Imprezy regatowe na Zalewie Wiślanym w 2018 roku

Nazwa Regat: MasfrostCUP

Liczba wyścigów: 4

Miejsce: Tolkmicko

Data: 15-17.06.2018

Liczba grup: 3




Podsumowanie


Nr Grupy: 1

L.p. Nazwa Jachtu Nr Zdobyte punkty Miejsce Puchar serników
W1 W2 W3 W4 Razem Sternik Punkty
1RaLTU 4216 7,25 7,25 10,875 31,3751Grzegorz S.8,25
2Stradanka-5 6 6 9 262Mariusz I.7
3IrbisPOL 102097,25 4 5 7,5 23,753Janusz R.6
4Litwinka 2POL 166063 3 4 6 164Marian D.5
5Studio LinePOL 172204 5 3 3 155Jan P.3
6KaperTolkmicko 242 2 2 4,5 10,56Paweł K.2
7(Janmor 31)POL 136021 1 1 1,5 4,57Piotr O.1

Nr Grupy: 2

L.p. Nazwa Jachtu Nr Zdobyte punkty Miejsce Puchar serników
W1 W2 W3 W4 Razem Sternik Punkty
1Another goS 59598,25 6 8,25 12,375 34,8751Marek T.8,25
2Raptor102077 8,25 6 10,5 31,752Piotr C.7
3PigoPOL 189644 7 7 9 273Tomasz S.6
4MokaPOL 189636 4 4 7,5 21,54Sławomir F.5
5Kompiss3585 5 5 6 215Grzegorz P.4
6ToraPOL 189613 3 3 1,5 10,56Piotr R.3
7Junior s-2 1 2 1,5 6,57Ryszard D.2
8Togo0 0 0 0 08Tomasz G.0

Nr Grupy: 3

L.p. Nazwa Jachtu Nr Zdobyte punkty Miejsce Puchar serników
W1 W2 W3 W4 Razem Sternik Punkty
1MikkaPOL 141218,25 8,25 8,25 12,375 37,1251Sebastian N.8,25
2FacilPOL 108306 5 4 10,5 25,52Stefan P.7
3Blue Velvet-5 6 7 7,5 25,53Zbigniew D.6
4Kareta IIPOL 55647 7 6 4,5 24,54Wiesław S.5
5GusumN 1994 3 3 9 195Józef Ś.4
6AleksiakPOL 145783 4 5 6 186Joanna S.3
7Nasza JutrzenkaPOL 136422 2 2 3 97Daria R.2
8Entuzjasta-1 1 1 1,5 4,58Robert W.1



Wyniki


Nr wyścigu: 1

Godzina startu: 12:20:00

Nr Grupy: 1

L.p. Nazwa Jachtu Nr KWR Sternik Godz. mety Czas trasy Czas KWR Miej
sce
1IrbisPOL 102091,3388Janusz R.12:56:1300:36:1300:48:291
2RaLTU 4211,4716Grzegorz S.12:54:1000:34:1000:50:172
3Stradanka-1,4320Mariusz I.12:55:1700:35:1700:50:323
4Studio LinePOL 172201,3642Jan P.13:01:0500:41:0500:56:034
5Litwinka 2POL 166061,3306Marian D.13:05:4000:45:4001:00:465
6KaperTolkmicko 241,4363Paweł K.13:04:2900:44:2901:03:536
7(Janmor 31)POL 136021,2800Piotr O.13:17:4900:57:4901:14:007


Nr wyścigu: 2

Godzina startu: 13:41:00

Nr Grupy: 1

L.p. Nazwa Jachtu Nr KWR Sternik Godz. mety Czas trasy Czas KWR Miej
sce
1RaLTU 4211,4716Grzegorz S.14:23:3000:42:3001:02:331
2Stradanka-1,4320Mariusz I.14:29:3300:48:3301:09:312
3Studio LinePOL 172201,3642Jan P.14:35:4200:54:4201:14:373
4IrbisPOL 102091,3388Janusz R.14:37:1200:56:1201:15:144
5Litwinka 2POL 166061,3306Marian D.14:38:4000:57:4001:16:445
6KaperTolkmicko 241,4363Paweł K.14:37:5800:56:5801:21:496
7(Janmor 31)POL 136021,2800Piotr O.14:49:2101:08:2101:27:297


