Imprezy regatowe na Zalewie Wiślanym w 2016 roku

Nazwa Regat: Puchar Trzech Marszałków - PBP

Liczba wyścigów: 4

Miejsce: Tolkmicko, Frombork

Data: 30.06-03.07.2016

Liczba grup: 1




Podsumowanie


Nr Grupy: 1

L.p. Nazwa Jachtu Nr Zdobyte punkty Miejsce Puchar serników
W1 W2 W3 W4 Razem Sternik Punkty
1Apollo Sails - 2 EASYPOL 1470829 26 29 29 1131Makowski Tomasz--
2QUICK LIVENERPOL 1061930,25 27 30,25 24 111,52Zieliński Jacek--
3MOKHITORUS 33124 30,25 28 28 110,253Nichiporenko Andrey--
4WEGARUS 18926 29 26 26 1074Żadobko Sergey--
5WERARUS25 24 24 27 1005Muleris Michail--
6KAPER28 23 8 30,25 89,256Szlendak Grzegorz--
7PALOMINO21 22 23 23 897Nienadowski Marek--
8AfrodytaRus 277219 25 27 15 868Bagrow Igor--
9LEELOORUS 999912 28 25 17 829Amelichev Sergey--
10RA23 18 22 14 7710Doda Ryszard--
11EKLERPOL 859822 11 17 25 7511Kropidłowski Piotr--
12RAPTOR 27-6POL 1020720 16 16 21 7312Czapla Piotr--
13KARETA IIPOL 556417 20 14 20 7113Barkowski Jarosław--
14FACILPOL 1083018 13 19 18 6814Politański Stefan--
15EntuzjastaPOL 67615 21 18 22 6615Wojtusiak Robert--
16FORDEWIND11 19 20 16 6616Kowszyński Mirosław--
17TESLARUS 22215 6 13 19 5317Turaszwili Denis--
18ORANGEPOL 1337913 10 15 13 5118Bauman Marek--
19NASZA JUTRZENKAPOL 136427 17 21 6 5119Rybarczyk Daria--
20NikaRUS 33210 15 12 10 4720Komarow Nikolay--
21ALEKSIAKPOL 1457814 8 11 12 4521Kapczyński Adam--
22SLOCUMNZE 0431 9 9 11 3022Lamp Jerzy--
23ŚWIĘTY KAMIEŃ8 5 10 7 3023Kessler Zbigniew--
24JAN BAŻYŃSKI9 4 6 9 2824Podgórski Andrzej--
25ARKA - EL IIPOL 300416 12 0 0 2825Kleniewski Krzysztof--
26JAZZ1 14 4 8 2726Miedwiediew Roman--
27STREFA CISZY 2POL 392927 0 0 0 2727Justyński Stanisław--
28LILIA6 7 7 5 2528Kuznietcow Wiktor--
29VEVADIRUS 3474 3 5 4 1629Kisselev Aleksander--
30FIRA1 0 0 0 130Maletcki Konstantin--



