Imprezy regatowe na Zalewie Wiślanym w 2017 roku

Nazwa Regat: MASFROST CUP 2017 - PBP

Liczba wyścigów: 5

Miejsce: Tolkmicko

Data: 02-04.06.2017

Liczba grup: 1




Podsumowanie


Nr Grupy: 1

L.p. Nazwa Jachtu Nr Zdobyte punkty Miejsce Puchar serników
W1 W2 W3 W4 W5 Razem Sternik Punkty
1Litwinka 2POL 16606 11  12 13,25 13,25 14,4 52,91Drabiński Marian--
2VegaRUS 18910  9  12 10 15,9 47,92Zhadobko Sergey--
3RaLT 42513,25  7  11 12 8,4 44,653Doda Ryszard--
4FacilPOL 10830 5  13,25 9 9 10,8 42,054Politański Stefan--
5Wera12 10  8  8 7,2 37,25Muleris Michail--
6Palomino51359 11  7  7 9,6 36,66Nienadowski Marek--
7Kareta IIPOL 5554 6  8 6 6 12 327Sawicki Wiesław--
8Studio LinePOL 172208  3  10 11 1,2 30,28Pieciukiewicz Jan--
9Entuzjasta6761 4  4 4 5 13,2 26,29Wojtusiak Robert--
10Ksenia7 5 5  4  1,2 18,210Lapunin Sergei--
11TeslaRUS 2223 6  1  3 1,2 13,211Turaszwili Denis--
12Blue Velvet 1  2 2 2 1,2 7,212Dąbrowski Zbigniew--
13TolkoN 481 1 3  0  1,2 6,213Rosół Klaudiusz--



Wyniki


Nr wyścigu: 1

Godzina startu: 11:18:37

Nr Grupy: 1

L.p. Nazwa Jachtu Nr KWR Sternik Godz. mety Czas trasy Czas KWR Miej
sce
1RaLT 4251,5086Doda Ryszard12:12:4200:54:0501:21:351
2Wera1,2725Muleris Michail12:25:1001:06:3301:24:412
3Litwinka 2POL 166061,3183Drabiński Marian12:23:1801:04:4101:25:163
4VegaRUS 1891,2300Zhadobko Sergey12:28:0901:09:3201:25:324
5Palomino51351,2619Nienadowski Marek12:31:1101:12:3401:31:345
6Studio LinePOL 172201,3034Pieciukiewicz Jan12:29:0301:10:2601:31:486
7Ksenia1,1855Lapunin Sergei12:41:0001:22:2301:37:407
8Kareta IIPOL 55541,1966Sawicki Wiesław12:40:4201:22:0501:38:138
9FacilPOL 108301,1887Politański Stefan12:41:1501:22:3801:38:149
10Entuzjasta67611,1324Wojtusiak Robert12:47:4401:29:0701:40:5510
11TeslaRUS 2221,2807Turaszwili Denis12:37:5901:19:2201:41:3911
12Blue Velvet1,2277Dąbrowski ZbigniewDNFDNF
13TolkoN 481,2961Rosół KlaudiuszDNFDNF


Nr wyścigu: 2

Godzina startu: 13:05:00

Nr Grupy: 1

L.p. Nazwa Jachtu Nr KWR Sternik Godz. mety Czas trasy Czas KWR Miej
sce
1FacilPOL 108301,1887Politański Stefan14:19:5601:14:5601:29:041
2Litwinka 2POL 166061,3183Drabiński Marian14:12:3701:07:3701:29:082
3Palomino51351,2619Nienadowski Marek14:15:4901:10:4901:29:223
4Wera1,2725Muleris Michail14:16:3201:11:3201:31:024
5VegaRUS 1891,2300Zhadobko Sergey14:19:1401:14:1401:31:185
6Kareta IIPOL 55541,1966Sawicki Wiesław14:21:2801:16:2801:31:306
7RaLT 4251,5086Doda Ryszard14:08:4401:03:4401:36:097
8TeslaRUS 2221,2807Turaszwili Denis14:20:0801:15:0801:36:138
9Ksenia1,1855Lapunin Sergei14:26:5801:21:5801:37:109
10Entuzjasta67611,1324Wojtusiak Robert14:31:0301:26:0301:37:2710
11Studio LinePOL 172201,3034Pieciukiewicz Jan14:20:1501:15:1501:38:0511
12Blue Velvet1,2277Dąbrowski Zbigniew14:28:5001:23:5001:42:5512
13TolkoN 481,2961Rosół KlaudiuszDNFDNF


