Imprezy regatowe na Zalewie Wiślanym w 2017 roku

Nazwa Regat: XV Międzynarodowe Regaty im. Jarka Rąbalskiego

Liczba wyścigów: 3

Miejsce: Nowa Pasłęka

Data: 22.07.2017

Liczba grup: 3




Podsumowanie


Nr Grupy: 1

L.p. Nazwa Jachtu Nr Zdobyte punkty Miejsce Puchar serników
W1 W2 W3 Razem Sternik Punkty
1NEOPROFIL8,25 8,25 8,25 24,751Adamowicz Piotr8,25
2WERA7 5 7 192Muleris Michail7
3RA4 7 6 173Doda Ryszard6
4MISJA6 2 5 134Chodkowski Wojciech5
5STUDIO LINE3 6 4 135Pieciukiewicz Jan4
6PALOMINO5 3 3 116Nienadowski Marek3
7BALTIKA2 4 1 77Tarasjenko Genadij2
8TESLA1 1 2 48Turaszwili Denis1

Nr Grupy: 2

L.p. Nazwa Jachtu Nr Zdobyte punkty Miejsce Puchar serników
W1 W2 W3 Razem Sternik Punkty
1VEGA6,25 6,25 6,25 18,751Zhadobko Sergey8,25
2BERBEĆ II5 5 5 152Seroka Ryszard7
3TORA4 4 4 123Siekierko Tomasz6
4BLUE VELVET3 3 3 94Dąbrowski Zbigniew3
5RAPTOR 27-62 0 0 25Czapla Piotr2
6BŁĘKITNA BRYZA0 0 0 06Kwiatkowski Sławomir0

Nr Grupy: 3

L.p. Nazwa Jachtu Nr Zdobyte punkty Miejsce Puchar serników
W1 W2 W3 Razem Sternik Punkty
1ENTUZJASTA6,25 6,25 5 17,51Wojtusiak Robert8,25
2KARETA II4 4 6,25 14,252Sawicki Wiesław7
3JAZZ2 5 4 113Miedwiediew Roman6
4NASZA JUTRZENKA5 3 3 114Rybarczyk Daria3
5FORDEWIND3 2 2 75Kowszyński Mirosław2
6POPUŚ1 0 0 16Zasada Jacek1



Wyniki


Nr wyścigu: 1

Godzina startu: 00:00:00

Nr Grupy: 1

L.p. Nazwa Jachtu Nr KWR Sternik Godz. mety Czas trasy Czas KWR Miej
sce
1NEOPROFIL1,3341Adamowicz Piotr00:53:0000:53:0001:10:421
2WERA1,2725Muleris Michail00:58:1800:58:1801:14:112
3MISJA1,2977Chodkowski Wojciech00:58:4200:58:4201:16:103
4PALOMINO1,2619Nienadowski Marek01:00:3001:00:3001:16:214
5RA1,4716Doda Ryszard00:52:1800:52:1801:16:585
6STUDIO LINE1,3034Pieciukiewicz Jan00:59:0400:59:0401:16:596
7BALTIKA1,2802Tarasjenko Genadij01:01:1501:01:1501:18:257
8TESLA1,2638Turaszwili Denis01:03:0501:03:0501:19:438


Nr wyścigu: 2

Godzina startu: 00:00:00

Nr Grupy: 1

L.p. Nazwa Jachtu Nr KWR Sternik Godz. mety Czas trasy Czas KWR Miej
sce
1NEOPROFIL1,3341Adamowicz Piotr00:47:1500:47:1501:03:021
2RA1,4716Doda Ryszard00:46:0900:46:0901:07:552
3STUDIO LINE1,3034Pieciukiewicz Jan00:52:4100:52:4101:08:403
4WERA1,2725Muleris Michail00:54:1700:54:1701:09:054
5BALTIKA1,2802Tarasjenko Genadij00:55:1600:55:1601:10:455
6PALOMINO1,2619Nienadowski Marek00:57:0100:57:0101:11:576
7MISJA1,2977Chodkowski Wojciech00:55:4000:55:4001:12:147
8TESLA1,2638Turaszwili Denis00:58:5900:58:5901:14:338


Nr wyścigu: 3

Godzina startu: 00:00:00

Nr Grupy: 1

L.p. Nazwa Jachtu Nr KWR Sternik Godz. mety Czas trasy Czas KWR Miej
sce
1NEOPROFIL1,3341Adamowicz Piotr00:47:5200:47:5201:03:521
2WERA1,2725Muleris Michail00:54:1700:54:1701:09:052
3RA1,4716Doda Ryszard00:47:3400:47:3401:10:003
4MISJA1,2977Chodkowski Wojciech00:54:4500:54:4501:11:034
5STUDIO LINE1,3034Pieciukiewicz Jan00:55:2600:55:2601:12:155
6PALOMINO1,2619Nienadowski Marek00:57:2400:57:2401:12:266
7TESLA1,2638Turaszwili Denis00:58:0800:58:0801:13:287
8BALTIKA1,2802Tarasjenko Genadij00:58:0700:58:0701:14:248


