Imprezy regatowe na Zalewie Wiślanym w 2017 roku

Nazwa Regat: MASFROST CUP 2017

Liczba wyścigów: 5

Miejsce: Tolkmicko

Data: 02-04.06.2017

Liczba grup: 3




Podsumowanie


Nr Grupy: 1

L.p. Nazwa Jachtu Nr Zdobyte punkty Miejsce Puchar serników
W1 W2 W3 W4 W5 Razem Sternik Punkty
1Litwinka 2POL 16606 4  5,25 5,25 5,25 6,3 22,051Drabiński Marian5,25
2RaLT 4255,25  4  4 4 4,8 18,052Doda Ryszard4
3Studio LinePOL 172203  2  3 3 1,2 10,23Pieciukiewicz Jan3
4TeslaRUS 2222 3  1  2 1,2 8,24Turaszwili Denis2
5TolkoN 48 1  1 2 0 1,2 4,25Rosół Klaudiusz1

Nr Grupy: 2

L.p. Nazwa Jachtu Nr Zdobyte punkty Miejsce Puchar serników
W1 W2 W3 W4 W5 Razem Sternik Punkty
1VegaRUS 1894  3  4 4 6,3 18,31Zhadobko Sergey5,25
2Błękitna BryzaPOL 14748 2  2 5,25 5,25 4,8 17,32Kwiatkowski Sławomir4
3Wera5,25 4  3  3 2,4 14,653Muleris Michail3
4Palomino51353 5,25  2  2 3,6 13,854Nienadowski Marek2
5Blue Velvet 1  1 1 1 1,2 4,25Dąbrowski Zbigniew1

Nr Grupy: 3

L.p. Nazwa Jachtu Nr Zdobyte punkty Miejsce Puchar serników
W1 W2 W3 W4 W5 Razem Sternik Punkty
1FacilPOL 10830 2  4,25 4,25 4,25 2,4 15,151Politański Stefan5,25
2Kareta IIPOL 5554 3  3 3 3 3,6 12,62Sawicki Wiesław4
3Ksenia4,25 2 2  1  1,2 9,453Lapunin Sergei2
4Entuzjasta6761 1  1 1 2 5,1 9,14Wojtusiak Robert1



Wyniki


Nr wyścigu: 1

Godzina startu: 11:18:37

Nr Grupy: 1

L.p. Nazwa Jachtu Nr KWR Sternik Godz. mety Czas trasy Czas KWR Miej
sce
1RaLT 4251,5086Doda Ryszard12:12:4200:54:0501:21:351
2Litwinka 2POL 166061,3183Drabiński Marian12:23:1801:04:4101:25:162
3Studio LinePOL 172201,3034Pieciukiewicz Jan12:29:0301:10:2601:31:483
4TeslaRUS 2221,2807Turaszwili Denis12:37:5901:19:2201:41:394
5TolkoN 481,2961Rosół KlaudiuszDNFDNF


Nr wyścigu: 2

Godzina startu: 13:05:00

Nr Grupy: 1

L.p. Nazwa Jachtu Nr KWR Sternik Godz. mety Czas trasy Czas KWR Miej
sce
1Litwinka 2POL 166061,3183Drabiński Marian14:12:3701:07:3701:29:081
2RaLT 4251,5086Doda Ryszard14:08:4401:03:4401:36:092
3TeslaRUS 2221,2807Turaszwili Denis14:20:0801:15:0801:36:133
4Studio LinePOL 172201,3034Pieciukiewicz Jan14:20:1501:15:1501:38:054
5TolkoN 481,2961Rosół KlaudiuszDNFDNF


Nr wyścigu: 3

Godzina startu: 14:50:00

Nr Grupy: 1

L.p. Nazwa Jachtu Nr KWR Sternik Godz. mety Czas trasy Czas KWR Miej
sce
1Litwinka 2POL 166061,3183Drabiński Marian15:17:5000:27:5000:36:421
2RaLT 4251,5086Doda Ryszard15:15:3800:25:3800:38:402
3Studio LinePOL 172201,3034Pieciukiewicz Jan15:20:2500:30:2500:39:393
4TolkoN 481,2961Rosół Klaudiusz15:26:4000:36:4000:47:314
5TeslaRUS 2221,2807Turaszwili Denis15:29:4500:39:4500:50:545