Nr wyścigu: 3

Godzina startu: 14:50:00

Nr Grupy: 1

L.p. Nazwa Jachtu Nr KWR Sternik Godz. mety Czas trasy Czas KWR Miej
sce
1Litwinka 2POL 166061,3183Drabiński Marian15:17:5000:27:5000:36:421
2VegaRUS 1891,2300Zhadobko Sergey15:21:2500:31:2500:38:392
3RaLT 4251,5086Doda Ryszard15:15:3800:25:3800:38:403
4Studio LinePOL 172201,3034Pieciukiewicz Jan15:20:2500:30:2500:39:394
5FacilPOL 108301,1887Politański Stefan15:23:2300:33:2300:39:415
6Wera1,2725Muleris Michail15:21:2100:31:2100:39:546
7Palomino51351,2619Nienadowski Marek15:21:4400:31:4400:40:037
8Kareta IIPOL 55541,1966Sawicki Wiesław15:24:4400:34:4400:41:348
9Ksenia1,1855Lapunin Sergei15:26:0000:36:0000:42:419
10Entuzjasta67611,1324Wojtusiak Robert15:31:0300:41:0300:46:2910
11TolkoN 481,2961Rosół Klaudiusz15:26:4000:36:4000:47:3111
12Blue Velvet1,2277Dąbrowski Zbigniew15:30:2000:40:2000:49:3112
13TeslaRUS 2221,2807Turaszwili Denis15:29:4500:39:4500:50:5413


Nr wyścigu: 4

Godzina startu: 15:40:00

Nr Grupy: 1

L.p. Nazwa Jachtu Nr KWR Sternik Godz. mety Czas trasy Czas KWR Miej
sce
1Litwinka 2POL 166061,3183Drabiński Marian16:09:4400:29:4400:39:121
2RaLT 4251,5086Doda Ryszard16:07:1300:27:1300:41:042
3Studio LinePOL 172201,3034Pieciukiewicz Jan16:12:3800:32:3800:42:323
4VegaRUS 1891,2300Zhadobko Sergey16:15:1300:35:1300:43:194
5FacilPOL 108301,1887Politański Stefan16:17:2600:37:2600:44:305
6Wera1,2725Muleris Michail16:15:1500:35:1500:44:516
7Palomino51351,2619Nienadowski Marek16:15:4500:35:4500:45:077
8Kareta IIPOL 55541,1966Sawicki Wiesław16:19:2200:39:2200:47:068
9Entuzjasta67611,1324Wojtusiak Robert16:21:5300:41:5300:47:269
10Ksenia1,1855Lapunin Sergei16:22:0300:42:0300:49:5110
11TeslaRUS 2221,2807Turaszwili Denis16:19:2100:39:2100:50:2411
12Blue Velvet1,2277Dąbrowski Zbigniew16:25:2100:45:2100:55:4112
13TolkoN 481,2961Rosół KlaudiuszDNSDNS


Nr wyścigu: 5

Godzina startu: 09:17:00

Nr Grupy: 1

L.p. Nazwa Jachtu Nr KWR Sternik Godz. mety Czas trasy Czas KWR Miej
sce
1VegaRUS 1891,2300Zhadobko Sergey13:42:2904:25:2905:26:331
2Litwinka 2POL 166061,3183Drabiński Marian13:41:1704:24:1705:48:242
3Entuzjasta67611,1324Wojtusiak Robert14:25:0605:08:0605:48:543
4Kareta IIPOL 55541,1966Sawicki Wiesław14:11:5904:54:5905:52:594
5FacilPOL 108301,1887Politański Stefan14:20:2505:03:2506:00:405
6Palomino51351,2619Nienadowski Marek14:03:5304:46:5306:02:016
7RaLT 4251,5086Doda Ryszard13:19:3104:02:3106:05:527
8Wera1,2725Muleris Michail14:08:0904:51:0906:10:298
9Studio LinePOL 172201,3034Pieciukiewicz JanDNFDNF
10Ksenia1,1855Lapunin SergeiDNFDNF
11TeslaRUS 2221,2807Turaszwili DenisDNFDNF
12Blue Velvet1,2277Dąbrowski ZbigniewDNFDNF
13TolkoN 481,2961Rosół KlaudiuszDNFDNF


Copyright 2011-2017 OptimaIT, www.optima-it.com.pl, e-mail: info@optima-it.com.pl