Imprezy regatowe na Zalewie Wiślanym w 2016 roku

Nazwa Regat: MASFROST CUP 2016

Liczba wyścigów: 4

Miejsce: Tolkmicko

Data: 04-05.06.2016

Liczba grup: 3




Podsumowanie


Nr Grupy: 1

L.p. Nazwa Jachtu Nr Zdobyte punkty Miejsce Puchar serników
W1 W2 W3 W4 Razem Sternik Punkty
1RA-6,25 6,25 6,25 9,375 28,1251Doda Ryszard8,25
2Kaper-4 5 5 7,5 21,52Szlędak Grzegorz7
3Stradanka-5 4 4 6 193Idzikowski Mariusz6
4Kadyna-3 3 3 4,5 13,54Justyński Bogdan3
5Jan Bażyński-2 2 2 3 95Idzikowski Arkadiusz2
6Św. Kamień-0 1 1 1,5 3,56Kessler Zbigniew1

Nr Grupy: 1

L.p. Nazwa Jachtu Nr Zdobyte punkty Miejsce Puchar serników
W1 W2 W3 W4 Razem Sternik Punkty
1VegaRUS 1898,25 5 8,25 12,375 33,8751Zhadobko Sergey8,25
2IrbisPOL 102097 8,25 7 9 31,252Rutkowski Janusz7
3Berbeć II6 7 6 10,5 29,53Seroka Ryszard6
4Wera4 6 4 6 204Muleris Mausha5
5Studio LineNZ 105 4 2 7,5 18,55Pieciukiewicz Jan4
6Palomino51353 3 5 4,5 15,56Nienadowski Marek3
7Raptor 27-6POL 102072 2 3 1,5 8,57Czapla Piotr2
8GienekPOL 127971 1 1 3 68Dębski Marek1

Nr Grupy: 1

L.p. Nazwa Jachtu Nr Zdobyte punkty Miejsce Puchar serników
W1 W2 W3 W4 Razem Sternik Punkty
1Arka-El IIPOL 30047,25 7,25 6 10,875 31,3751Kleniewski Krzysztof8,25
22 easyPOL 147086 6 7,25 9 28,252Makowski Tomasz7
3FacilPOL 108304 5 5 7,5 21,53Politański Stefan6
4Nasza JutrzenkaPOL 136425 4 3 1,5 13,54Rybarczyk Daria5
5TesaPOL 114623 3 4 1,5 11,55Rzodkiewicz Mirek3
6Byle dalej-1 1 0 1,5 3,56Dąbrowski Zbigniew2
7KristiPOL 57900 0 0 0 07Frajkopf Krystyna0



Wyniki


Nr wyścigu: 1

Godzina startu: 11:00:00

Nr Grupy: 1

L.p. Nazwa Jachtu Nr KWR Sternik Czas mety Czas trasy Czas KWR Miej
sce
1RA-1,4747Doda Ryszard11:34:2000:34:2000:50:381
2Stradanka-1,4320Idzikowski Mariusz11:36:4300:36:4300:52:352
3Kaper-1,4371Szlędak Grzegorz11:38:3500:38:3500:55:273
4Kadyna-1,4371Justyński Bogdan11:39:1700:39:1700:56:274
5Jan Bażyński-1,4320Idzikowski Arkadiusz11:41:0200:41:0200:58:465
6Św. Kamień-1,4266Kessler ZbigniewDNSDNS


Nr wyścigu: 2

Godzina startu: 12:10:00

Nr Grupy: 1

L.p. Nazwa Jachtu Nr KWR Sternik Czas mety Czas trasy Czas KWR Miej
sce
1RA-1,4747Doda Ryszard12:44:0000:34:0000:50:081
2Kaper-1,4371Szlędak Grzegorz12:45:2700:35:2700:50:572
3Stradanka-1,4320Idzikowski Mariusz12:48:0000:38:0000:54:253
4Kadyna-1,4371Justyński Bogdan12:48:2900:38:2900:55:184
5Jan Bażyński-1,4320Idzikowski Arkadiusz12:50:2000:40:2000:57:455
6Św. Kamień-1,4266Kessler Zbigniew12:55:5000:45:5001:05:236


