Imprezy regatowe na Zalewie Wiślanym w 2016 roku

Nazwa Regat: MASFROST CUP 2016 - PBP

Liczba wyścigów: 4

Miejsce: Tolkmicko

Data: 04-05.06.2016

Liczba grup: 1




Podsumowanie


Nr Grupy: 1

L.p. Nazwa Jachtu Nr Zdobyte punkty Miejsce Puchar serników
W1 W2 W3 W4 Razem Sternik Punkty
1VegaRUS 18921,25 13 19 31,875 85,1251Zhadobko Sergey--
22 easyPOL 1470817 16 21,25 28,5 82,752Makowski Tomasz--
3RA-16 21,25 20 25,5 82,753Doda Ryszard--
4Arka-El IIPOL 300418 18 16 30 824Kleniewski Krzysztof--
5IrbisPOL 1020920 19 18 22,5 79,55Rutkowski Janusz--
6Berbeć II19 17 17 24 776Seroka Ryszard--
7Kaper-10 20 13 19,5 62,57Szlędak Grzegorz--
8Wera14 14 14 18 608Muleris Mausha--
9FacilPOL 1083011 10 11 27 599Politański Stefan--
10Stradanka-13 15 12 16,5 56,510Idzikowski Mariusz--
11Studio LineNZ 1015 11 9 21 5611Pieciukiewicz Jan--
12Palomino51359 9 15 15 4812Nienadowski Marek--
13Kadyna-6 12 8 12 3813Justyński Bogdan--
14GienekPOL 127977 5 5 13,5 30,514Dębski Marek--
15Jan Bażyński-5 8 7 10,5 30,515Idzikowski Arkadiusz--
16Raptor 27-6POL 102078 6 10 1,5 25,516Czapla Piotr--
17Nasza JutrzenkaPOL 1364212 7 4 1,5 24,517Rybarczyk Daria--
18TesaPOL 114624 4 6 1,5 15,518Rzodkiewicz Mirek--
19Św. Kamień-0 3 3 1,5 7,519Kessler Zbigniew--
20Byle dalej-1 1 0 1,5 3,520Dąbrowski Zbigniew--
21KristiPOL 57900 0 0 0 021Frajkopf Krystyna--



Wyniki


Nr wyścigu: 1

Godzina startu: 11:00:00

Nr Grupy: 1

L.p. Nazwa Jachtu Nr KWR Sternik Czas mety Czas trasy Czas KWR Miej
sce
1VegaRUS 1891,2073Zhadobko Sergey11:40:4100:40:4100:49:071
2IrbisPOL 102091,3388Rutkowski Janusz11:36:5900:36:5900:49:312
3Berbeć II1,2396Seroka Ryszard11:39:5800:39:5800:49:333
4Arka-El IIPOL 30041,1948Kleniewski Krzysztof11:41:5200:41:5200:50:014
52 easyPOL 147081,1920Makowski Tomasz11:42:1000:42:1000:50:165
6RA-1,4747Doda Ryszard11:34:2000:34:2000:50:386
7Studio LineNZ 101,3034Pieciukiewicz Jan11:39:1900:39:1900:51:157
8Wera1,2626Muleris Mausha11:41:3000:41:3000:52:248
9Stradanka-1,4320Idzikowski Mariusz11:36:4300:36:4300:52:359
10Nasza JutrzenkaPOL 136421,1130Rybarczyk Daria11:47:3900:47:3900:53:0210
11FacilPOL 108301,1941Politański Stefan11:46:0000:46:0000:54:5611
12Kaper-1,4371Szlędak Grzegorz11:38:3500:38:3500:55:2712
13Palomino51351,2619Nienadowski Marek11:44:1000:44:1000:55:4413
14Raptor 27-6POL 102071,2522Czapla Piotr11:44:3500:44:3500:55:5014
15GienekPOL 127971,2637Dębski Marek11:44:2500:44:2500:56:0815
16Kadyna-1,4371Justyński Bogdan11:39:1700:39:1700:56:2716
17Jan Bażyński-1,4320Idzikowski Arkadiusz11:41:0200:41:0200:58:4617
18TesaPOL 114621,0982Rzodkiewicz Mirek11:58:5100:58:5101:04:3818
19Byle dalej-1,1584Dąbrowski ZbigniewDNFDNF
20Św. Kamień-1,4266Kessler ZbigniewDNSDNS
21KristiPOL 57901,1784Frajkopf KrystynaDNSDNS


