Imprezy regatowe na Zalewie Wiślanym w 2015 roku

Nazwa Regat: VI MIĘDZYNARODOWE REGATY O PUCHAR TRZECH MARSZAŁKÓW PBP

Liczba wyścigów: 3

Miejsce: Krynica Morska
Data: 25-28.06.2015

Liczba grup: 1




Podsumowanie


Nr Grupy: 1

L.p. Nazwa Jachtu Nr Zdobyte punkty Miejsce Puchar serników
W1 W2 W3 Razem Sternik Punkty
1YULIARUS 24043.25 43.25 37 123.51ROMANETS SERGEY--
2STREFA CISZY 2POL 392940 39 43.25 122.252JUSTYŃSKI BOGDAN--
3BŁĘKITNA BRYZAPOL 1474842 36 39 1173KWIATKOWSKI SŁAWOMIR --
42 EASYPOL 1470837 37 42 1164MAKOWSKI TOMASZ --
5QUICK LIVENER1061939 40 32 1115ZIELIŃSKI JACEK--
6WEGARUS 18930 38 41 1096ZHADOBKO SERGEY--
7IRBISPOL 1020933 41 31 1057RUTKOWSKI JANUSZ--
8EMILPOL-228041 18 40 998DASZKIEWICZ EUGENIUSZ--
9DELPHINED - 58728 35 36 999ZANDER ZYGMUNT --
10IGOKAJ IIIPOL - 759334 30 27 9110ZALESKI-KORZIUK KRZYSZTOF --
11TULENRUS 51226 31 30 8711GRADOBITOW ALIEKSEJ--
12PALOMINOPOL - 513529 27 29 8512SZLENDAK GRZEGORZ--
13VERA5413 33 38 8413MULERIS MICHAIL--
14FACILPOL 1083020 25 34 7914POLITAŃSKI STEFAN --
15STRADANKA31 15 33 7915MARIUSZ IDZIKOWSKI--
16LILU21 42 12 7516AMELICHEV SERGEY--
17LITWINKAPOL - 729124 24 23 7117DRABIŃSKI MARIAN --
18JAZZP 3390 ?K22 26 22 7018MIEDWIEDIEW ROMAN--
19FORDEWINDSZ-004732 23 14 6919KOWSZYŃSKI MIROSŁAW--
20BERBEĆ IIPOL - 523136 32 0 6820SEROKA RYSZARD--
21SOUVENIRPOL 740025 13 28 6621SZCZEPAŃSKI TOMASZ--
22MOHITORUS11 34 16 6122NICHIPORENKO ANDREY--
23MIKKAPOL 1412114 28 17 5923JUSTYŃSKI DANIEL--
24GIENEKPOL 1279716 16 24 5624DĘBEK MAREK--
25SLOCUMNZE-04327 21 8 5625LAMP JERZY--
26NASZA JUTRZENKAPOL 136428 29 18 5526RYBARCZYK DARIA--
27TESAPOL 1146238 6 10 5427RZODKIEWICZ JAN--
28RAPTOR 27-6POL 1020715 12 26 5328CZAPLA PIOTR--
29KARAVELARUS 43312 22 19 5329SHUTKIN ALEXEY--
30NEVORUS 155810 20 20 5030KARPUSZYN ALEKSANDER--
31KSENIARUS 16619 0 25 4431ŁAPUNIN SERGEY--
32STEREONZE 02018 10 15 4332PIONKE GRZEGORZ--
33ALEKSIAKPOL 1457817 17 9 4333KAPCZYŃSKI ADAM --
34KENGURURUS 335 0 0 3534LUPEIKD--
35DAR KAROLAPZ - 252023 11 0 3435BYLICKI WŁODZIMIERZ--
36ODISSEYRUS 1677 14 11 3236SARANEVICH ALEXANDR--
37APHRODITERUS-27725 0 21 2637BAGROV IGOR--
38TAILORPOL 51046 19 0 2538KRAWIEC JÓZEF--
39TRZY MPOL 122154 7 13 2439DODA RYSZARD --
40JAN BAŻYŃSKIN 1163 9 5 1740PODGÓRSKI ANDRZEJ--
41LILIARUS 381 8 7 1641KUZNIETSOV VICTOR--
42OYKUMENARUS 1759 0 6 1542SULATSKIY OLEG--
43KRISTIPOL 57900 0 0 043FRAJKOPF SŁAWOMIR--



