Imprezy regatowe na Zalewie Wiślanym w 2016 roku

Nazwa Regat: Puchar Trzech Marszałków

Liczba wyścigów: 4

Miejsce: Tolkmicko, Frombork

Data: 30.06-03.07.2016

Liczba grup: 3




Podsumowanie


Nr Grupy: 1

L.p. Nazwa Jachtu Nr Zdobyte punkty Miejsce Puchar serników
W1 W2 W3 W4 Razem Sternik Punkty
1QUICK LIVENERPOL 1061910,25 9 10,25 9 38,51Zieliński Jacek10,25
2LEELOORUS 99995 10,25 8 7 30,252Amelichev Sergey9
3AfrodytaRus 27727 8 9 6 303Bagrow Igor8
4KAPER9 7 3 10,25 29,254Szlendak Grzegorz7
5RA8 6 7 5 265Doda Ryszard6
6TESLARUS 2226 4 6 8 246Turaszwili Denis5
7SLOCUMNZE 0431 5 4 4 147Lamp Jerzy4
8ŚWIĘTY KAMIEŃ3 3 5 2 138Kessler Zbigniew3
9JAN BAŻYŃSKI4 2 2 3 119Podgórski Andrzej2
10VEVADIRUS 3472 1 1 1 510Kisselev Aleksander1

Nr Grupy: 1

L.p. Nazwa Jachtu Nr Zdobyte punkty Miejsce Puchar serników
W1 W2 W3 W4 Razem Sternik Punkty
1MOKHITORUS 3318 10,25 10,25 10,25 38,751Nichiporenko Andrey10,25
2WEGARUS 18910,25 9 9 8 36,252Żadobko Sergey9
3WERARUS9 8 8 9 343Muleris Michail8
4PALOMINO7 7 7 7 284Nienadowski Marek7
5RAPTOR 27-6POL 102076 5 5 6 225Czapla Piotr6
6FORDEWIND3 6 6 5 206Kowszyński Mirosław5
7ALEKSIAKPOL 145784 2 3 4 137Kapczyński Adam4
8NikaRUS 3322 4 4 3 138Komarow Nikolay3
9ARKA - EL IIPOL 30045 3 0 0 89Kleniewski Krzysztof2
10FIRA1 0 0 0 110Maletcki Konstantin1

Nr Grupy: 1

L.p. Nazwa Jachtu Nr Zdobyte punkty Miejsce Puchar serników
W1 W2 W3 W4 Razem Sternik Punkty
1Apollo Sails - 2 EASYPOL 1470810,25 10,25 10,25 10,25 411Makowski Tomasz10,25
2EKLERPOL 85988 4 6 9 272Kropidłowski Piotr9
3FACILPOL 108307 5 8 6 263Politański Stefan8
4EntuzjastaPOL 67612 9 7 8 264Wojtusiak Robert7
5KARETA IIPOL 55646 8 4 7 255Barkowski Jarosław6
6NASZA JUTRZENKAPOL 136424 7 9 3 236Rybarczyk Daria5
7ORANGEPOL 133795 3 5 5 187Bauman Marek4
8JAZZ1 6 2 4 138Miedwiediew Roman3
9LILIA3 2 3 2 109Kuznietcow Wiktor2
10STREFA CISZY 2POL 39299 0 0 0 910Justyński Stanisław1



Wyniki


Nr wyścigu: 1

Godzina startu: 11:25:00

Nr Grupy: 1

L.p. Nazwa Jachtu Nr KWR Sternik Czas mety Czas trasy Czas KWR Miej
sce
1QUICK LIVENERPOL 106191,2867Zieliński Jacek15:33:4704:08:4705:20:071
2KAPER1,4371Szlendak Grzegorz15:11:2903:46:2905:25:292
3RA1,4747Doda Ryszard15:25:4804:00:4805:55:063
4AfrodytaRus 27721,2704Bagrow Igor16:11:0304:46:0306:03:244
5TESLARUS 2221,2747Turaszwili Denis16:19:1004:54:1006:14:585
6LEELOORUS 99991,3398Amelichev Sergey16:14:3404:49:3406:27:586
7JAN BAŻYŃSKI1,4320Podgórski Andrzej16:32:3505:07:3507:20:287
8ŚWIĘTY KAMIEŃ1,4266Kessler Zbigniew16:41:5905:16:5907:32:138
9VEVADIRUS 3471,3482Kisselev Aleksander17:48:3906:23:3908:37:149
10SLOCUMNZE 0431,2952Lamp JerzyDNFDNF