Nr wyścigu: 3

Godzina startu: 13:20:00

Nr Grupy: 1

L.p. Nazwa Jachtu Nr KWR Sternik Czas mety Czas trasy Czas KWR Miej
sce
1RA-1,4747Doda Ryszard13:59:2100:39:2100:58:021
2Kaper-1,4371Szlędak Grzegorz14:02:1700:42:1701:00:462
3Stradanka-1,4320Idzikowski Mariusz14:02:5900:42:5901:01:333
4Kadyna-1,4371Justyński Bogdan14:03:5300:43:5301:03:044
5Jan Bażyński-1,4320Idzikowski Arkadiusz14:05:1800:45:1801:04:525
6Św. Kamień-1,4266Kessler Zbigniew14:14:1800:54:1801:17:286


Nr wyścigu: 4

Godzina startu: 10:00:00

Nr Grupy: 1

L.p. Nazwa Jachtu Nr KWR Sternik Czas mety Czas trasy Czas KWR Miej
sce
1RA-1,4747Doda Ryszard12:36:0002:36:0003:50:031
2Kaper-1,4371Szlędak Grzegorz12:44:1502:44:1503:56:032
3Stradanka-1,4320Idzikowski Mariusz12:50:5902:50:5904:04:513
4Kadyna-1,4371Justyński Bogdan12:58:2602:58:2604:16:264
5Jan Bażyński-1,4320Idzikowski Arkadiusz13:06:5503:06:5504:27:405
6Św. Kamień-1,4266Kessler ZbigniewDNFDNF


Nr wyścigu: 1

Godzina startu: 11:00:00

Nr Grupy: 2

L.p. Nazwa Jachtu Nr KWR Sternik Czas mety Czas trasy Czas KWR Miej
sce
1VegaRUS 1891,2073Zhadobko Sergey11:40:4100:40:4100:49:071
2IrbisPOL 102091,3388Rutkowski Janusz11:36:5900:36:5900:49:312
3Berbeć II1,2396Seroka Ryszard11:39:5800:39:5800:49:333
4Studio LineNZ 101,3034Pieciukiewicz Jan11:39:1900:39:1900:51:154
5Wera1,2626Muleris Mausha11:41:3000:41:3000:52:245
6Palomino51351,2619Nienadowski Marek11:44:1000:44:1000:55:446
7Raptor 27-6POL 102071,2522Czapla Piotr11:44:3500:44:3500:55:507
8GienekPOL 127971,2637Dębski Marek11:44:2500:44:2500:56:088


Nr wyścigu: 2

Godzina startu: 12:10:00

Nr Grupy: 2

L.p. Nazwa Jachtu Nr KWR Sternik Czas mety Czas trasy Czas KWR Miej
sce
1IrbisPOL 102091,3388Rutkowski Janusz12:48:4100:38:4100:51:471
2Berbeć II1,2396Seroka Ryszard12:52:2100:42:2100:52:302
3Wera1,2626Muleris Mausha12:53:0700:43:0700:54:263
4VegaRUS 1891,2073Zhadobko Sergey12:55:1000:45:1000:54:324
5Studio LineNZ 101,3034Pieciukiewicz Jan12:53:1600:43:1600:56:245
6Palomino51351,2619Nienadowski Marek12:55:3100:45:3100:57:266
7Raptor 27-6POL 102071,2522Czapla Piotr12:56:3700:46:3700:58:227
8GienekPOL 127971,2637Dębski Marek12:56:3800:46:3800:58:568


Nr wyścigu: 3

Godzina startu: 13:20:00

Nr Grupy: 2

L.p. Nazwa Jachtu Nr KWR Sternik Czas mety Czas trasy Czas KWR Miej
sce
1VegaRUS 1891,2073Zhadobko Sergey14:08:0900:48:0900:58:081
2IrbisPOL 102091,3388Rutkowski Janusz14:03:3000:43:3000:58:142
3Berbeć II1,2396Seroka Ryszard14:07:0200:47:0200:58:183
4Palomino51351,2619Nienadowski Marek14:07:1800:47:1800:59:414
5Wera1,2626Muleris Mausha14:07:2100:47:2100:59:475
6Raptor 27-6POL 102071,2522Czapla Piotr14:09:2800:49:2801:01:576
7Studio LineNZ 101,3034Pieciukiewicz Jan14:07:3700:47:3701:02:047
8GienekPOL 127971,2637Dębski Marek14:12:5300:52:5301:06:508