Wyniki


Nr wyścigu: 1

Godzina startu: 11:25:00

Nr Grupy: 1

L.p. Nazwa Jachtu Nr KWR Sternik Czas mety Czas trasy Czas KWR Miej
sce
1QUICK LIVENERPOL 106191,2867Zieliński Jacek15:33:4704:08:4705:20:071
2Apollo Sails - 2 EASYPOL 147081,1975Makowski Tomasz15:56:0404:31:0405:24:362
3KAPER1,4371Szlendak Grzegorz15:11:2903:46:2905:25:293
4STREFA CISZY 2POL 39291,1727Justyński Stanisław16:15:1404:50:1405:40:214
5WEGARUS 1891,2073Żadobko Sergey16:09:0004:44:0005:42:525
6WERARUS1,2626Muleris Michail16:00:2304:35:2305:47:426
7MOKHITORUS 3311,2460Nichiporenko Andrey16:07:1304:42:1305:51:397
8RA1,4747Doda Ryszard15:25:4804:00:4805:55:068
9EKLERPOL 85981,1975Kropidłowski Piotr16:22:2304:57:2305:56:079
10PALOMINO1,2619Nienadowski Marek16:08:0404:43:0405:57:1210
11RAPTOR 27-6POL 102071,2398Czapla Piotr16:13:1004:48:1005:57:1611
12AfrodytaRus 27721,2704Bagrow Igor16:11:0304:46:0306:03:2412
13FACILPOL 108301,1887Politański Stefan16:31:1105:06:1106:03:5813
14KARETA IIPOL 55641,1966Barkowski Jarosław16:32:3205:07:3206:08:0014
15ARKA - EL IIPOL 30041,2098Kleniewski Krzysztof16:32:5205:07:5206:12:2715
16TESLARUS 2221,2747Turaszwili Denis16:19:1004:54:1006:14:5816
17ALEKSIAKPOL 145781,2299Kapczyński Adam16:30:0305:05:0306:15:1117
18ORANGEPOL 133791,1649Bauman Marek16:47:2205:22:2206:15:3118
19LEELOORUS 99991,3398Amelichev Sergey16:14:3404:49:3406:27:5819
20FORDEWIND1,2085Kowszyński Mirosław17:06:3105:41:3106:52:4320
21NikaRUS 3321,2115Komarow Nikolay17:05:4505:40:4506:52:4921
22JAN BAŻYŃSKI1,4320Podgórski Andrzej16:32:3505:07:3507:20:2822
23ŚWIĘTY KAMIEŃ1,4266Kessler Zbigniew16:41:5905:16:5907:32:1323
24NASZA JUTRZENKAPOL 136421,1130Rybarczyk Daria18:15:4806:50:4807:37:1324
25LILIA1,1910Kuznietcow Wiktor17:56:5506:31:5507:46:4625
26EntuzjastaPOL 67611,1528Wojtusiak Robert18:21:3506:56:3508:00:1426
27VEVADIRUS 3471,3482Kisselev Aleksander17:48:3906:23:3908:37:1427
28SLOCUMNZE 0431,2952Lamp JerzyDNFDNF
29JAZZ1,1468Miedwiediew RomanDNFDNF
30FIRA1,2486Maletcki KonstantinDNFDNF


Nr wyścigu: 2

Godzina startu: 11:10:00

Nr Grupy: 1

L.p. Nazwa Jachtu Nr KWR Sternik Czas mety Czas trasy Czas KWR Miej
sce
1MOKHITORUS 3311,2460Nichiporenko Andrey12:29:5601:19:5601:39:361
2WEGARUS 1891,2073Żadobko Sergey12:32:3601:22:3601:39:432
3LEELOORUS 99991,3398Amelichev Sergey12:25:0301:15:0301:40:333
4QUICK LIVENERPOL 106191,2867Zieliński Jacek12:28:2101:18:2101:40:494
5Apollo Sails - 2 EASYPOL 147081,1975Makowski Tomasz12:36:3401:26:3401:43:405
6AfrodytaRus 27721,2704Bagrow Igor12:31:4301:21:4301:43:496
7WERARUS1,2626Muleris Michail12:32:4101:22:4101:44:247
8KAPER1,4371Szlendak Grzegorz12:24:4401:14:4401:47:248
9PALOMINO1,2619Nienadowski Marek12:35:2601:25:2601:47:489
10EntuzjastaPOL 67611,1528Wojtusiak Robert12:43:3401:33:3401:47:5210
11KARETA IIPOL 55641,1966Barkowski Jarosław12:41:4501:31:4501:49:4711
12FORDEWIND1,2085Kowszyński Mirosław12:41:1301:31:1301:50:1412
13RA1,4747Doda Ryszard12:25:2201:15:2201:51:0913
14NASZA JUTRZENKAPOL 136421,1130Rybarczyk Daria12:53:3401:43:3401:55:1614
15RAPTOR 27-6POL 102071,2398Czapla Piotr12:43:0801:33:0801:55:2815
16NikaRUS 3321,2115Komarow Nikolay12:45:3301:35:3301:55:4616
17JAZZ1,1468Miedwiediew Roman12:51:4201:41:4201:56:3817
18FACILPOL 108301,1887Politański Stefan12:48:1601:38:1601:56:4918
19ARKA - EL IIPOL 30041,2098Kleniewski Krzysztof12:47:1101:37:1101:57:3419
20EKLERPOL 85981,1975Kropidłowski Piotr12:48:2401:38:2401:57:5020
21ORANGEPOL 133791,1649Bauman Marek12:51:2801:41:2801:58:1221
22SLOCUMNZE 0431,2952Lamp Jerzy12:42:3001:32:3001:59:4822
23ALEKSIAKPOL 145781,2299Kapczyński Adam12:47:5901:37:5902:00:3123
24LILIA1,1910Kuznietcow Wiktor12:51:2201:41:2202:00:4424
25TESLARUS 2221,2747Turaszwili Denis12:45:4801:35:4802:02:0725
26ŚWIĘTY KAMIEŃ1,4266Kessler Zbigniew12:39:5101:29:5102:08:1126
27JAN BAŻYŃSKI1,4320Podgórski Andrzej12:45:0601:35:0602:16:1127
28VEVADIRUS 3471,3482Kisselev Aleksander12:52:1001:42:1002:17:4428
29STREFA CISZY 2POL 39291,1727Justyński StanisławDNSDNS
30FIRA1,2486Maletcki KonstantinDNSDNS