Nr wyścigu: 3

Godzina startu: 15:17:00

Nr Grupy: 1

L.p. Nazwa Jachtu Nr KWR Sternik Godz. mety Czas trasy Czas KWR Miej
sce
1RaLTU 4211,4716Grzegorz S.16:02:2600:45:2601:06:521
2Stradanka-1,4320Mariusz I.16:06:5500:49:5501:11:292
3IrbisPOL 102091,3388Janusz R.16:11:0700:54:0701:12:273
4Litwinka 2POL 166061,3306Marian D.16:11:4700:54:4701:12:544
5Studio LinePOL 172201,3642Jan P.16:13:3100:56:3101:17:065
6KaperTolkmicko 241,4363Paweł K.16:13:5600:56:5601:21:466
7(Janmor 31)POL 136021,2800Piotr O.16:27:3201:10:3201:30:177


Nr wyścigu: 4

Godzina startu: 10:30:00

Nr Grupy: 1

L.p. Nazwa Jachtu Nr KWR Sternik Godz. mety Czas trasy Czas KWR Miej
sce
1RaLTU 4211,4716Grzegorz S.12:21:5201:51:5202:44:371
2Stradanka-1,4320Mariusz I.12:29:2701:59:2702:51:032
3IrbisPOL 102091,3388Janusz R.12:42:0002:12:0002:56:433
4Litwinka 2POL 166061,3306Marian D.12:44:2002:14:2002:58:454
5KaperTolkmicko 241,4363Paweł K.12:52:4902:22:4903:25:085
6Studio LinePOL 172201,3642Jan P.13:02:5602:32:5603:28:386
7(Janmor 31)POL 136021,2800Piotr O.DNFDNF


Nr wyścigu: 1

Godzina startu: 12:20:00

Nr Grupy: 2

L.p. Nazwa Jachtu Nr KWR Sternik Godz. mety Czas trasy Czas KWR Miej
sce
1Another goS 59591,2512Marek T.13:00:0900:40:0900:50:141
2Raptor102071,2398Piotr C.13:03:4000:43:4000:54:082
3MokaPOL 189631,2483Sławomir F.13:10:4000:50:4001:03:153
4Kompiss3581,2428Grzegorz P.13:11:0600:51:0601:03:304
5PigoPOL 189641,2483Tomasz S.13:13:0300:53:0301:06:135
6ToraPOL 189611,2456Piotr R.13:15:2100:55:2101:08:576
7Junior s-1,2540Ryszard D.13:23:5101:03:5101:20:047
8Togo1,2525Tomasz G.DNSDNS


Nr wyścigu: 2

Godzina startu: 13:41:00

Nr Grupy: 2

L.p. Nazwa Jachtu Nr KWR Sternik Godz. mety Czas trasy Czas KWR Miej
sce
1Raptor102071,2398Piotr C.14:38:4800:57:4801:11:401
2PigoPOL 189641,2483Tomasz S.14:40:2500:59:2501:14:102
3Another goS 59591,2512Marek T.14:41:4701:00:4701:16:033
4Kompiss3581,2428Grzegorz P.14:47:3001:06:3001:22:394
5MokaPOL 189631,2483Sławomir F.14:48:1401:07:1401:23:565
6ToraPOL 189611,2456Piotr R.14:55:0201:14:0201:32:136
7Junior s-1,2540Ryszard D.DNFDNF
8Togo1,2525Tomasz G.DNSDNS


Nr wyścigu: 3

Godzina startu: 15:17:00

Nr Grupy: 2

L.p. Nazwa Jachtu Nr KWR Sternik Godz. mety Czas trasy Czas KWR Miej
sce
1Another goS 59591,2512Marek T.16:15:3400:58:3401:13:171
2PigoPOL 189641,2483Tomasz S.16:16:0800:59:0801:13:492
3Raptor102071,2398Piotr C.16:17:4401:00:4401:15:183
4Kompiss3581,2428Grzegorz P.16:19:0701:02:0701:17:124
5MokaPOL 189631,2483Sławomir F.16:20:5701:03:5701:19:505
6ToraPOL 189611,2456Piotr R.16:24:4901:07:4901:24:286
7Junior s-1,2540Ryszard D.16:27:5701:10:5701:28:587
8Togo1,2525Tomasz G.DNSDNS


