Imprezy regatowe na Zalewie Wiślanym w 2018 roku

Nazwa Regat: MasfrostCUP - PBP

Liczba wyścigów: 4

Miejsce: Tolkmicko

Data: 15-17.06.2018

Liczba grup: 1




Podsumowanie


Nr Grupy: 1

L.p. Nazwa Jachtu Nr Zdobyte punkty Miejsce Puchar serników
W1 W2 W3 W4 Razem Sternik Punkty
1RaLTU 42119 21,25 21,25 31,875 93,3751Grzegorz S.--
2Stradanka-18 19 19 28,5 84,52Mariusz I.--
3IrbisPOL 1020921,25 14 18 27 80,253Janusz R.--
4Another goS 595920 13 16 30 794Marek T.--
5MikkaPOL 1412115 20 20 22,5 77,55Sebastian N.--
6Raptor1020717 18 14 25,5 74,56Piotr C.--
7Litwinka 2POL 1660611 12 17 24 647Marian D.--
8Blue Velvet-12 11 13 18 548Zbigniew D.--
9Kareta IIPOL 556414 16 12 12 549Wiesław S.--
10PigoPOL 189645 17 15 16,5 53,510Tomasz S.--
11FacilPOL 1083013 10 8 21 5211Stefan P.--
12Studio LinePOL 1722016 15 11 7,5 49,512Jan P.--
13GusumN 19910 8 6 19,5 43,513Józef Ś.--
14AleksiakPOL 145786 9 9 13,5 37,514Joanna S.--
15MokaPOL 189639 4 7 15 3515Sławomir F.--
16Kompiss3588 5 10 10,5 33,516Grzegorz P.--
17KaperTolkmicko 247 7 5 9 2817Paweł K.--
18Nasza JutrzenkaPOL 136423 6 4 6 1918Daria R.--
19ToraPOL 189614 3 3 1,5 11,519Piotr R.--
20Entuzjasta-2 2 2 4,5 10,520Robert W.--
21Junior s-1 1 1 1,5 4,521Ryszard D.--



Wyniki


Nr wyścigu: 1

Godzina startu: 12:20:00

Nr Grupy: 1

L.p. Nazwa Jachtu Nr KWR Sternik Godz. mety Czas trasy Czas KWR Miej
sce
1IrbisPOL 102091,3388Janusz R.12:56:1300:36:1300:48:291
2Another goS 59591,2512Marek T.13:00:0900:40:0900:50:142
3RaLTU 4211,4716Grzegorz S.12:54:1000:34:1000:50:173
4Stradanka-1,4320Mariusz I.12:55:1700:35:1700:50:324
5Raptor102071,2398Piotr C.13:03:4000:43:4000:54:085
6Studio LinePOL 172201,3642Jan P.13:01:0500:41:0500:56:036
7MikkaPOL 141211,1952Sebastian N.13:07:0700:47:0700:56:197
8Kareta IIPOL 55641,1966Wiesław S.13:07:0900:47:0900:56:258
9FacilPOL 108301,1887Stefan P.13:08:5200:48:5200:58:059
10Blue Velvet-1,2226Zbigniew D.13:07:5400:47:5400:58:3410
11Litwinka 2POL 166061,3306Marian D.13:05:4000:45:4001:00:4611
12GusumN 1991,1948Józef Ś.13:12:4100:52:4101:02:5712
13MokaPOL 189631,2483Sławomir F.13:10:4000:50:4001:03:1513
14Kompiss3581,2428Grzegorz P.13:11:0600:51:0601:03:3014
15KaperTolkmicko 241,4363Paweł K.13:04:2900:44:2901:03:5315
16AleksiakPOL 145781,2299Joanna S.13:13:0800:53:0801:05:2116
17PigoPOL 189641,2483Tomasz S.13:13:0300:53:0301:06:1317
18ToraPOL 189611,2456Piotr R.13:15:2100:55:2101:08:5718
19Nasza JutrzenkaPOL 136421,1130Daria R.13:23:2601:03:2601:10:3619
20Entuzjasta-1,1324Robert W.13:24:1801:04:1801:12:4920
21Junior s-1,2540Ryszard D.13:23:5101:03:5101:20:0421


Nr wyścigu: 2

Godzina startu: 13:41:00

Nr Grupy: 1

L.p. Nazwa Jachtu Nr KWR Sternik Godz. mety Czas trasy Czas KWR Miej
sce
1RaLTU 4211,4716Grzegorz S.14:23:3000:42:3001:02:331
2MikkaPOL 141211,1952Sebastian N.14:38:3200:57:3201:08:462
3Stradanka-1,4320Mariusz I.14:29:3300:48:3301:09:313
4Raptor102071,2398Piotr C.14:38:4800:57:4801:11:404
5PigoPOL 189641,2483Tomasz S.14:40:2500:59:2501:14:105
6Kareta IIPOL 55641,1966Wiesław S.14:43:0401:02:0401:14:166
7Studio LinePOL 172201,3642Jan P.14:35:4200:54:4201:14:377
8IrbisPOL 102091,3388Janusz R.14:37:1200:56:1201:15:148
9Another goS 59591,2512Marek T.14:41:4701:00:4701:16:039
10Litwinka 2POL 166061,3306Marian D.14:38:4000:57:4001:16:4410
11Blue Velvet-1,2226Zbigniew D.14:46:3101:05:3101:20:0611
12FacilPOL 108301,1887Stefan P.14:48:2501:07:2501:20:0812
13AleksiakPOL 145781,2299Joanna S.14:46:5601:05:5601:21:0513
14GusumN 1991,1948Józef Ś.14:49:0001:08:0001:21:1514
15KaperTolkmicko 241,4363Paweł K.14:37:5800:56:5801:21:4915
16Nasza JutrzenkaPOL 136421,1130Daria R.14:54:4501:13:4501:22:0516
17Kompiss3581,2428Grzegorz P.14:47:3001:06:3001:22:3917
18MokaPOL 189631,2483Sławomir F.14:48:1401:07:1401:23:5618
19ToraPOL 189611,2456Piotr R.14:55:0201:14:0201:32:1319
20Entuzjasta-1,1324Robert W.15:06:2401:25:2401:36:4220
21Junior s-1,2540Ryszard D.DNFDNF