Wyniki


Nr wyścigu: 1

Godzina startu: 12:15:00

Nr Grupy: 1

L.p. Nazwa Jachtu Nr KWR Sternik Czas mety Czas trasy Czas KWR Miejsce
1YULIARUS 2401.3145ROMANETS SERGEY14:21:3402:06:3402:46:221
2BŁĘKITNA BRYZAPOL 147481.2479KWIATKOWSKI SŁAWOMIR 14:28:5402:13:5402:47:062
3EMILPOL-22801.0945DASZKIEWICZ EUGENIUSZ14:47:5402:32:5402:47:213
4STREFA CISZY 2POL 39291.1727JUSTYŃSKI BOGDAN14:38:2002:23:2002:48:054
5QUICK LIVENER106191.2867ZIELIŃSKI JACEK14:26:2802:11:2802:49:095
6TESAPOL 114621.0982RZODKIEWICZ JAN14:50:3002:35:3002:50:466
72 EASYPOL 147081.193MAKOWSKI TOMASZ 14:38:3302:23:3302:51:157
8BERBEĆ IIPOL - 52311.2395SEROKA RYSZARD14:34:0402:19:0402:52:228
9KENGURURUS 31.3667LUPEIKD14:22:0302:07:0302:53:389
10IGOKAJ IIIPOL - 75931.1956ZALESKI-KORZIUK KRZYSZTOF 14:40:5602:25:5602:54:2910
11IRBISPOL 102091.3388RUTKOWSKI JANUSZ14:26:1202:11:1202:55:3911
12FORDEWINDSZ-00471.2085KOWSZYŃSKI MIROSŁAW14:41:0702:26:0702:56:3512
13STRADANKA1.4534MARIUSZ IDZIKOWSKI14:16:3602:01:3602:56:4413
14WEGARUS 1891.2073ZHADOBKO SERGEY14:41:3202:26:3202:56:5514
15PALOMINOPOL - 51351.2619SZLENDAK GRZEGORZ14:35:2102:20:2102:57:0615
16DELPHINED - 5871.2079ZANDER ZYGMUNT 14:41:4402:26:4402:57:1416
17SLOCUMNZE-0431.2952LAMP JERZY14:31:5302:16:5302:57:1717
18TULENRUS 5121.176GRADOBITOW ALIEKSEJ14:46:3302:31:3302:58:1318
19SOUVENIRPOL 74001.2348SZCZEPAŃSKI TOMASZ14:39:2102:24:2102:58:1519
20LITWINKAPOL - 72911.2618DRABIŃSKI MARIAN 14:37:2002:22:2002:59:3620
21DAR KAROLAPZ - 25201.1882BYLICKI WŁODZIMIERZ14:47:1502:32:1503:00:5421
22JAZZP 3390 ?K1.1468MIEDWIEDIEW ROMAN14:53:1402:38:1403:01:2822
23LILU1.3527AMELICHEV SERGEY14:29:2302:14:2303:01:4723
24FACILPOL 108301.1941POLITAŃSKI STEFAN 14:47:4502:32:4503:02:2424
25KSENIARUS 1661.1571ŁAPUNIN SERGEY14:53:0802:38:0803:02:5925
26STEREONZE 0201.0931PIONKE GRZEGORZ15:02:2802:47:2803:03:0326
27ALEKSIAKPOL 145781.2316KAPCZYŃSKI ADAM 14:44:5402:29:5403:04:3727
28GIENEKPOL 127971.2918DĘBEK MAREK14:38:0702:23:0703:04:5328
29RAPTOR 27-6POL 102071.2522CZAPLA PIOTR14:43:2202:28:2203:05:4729
30MIKKAPOL 141211.188JUSTYŃSKI DANIEL14:51:3202:36:3203:05:5830
31VERA541.2626MULERIS MICHAIL14:42:4302:27:4303:06:3031
32KARAVELARUS 4331.2342SHUTKIN ALEXEY14:46:4402:31:4403:07:1632
33MOHITORUS1.2709NICHIPORENKO ANDREY14:42:3202:27:3203:07:3033
34NEVORUS 15581.2571KARPUSZYN ALEKSANDER14:44:2302:29:2303:07:4734
35OYKUMENARUS 1751.2188SULATSKIY OLEG14:49:2202:34:2203:08:0935
36NASZA JUTRZENKAPOL 136421.113RYBARCZYK DARIA15:04:2402:49:2403:08:3336
37ODISSEYRUS 1671.375SARANEVICH ALEXANDR14:32:1802:17:1803:08:4737
38TAILORPOL 51041.1762KRAWIEC JÓZEF14:56:0002:41:0003:09:2238
39APHRODITERUS-27721.2926BAGROV IGOR14:42:3802:27:3803:10:5039
40TRZY MPOL 122151.3016DODA RYSZARD 14:44:2402:29:2403:14:2840
41JAN BAŻYŃSKIN 1161.4353PODGÓRSKI ANDRZEJ14:33:3202:18:3203:18:5041
42LILIARUS 381.191KUZNIETSOV VICTORDNFDNF
43KRISTIPOL 57901.1784FRAJKOPF SŁAWOMIRDNCDNC