Nr wyścigu: 3

Godzina startu: 13:30:00

Nr Grupy: 1

L.p. Nazwa Jachtu Nr KWR Sternik Czas mety Czas trasy Czas KWR Miej
sce
1QUICK LIVENERPOL 106191,2867Zieliński Jacek14:32:4001:02:4001:20:381
2Apollo Sails - 2 EASYPOL 147081,1975Makowski Tomasz14:37:4201:07:4201:21:042
3MOKHITORUS 3311,2460Nichiporenko Andrey14:35:3201:05:3201:21:393
4AfrodytaRus 27721,2704Bagrow Igor14:35:2801:05:2801:23:104
5WEGARUS 1891,2073Żadobko Sergey14:38:5801:08:5801:23:165
6LEELOORUS 99991,3398Amelichev Sergey14:32:2001:02:2001:23:316
7WERARUS1,2626Muleris Michail14:38:2201:08:2201:26:197
8PALOMINO1,2619Nienadowski Marek14:41:4301:11:4301:30:308
9RA1,4747Doda Ryszard14:31:3601:01:3601:30:509
10NASZA JUTRZENKAPOL 136421,1130Rybarczyk Daria14:52:0001:22:0001:31:1610
11FORDEWIND1,2085Kowszyński Mirosław14:47:0001:17:0001:33:0311
12FACILPOL 108301,1887Politański Stefan14:49:2901:19:2901:34:2912
13EntuzjastaPOL 67611,1528Wojtusiak Robert14:51:5801:21:5801:34:2913
14EKLERPOL 85981,1975Kropidłowski Piotr14:49:0701:19:0701:34:4514
15RAPTOR 27-6POL 102071,2398Czapla Piotr14:46:2701:16:2701:34:4715
16ORANGEPOL 133791,1649Bauman Marek14:52:0401:22:0401:35:3616
17KARETA IIPOL 55641,1966Barkowski Jarosław14:51:1901:21:1901:37:1817
18TESLARUS 2221,2747Turaszwili Denis14:47:5601:17:5601:39:2018
19NikaRUS 3321,2115Komarow Nikolay14:52:0301:22:0301:39:2419
20ALEKSIAKPOL 145781,2299Kapczyński Adam14:51:4701:21:4701:40:3520
21ŚWIĘTY KAMIEŃ1,4266Kessler Zbigniew14:40:3601:10:3601:40:4321
22SLOCUMNZE 0431,2952Lamp Jerzy14:48:3801:18:3801:41:5122
23KAPER1,4371Szlendak Grzegorz14:43:0201:13:0201:44:5723
24LILIA1,1910Kuznietcow Wiktor14:59:3801:29:3801:46:4524
25JAN BAŻYŃSKI1,4320Podgórski Andrzej14:45:2401:15:2401:47:5825
26VEVADIRUS 3471,3482Kisselev Aleksander14:57:5401:27:5401:58:3026
27JAZZ1,1468Miedwiediew Roman15:14:1401:44:1401:59:3227
28ARKA - EL IIPOL 30041,2098Kleniewski KrzysztofDNSDNS
29STREFA CISZY 2POL 39291,1727Justyński StanisławDNSDNS
30FIRA1,2486Maletcki KonstantinDNSDNS


