Imprezy regatowe na Zalewie Wiślanym w 2016 roku

Nazwa Regat: Puchar Zalewu Kaliningradzkiego

Liczba wyścigów: 2

Miejsce: Kaliningrad

Data: 12-14.08.2016

Liczba grup: 3




Podsumowanie


Nr Grupy: 1

L.p. Nazwa Jachtu Nr Zdobyte punkty Miejsce Puchar serników
W1 W2 Razem Sternik Punkty
1BałtikaRUS 8245,25 5,25 10,51Jewczenko6,25
2TeslaRUS 2222 4 62Turaszwili5
3Vera? 33-04 ??4 1 53Muleris Michail4
4Rubin? 78-87 ??3 1 44Dokuczajew2
5MersiRUS 101 1 25Sakowicz1

Nr Grupy: 1

L.p. Nazwa Jachtu Nr Zdobyte punkty Miejsce Puchar serników
W1 W2 Razem Sternik Punkty
1Mochito3316,25 6,25 12,51Nichiporenko Andrey6,25
2VegaRUS 1895 5 102Zhadobko Sergey5
3NikaRUS 3323 4 73Komarow Nikolay4
4Fortuna II2 3 54Bibikov sergey3
5KarawellaRUS 4334 1 55Szutkin2
6Lilia1 2 36Kuznietsov Wiktor1

Nr Grupy: 1

L.p. Nazwa Jachtu Nr Zdobyte punkty Miejsce Puchar serników
W1 W2 Razem Sternik Punkty
1NewoRUS 15585,25 5,25 10,51Karpuszyn Aleksander6,25
2TiuleńRUS 5124 4 82Gradobitow Aleksej5
3Kapella? 69-39 ??3 3 63Woropajew4
4Najade2 1 34Morozow2
5Ksenia? 51-60 ??1 1 25Lapunin Sergei1



Wyniki


Nr wyścigu: 1

Godzina startu: 10:00:00

Nr Grupy: 1

L.p. Nazwa Jachtu Nr KWR Sternik Czas mety Czas trasy Czas KWR Miej
sce
1BałtikaRUS 8241,2802Jewczenko13:26:2703:26:2704:24:181
2Vera? 33-04 ??1,2626Muleris Michail13:44:1503:44:1504:43:082
3Rubin? 78-87 ??1,2760Dokuczajew13:49:1803:49:1804:52:353
4TeslaRUS 2221,2747Turaszwili14:31:3104:31:3105:46:064
5MersiRUS 101,3791Sakowicz14:28:5204:28:5206:10:485


Nr wyścigu: 2

Godzina startu: 09:30:00

Nr Grupy: 1

L.p. Nazwa Jachtu Nr KWR Sternik Czas mety Czas trasy Czas KWR Miej
sce
1BałtikaRUS 8241,2802Jewczenko12:05:1202:35:1203:18:411
2TeslaRUS 2221,2747Turaszwili12:34:0303:04:0303:54:372
3Vera? 33-04 ??1,2626Muleris MichailDNF::DNF
4Rubin? 78-87 ??1,2760DokuczajewDNF::DNF
5MersiRUS 101,3791SakowiczDNF::DNF


Nr wyścigu: 1

Godzina startu: 10:00:00

Nr Grupy: 2

L.p. Nazwa Jachtu Nr KWR Sternik Czas mety Czas trasy Czas KWR Miej
sce
1Mochito3311,2460Nichiporenko Andrey13:24:0003:24:0004:14:111
2VegaRUS 1891,2088Zhadobko Sergey13:47:0803:47:0804:34:342
3KarawellaRUS 4331,2342Szutkin13:49:5203:49:5204:43:423
4NikaRUS 3321,2115Komarow Nikolay14:02:0704:02:0704:53:194
5Fortuna II1,2344Bibikov sergey14:51:5404:51:5406:00:195
6Lilia1,2148Kuznietsov Wiktor15:26:5005:26:5006:37:026


Nr wyścigu: 2

Godzina startu: 09:30:00

Nr Grupy: 2

L.p. Nazwa Jachtu Nr KWR Sternik Czas mety Czas trasy Czas KWR Miej
sce
1Mochito3311,2460Nichiporenko Andrey11:50:0402:20:0402:54:311
2VegaRUS 1891,2088Zhadobko Sergey12:04:5402:34:5403:07:152
3NikaRUS 3321,2115Komarow Nikolay12:29:1002:59:1003:37:043
4Fortuna II1,2344Bibikov sergey12:26:2602:56:2603:37:474
5Lilia1,2148Kuznietsov Wiktor12:56:4603:26:4604:11:115
6KarawellaRUS 4331,2342SzutkinDNF::DNF


Nr wyścigu: 1

Godzina startu: 10:00:00

Nr Grupy: 3

L.p. Nazwa Jachtu Nr KWR Sternik Czas mety Czas trasy Czas KWR Miej
sce
1NewoRUS 15581,1884Karpuszyn Aleksander13:46:4603:46:4604:29:291
2TiuleńRUS 5121,1760Gradobitow Aleksej14:21:0604:21:0605:07:032
3Kapella? 69-39 ??1,1410Woropajew14:50:4004:50:4005:31:393
4Najade1,1777Morozow14:42:1104:42:1105:32:204
5Ksenia? 51-60 ??1,1850Lapunin Sergei14:51:3604:51:3605:45:335


Nr wyścigu: 2

Godzina startu: 09:30:00

Nr Grupy: 3

L.p. Nazwa Jachtu Nr KWR Sternik Czas mety Czas trasy Czas KWR Miej
sce
1NewoRUS 15581,1884Karpuszyn Aleksander12:16:1902:46:1903:17:391
2TiuleńRUS 5121,1760Gradobitow Aleksej12:20:2002:50:2003:20:192
3Kapella? 69-39 ??1,1410Woropajew12:37:3303:07:3303:34:003
4Najade1,1777MorozowDNF::DNF
5Ksenia? 51-60 ??1,1850Lapunin SergeiDNF::DNF


Copyright 2011-2016 OptimaIT, www.optima-it.com.pl, e-mail: info@optima-it.com.pl