Imprezy regatowe na Zalewie Wiślanym w 2016 roku

Nazwa Regat: Fromborska jesień

Liczba wyścigów: 1

Miejsce: Frombork

Data: 03.09.2016

Liczba grup: 3




Nr wyścigu: 1

Godzina startu: 11:15:00

Nr Grupy: 1

L.p. Nazwa Jachtu Nr KWR Sternik Czas mety Czas trasy Czas KWR Miej
sce
Punkty
PS
1ARCTICARUS 8631,3016SKOROTSKII VIKTOR13:59:4102:44:4103:34:21111,25
2IRBISPOL 102091,3388RUTKOWSKI JANUSZ13:55:3902:40:3903:35:05210
3KENGURURUS 741,3667LUPEIKO VLADIMIR13:53:2802:38:2803:36:3539
4TWINSPOL 381,3388MIELICKI ANDRZEJ13:57:4902:42:4903:37:5948
5STUDIO LINENZ 101,3034PIECIUKIEWICZ JAN14:05:4002:50:4003:42:2757
6STRADANKABRAK1,4320IDZIKOWSKI MARIUSZ13:54:4702:39:4703:48:4965
7ŚWIĘTY KAMIEŃBRAK1,4266KESLER ZBIGNIEW14:02:3902:47:3903:59:1074
8RALT 4721,4747DODA RYSZARD13:57:4102:42:4103:59:5583
9JAN BAŻYŃSKIBRAK1,4320PODGÓRSKI ANDRZEJ14:03:1302:48:1304:00:5392
10G-POINTBRAK1,4225NOWAK RADOSŁAW14:05:4002:50:4004:02:46101


Nr wyścigu: 1

Godzina startu: 11:15:00

Nr Grupy: 2

L.p. Nazwa Jachtu Nr KWR Sternik Czas mety Czas trasy Czas KWR Miej
sce
Punkty
PS
12 EASYPOL 147081,1975MAKOWSKI TOMASZ13:59:5202:44:5203:17:26111,25
2VEGARUS 1891,2088Zhadobko Sergey14:02:2102:47:2103:22:18210
3BŁĘKITNA BRYZABRAK1,2479KWIATKOWSKI SŁAWOMIR13:59:3602:44:3603:25:2439
4BERBEĆ IIBRAK1,2396SEROKA RYSZARD14:01:3402:46:3403:26:2948
5VERABRAK1,2626Muleris Michail14:01:1102:46:1103:29:4957
6APHRODITERUS 27721,2704Bagrow Igor14:00:2702:45:2703:30:1166
7SOUVENIRPOL 74001,2348SZCZEPAŃSKI TOMASZ14:08:3702:53:3703:34:2375
8TESLARUS 2221,2747Turaszwili Denis14:07:5902:52:5903:40:3084
9FORTUNA 2BRAK1,2344BIBIKOV SERGEY14:14:3502:59:3503:41:4193
10BALTIKARUS 8241,2802EVCHENKO SERGEY14:19:5803:04:5803:56:48102
11LILIABRAK1,2148Kuznietsov Wiktor14:36:4203:21:4204:05:02111


Nr wyścigu: 1

Godzina startu: 11:15:00

Nr Grupy: 3

L.p. Nazwa Jachtu Nr KWR Sternik Czas mety Czas trasy Czas KWR Miej
sce
Punkty
PS
1NEVORUS 15581,1884KARPUSZYN ALEKSANDER14:12:0002:57:0003:30:21111,25
2TIULENRUS 5121,1760GRADOBITOW ALEKSEJ14:25:5603:10:5603:44:32210
3FACILPOL 108301,1887POLITAŃSKI STEFAN14:24:4903:09:4903:45:3839
4JAZZRUS 25261,1468MIEDWIEDIEW ROMAN14:37:3503:22:3503:52:1948
5ENTUZJASTABRAK1,1528WOJTUSIAK ROBERT14:37:4803:22:4803:53:4757
6KSENIABRAK1,1850Lapunin Sergei14:34:3203:19:3203:56:2765
7OKSANABRAK1,1733ZEL VIKTOR14:42:4203:27:4204:03:4274
8CAPELLABRAK1,1410VOROPAEV MICHAIL14:52:1303:37:1304:07:5183
9SŁAWEK IPOL 17241,1557MALENTOWICZ HENRYK14:50:2103:35:2104:08:5392
10BYLE DALEJ BRAK1,1584DĄBROWSKI ZBIGNIEW15:02:2903:47:2904:23:31101


Copyright 2011-2016 OptimaIT, www.optima-it.com.pl, e-mail: info@optima-it.com.pl