Imprezy regatowe na Zalewie Wiślanym w 2017 roku

Nazwa Regat: Puchar Regionalnego Klubu Jachtowego w Kaliningradzie

Liczba wyścigów: 4

Miejsce: Kaliningrad

Data: 09.09.2017

Liczba grup: 3




Podsumowanie


Nr Grupy: 1

L.p. Nazwa Jachtu Nr Zdobyte punkty Miejsce Puchar serników
W1 W2 W3 W4 Razem Sternik Punkty
1Rubin325,25 4 5,25 3 17,51Dokuchaev Jurij5,25
2LILU99994 5,25 2 4 15,252Amelichev Sergey4
3LITWINKA 2166063 2 4 5,25 14,253Drabiński Marian3
4Domino31 1 3 2 74Ponomarienko Anatoli2
5Kenguru2 3 1 1 75Lupeyko Vladimir1

Nr Grupy: 2

L.p. Nazwa Jachtu Nr Zdobyte punkty Miejsce Puchar serników
W1 W2 W3 W4 Razem Sternik Punkty
1NEWO15585,25 5,25 5,25 5,25 211Karpuszyn Aleksander5,25
2MOKHITO3314 4 3 4 152Nichiporenko Andrey4
3KARETA II55643 2 4 2 113Sawicki Wiesław3
4TESLA2222 3 2 3 104 Turaszwili Denis2
5FORTUNA233101 1 1 1 45Bibikov Sergey1

Nr Grupy: 3

L.p. Nazwa Jachtu Nr Zdobyte punkty Miejsce Puchar serników
W1 W2 W3 W4 Razem Sternik Punkty
1Capella69394,25 4,25 4,25 1 13,751Voropaev Michail5,25
2KSENIA2 3 3 4,25 12,252Lapunin Sergei4
3JAZZ25263 1 2 3 93Miedwiediew Roman2
4LILIA78 491 2 1 2 64Kuznietsov Wiktor1



Wyniki


Nr wyścigu: 1

Godzina startu: 10:30:00

Nr Grupy: 1

L.p. Nazwa Jachtu Nr KWR Sternik Godz. mety Czas trasy Czas KWR Miej
sce
1Rubin321,2760Dokuchaev Jurij11:05:1800:35:1800:45:031
2LILU99991,3398Amelichev Sergey11:04:5900:34:5900:46:522
3LITWINKA 2166061,3183Drabiński Marian11:05:5500:35:5500:47:213
4Kenguru1,3608Lupeyko Vladimir11:05:0300:35:0300:47:424
5Domino31,3070Ponomarienko Anatoli11:06:3500:36:3500:47:495


Nr wyścigu: 2

Godzina startu: 11:30:00

Nr Grupy: 1

L.p. Nazwa Jachtu Nr KWR Sternik Godz. mety Czas trasy Czas KWR Miej
sce
1LILU99991,3398Amelichev Sergey12:01:3600:31:3600:42:201
2Rubin321,2760Dokuchaev Jurij12:03:2300:33:2300:42:362
3Kenguru1,3608Lupeyko Vladimir12:03:2400:33:2400:45:273
4LITWINKA 2166061,3183Drabiński Marian12:04:2900:34:2900:45:284
5Domino31,3070Ponomarienko Anatoli12:05:1000:35:1000:45:585


Nr wyścigu: 3

Godzina startu: 12:30:00

Nr Grupy: 1

L.p. Nazwa Jachtu Nr KWR Sternik Godz. mety Czas trasy Czas KWR Miej
sce
1Rubin321,2760Dokuchaev Jurij13:03:1900:33:1900:42:311
2LITWINKA 2166061,3183Drabiński Marian13:03:1600:33:1600:43:512
3Domino31,3070Ponomarienko Anatoli13:03:4400:33:4400:44:053
4LILU99991,3398Amelichev Sergey13:03:0800:33:0800:44:244
5Kenguru1,3608Lupeyko Vladimir13:02:5600:32:5600:44:495


Nr wyścigu: 4

Godzina startu: 13:35:00

Nr Grupy: 1

L.p. Nazwa Jachtu Nr KWR Sternik Godz. mety Czas trasy Czas KWR Miej
sce
1LITWINKA 2166061,3183Drabiński Marian14:05:0000:30:0000:39:331
2LILU99991,3398Amelichev Sergey14:04:4500:29:4500:39:522
3Rubin321,2760Dokuchaev Jurij14:06:2300:31:2300:40:033
4Domino31,3070Ponomarienko Anatoli14:07:0800:32:0800:42:004
5Kenguru1,3608Lupeyko Vladimir14:07:5800:32:5800:44:525