Nr wyścigu: 2

Godzina startu: 16:05:00

Nr Grupy: 1

L.p. Nazwa Jachtu Nr KWR Sternik Czas mety Czas trasy Czas KWR Miejsce
1YULIARUS 2401.3145ROMANETS SERGEY16:46:4400:41:4400:54:521
2LILU1.3527AMELICHEV SERGEY16:46:2000:41:2000:55:552
3IRBISPOL 102091.3388RUTKOWSKI JANUSZ16:47:2000:42:2000:56:413
4QUICK LIVENER106191.2867ZIELIŃSKI JACEK16:49:3000:44:3000:57:154
5STREFA CISZY 2POL 39291.1727JUSTYŃSKI BOGDAN16:54:0000:49:0000:57:285
6WEGARUS 1891.2073ZHADOBKO SERGEY16:52:4500:47:4500:57:396
72 EASYPOL 147081.193MAKOWSKI TOMASZ 16:53:5000:48:5000:58:157
8BŁĘKITNA BRYZAPOL 147481.2479KWIATKOWSKI SŁAWOMIR 16:52:1000:47:1000:58:528
9DELPHINED - 5871.2079ZANDER ZYGMUNT 16:54:4000:49:4001:00:009
10MOHITORUS1.2709NICHIPORENKO ANDREY16:52:2000:47:2001:00:0910
11VERA541.2626MULERIS MICHAIL16:52:4500:47:4501:00:1711
12BERBEĆ IIPOL - 52311.2395SEROKA RYSZARD16:53:4000:48:4001:00:1912
13TULENRUS 5121.176GRADOBITOW ALIEKSEJ16:56:2100:51:2101:00:2313
14IGOKAJ IIIPOL - 75931.1956ZALESKI-KORZIUK KRZYSZTOF 16:55:4500:50:4501:00:4114
15NASZA JUTRZENKAPOL 136421.113RYBARCZYK DARIA16:59:3200:54:3201:00:4215
16MIKKAPOL 141211.188JUSTYŃSKI DANIEL16:56:5100:51:5101:01:3616
17PALOMINOPOL - 51351.2619SZLENDAK GRZEGORZ16:54:4500:49:4501:02:4717
18JAZZP 3390 ?K1.1468MIEDWIEDIEW ROMAN16:59:4500:54:4501:02:4718
19FACILPOL 108301.1941POLITAŃSKI STEFAN 16:57:4700:52:4701:03:0219
20LITWINKAPOL - 72911.2618DRABIŃSKI MARIAN 16:55:2500:50:2501:03:3720
21FORDEWINDSZ-00471.2085KOWSZYŃSKI MIROSŁAW16:58:0200:53:0201:04:0521
22KARAVELARUS 4331.2342SHUTKIN ALEXEY16:57:0900:52:0901:04:2222
23SLOCUMNZE-0431.2952LAMP JERZY16:55:0500:50:0501:04:5223
24NEVORUS 15581.2571KARPUSZYN ALEKSANDER16:56:4500:51:4501:05:0324
25TAILORPOL 51041.1762KRAWIEC JÓZEF17:01:1800:56:1801:06:1325
26EMILPOL-22801.0945DASZKIEWICZ EUGENIUSZ17:05:4501:00:4501:06:2926
27ALEKSIAKPOL 145781.2316KAPCZYŃSKI ADAM 16:59:3000:54:3001:07:0727
28GIENEKPOL 127971.2918DĘBEK MAREK16:57:2300:52:2301:07:4028
29STRADANKA1.4534MARIUSZ IDZIKOWSKI16:52:0000:47:0001:08:1929
30ODISSEYRUS 1671.375SARANEVICH ALEXANDR16:54:4700:49:4701:08:2730
31SOUVENIRPOL 74001.2348SZCZEPAŃSKI TOMASZ17:00:5000:55:5001:08:5731
32RAPTOR 27-6POL 102071.2522CZAPLA PIOTR17:00:5900:55:5901:10:0632
33DAR KAROLAPZ - 25201.1882BYLICKI WŁODZIMIERZ17:04:4500:59:4501:11:0033
34STEREONZE 0201.0931PIONKE GRZEGORZ17:10:3201:05:3201:11:3834
35JAN BAŻYŃSKIN 1161.4353PODGÓRSKI ANDRZEJ16:56:2900:51:2901:13:5435
36LILIARUS 381.191KUZNIETSOV VICTOR17:08:4401:03:4401:15:5436
37TRZY MPOL 122151.3016DODA RYSZARD 17:05:2401:00:2401:18:3737
38TESAPOL 114621.0982RZODKIEWICZ JAN17:17:4501:12:4501:19:5438
39KSENIARUS 1661.1571ŁAPUNIN SERGEYDNCDNC
40KENGURURUS 31.3667LUPEIKDDNCDNC
41APHRODITERUS-27721.2926BAGROV IGORDNCDNC
42OYKUMENARUS 1751.2188SULATSKIY OLEGDNCDNC
43KRISTIPOL 57901.1784FRAJKOPF SŁAWOMIRDNCDNC


