Nazwa Jachtu Nr KWR Sternik Godz. mety Czas trasy Czas KWR Miej
sce
1VEGARUS 1891,2238Sergey Z.11:41:0900:30:0900:36:541
2TAMARAB 341,2290Yuriy A.11:42:2100:31:2100:38:322
3NEVORUS 15581,1984Alexander V.11:44:4500:33:4500:40:273
4LOUISA RACK5271,2444Evgenij T.11:45:0900:34:0900:42:304
5FORTUNA II1,2251Sergey B.11:48:0800:37:0800:45:305
6LILIA1,2041Wiktor K.11:50:0600:39:0600:47:056
7NIKARUS 3321,2161Aleksandr V.11:52:5700:41:5700:51:017


Nr wyścigu: 3

Godzina startu: 12:00:00

Nr Grupy: 2

L.p. Nazwa Jachtu Nr KWR Sternik Godz. mety Czas trasy Czas KWR Miej
sce
1TAMARAB 341,2290Yuriy A.12:26:5400:26:5400:33:041
2VEGARUS 1891,2238Sergey Z.12:28:2600:28:2600:34:482
3NEVORUS 15581,1984Alexander V.12:30:5200:30:5200:36:593
4FORTUNA II1,2251Sergey B.12:32:5500:32:5500:40:204
5LOUISA RACK5271,2444Evgenij T.12:32:4500:32:4500:40:455
6LILIA1,2041Wiktor K.12:35:2100:35:2100:42:346
7NIKARUS 3321,2161Aleksandr V.12:40:0900:40:0900:48:507


Nr wyścigu: 4

Godzina startu: 12:50:00

Nr Grupy: 2

L.p. Nazwa Jachtu Nr KWR Sternik Godz. mety Czas trasy Czas KWR Miej
sce
1TAMARAB 341,2290Yuriy A.13:22:4000:32:4000:40:091
2VEGARUS 1891,2238Sergey Z.13:23:0900:33:0900:40:342
3LOUISA RACK5271,2444Evgenij T.13:23:4700:33:4700:42:023
4NEVORUS 15581,1984Alexander V.13:25:2900:35:2900:42:314
5FORTUNA II1,2251Sergey B.13:26:5500:36:5500:45:145
6LILIA1,2041Wiktor K.13:29:3500:39:3500:47:406
7NIKARUS 3321,2161Aleksandr V.13:31:2500:41:2500:50:227


Nr wyścigu: 1

Godzina startu: 10:10:00

Nr Grupy: 3

L.p. Nazwa Jachtu Nr KWR Sternik Godz. mety Czas trasy Czas KWR Miej
sce
1TIULENRUS 5121,1754Aleksej G.10:54:3500:44:3500:52:241
2CAPELLA1,1629Michail V.10:55:5500:45:5500:53:242
3NAJADE1211,1777Oleg M.10:59:0000:49:0000:57:423
4JAZZRUS 25261,1088Roman M.11:02:3800:52:3800:58:224
5VOLGA1,1943Igor S.11:01:0300:51:0301:00:585
6KSENIA1,1855Sergei L.11:03:3400:53:3401:03:306


Nr wyścigu: 2

Godzina startu: 11:11:00

Nr Grupy: 3

L.p. Nazwa Jachtu Nr KWR Sternik Godz. mety Czas trasy Czas KWR Miej
sce
1TIULENRUS 5121,1754Aleksej G.11:44:5100:33:5100:39:471
2JAZZRUS 25261,1088Roman M.11:48:4600:37:4600:41:532
3KSENIA1,1855Sergei L.11:47:2600:36:2600:43:123
4CAPELLA1,1629Michail V.11:48:2400:37:2400:43:304
5NAJADE1211,1777Oleg M.11:49:5400:38:5400:45:495
6VOLGA1,1943Igor S.11:52:1900:41:1900:49:216


Nr wyścigu: 3

Godzina startu: 12:00:00

Nr Grupy: 3

L.p. Nazwa Jachtu Nr KWR Sternik Godz. mety Czas trasy Czas KWR Miej
sce
1JAZZRUS 25261,1088Roman M.12:32:5600:32:5600:36:311
2CAPELLA1,1629Michail V.12:32:0100:32:0100:37:142
3TIULENRUS 5121,1754Aleksej G.12:31:5900:31:5900:37:363
4NAJADE1211,1777Oleg M.12:34:2900:34:2900:40:374
5KSENIA1,1855Sergei L.12:35:4000:35:4000:42:175
6VOLGA1,1943Igor S.12:36:0900:36:0900:43:106


Nr wyścigu: 4

Godzina startu: 12:50:00

Nr Grupy: 3

L.p. Nazwa Jachtu Nr KWR Sternik Godz. mety Czas trasy Czas KWR Miej
sce
1JAZZRUS 25261,1088Roman M.13:28:5700:38:5700:43:111
2TIULENRUS 5121,1754Aleksej G.13:27:1600:37:1600:43:482
3CAPELLA1,1629Michail V.13:29:0100:39:0100:45:223
4NAJADE1211,1777Oleg M.13:28:4500:38:4500:45:384
5KSENIA1,1855Sergei L.13:29:3800:39:3800:46:595
6VOLGA1,1943Igor S.13:32:3200:42:3200:50:486


Copyright 2011-2018 OptimaIT, www.optima-it.com.pl, e-mail: info@optima-it.com.pl