Imprezy regatowe na Zalewie Wiślanym w 2016 roku

Nazwa Regat: MASFROST CUP 2016 - OPEN

Liczba wyścigów: 4

Miejsce: Tolkmicko

Data: 04-05.06.2016

Liczba grup: 1




Podsumowanie


Nr Grupy: 1

L.p. Nazwa Jachtu Nr Zdobyte punkty Miejsce Puchar serników
W1 W2 W3 W4 Razem Sternik Punkty
1RA-22,25 22,25 22,25 33,375 100,1251Doda Ryszard--
2Kaper-19 21 21 31,5 92,52Szlędak Grzegorz--
3Stradanka-21 20 20 30 913Idzikowski Mariusz--
4IrbisPOL 1020920 18 19 28,5 85,54Rutkowski Janusz--
5Kadyna-18 19 18 27 825Justyński Bogdan--
6Berbeć II16 16 16 22,5 70,56Seroka Ryszard--
7Studio LineNZ 1017 14 13 25,5 69,57Pieciukiewicz Jan--
8Jan Bażyński-14 17 17 19,5 67,58Idzikowski Arkadiusz--
9VegaRUS 18915 12 12 24 639Zhadobko Sergey--
10Wera13 15 14 18 6010Muleris Mausha--
11Arka-El IIPOL 300412 13 10 21 5611Kleniewski Krzysztof--
122 easyPOL 1470811 11 11 16,5 49,512Makowski Tomasz--
13Palomino513510 10 15 13,5 48,513Nienadowski Marek--
14FacilPOL 108307 6 8 15 3614Politański Stefan--
15GienekPOL 127979 7 7 12 3515Dębski Marek--
16Raptor 27-6POL 102078 8 9 1,5 26,516Czapla Piotr--
17Św. Kamień-0 9 6 1,5 16,517Kessler Zbigniew--
18Nasza JutrzenkaPOL 136426 5 4 1,5 16,518Rybarczyk Daria--
19TesaPOL 114625 4 5 1,5 15,519Rzodkiewicz Mirek--
20Byle dalej-1 1 0 1,5 3,520Dąbrowski Zbigniew--
21Speed0 1 1 0 221Bożys Tomasz--
22KristiPOL 57900 0 0 0 022Frajkopf Krystyna--



Wyniki


Nr wyścigu: 1

Godzina startu: 11:00:00

Nr Grupy: 1

L.p. Nazwa Jachtu Nr KWR Sternik Czas mety Czas trasy Czas KWR Miej
sce
1RA-1,0000Doda Ryszard11:34:2000:34:2000:34:201
2Stradanka-1,0000Idzikowski Mariusz11:36:4300:36:4300:36:432
3IrbisPOL 102091,0000Rutkowski Janusz11:36:5900:36:5900:36:593
4Kaper-1,0000Szlędak Grzegorz11:38:3500:38:3500:38:354
5Kadyna-1,0000Justyński Bogdan11:39:1700:39:1700:39:175
6Studio LineNZ 101,0000Pieciukiewicz Jan11:39:1900:39:1900:39:196
7Berbeć II1,0000Seroka Ryszard11:39:5800:39:5800:39:587
8VegaRUS 1891,0000Zhadobko Sergey11:40:4100:40:4100:40:418
9Jan Bażyński-1,0000Idzikowski Arkadiusz11:41:0200:41:0200:41:029
10Wera1,0000Muleris Mausha11:41:3000:41:3000:41:3010
11Arka-El IIPOL 30041,0000Kleniewski Krzysztof11:41:5200:41:5200:41:5211
122 easyPOL 147081,0000Makowski Tomasz11:42:1000:42:1000:42:1012
13Palomino51351,0000Nienadowski Marek11:44:1000:44:1000:44:1013
14GienekPOL 127971,0000Dębski Marek11:44:2500:44:2500:44:2514
15Raptor 27-6POL 102071,0000Czapla Piotr11:44:3500:44:3500:44:3515
16FacilPOL 108301,0000Politański Stefan11:46:0000:46:0000:46:0016
17Nasza JutrzenkaPOL 136421,0000Rybarczyk Daria11:47:3900:47:3900:47:3917
18TesaPOL 114621,0000Rzodkiewicz Mirek11:58:5100:58:5100:58:5118
19Byle dalej-1,0000Dąbrowski ZbigniewDNFDNF
20Św. Kamień-1,0000Kessler ZbigniewDNSDNS
21Speed1,0000Bożys TomaszDNSDNS
22KristiPOL 57901,0000Frajkopf KrystynaDNSDNS