Nr wyścigu: 2

Godzina startu: 11:10:00

Nr Grupy: 1

L.p. Nazwa Jachtu Nr KWR Sternik Czas mety Czas trasy Czas KWR Miej
sce
1LEELOORUS 99991,3398Amelichev Sergey12:25:0301:15:0301:40:331
2QUICK LIVENERPOL 106191,2867Zieliński Jacek12:28:2101:18:2101:40:492
3AfrodytaRus 27721,2704Bagrow Igor12:31:4301:21:4301:43:493
4KAPER1,4371Szlendak Grzegorz12:24:4401:14:4401:47:244
5RA1,4747Doda Ryszard12:25:2201:15:2201:51:095
6SLOCUMNZE 0431,2952Lamp Jerzy12:42:3001:32:3001:59:486
7TESLARUS 2221,2747Turaszwili Denis12:45:4801:35:4802:02:077
8ŚWIĘTY KAMIEŃ1,4266Kessler Zbigniew12:39:5101:29:5102:08:118
9JAN BAŻYŃSKI1,4320Podgórski Andrzej12:45:0601:35:0602:16:119
10VEVADIRUS 3471,3482Kisselev Aleksander12:52:1001:42:1002:17:4410


Nr wyścigu: 3

Godzina startu: 13:30:00

Nr Grupy: 1

L.p. Nazwa Jachtu Nr KWR Sternik Czas mety Czas trasy Czas KWR Miej
sce
1QUICK LIVENERPOL 106191,2867Zieliński Jacek14:32:4001:02:4001:20:381
2AfrodytaRus 27721,2704Bagrow Igor14:35:2801:05:2801:23:102
3LEELOORUS 99991,3398Amelichev Sergey14:32:2001:02:2001:23:313
4RA1,4747Doda Ryszard14:31:3601:01:3601:30:504
5TESLARUS 2221,2747Turaszwili Denis14:47:5601:17:5601:39:205
6ŚWIĘTY KAMIEŃ1,4266Kessler Zbigniew14:40:3601:10:3601:40:436
7SLOCUMNZE 0431,2952Lamp Jerzy14:48:3801:18:3801:41:517
8KAPER1,4371Szlendak Grzegorz14:43:0201:13:0201:44:578
9JAN BAŻYŃSKI1,4320Podgórski Andrzej14:45:2401:15:2401:47:589
10VEVADIRUS 3471,3482Kisselev Aleksander14:57:5401:27:5401:58:3010


Nr wyścigu: 4

Godzina startu: 15:20:00

Nr Grupy: 1

L.p. Nazwa Jachtu Nr KWR Sternik Czas mety Czas trasy Czas KWR Miej
sce
1KAPER1,4371Szlendak Grzegorz16:26:3601:06:3601:35:431
2QUICK LIVENERPOL 106191,2867Zieliński Jacek16:41:2501:21:2501:44:462
3TESLARUS 2221,2747Turaszwili Denis16:46:1501:26:1501:49:573
4LEELOORUS 99991,3398Amelichev Sergey16:42:4901:22:4901:50:574
5AfrodytaRus 27721,2704Bagrow Igor16:47:4001:27:4001:51:225
6RA1,4747Doda Ryszard16:37:1401:17:1401:53:546
7SLOCUMNZE 0431,2952Lamp Jerzy16:49:3201:29:3201:55:587
8JAN BAŻYŃSKI1,4320Podgórski Andrzej16:42:1201:22:1201:57:438
9ŚWIĘTY KAMIEŃ1,4266Kessler Zbigniew16:45:1301:25:1302:01:349
10VEVADIRUS 3471,3482Kisselev Aleksander17:14:3701:54:3702:34:3210


Nr wyścigu: 1

Godzina startu: 11:25:00

Nr Grupy: 2

L.p. Nazwa Jachtu Nr KWR Sternik Czas mety Czas trasy Czas KWR Miej
sce
1WEGARUS 1891,2073Żadobko Sergey16:09:0004:44:0005:42:521
2WERARUS1,2626Muleris Michail16:00:2304:35:2305:47:422
3MOKHITORUS 3311,2460Nichiporenko Andrey16:07:1304:42:1305:51:393
4PALOMINO1,2619Nienadowski Marek16:08:0404:43:0405:57:124
5RAPTOR 27-6POL 102071,2398Czapla Piotr16:13:1004:48:1005:57:165
6ARKA - EL IIPOL 30041,2098Kleniewski Krzysztof16:32:5205:07:5206:12:276
7ALEKSIAKPOL 145781,2299Kapczyński Adam16:30:0305:05:0306:15:117
8FORDEWIND1,2085Kowszyński Mirosław17:06:3105:41:3106:52:438
9NikaRUS 3321,2115Komarow Nikolay17:05:4505:40:4506:52:499
10FIRA1,2486Maletcki KonstantinDNFDNF