Nr wyścigu: 3

Godzina startu: 11:30:00

Nr Grupy: 1

L.p. Nazwa Jachtu Nr KWR Sternik Czas mety Czas trasy Czas KWR Miejsce
1STREFA CISZY 2POL 39291.1727JUSTYŃSKI BOGDAN16:21:3704:51:3705:41:591
22 EASYPOL 147081.193MAKOWSKI TOMASZ 16:19:1704:49:1705:45:072
3WEGARUS 1891.2073ZHADOBKO SERGEY16:17:4104:47:4105:47:193
4EMILPOL-22801.0945DASZKIEWICZ EUGENIUSZ16:51:0205:21:0205:51:224
5BŁĘKITNA BRYZAPOL 147481.2479KWIATKOWSKI SŁAWOMIR 16:12:3104:42:3105:52:335
6VERA541.2626MULERIS MICHAIL16:09:4404:39:4405:53:116
7YULIARUS 2401.3145ROMANETS SERGEY15:58:4304:28:4305:53:147
8DELPHINED - 5871.2079ZANDER ZYGMUNT 16:25:1704:55:1705:56:408
9FACILPOL 108301.1941POLITAŃSKI STEFAN 16:32:2205:02:2206:01:0310
10STRADANKA1.4534MARIUSZ IDZIKOWSKI15:38:3104:08:3106:01:1211
11QUICK LIVENER106191.2867ZIELIŃSKI JACEK16:11:1304:41:1306:01:5012
12IRBISPOL 102091.3388RUTKOWSKI JANUSZ16:00:2404:30:2406:02:0113
13TULENRUS 5121.176GRADOBITOW ALIEKSEJ16:38:0405:08:0406:02:1714
14PALOMINOPOL - 51351.2619SZLENDAK GRZEGORZ16:20:1404:50:1406:06:1515
15SOUVENIRPOL 74001.2348SZCZEPAŃSKI TOMASZ16:29:2004:59:2006:09:3716
16IGOKAJ IIIPOL - 75931.1956ZALESKI-KORZIUK KRZYSZTOF 16:41:2905:11:2906:12:2517
17RAPTOR 27-6POL 102071.2522CZAPLA PIOTR16:27:5404:57:5406:13:0218
18KSENIARUS 1661.1571ŁAPUNIN SERGEY16:53:3305:23:3306:14:2319
19GIENEKPOL 127971.2918DĘBEK MAREK16:20:5004:50:5006:15:4220
20LITWINKAPOL - 72911.2618DRABIŃSKI MARIAN 16:29:3104:59:3106:17:5621