Nr wyścigu: 2

Godzina startu: 12:10:00

Nr Grupy: 1

L.p. Nazwa Jachtu Nr KWR Sternik Czas mety Czas trasy Czas KWR Miej
sce
1RA-1,4747Doda Ryszard12:44:0000:34:0000:50:081
2Kaper-1,4371Szlędak Grzegorz12:45:2700:35:2700:50:572
3IrbisPOL 102091,3388Rutkowski Janusz12:48:4100:38:4100:51:473
4Arka-El IIPOL 30041,1948Kleniewski Krzysztof12:53:5600:43:5600:52:294
5Berbeć II1,2396Seroka Ryszard12:52:2100:42:2100:52:305
62 easyPOL 147081,1920Makowski Tomasz12:55:2300:45:2300:54:066
7Stradanka-1,4320Idzikowski Mariusz12:48:0000:38:0000:54:257
8Wera1,2626Muleris Mausha12:53:0700:43:0700:54:268
9VegaRUS 1891,2073Zhadobko Sergey12:55:1000:45:1000:54:329
10Kadyna-1,4371Justyński Bogdan12:48:2900:38:2900:55:1810
11Studio LineNZ 101,3034Pieciukiewicz Jan12:53:1600:43:1600:56:2411
12FacilPOL 108301,1941Politański Stefan12:57:2800:47:2800:56:4112
13Palomino51351,2619Nienadowski Marek12:55:3100:45:3100:57:2613
14Jan Bażyński-1,4320Idzikowski Arkadiusz12:50:2000:40:2000:57:4514
15Nasza JutrzenkaPOL 136421,1130Rybarczyk Daria13:02:2600:52:2600:58:2115
16Raptor 27-6POL 102071,2522Czapla Piotr12:56:3700:46:3700:58:2216
17GienekPOL 127971,2637Dębski Marek12:56:3800:46:3800:58:5617
18TesaPOL 114621,0982Rzodkiewicz Mirek13:08:0400:58:0401:03:4618
19Św. Kamień-1,4266Kessler Zbigniew12:55:5000:45:5001:05:2319
20Byle dalej-1,1584Dąbrowski ZbigniewDNFDNF
21KristiPOL 57901,1784Frajkopf KrystynaDNSDNS


Nr wyścigu: 3

Godzina startu: 13:20:00

Nr Grupy: 1

L.p. Nazwa Jachtu Nr KWR Sternik Czas mety Czas trasy Czas KWR Miej
sce
12 easyPOL 147081,1920Makowski Tomasz14:08:1200:48:1200:57:271
2RA-1,4747Doda Ryszard13:59:2100:39:2100:58:022
3VegaRUS 1891,2073Zhadobko Sergey14:08:0900:48:0900:58:083
4IrbisPOL 102091,3388Rutkowski Janusz14:03:3000:43:3000:58:144
5Berbeć II1,2396Seroka Ryszard14:07:0200:47:0200:58:185
6Arka-El IIPOL 30041,1948Kleniewski Krzysztof14:09:2300:49:2300:59:006
7Palomino51351,2619Nienadowski Marek14:07:1800:47:1800:59:417
8Wera1,2626Muleris Mausha14:07:2100:47:2100:59:478
9Kaper-1,4371Szlędak Grzegorz14:02:1700:42:1701:00:469
10Stradanka-1,4320Idzikowski Mariusz14:02:5900:42:5901:01:3310
11FacilPOL 108301,1941Politański Stefan14:11:3600:51:3601:01:3711
12Raptor 27-6POL 102071,2522Czapla Piotr14:09:2800:49:2801:01:5712
13Studio LineNZ 101,3034Pieciukiewicz Jan14:07:3700:47:3701:02:0413
14Kadyna-1,4371Justyński Bogdan14:03:5300:43:5301:03:0414
15Jan Bażyński-1,4320Idzikowski Arkadiusz14:05:1800:45:1801:04:5215
16TesaPOL 114621,0982Rzodkiewicz Mirek14:20:2501:00:2501:06:2116
17GienekPOL 127971,2637Dębski Marek14:12:5300:52:5301:06:5017
18Nasza JutrzenkaPOL 136421,1130Rybarczyk Daria14:20:3801:00:3801:07:2918
19Św. Kamień-1,4266Kessler Zbigniew14:14:1800:54:1801:17:2819
20Byle dalej-1,1584Dąbrowski ZbigniewDNSDNS
21KristiPOL 57901,1784Frajkopf KrystynaDNSDNS


Nr wyścigu: 4

Godzina startu: 10:00:00

Nr Grupy: 1

L.p. Nazwa Jachtu Nr KWR Sternik Czas mety Czas trasy Czas KWR Miej
sce
1VegaRUS 1891,2073Zhadobko Sergey13:00:2003:00:2003:37:431
2Arka-El IIPOL 30041,1948Kleniewski Krzysztof13:06:5403:06:5403:43:182
32 easyPOL 147081,1920Makowski Tomasz13:09:0703:09:0703:45:263
4FacilPOL 108301,1941Politański Stefan13:12:3403:12:3403:49:574
5RA-1,4747Doda Ryszard12:36:0002:36:0003:50:035
6Berbeć II1,2396Seroka Ryszard13:06:5303:06:5303:51:406
7IrbisPOL 102091,3388Rutkowski Janusz12:54:1202:54:1203:53:137
8Studio LineNZ 101,3034Pieciukiewicz Jan12:59:2902:59:2903:53:568
9Kaper-1,4371Szlędak Grzegorz12:44:1502:44:1503:56:039
10Wera1,2626Muleris Mausha13:08:0503:08:0503:57:2810
11Stradanka-1,4320Idzikowski Mariusz12:50:5902:50:5904:04:5111
12Palomino51351,2619Nienadowski Marek13:16:5203:16:5204:08:2612
13GienekPOL 127971,2637Dębski Marek13:19:2603:19:2604:12:0113
14Kadyna-1,4371Justyński Bogdan12:58:2602:58:2604:16:2614
15Jan Bażyński-1,4320Idzikowski Arkadiusz13:06:5503:06:5504:27:4015
16Raptor 27-6POL 102071,2522Czapla PiotrDNFDNF
17Nasza JutrzenkaPOL 136421,1130Rybarczyk DariaDNFDNF
18TesaPOL 114621,0982Rzodkiewicz MirekDNFDNF
19Św. Kamień-1,4266Kessler ZbigniewDNFDNF
20Byle dalej-1,1584Dąbrowski ZbigniewDNFDNF
21KristiPOL 57901,1784Frajkopf KrystynaDNSDNS


Copyright 2011-2016 OptimaIT, www.optima-it.com.pl, e-mail: info@optima-it.com.pl