Nr wyścigu: 4

Godzina startu: 15:40:00

Nr Grupy: 1

L.p. Nazwa Jachtu Nr KWR Sternik Godz. mety Czas trasy Czas KWR Miej
sce
1Litwinka 2POL 166061,3183Drabiński Marian16:09:4400:29:4400:39:121
2RaLT 4251,5086Doda Ryszard16:07:1300:27:1300:41:042
3Studio LinePOL 172201,3034Pieciukiewicz Jan16:12:3800:32:3800:42:323
4TeslaRUS 2221,2807Turaszwili Denis16:19:2100:39:2100:50:244
5TolkoN 481,2961Rosół KlaudiuszDNSDNS


Nr wyścigu: 5

Godzina startu: 09:17:00

Nr Grupy: 1

L.p. Nazwa Jachtu Nr KWR Sternik Godz. mety Czas trasy Czas KWR Miej
sce
1Litwinka 2POL 166061,3183Drabiński Marian13:41:1704:24:1705:48:241
2RaLT 4251,5086Doda Ryszard13:19:3104:02:3106:05:522
3Studio LinePOL 172201,3034Pieciukiewicz JanDNFDNF
4TeslaRUS 2221,2807Turaszwili DenisDNFDNF
5TolkoN 481,2961Rosół KlaudiuszDNFDNF


Nr wyścigu: 1

Godzina startu: 11:18:37

Nr Grupy: 2

L.p. Nazwa Jachtu Nr KWR Sternik Godz. mety Czas trasy Czas KWR Miej
sce
1Wera1,2725Muleris Michail12:25:1001:06:3301:24:411
2VegaRUS 1891,2300Zhadobko Sergey12:28:0901:09:3201:25:322
3Palomino51351,2619Nienadowski Marek12:31:1101:12:3401:31:343
4Błękitna BryzaPOL 147481,2479Kwiatkowski Sławomir12:35:3001:16:5301:35:574
5Blue Velvet1,2277Dąbrowski ZbigniewDNFDNF


Nr wyścigu: 2

Godzina startu: 13:05:00

Nr Grupy: 2

L.p. Nazwa Jachtu Nr KWR Sternik Godz. mety Czas trasy Czas KWR Miej
sce
1Palomino51351,2619Nienadowski Marek14:15:4901:10:4901:29:221
2Wera1,2725Muleris Michail14:16:3201:11:3201:31:022
3VegaRUS 1891,2300Zhadobko Sergey14:19:1401:14:1401:31:183
4Błękitna BryzaPOL 147481,2479Kwiatkowski Sławomir14:19:5501:14:5501:33:294
5Blue Velvet1,2277Dąbrowski Zbigniew14:28:5001:23:5001:42:555


Nr wyścigu: 3

Godzina startu: 14:50:00

Nr Grupy: 2

L.p. Nazwa Jachtu Nr KWR Sternik Godz. mety Czas trasy Czas KWR Miej
sce
1Błękitna BryzaPOL 147481,2479Kwiatkowski Sławomir15:19:3600:29:3600:36:561
2VegaRUS 1891,2300Zhadobko Sergey15:21:2500:31:2500:38:392
3Wera1,2725Muleris Michail15:21:2100:31:2100:39:543
4Palomino51351,2619Nienadowski Marek15:21:4400:31:4400:40:034
5Blue Velvet1,2277Dąbrowski Zbigniew15:30:2000:40:2000:49:315


Nr wyścigu: 4

Godzina startu: 15:40:00

Nr Grupy: 2

L.p. Nazwa Jachtu Nr KWR Sternik Godz. mety Czas trasy Czas KWR Miej
sce
1Błękitna BryzaPOL 147481,2479Kwiatkowski Sławomir16:14:2000:34:2000:42:511
2VegaRUS 1891,2300Zhadobko Sergey16:15:1300:35:1300:43:192
3Wera1,2725Muleris Michail16:15:1500:35:1500:44:513
4Palomino51351,2619Nienadowski Marek16:15:4500:35:4500:45:074
5Blue Velvet1,2277Dąbrowski Zbigniew16:25:2100:45:2100:55:415