21JAZZP 3390 ?K1.1468MIEDWIEDIEW ROMAN17:01:2405:31:2406:20:0322
22APHRODITERUS-27721.2926BAGROV IGOR16:24:4404:54:4406:20:5823
23NEVORUS 15581.2571KARPUSZYN ALEKSANDER16:33:3205:03:3206:21:3424
24KARAVELARUS 4331.2342SHUTKIN ALEXEY16:40:0905:10:0906:22:4725
25NASZA JUTRZENKAPOL 136421.113RYBARCZYK DARIA17:14:4705:44:4706:23:4526
26MIKKAPOL 141211.188JUSTYŃSKI DANIEL16:53:2605:23:2606:24:1427
27MOHITORUS1.2709NICHIPORENKO ANDREY16:34:4705:04:4706:27:2128
28STEREONZE 0201.0931PIONKE GRZEGORZ17:24:2305:54:2306:27:2329
29FORDEWINDSZ-00471.2085KOWSZYŃSKI MIROSŁAW16:53:3405:23:3406:31:0230
30TRZY MPOL 122151.3016DODA RYSZARD 16:31:5905:01:5906:33:0431
31LILU1.3527AMELICHEV SERGEY16:22:0204:52:0206:35:0232
32ODISSEYRUS 1671.375SARANEVICH ALEXANDR16:27:2604:57:2606:48:5833
33TESAPOL 114621.0982RZODKIEWICZ JAN17:44:0306:14:0306:50:4734
34ALEKSIAKPOL 145781.2316KAPCZYŃSKI ADAM 17:03:5805:33:5806:51:1935
35SLOCUMNZE-0431.2952LAMP JERZY16:47:4305:17:4306:51:3036
36LILIARUS 381.191KUZNIETSOV VICTOR17:26:1605:56:1607:04:1937
37OYKUMENARUS 1751.2188SULATSKIY OLEG17:19:5105:49:5107:06:2438
38JAN BAŻYŃSKIN 1161.4353PODGÓRSKI ANDRZEJ16:58:2405:28:2407:51:2139
39BERBEĆ IIPOL - 52311.2395SEROKA RYSZARDDSQDSQ
40KENGURURUS 31.3667LUPEIKDDNCDNC
41DAR KAROLAPZ - 25201.1882BYLICKI WŁODZIMIERZDSQDSQ
42TAILORPOL 51041.1762KRAWIEC JÓZEFDNCDNC
43KRISTIPOL 57901.1784FRAJKOPF SŁAWOMIRDNCDNC


Copyright 2011-2013 Szablon do liczenia regat On-Line e-mail: info@zalew.info