Imprezy regatowe na Zalewie Wiślanym w 2017 roku

Nazwa Regat: Puchar Zalewu Kaliningradzkiego

Liczba wyścigów: 2

Miejsce: Kaliningrad

Data: 12-13.08.2017

Liczba grup: 3




Podsumowanie


Nr Grupy: 1

L.p. Nazwa Jachtu Nr Zdobyte punkty Miejsce Puchar serników
W1 W2 Razem Sternik Punkty
1Bałtika8246 8,25 14,251Evchenko Sergey8,25
2Domino37 7 142Ponomarienko Anatoli7
3Rubin328,25 1 9,253Dokuchaev Jurij6
4Kenguru4 5 94Lupeyko Vladimir5
5VERA545 4 95Muleris Michail4
6Odyssey1671 6 76Saranevich Alexander3
7KARINA24753 1 47Panibrat Vadim2
8ARGENTINA2232 1 38Gavrilov Dimitry1

Nr Grupy: 2

L.p. Nazwa Jachtu Nr Zdobyte punkty Miejsce Puchar serników
W1 W2 Razem Sternik Punkty
1MOKHITO3318,25 8,25 16,51Nichiporenko Andrey8,25
2WEGA1897 7 142Zhadobko Sergey7
3TESLA2225 6 113Turaszwili Denis6
4Nika3323 5 84Dorofeev Alexey5
5SAMSARA4 3 75Kornilov Andrey4
6KARAVELLA4336 1 76Shutkin Alexey3
7FORTUNA233102 4 67Bibikov Sergey2
8SCAMP55241 2 38Sologub Vladimir1

Nr Grupy: 3

L.p. Nazwa Jachtu Nr Zdobyte punkty Miejsce Puchar serników
W1 W2 Razem Sternik Punkty
1NEWO15588,25 8,25 16,51Karpuszyn Aleksander8,25
2Capella69397 6 132Voropaev Michail7
3JAZZ25265 7 123Miedwiediew Roman6
4KSENIA6 5 114Lapunin Sergei3
5LILIA78 494 1 55Kuznietsov Wiktor2
6TIULEN5121 1 26Gradobitow Aleksej1



Wyniki


Nr wyścigu: 1

Godzina startu: 09:30:00

Nr Grupy: 1

L.p. Nazwa Jachtu Nr KWR Sternik Godz. mety Czas trasy Czas KWR Miej
sce
1Rubin321,2760Dokuchaev Jurij12:53:0403:23:0404:19:071
2Domino31,3070Ponomarienko Anatoli13:02:4003:32:4004:37:572
3Bałtika8241,2802Evchenko Sergey13:14:3503:44:3504:47:313
4VERA541,2725Muleris Michail13:26:1803:56:1805:00:424
5Kenguru1,3608Lupeyko Vladimir13:14:2503:44:2505:05:235
6KARINA24751,2834Panibrat Vadim13:38:1804:08:1805:18:406
7ARGENTINA2231,3061Gavrilov Dimitry13:48:4904:18:4905:38:027
8Odyssey1671,3789Saranevich AlexanderDNFDNF


Nr wyścigu: 2

Godzina startu: 11:10:00

Nr Grupy: 1

L.p. Nazwa Jachtu Nr KWR Sternik Godz. mety Czas trasy Czas KWR Miej
sce
1Bałtika8241,2802Evchenko Sergey12:40:1101:30:1101:55:271
2Domino31,3070Ponomarienko Anatoli12:46:2501:36:2502:06:012
3Odyssey1671,3789Saranevich Alexander12:42:1001:32:1002:07:053
4Kenguru1,3608Lupeyko Vladimir12:46:1101:36:1102:10:534
5VERA541,2725Muleris Michail13:05:1201:55:1202:26:365
6Rubin321,2760Dokuchaev JurijDNFDNF
7KARINA24751,2834Panibrat VadimDNFDNF
8ARGENTINA2231,3061Gavrilov DimitryDNFDNF


Nr wyścigu: 1

Godzina startu: 09:30:00

Nr Grupy: 2

L.p. Nazwa Jachtu Nr KWR Sternik Godz. mety Czas trasy Czas KWR Miej
sce
1MOKHITO3311,2587Nichiporenko Andrey12:54:4003:24:4004:17:371
2WEGA1891,2238Zhadobko Sergey13:15:4003:45:4004:36:102
3KARAVELLA4331,2359Shutkin Alexey13:57:4204:27:4205:30:513
4TESLA2221,2638Turaszwili Denis13:55:4504:25:4505:35:514
5SAMSARA1,2057Kornilov Andrey14:13:2404:43:2405:41:425
6Nika3321,2161Dorofeev Alexey14:13:1204:43:1205:44:246
7FORTUNA233101,2251Bibikov Sergey15:11:2405:41:2406:58:157
8SCAMP55241,2026Sologub Vladimir15:30:5006:00:5007:13:568


Nr wyścigu: 2

Godzina startu: 11:10:00

Nr Grupy: 2

L.p. Nazwa Jachtu Nr KWR Sternik Godz. mety Czas trasy Czas KWR Miej
sce
1MOKHITO3311,2587Nichiporenko Andrey12:37:1901:27:1901:49:541
2WEGA1891,2238Zhadobko Sergey12:47:1701:37:1701:59:032
3TESLA2221,2638Turaszwili Denis12:55:4401:45:4402:13:383
4Nika3321,2161Dorofeev Alexey13:00:0401:50:0402:13:514
5FORTUNA233101,2251Bibikov Sergey13:00:2101:50:2102:15:115
6SAMSARA1,2057Kornilov Andrey13:04:4101:54:4102:18:166
7SCAMP55241,2026Sologub Vladimir13:10:1402:00:1402:24:367
8KARAVELLA4331,2359Shutkin Alexey13:09:2201:59:2202:27:328


Nr wyścigu: 1

Godzina startu: 09:30:00

Nr Grupy: 3

L.p. Nazwa Jachtu Nr KWR Sternik Godz. mety Czas trasy Czas KWR Miej
sce
1NEWO15581,1984Karpuszyn Aleksander13:38:0604:08:0604:57:191
2Capella69391,1629Voropaev Michail14:36:2305:06:2305:56:182
3KSENIA1,1855Lapunin Sergei14:33:2605:03:2605:59:433
4JAZZ25261,1088Miedwiediew Roman15:00:1605:30:1606:06:124
5LILIA78 491,1998Kuznietsov Wiktor14:53:3005:23:3006:28:085
6TIULEN5121,1754Gradobitow AleksejDNFDNF


Nr wyścigu: 2

Godzina startu: 11:10:00

Nr Grupy: 3

L.p. Nazwa Jachtu Nr KWR Sternik Godz. mety Czas trasy Czas KWR Miej
sce
1NEWO15581,1984Karpuszyn Aleksander12:49:4701:39:4701:59:351
2JAZZ25261,1088Miedwiediew Roman13:02:0701:52:0702:04:192
3Capella69391,1629Voropaev Michail13:03:1101:53:1102:11:373
4KSENIA1,1855Lapunin Sergei13:10:3402:00:3402:22:564
5LILIA78 491,1998Kuznietsov WiktorDNFDNF
6TIULEN5121,1754Gradobitow AleksejDNFDNF


Copyright 2011-2017 OptimaIT, www.optima-it.com.pl, e-mail: info@optima-it.com.pl