Nr wyścigu: 3

Godzina startu: 15:17:00

Nr Grupy: 1

L.p. Nazwa Jachtu Nr KWR Sternik Godz. mety Czas trasy Czas KWR Miej
sce
1RaLTU 4211,4716Grzegorz S.16:02:2600:45:2601:06:521
2MikkaPOL 141211,1952Sebastian N.16:16:0700:59:0701:10:392
3Stradanka-1,4320Mariusz I.16:06:5500:49:5501:11:293
4IrbisPOL 102091,3388Janusz R.16:11:0700:54:0701:12:274
5Litwinka 2POL 166061,3306Marian D.16:11:4700:54:4701:12:545
6Another goS 59591,2512Marek T.16:15:3400:58:3401:13:176
7PigoPOL 189641,2483Tomasz S.16:16:0800:59:0801:13:497
8Raptor102071,2398Piotr C.16:17:4401:00:4401:15:188
9Blue Velvet-1,2226Zbigniew D.16:19:1501:02:1501:16:069
10Kareta IIPOL 55641,1966Wiesław S.16:20:5801:03:5801:16:3310
11Studio LinePOL 172201,3642Jan P.16:13:3100:56:3101:17:0611
12Kompiss3581,2428Grzegorz P.16:19:0701:02:0701:17:1212
13AleksiakPOL 145781,2299Joanna S.16:20:5501:03:5501:18:3713
14FacilPOL 108301,1887Stefan P.16:23:1601:06:1601:18:4614
15MokaPOL 189631,2483Sławomir F.16:20:5701:03:5701:19:5015
16GusumN 1991,1948Józef Ś.16:25:1301:08:1301:21:3016
17KaperTolkmicko 241,4363Paweł K.16:13:5600:56:5601:21:4617
18Nasza JutrzenkaPOL 136421,1130Daria R.16:31:2501:14:2501:22:5018
19ToraPOL 189611,2456Piotr R.16:24:4901:07:4901:24:2819
20Entuzjasta-1,1324Robert W.16:33:2501:16:2501:26:3220
21Junior s-1,2540Ryszard D.16:27:5701:10:5701:28:5821


Nr wyścigu: 4

Godzina startu: 10:30:00

Nr Grupy: 1

L.p. Nazwa Jachtu Nr KWR Sternik Godz. mety Czas trasy Czas KWR Miej
sce
1RaLTU 4211,4716Grzegorz S.12:21:5201:51:5202:44:371
2Another goS 59591,2512Marek T.12:44:0702:14:0702:47:482
3Stradanka-1,4320Mariusz I.12:29:2701:59:2702:51:033
4IrbisPOL 102091,3388Janusz R.12:42:0002:12:0002:56:434
5Raptor102071,2398Piotr C.12:53:5802:23:5802:58:295
6Litwinka 2POL 166061,3306Marian D.12:44:2002:14:2002:58:456
7MikkaPOL 141211,1952Sebastian N.12:59:5102:29:5102:59:067
8FacilPOL 108301,1887Stefan P.13:10:0602:40:0603:10:198
9GusumN 1991,1948Józef Ś.13:11:1302:41:1303:12:379
10Blue Velvet-1,2226Zbigniew D.13:08:0702:38:0703:13:1910
11PigoPOL 189641,2483Tomasz S.13:06:0702:36:0703:14:5311
12MokaPOL 189631,2483Sławomir F.13:07:3802:37:3803:16:4612
13AleksiakPOL 145781,2299Joanna S.13:10:1002:40:1003:16:5913
14Kareta IIPOL 55641,1966Wiesław S.13:16:4602:46:4603:19:3314
15Kompiss3581,2428Grzegorz P.13:13:4202:43:4203:23:2715
16KaperTolkmicko 241,4363Paweł K.12:52:4902:22:4903:25:0816
17Studio LinePOL 172201,3642Jan P.13:02:5602:32:5603:28:3817
18Nasza JutrzenkaPOL 136421,1130Daria R.13:51:1003:21:1003:43:5418
19Entuzjasta-1,1324Robert W.13:54:5403:24:5403:52:0219
20ToraPOL 189611,2456Piotr R.DNFDNF
21Junior s-1,2540Ryszard D.DNFDNF


Copyright 2011-2018 OptimaIT, www.optima-it.com.pl, e-mail: info@optima-it.com.pl