Nr wyścigu: 2

Godzina startu: 11:10:00

Nr Grupy: 2

L.p. Nazwa Jachtu Nr KWR Sternik Czas mety Czas trasy Czas KWR Miej
sce
1MOKHITORUS 3311,2460Nichiporenko Andrey12:29:5601:19:5601:39:361
2WEGARUS 1891,2073Żadobko Sergey12:32:3601:22:3601:39:432
3WERARUS1,2626Muleris Michail12:32:4101:22:4101:44:243
4PALOMINO1,2619Nienadowski Marek12:35:2601:25:2601:47:484
5FORDEWIND1,2085Kowszyński Mirosław12:41:1301:31:1301:50:145
6RAPTOR 27-6POL 102071,2398Czapla Piotr12:43:0801:33:0801:55:286
7NikaRUS 3321,2115Komarow Nikolay12:45:3301:35:3301:55:467
8ARKA - EL IIPOL 30041,2098Kleniewski Krzysztof12:47:1101:37:1101:57:348
9ALEKSIAKPOL 145781,2299Kapczyński Adam12:47:5901:37:5902:00:319
10FIRA1,2486Maletcki KonstantinDNSDNS


Nr wyścigu: 3

Godzina startu: 13:30:00

Nr Grupy: 2

L.p. Nazwa Jachtu Nr KWR Sternik Czas mety Czas trasy Czas KWR Miej
sce
1MOKHITORUS 3311,2460Nichiporenko Andrey14:35:3201:05:3201:21:391
2WEGARUS 1891,2073Żadobko Sergey14:38:5801:08:5801:23:162
3WERARUS1,2626Muleris Michail14:38:2201:08:2201:26:193
4PALOMINO1,2619Nienadowski Marek14:41:4301:11:4301:30:304
5FORDEWIND1,2085Kowszyński Mirosław14:47:0001:17:0001:33:035
6RAPTOR 27-6POL 102071,2398Czapla Piotr14:46:2701:16:2701:34:476
7NikaRUS 3321,2115Komarow Nikolay14:52:0301:22:0301:39:247
8ALEKSIAKPOL 145781,2299Kapczyński Adam14:51:4701:21:4701:40:358
9ARKA - EL IIPOL 30041,2098Kleniewski KrzysztofDNSDNS
10FIRA1,2486Maletcki KonstantinDNSDNS


Nr wyścigu: 4

Godzina startu: 15:20:00

Nr Grupy: 2

L.p. Nazwa Jachtu Nr KWR Sternik Czas mety Czas trasy Czas KWR Miej
sce
1MOKHITORUS 3311,2460Nichiporenko Andrey16:41:2901:21:2901:41:321
2WERARUS1,2626Muleris Michail16:41:4201:21:4201:43:092
3WEGARUS 1891,2073Żadobko Sergey16:45:4401:25:4401:43:303
4PALOMINO1,2619Nienadowski Marek16:43:3401:23:3401:45:274
5RAPTOR 27-6POL 102071,2398Czapla Piotr16:46:1901:26:1901:47:015
6FORDEWIND1,2085Kowszyński Mirosław16:51:5301:31:5301:51:026
7ALEKSIAKPOL 145781,2299Kapczyński Adam16:54:1001:34:1001:55:497
8NikaRUS 3321,2115Komarow Nikolay16:56:0001:36:0001:56:188
9ARKA - EL IIPOL 30041,2098Kleniewski KrzysztofDNSDNS
10FIRA1,2486Maletcki KonstantinDNSDNS