Nr wyścigu: 1

Godzina startu: 00:00:00

Nr Grupy: 2

L.p. Nazwa Jachtu Nr KWR Sternik Godz. mety Czas trasy Czas KWR Miej
sce
1VEGA1,2238Zhadobko Sergey00:58:5600:58:5601:12:071
2BERBEĆ II1,2395Seroka Ryszard00:59:0300:59:0301:13:122
3TORA1,2432Siekierko Tomasz01:02:2701:02:2701:17:383
4BLUE VELVET1,2277Dąbrowski Zbigniew01:05:3001:05:3001:20:254
5RAPTOR 27-61,2398Czapla Piotr01:11:0701:11:0701:28:105
6BŁĘKITNA BRYZA1,2479Kwiatkowski SławomirDNSDNS


Nr wyścigu: 2

Godzina startu: 00:00:00

Nr Grupy: 2

L.p. Nazwa Jachtu Nr KWR Sternik Godz. mety Czas trasy Czas KWR Miej
sce
1VEGA1,2238Zhadobko Sergey00:52:2100:52:2101:04:041
2BERBEĆ II1,2395Seroka Ryszard00:53:5200:53:5201:06:462
3TORA1,2432Siekierko Tomasz00:55:1000:55:1001:08:353
4BLUE VELVET1,2277Dąbrowski Zbigniew01:00:3101:00:3101:14:184
5RAPTOR 27-61,2398Czapla PiotrDNSDNS
6BŁĘKITNA BRYZA1,2479Kwiatkowski SławomirDNSDNS


Nr wyścigu: 3

Godzina startu: 00:00:00

Nr Grupy: 2

L.p. Nazwa Jachtu Nr KWR Sternik Godz. mety Czas trasy Czas KWR Miej
sce
1VEGA1,2238Zhadobko Sergey00:54:2400:54:2401:06:341
2BERBEĆ II1,2395Seroka Ryszard00:54:5700:54:5701:08:072
3TORA1,2432Siekierko Tomasz00:54:5200:54:5201:08:133
4BLUE VELVET1,2277Dąbrowski Zbigniew00:58:0600:58:0601:11:204
5RAPTOR 27-61,2398Czapla PiotrDNSDNS
6BŁĘKITNA BRYZA1,2479Kwiatkowski SławomirDNSDNS


Nr wyścigu: 1

Godzina startu: 00:00:00

Nr Grupy: 3

L.p. Nazwa Jachtu Nr KWR Sternik Godz. mety Czas trasy Czas KWR Miej
sce
1ENTUZJASTA1,1324Wojtusiak Robert01:09:2701:09:2701:18:391
2NASZA JUTRZENKA1,1130Rybarczyk Daria01:11:2201:11:2201:19:082
3KARETA II1,1966Sawicki Wiesław01:07:2801:07:2801:20:443
4FORDEWIND1,2085Kowszyński Mirosław01:09:5501:09:5501:24:304
5JAZZ1,1088Miedwiediew Roman01:16:4601:16:4601:25:265
6POPUŚ1,1666Zasada Jacek01:39:1001:39:1001:55:416


Nr wyścigu: 2

Godzina startu: 00:00:00

Nr Grupy: 3

L.p. Nazwa Jachtu Nr KWR Sternik Godz. mety Czas trasy Czas KWR Miej
sce
1ENTUZJASTA1,1324Wojtusiak Robert01:02:2101:02:2101:10:361
2JAZZ1,1088Miedwiediew Roman01:03:5501:03:5501:11:082
3KARETA II1,1966Sawicki Wiesław01:01:5601:01:5601:14:073
4NASZA JUTRZENKA1,1130Rybarczyk Daria01:06:5301:06:5301:14:104
5FORDEWIND1,2085Kowszyński Mirosław01:03:5501:03:5501:17:155
6POPUŚ1,1666Zasada JacekDNSDNS


Nr wyścigu: 3

Godzina startu: 00:00:00

Nr Grupy: 3

L.p. Nazwa Jachtu Nr KWR Sternik Godz. mety Czas trasy Czas KWR Miej
sce
1KARETA II1,1966Sawicki Wiesław00:59:4300:59:4301:11:271
2ENTUZJASTA1,1324Wojtusiak Robert01:03:1801:03:1801:11:412
3JAZZ1,1088Miedwiediew Roman01:07:3801:07:3801:15:173
4NASZA JUTRZENKA1,1130Rybarczyk Daria01:09:1101:09:1101:16:434
5FORDEWIND1,2085Kowszyński Mirosław01:04:3701:04:3701:18:055
6POPUŚ1,1666Zasada JacekDNSDNS


Copyright 2011-2017 OptimaIT, www.optima-it.com.pl, e-mail: info@optima-it.com.pl