Nr wyścigu: 4

Godzina startu: 10:00:00

Nr Grupy: 2

L.p. Nazwa Jachtu Nr KWR Sternik Czas mety Czas trasy Czas KWR Miej
sce
1VegaRUS 1891,2073Zhadobko Sergey13:00:2003:00:2003:37:431
2Berbeć II1,2396Seroka Ryszard13:06:5303:06:5303:51:402
3IrbisPOL 102091,3388Rutkowski Janusz12:54:1202:54:1203:53:133
4Studio LineNZ 101,3034Pieciukiewicz Jan12:59:2902:59:2903:53:564
5Wera1,2626Muleris Mausha13:08:0503:08:0503:57:285
6Palomino51351,2619Nienadowski Marek13:16:5203:16:5204:08:266
7GienekPOL 127971,2637Dębski Marek13:19:2603:19:2604:12:017
8Raptor 27-6POL 102071,2522Czapla PiotrDNFDNF


Nr wyścigu: 1

Godzina startu: 11:00:00

Nr Grupy: 3

L.p. Nazwa Jachtu Nr KWR Sternik Czas mety Czas trasy Czas KWR Miej
sce
1Arka-El IIPOL 30041,1948Kleniewski Krzysztof11:41:5200:41:5200:50:011
22 easyPOL 147081,1920Makowski Tomasz11:42:1000:42:1000:50:162
3Nasza JutrzenkaPOL 136421,1130Rybarczyk Daria11:47:3900:47:3900:53:023
4FacilPOL 108301,1941Politański Stefan11:46:0000:46:0000:54:564
5TesaPOL 114621,0982Rzodkiewicz Mirek11:58:5100:58:5101:04:385
6Byle dalej-1,1584Dąbrowski ZbigniewDNFDNF
7KristiPOL 57901,1784Frajkopf KrystynaDNSDNS


Nr wyścigu: 2

Godzina startu: 12:10:00

Nr Grupy: 3

L.p. Nazwa Jachtu Nr KWR Sternik Czas mety Czas trasy Czas KWR Miej
sce
1Arka-El IIPOL 30041,1948Kleniewski Krzysztof12:53:5600:43:5600:52:291
22 easyPOL 147081,1920Makowski Tomasz12:55:2300:45:2300:54:062
3FacilPOL 108301,1941Politański Stefan12:57:2800:47:2800:56:413
4Nasza JutrzenkaPOL 136421,1130Rybarczyk Daria13:02:2600:52:2600:58:214
5TesaPOL 114621,0982Rzodkiewicz Mirek13:08:0400:58:0401:03:465
6Byle dalej-1,1584Dąbrowski ZbigniewDNFDNF
7KristiPOL 57901,1784Frajkopf KrystynaDNSDNS


Nr wyścigu: 3

Godzina startu: 13:20:00

Nr Grupy: 3

L.p. Nazwa Jachtu Nr KWR Sternik Czas mety Czas trasy Czas KWR Miej
sce
12 easyPOL 147081,1920Makowski Tomasz14:08:1200:48:1200:57:271
2Arka-El IIPOL 30041,1948Kleniewski Krzysztof14:09:2300:49:2300:59:002
3FacilPOL 108301,1941Politański Stefan14:11:3600:51:3601:01:373
4TesaPOL 114621,0982Rzodkiewicz Mirek14:20:2501:00:2501:06:214
5Nasza JutrzenkaPOL 136421,1130Rybarczyk Daria14:20:3801:00:3801:07:295
6Byle dalej-1,1584Dąbrowski ZbigniewDNSDNS
7KristiPOL 57901,1784Frajkopf KrystynaDNSDNS


Nr wyścigu: 4

Godzina startu: 10:00:00

Nr Grupy: 3

L.p. Nazwa Jachtu Nr KWR Sternik Czas mety Czas trasy Czas KWR Miej
sce
1Arka-El IIPOL 30041,1948Kleniewski Krzysztof13:06:5403:06:5403:43:181
22 easyPOL 147081,1920Makowski Tomasz13:09:0703:09:0703:45:262
3FacilPOL 108301,1941Politański Stefan13:12:3403:12:3403:49:573
4Nasza JutrzenkaPOL 136421,1130Rybarczyk DariaDNFDNF
5TesaPOL 114621,0982Rzodkiewicz MirekDNFDNF
6Byle dalej-1,1584Dąbrowski ZbigniewDNFDNF
7KristiPOL 57901,1784Frajkopf KrystynaDNSDNS


Copyright 2011-2016 OptimaIT, www.optima-it.com.pl, e-mail: info@optima-it.com.pl