Imprezy regatowe na Zalewie Wiślanym w 2017 roku

Nazwa Regat: Pucharu Mariny Elbląg

Liczba wyścigów: 1

Miejsce: Krynica Morska

Data: 23-25.06.2017

Liczba grup: 3




Nr wyścigu: 1

Godzina startu: 10:20:00

Nr Grupy: 1

L.p. Nazwa Jachtu Nr KWR Sternik Godz. mety Czas trasy Czas KWR Miej
sce
Punkty
PS
1LITWINKA 2POL 166061,3183Drabiński Marian16:59:0006:39:0008:46:00110,25
2WERA541,2725Muleris Michail17:44:0007:24:0009:24:5929
3RaLTU 4211,4716Doda Ryszard16:46:0006:26:0009:28:0238
4Maga1,2591Siekierko Tomasz18:06:0007:46:0009:46:4447
5GIENEKPOL 127971,2637Dębek Marek18:11:0007:51:0009:55:1256
6Błękitna Bryza1,2479Kwiatkowski Sławomir18:20:0008:00:0009:59:0065
7SlocumNZE 0431,2952Lamp JerzyDNFDNF1
8TESLARUS2221,2807Turaszwili DenisDNFDNF1
9LeelooRUS 99991,3395Amelichev SergeyDNSDNS0
10Studio linePOL 172201,3034Pieciukiewicz JanDNSDNS0


Nr wyścigu: 1

Godzina startu: 10:20:00

Nr Grupy: 2

L.p. Nazwa Jachtu Nr KWR Sternik Godz. mety Czas trasy Czas KWR Miej
sce
Punkty
PS
1Apollo Sails 2 easyPOL 147081,1975Makowski Tomasz16:13:0005:53:0007:02:43110,25
2VegaRUS 1891,2238Zhadobko Sergey16:10:0005:50:0007:08:2029
3Berbeć IIPOL 52311,2395Seroka Ryszard16:21:0006:01:0007:27:2838
4KARETA IIPOL 556341,1966Sawicki Wiesław16:47:0006:27:0007:43:0547
5FacilPOL 108301,1887Politański Stefan16:51:0006:31:0007:44:4756
6SouvenirPOL 74001,2298Szczepański Tomasz17:14:0006:54:0008:29:0865
7Lilia21,1998Kuznietsov Wiktor17:33:0007:13:0008:39:3174
8Raptor 27-6POL 102071,2398Czapla PiotrDNFDNF1
9AleksiakPOL 145781,2299Kapczyński AdamDNFDNF1
10FORDEWINDPOL 128571,2085Kowszyński MirosławDNFDNF1


Nr wyścigu: 1

Godzina startu: 10:20:00

Nr Grupy: 3

L.p. Nazwa Jachtu Nr KWR Sternik Godz. mety Czas trasy Czas KWR Miej
sce
Punkty
PS
1EntuzjastaPOL 67611,1324Wojtusiak Robert16:05:0005:45:0006:30:41110,25
2Nasza JutrzenkaPOL136421,1130Rybarczyk Daria16:15:0005:55:0006:35:0729
3JazzRUS 25261,1088Miedwiediew Roman16:17:0005:57:0006:35:5038
4LaszkaPOL 152811,1669Łazarski Adam16:22:0006:02:0007:02:2547
5Ksenia1,1855Lapunin Sergei16:33:0006:13:0007:22:1156
6Vega-AlfaPOL 67161,1853Kapczyńska Joanna16:37:0006:17:0007:26:5165
7GROGNZE 0281,1846Boss Krzysztof16:44:0006:24:0007:34:5374
8OrangePOL 133791,1649Pieńkowski Janusz KrzysztofDNFDNF1
9RayaPOL 51041,1487Jastrzębski RomanDNSDNS0
10Sea Horse1,1030Szymczuk TomaszDNSDNS0


Copyright 2011-2017 OptimaIT, www.optima-it.com.pl, e-mail: info@optima-it.com.pl