Nr wyścigu: 4

Godzina startu: 15:20:00

Nr Grupy: 1

L.p. Nazwa Jachtu Nr KWR Sternik Czas mety Czas trasy Czas KWR Miej
sce
1KAPER1,4371Szlendak Grzegorz16:26:3601:06:3601:35:431
2Apollo Sails - 2 EASYPOL 147081,1975Makowski Tomasz16:43:5101:23:5101:40:252
3MOKHITORUS 3311,2460Nichiporenko Andrey16:41:2901:21:2901:41:323
4WERARUS1,2626Muleris Michail16:41:4201:21:4201:43:094
5WEGARUS 1891,2073Żadobko Sergey16:45:4401:25:4401:43:305
6EKLERPOL 85981,1975Kropidłowski Piotr16:46:3301:26:3301:43:396
7QUICK LIVENERPOL 106191,2867Zieliński Jacek16:41:2501:21:2501:44:467
8PALOMINO1,2619Nienadowski Marek16:43:3401:23:3401:45:278
9EntuzjastaPOL 67611,1528Wojtusiak Robert16:52:1101:32:1101:46:169
10RAPTOR 27-6POL 102071,2398Czapla Piotr16:46:1901:26:1901:47:0110
11KARETA IIPOL 55641,1966Barkowski Jarosław16:50:0101:30:0101:47:4311
12TESLARUS 2221,2747Turaszwili Denis16:46:1501:26:1501:49:5712
13FACILPOL 108301,1887Politański Stefan16:52:3301:32:3301:50:0113
14LEELOORUS 99991,3398Amelichev Sergey16:42:4901:22:4901:50:5714
15FORDEWIND1,2085Kowszyński Mirosław16:51:5301:31:5301:51:0215
16AfrodytaRus 27721,2704Bagrow Igor16:47:4001:27:4001:51:2216
17RA1,4747Doda Ryszard16:37:1401:17:1401:53:5417
18ORANGEPOL 133791,1649Bauman Marek16:57:4901:37:4901:53:5718
19ALEKSIAKPOL 145781,2299Kapczyński Adam16:54:1001:34:1001:55:4919
20SLOCUMNZE 0431,2952Lamp Jerzy16:49:3201:29:3201:55:5820
21NikaRUS 3321,2115Komarow Nikolay16:56:0001:36:0001:56:1821
22JAN BAŻYŃSKI1,4320Podgórski Andrzej16:42:1201:22:1201:57:4322
23JAZZ1,1468Miedwiediew Roman17:02:5001:42:5001:57:5623
24ŚWIĘTY KAMIEŃ1,4266Kessler Zbigniew16:45:1301:25:1302:01:3424
25NASZA JUTRZENKAPOL 136421,1130Rybarczyk Daria17:12:4801:52:4802:05:3325
26LILIA1,1910Kuznietcow Wiktor17:11:1101:51:1102:12:2526
27VEVADIRUS 3471,3482Kisselev Aleksander17:14:3701:54:3702:34:3227
28ARKA - EL IIPOL 30041,2098Kleniewski KrzysztofDNSDNS
29STREFA CISZY 2POL 39291,1727Justyński StanisławDNSDNS
30FIRA1,2486Maletcki KonstantinDNSDNS


Copyright 2011-2016 OptimaIT, www.optima-it.com.pl, e-mail: info@optima-it.com.pl