Nr wyścigu: 5

Godzina startu: 09:17:00

Nr Grupy: 2

L.p. Nazwa Jachtu Nr KWR Sternik Godz. mety Czas trasy Czas KWR Miej
sce
1VegaRUS 1891,2300Zhadobko Sergey13:42:2904:25:2905:26:331
2Błękitna BryzaPOL 147481,2479Kwiatkowski Sławomir14:00:1504:43:1505:53:282
3Palomino51351,2619Nienadowski Marek14:03:5304:46:5306:02:013
4Wera1,2725Muleris Michail14:08:0904:51:0906:10:294
5Blue Velvet1,2277Dąbrowski ZbigniewDNFDNF


Nr wyścigu: 1

Godzina startu: 11:18:37

Nr Grupy: 3

L.p. Nazwa Jachtu Nr KWR Sternik Godz. mety Czas trasy Czas KWR Miej
sce
1Ksenia1,1855Lapunin Sergei12:41:0001:22:2301:37:401
2Kareta IIPOL 55541,1966Sawicki Wiesław12:40:4201:22:0501:38:132
3FacilPOL 108301,1887Politański Stefan12:41:1501:22:3801:38:143
4Entuzjasta67611,1324Wojtusiak Robert12:47:4401:29:0701:40:554


Nr wyścigu: 2

Godzina startu: 13:05:00

Nr Grupy: 3

L.p. Nazwa Jachtu Nr KWR Sternik Godz. mety Czas trasy Czas KWR Miej
sce
1FacilPOL 108301,1887Politański Stefan14:19:5601:14:5601:29:041
2Kareta IIPOL 55541,1966Sawicki Wiesław14:21:2801:16:2801:31:302
3Ksenia1,1855Lapunin Sergei14:26:5801:21:5801:37:103
4Entuzjasta67611,1324Wojtusiak Robert14:31:0301:26:0301:37:274


Nr wyścigu: 3

Godzina startu: 14:50:00

Nr Grupy: 3

L.p. Nazwa Jachtu Nr KWR Sternik Godz. mety Czas trasy Czas KWR Miej
sce
1FacilPOL 108301,1887Politański Stefan15:23:2300:33:2300:39:411
2Kareta IIPOL 55541,1966Sawicki Wiesław15:24:4400:34:4400:41:342
3Ksenia1,1855Lapunin Sergei15:26:0000:36:0000:42:413
4Entuzjasta67611,1324Wojtusiak Robert15:31:0300:41:0300:46:294


Nr wyścigu: 4

Godzina startu: 15:40:00

Nr Grupy: 3

L.p. Nazwa Jachtu Nr KWR Sternik Godz. mety Czas trasy Czas KWR Miej
sce
1FacilPOL 108301,1887Politański Stefan16:17:2600:37:2600:44:301
2Kareta IIPOL 55541,1966Sawicki Wiesław16:19:2200:39:2200:47:062
3Entuzjasta67611,1324Wojtusiak Robert16:21:5300:41:5300:47:263
4Ksenia1,1855Lapunin Sergei16:22:0300:42:0300:49:514


Nr wyścigu: 5

Godzina startu: 09:17:00

Nr Grupy: 3

L.p. Nazwa Jachtu Nr KWR Sternik Godz. mety Czas trasy Czas KWR Miej
sce
1Entuzjasta67611,1324Wojtusiak Robert14:25:0605:08:0605:48:541
2Kareta IIPOL 55541,1966Sawicki Wiesław14:11:5904:54:5905:52:592
3FacilPOL 108301,1887Politański Stefan14:20:2505:03:2506:00:403
4Ksenia1,1855Lapunin SergeiDNFDNF


Copyright 2011-2017 OptimaIT, www.optima-it.com.pl, e-mail: info@optima-it.com.pl