Nr wyścigu: 2

Godzina startu: 12:10:00

Nr Grupy: 1

L.p. Nazwa Jachtu Nr KWR Sternik Czas mety Czas trasy Czas KWR Miej
sce
1RA-1,0000Doda Ryszard12:44:0000:34:0000:34:001
2Kaper-1,0000Szlędak Grzegorz12:45:2700:35:2700:35:272
3Stradanka-1,0000Idzikowski Mariusz12:48:0000:38:0000:38:003
4Kadyna-1,0000Justyński Bogdan12:48:2900:38:2900:38:294
5IrbisPOL 102091,0000Rutkowski Janusz12:48:4100:38:4100:38:415
6Jan Bażyński-1,0000Idzikowski Arkadiusz12:50:2000:40:2000:40:206
7Berbeć II1,0000Seroka Ryszard12:52:2100:42:2100:42:217
8Wera1,0000Muleris Mausha12:53:0700:43:0700:43:078
9Studio LineNZ 101,0000Pieciukiewicz Jan12:53:1600:43:1600:43:169
10Arka-El IIPOL 30041,0000Kleniewski Krzysztof12:53:5600:43:5600:43:5610
11VegaRUS 1891,0000Zhadobko Sergey12:55:1000:45:1000:45:1011
122 easyPOL 147081,0000Makowski Tomasz12:55:2300:45:2300:45:2312
13Palomino51351,0000Nienadowski Marek12:55:3100:45:3100:45:3113
14Św. Kamień-1,0000Kessler Zbigniew12:55:5000:45:5000:45:5014
15Raptor 27-6POL 102071,0000Czapla Piotr12:56:3700:46:3700:46:3715
16GienekPOL 127971,0000Dębski Marek12:56:3800:46:3800:46:3816
17FacilPOL 108301,0000Politański Stefan12:57:2800:47:2800:47:2817
18Nasza JutrzenkaPOL 136421,0000Rybarczyk Daria13:02:2600:52:2600:52:2618
19TesaPOL 114621,0000Rzodkiewicz Mirek13:08:0400:58:0400:58:0419
20Byle dalej-1,0000Dąbrowski ZbigniewDNFDNF
21Speed1,0000Bożys TomaszDNFDNF
22KristiPOL 57901,0000Frajkopf KrystynaDNSDNS


Nr wyścigu: 3

Godzina startu: 13:20:00

Nr Grupy: 1

L.p. Nazwa Jachtu Nr KWR Sternik Czas mety Czas trasy Czas KWR Miej
sce
1RA-1,0000Doda Ryszard13:59:2100:39:2100:39:211
2Kaper-1,0000Szlędak Grzegorz14:02:1700:42:1700:42:172
3Stradanka-1,0000Idzikowski Mariusz14:02:5900:42:5900:42:593
4IrbisPOL 102091,0000Rutkowski Janusz14:03:3000:43:3000:43:304
5Kadyna-1,0000Justyński Bogdan14:03:5300:43:5300:43:535
6Jan Bażyński-1,0000Idzikowski Arkadiusz14:05:1800:45:1800:45:186
7Berbeć II1,0000Seroka Ryszard14:07:0200:47:0200:47:027
8Palomino51351,0000Nienadowski Marek14:07:1800:47:1800:47:188
9Wera1,0000Muleris Mausha14:07:2100:47:2100:47:219
10Studio LineNZ 101,0000Pieciukiewicz Jan14:07:3700:47:3700:47:3710
11VegaRUS 1891,0000Zhadobko Sergey14:08:0900:48:0900:48:0911
122 easyPOL 147081,0000Makowski Tomasz14:08:1200:48:1200:48:1212
13Arka-El IIPOL 30041,0000Kleniewski Krzysztof14:09:2300:49:2300:49:2313
14Raptor 27-6POL 102071,0000Czapla Piotr14:09:2800:49:2800:49:2814
15FacilPOL 108301,0000Politański Stefan14:11:3600:51:3600:51:3615
16GienekPOL 127971,0000Dębski Marek14:12:5300:52:5300:52:5316
17Św. Kamień-1,0000Kessler Zbigniew14:14:1800:54:1800:54:1817
18TesaPOL 114621,0000Rzodkiewicz Mirek14:20:2501:00:2501:00:2518
19Nasza JutrzenkaPOL 136421,0000Rybarczyk Daria14:20:3801:00:3801:00:3819
20Speed1,0000Bożys TomaszDNFDNF
21Byle dalej-1,0000Dąbrowski ZbigniewDNSDNS
22KristiPOL 57901,0000Frajkopf KrystynaDNSDNS


Nr wyścigu: 4

Godzina startu: 10:00:00

Nr Grupy: 1

L.p. Nazwa Jachtu Nr KWR Sternik Czas mety Czas trasy Czas KWR Miej
sce
1RA-1,0000Doda Ryszard12:36:0002:36:0002:36:001
2Kaper-1,0000Szlędak Grzegorz12:44:1502:44:1502:44:152
3Stradanka-1,0000Idzikowski Mariusz12:50:5902:50:5902:50:593
4IrbisPOL 102091,0000Rutkowski Janusz12:54:1202:54:1202:54:124
5Kadyna-1,0000Justyński Bogdan12:58:2602:58:2602:58:265
6Studio LineNZ 101,0000Pieciukiewicz Jan12:59:2902:59:2902:59:296
7VegaRUS 1891,0000Zhadobko Sergey13:00:2003:00:2003:00:207
8Berbeć II1,0000Seroka Ryszard13:06:5303:06:5303:06:538
9Arka-El IIPOL 30041,0000Kleniewski Krzysztof13:06:5403:06:5403:06:549
10Jan Bażyński-1,0000Idzikowski Arkadiusz13:06:5503:06:5503:06:5510
11Wera1,0000Muleris Mausha13:08:0503:08:0503:08:0511
122 easyPOL 147081,0000Makowski Tomasz13:09:0703:09:0703:09:0712
13FacilPOL 108301,0000Politański Stefan13:12:3403:12:3403:12:3413
14Palomino51351,0000Nienadowski Marek13:16:5203:16:5203:16:5214
15GienekPOL 127971,0000Dębski Marek13:19:2603:19:2603:19:2615
16Raptor 27-6POL 102071,0000Czapla PiotrDNFDNF
17Św. Kamień-1,0000Kessler ZbigniewDNFDNF
18Nasza JutrzenkaPOL 136421,0000Rybarczyk DariaDNFDNF
19TesaPOL 114621,0000Rzodkiewicz MirekDNFDNF
20Byle dalej-1,0000Dąbrowski ZbigniewDNFDNF
21Speed1,0000Bożys TomaszDNSDNS
22KristiPOL 57901,0000Frajkopf KrystynaDNSDNS


Copyright 2011-2016 OptimaIT, www.optima-it.com.pl, e-mail: info@optima-it.com.pl