Nr wyścigu: 1

Godzina startu: 11:25:00

Nr Grupy: 3

L.p. Nazwa Jachtu Nr KWR Sternik Czas mety Czas trasy Czas KWR Miej
sce
1Apollo Sails - 2 EASYPOL 147081,1975Makowski Tomasz15:56:0404:31:0405:24:361
2STREFA CISZY 2POL 39291,1727Justyński Stanisław16:15:1404:50:1405:40:212
3EKLERPOL 85981,1975Kropidłowski Piotr16:22:2304:57:2305:56:073
4FACILPOL 108301,1887Politański Stefan16:31:1105:06:1106:03:584
5KARETA IIPOL 55641,1966Barkowski Jarosław16:32:3205:07:3206:08:005
6ORANGEPOL 133791,1649Bauman Marek16:47:2205:22:2206:15:316
7NASZA JUTRZENKAPOL 136421,1130Rybarczyk Daria18:15:4806:50:4807:37:137
8LILIA1,1910Kuznietcow Wiktor17:56:5506:31:5507:46:468
9EntuzjastaPOL 67611,1528Wojtusiak Robert18:21:3506:56:3508:00:149
10JAZZ1,1468Miedwiediew RomanDNFDNF


Nr wyścigu: 2

Godzina startu: 11:10:00

Nr Grupy: 3

L.p. Nazwa Jachtu Nr KWR Sternik Czas mety Czas trasy Czas KWR Miej
sce
1Apollo Sails - 2 EASYPOL 147081,1975Makowski Tomasz12:36:3401:26:3401:43:401
2EntuzjastaPOL 67611,1528Wojtusiak Robert12:43:3401:33:3401:47:522
3KARETA IIPOL 55641,1966Barkowski Jarosław12:41:4501:31:4501:49:473
4NASZA JUTRZENKAPOL 136421,1130Rybarczyk Daria12:53:3401:43:3401:55:164
5JAZZ1,1468Miedwiediew Roman12:51:4201:41:4201:56:385
6FACILPOL 108301,1887Politański Stefan12:48:1601:38:1601:56:496
7EKLERPOL 85981,1975Kropidłowski Piotr12:48:2401:38:2401:57:507
8ORANGEPOL 133791,1649Bauman Marek12:51:2801:41:2801:58:128
9LILIA1,1910Kuznietcow Wiktor12:51:2201:41:2202:00:449
10STREFA CISZY 2POL 39291,1727Justyński StanisławDNSDNS


Nr wyścigu: 3

Godzina startu: 13:30:00

Nr Grupy: 3

L.p. Nazwa Jachtu Nr KWR Sternik Czas mety Czas trasy Czas KWR Miej
sce
1Apollo Sails - 2 EASYPOL 147081,1975Makowski Tomasz14:37:4201:07:4201:21:041
2NASZA JUTRZENKAPOL 136421,1130Rybarczyk Daria14:52:0001:22:0001:31:162
3FACILPOL 108301,1887Politański Stefan14:49:2901:19:2901:34:293
4EntuzjastaPOL 67611,1528Wojtusiak Robert14:51:5801:21:5801:34:294
5EKLERPOL 85981,1975Kropidłowski Piotr14:49:0701:19:0701:34:455
6ORANGEPOL 133791,1649Bauman Marek14:52:0401:22:0401:35:366
7KARETA IIPOL 55641,1966Barkowski Jarosław14:51:1901:21:1901:37:187
8LILIA1,1910Kuznietcow Wiktor14:59:3801:29:3801:46:458
9JAZZ1,1468Miedwiediew Roman15:14:1401:44:1401:59:329
10STREFA CISZY 2POL 39291,1727Justyński StanisławDNSDNS


Nr wyścigu: 4

Godzina startu: 15:20:00

Nr Grupy: 3

L.p. Nazwa Jachtu Nr KWR Sternik Czas mety Czas trasy Czas KWR Miej
sce
1Apollo Sails - 2 EASYPOL 147081,1975Makowski Tomasz16:43:5101:23:5101:40:251
2EKLERPOL 85981,1975Kropidłowski Piotr16:46:3301:26:3301:43:392
3EntuzjastaPOL 67611,1528Wojtusiak Robert16:52:1101:32:1101:46:163
4KARETA IIPOL 55641,1966Barkowski Jarosław16:50:0101:30:0101:47:434
5FACILPOL 108301,1887Politański Stefan16:52:3301:32:3301:50:015
6ORANGEPOL 133791,1649Bauman Marek16:57:4901:37:4901:53:576
7JAZZ1,1468Miedwiediew Roman17:02:5001:42:5001:57:567
8NASZA JUTRZENKAPOL 136421,1130Rybarczyk Daria17:12:4801:52:4802:05:338
9LILIA1,1910Kuznietcow Wiktor17:11:1101:51:1102:12:259
10STREFA CISZY 2POL 39291,1727Justyński StanisławDNSDNS


Copyright 2011-2016 OptimaIT, www.optima-it.com.pl, e-mail: info@optima-it.com.pl