Nr wyścigu: 4

Godzina startu: 10:30:00

Nr Grupy: 2

L.p. Nazwa Jachtu Nr KWR Sternik Godz. mety Czas trasy Czas KWR Miej
sce
1Another goS 59591,2512Marek T.12:44:0702:14:0702:47:481
2Raptor102071,2398Piotr C.12:53:5802:23:5802:58:292
3PigoPOL 189641,2483Tomasz S.13:06:0702:36:0703:14:533
4MokaPOL 189631,2483Sławomir F.13:07:3802:37:3803:16:464
5Kompiss3581,2428Grzegorz P.13:13:4202:43:4203:23:275
6ToraPOL 189611,2456Piotr R.DNFDNF
7Junior s-1,2540Ryszard D.DNFDNF
8Togo1,2525Tomasz G.DNSDNS


Nr wyścigu: 1

Godzina startu: 12:20:00

Nr Grupy: 3

L.p. Nazwa Jachtu Nr KWR Sternik Godz. mety Czas trasy Czas KWR Miej
sce
1MikkaPOL 141211,1952Sebastian N.13:07:0700:47:0700:56:191
2Kareta IIPOL 55641,1966Wiesław S.13:07:0900:47:0900:56:252
3FacilPOL 108301,1887Stefan P.13:08:5200:48:5200:58:053
4Blue Velvet-1,2226Zbigniew D.13:07:5400:47:5400:58:344
5GusumN 1991,1948Józef Ś.13:12:4100:52:4101:02:575
6AleksiakPOL 145781,2299Joanna S.13:13:0800:53:0801:05:216
7Nasza JutrzenkaPOL 136421,1130Daria R.13:23:2601:03:2601:10:367
8Entuzjasta-1,1324Robert W.13:24:1801:04:1801:12:498


Nr wyścigu: 2

Godzina startu: 13:41:00

Nr Grupy: 3

L.p. Nazwa Jachtu Nr KWR Sternik Godz. mety Czas trasy Czas KWR Miej
sce
1MikkaPOL 141211,1952Sebastian N.14:38:3200:57:3201:08:461
2Kareta IIPOL 55641,1966Wiesław S.14:43:0401:02:0401:14:162
3Blue Velvet-1,2226Zbigniew D.14:46:3101:05:3101:20:063
4FacilPOL 108301,1887Stefan P.14:48:2501:07:2501:20:084
5AleksiakPOL 145781,2299Joanna S.14:46:5601:05:5601:21:055
6GusumN 1991,1948Józef Ś.14:49:0001:08:0001:21:156
7Nasza JutrzenkaPOL 136421,1130Daria R.14:54:4501:13:4501:22:057
8Entuzjasta-1,1324Robert W.15:06:2401:25:2401:36:428


Nr wyścigu: 3

Godzina startu: 15:17:00

Nr Grupy: 3

L.p. Nazwa Jachtu Nr KWR Sternik Godz. mety Czas trasy Czas KWR Miej
sce
1MikkaPOL 141211,1952Sebastian N.16:16:0700:59:0701:10:391
2Blue Velvet-1,2226Zbigniew D.16:19:1501:02:1501:16:062
3Kareta IIPOL 55641,1966Wiesław S.16:20:5801:03:5801:16:333
4AleksiakPOL 145781,2299Joanna S.16:20:5501:03:5501:18:374
5FacilPOL 108301,1887Stefan P.16:23:1601:06:1601:18:465
6GusumN 1991,1948Józef Ś.16:25:1301:08:1301:21:306
7Nasza JutrzenkaPOL 136421,1130Daria R.16:31:2501:14:2501:22:507
8Entuzjasta-1,1324Robert W.16:33:2501:16:2501:26:328


Nr wyścigu: 4

Godzina startu: 10:30:00

Nr Grupy: 3

L.p. Nazwa Jachtu Nr KWR Sternik Godz. mety Czas trasy Czas KWR Miej
sce
1MikkaPOL 141211,1952Sebastian N.12:59:5102:29:5102:59:061
2FacilPOL 108301,1887Stefan P.13:10:0602:40:0603:10:192
3GusumN 1991,1948Józef Ś.13:11:1302:41:1303:12:373
4Blue Velvet-1,2226Zbigniew D.13:08:0702:38:0703:13:194
5AleksiakPOL 145781,2299Joanna S.13:10:1002:40:1003:16:595
6Kareta IIPOL 55641,1966Wiesław S.13:16:4602:46:4603:19:336
7Nasza JutrzenkaPOL 136421,1130Daria R.13:51:1003:21:1003:43:547
8Entuzjasta-1,1324Robert W.13:54:5403:24:5403:52:028


Copyright 2011-2018 OptimaIT, www.optima-it.com.pl, e-mail: info@optima-it.com.pl