Nr wyścigu: 1

Godzina startu: 10:30:00

Nr Grupy: 2

L.p. Nazwa Jachtu Nr KWR Sternik Godz. mety Czas trasy Czas KWR Miej
sce
1NEWO15581,1984Karpuszyn Aleksander11:07:2200:37:2200:44:471
2MOKHITO3311,2587Nichiporenko Andrey11:05:4800:35:4800:45:042
3KARETA II55641,1966Sawicki Wiesław11:11:0800:41:0800:49:133
4TESLA2221,2638 Turaszwili Denis11:11:1800:41:1800:52:124
5FORTUNA233101,2251Bibikov Sergey11:13:3700:43:3700:53:265


Nr wyścigu: 2

Godzina startu: 11:30:00

Nr Grupy: 2

L.p. Nazwa Jachtu Nr KWR Sternik Godz. mety Czas trasy Czas KWR Miej
sce
1NEWO15581,1984Karpuszyn Aleksander12:05:1600:35:1600:42:161
2MOKHITO3311,2587Nichiporenko Andrey12:08:4000:38:4000:48:402
3TESLA2221,2638 Turaszwili Denis12:08:3400:38:3400:48:443
4KARETA II55641,1966Sawicki Wiesław12:10:4600:40:4600:48:474
5FORTUNA233101,2251Bibikov Sergey12:11:5500:41:5500:51:215


Nr wyścigu: 3

Godzina startu: 12:30:00

Nr Grupy: 2

L.p. Nazwa Jachtu Nr KWR Sternik Godz. mety Czas trasy Czas KWR Miej
sce
1NEWO15581,1984Karpuszyn Aleksander13:05:2200:35:2200:42:231
2KARETA II55641,1966Sawicki Wiesław13:07:4000:37:4000:45:042
3MOKHITO3311,2587Nichiporenko Andrey13:06:4700:36:4700:46:183
4TESLA2221,2638 Turaszwili Denis13:09:1400:39:1400:49:354
5FORTUNA233101,2251Bibikov Sergey13:13:3500:43:3500:53:245


Nr wyścigu: 4

Godzina startu: 13:35:00

Nr Grupy: 2

L.p. Nazwa Jachtu Nr KWR Sternik Godz. mety Czas trasy Czas KWR Miej
sce
1NEWO15581,1984Karpuszyn Aleksander14:11:0700:36:0700:43:171
2MOKHITO3311,2587Nichiporenko Andrey14:09:5900:34:5900:44:022
3TESLA2221,2638 Turaszwili Denis14:10:5400:35:5400:45:223
4KARETA II55641,1966Sawicki Wiesław14:15:4600:40:4600:48:474
5FORTUNA233101,2251Bibikov Sergey14:31:1800:56:1801:08:585


Nr wyścigu: 1

Godzina startu: 10:30:00

Nr Grupy: 3

L.p. Nazwa Jachtu Nr KWR Sternik Godz. mety Czas trasy Czas KWR Miej
sce
1Capella69391,1629Voropaev Michail11:10:1800:40:1800:46:521
2JAZZ25261,1088Miedwiediew Roman11:14:3500:44:3500:49:262
3KSENIA1,1855Lapunin Sergei11:14:2600:44:2600:52:413
4LILIA78 491,1763Kuznietsov Wiktor11:17:3600:47:3600:56:004


Nr wyścigu: 2

Godzina startu: 11:30:00

Nr Grupy: 3

L.p. Nazwa Jachtu Nr KWR Sternik Godz. mety Czas trasy Czas KWR Miej
sce
1Capella69391,1629Voropaev Michail12:10:1000:40:1000:46:431
2KSENIA1,1855Lapunin Sergei12:11:1200:41:1200:48:512
3LILIA78 491,1763Kuznietsov Wiktor12:11:5400:41:5400:49:173
4JAZZ25261,1088Miedwiediew Roman12:15:2000:45:2000:50:164


Nr wyścigu: 3

Godzina startu: 12:30:00

Nr Grupy: 3

L.p. Nazwa Jachtu Nr KWR Sternik Godz. mety Czas trasy Czas KWR Miej
sce
1Capella69391,1629Voropaev Michail13:11:0100:41:0100:47:421
2KSENIA1,1855Lapunin Sergei13:11:3400:41:3400:49:172
3JAZZ25261,1088Miedwiediew Roman13:15:2300:45:2300:50:193
4LILIA78 491,1763Kuznietsov Wiktor13:27:5400:57:5401:08:064


Nr wyścigu: 4

Godzina startu: 13:35:00

Nr Grupy: 3

L.p. Nazwa Jachtu Nr KWR Sternik Godz. mety Czas trasy Czas KWR Miej
sce
1KSENIA1,1855Lapunin Sergei14:14:0100:39:0100:46:151
2JAZZ25261,1088Miedwiediew Roman14:17:2300:42:2300:47:002
3LILIA78 491,1763Kuznietsov Wiktor14:19:0800:44:0800:51:553
4Capella69391,1629Voropaev Michail14:21:1900:46:1900:53:524


Copyright 2011-2017 OptimaIT, www.optima-it.com.pl, e-mail: info@optima-it.com.pl