Imprezy regatowe na Zalewie Wiślanym w 2015 roku

Nazwa Regat: VI MIĘDZYNARODOWE REGATY O PUCHAR TRZECH MARSZAŁKÓW

Liczba wyścigów: 3

Miejsce: Krynica Morska
Data: 25-28.06.2015

Liczba grup: 3




Podsumowanie


Nr Grupy: 1

L.p. Nazwa Jachtu Nr Zdobyte punkty Miejsce Puchar serników
W1 W2 W3 Razem Sternik Punkty
1YULIARUS 24014.25 14.25 13 41.51ROMANETS SERGEY16.25
2QUICK LIVENER1061913 11 11 352ZIELIŃSKI JACEK15
3IRBISPOL 1020911 12 10 333RUTKOWSKI JANUSZ14
4VERA546 9 14.25 29.254MULERIS MICHAIL13
5STRADANKA10 6 12 285MARIUSZ IDZIKOWSKI12
6LILU8 13 5 266AMELICHEV SERGEY11
7GIENEKPOL 127977 7 9 237DĘBEK MAREK10
8MOHITORUS5 10 7 228NICHIPORENKO ANDREY7
9SLOCUMNZE-0439 8 3 209LAMP JERZY6
10ODISSEYRUS 1674 5 4 1310SARANEVICH ALEXANDR5
11KENGURURUS 312 0 0 1211LUPEIKD4
12APHRODITERUS-27723 0 8 1112BAGROV IGOR3
13TRZY MPOL 122152 3 6 1113DODA RYSZARD 2
14JAN BAŻYŃSKIN 1161 4 2 714PODGÓRSKI ANDRZEJ1

Nr Grupy: 2

L.p. Nazwa Jachtu Nr Zdobyte punkty Miejsce Puchar serników
W1 W2 W3 Razem Sternik Punkty
1BŁĘKITNA BRYZAPOL 1474813.25 12 12 37.251KWIATKOWSKI SŁAWOMIR 16.25
2WEGARUS 18910 13.25 13.25 36.52ZHADOBKO SERGEY15
3DELPHINED - 5878 11 11 303ZANDER ZYGMUNT 14
4PALOMINOPOL - 51359 9 10 284SZLENDAK GRZEGORZ13
5FORDEWINDSZ-004711 7 4 225KOWSZYŃSKI MIROSŁAW12
6BERBEĆ IIPOL - 523112 10 0 226SEROKA RYSZARD11
7LITWINKAPOL - 72916 8 7 217DRABIŃSKI MARIAN 10
8SOUVENIRPOL 74007 3 9 198SZCZEPAŃSKI TOMASZ6
9RAPTOR 27-6POL 102074 2 8 149CZAPLA PIOTR5
10KARAVELARUS 4333 6 5 1410SHUTKIN ALEXEY4
11NEVORUS 15582 5 6 1311KARPUSZYN ALEKSANDER3
12ALEKSIAKPOL 145785 4 3 1212KAPCZYŃSKI ADAM 2
13OYKUMENARUS 1751 0 2 313SULATSKIY OLEG1

Nr Grupy: 3

L.p. Nazwa Jachtu Nr Zdobyte punkty Miejsce Puchar serników
W1 W2 W3 Razem Sternik Punkty
1STREFA CISZY 2POL 392915 16.25 16.25 47.51JUSTYŃSKI BOGDAN16.25
22 EASYPOL 1470813 15 15 432MAKOWSKI TOMASZ 15
3EMILPOL-228016.25 7 14 37.253DASZKIEWICZ EUGENIUSZ14
4TULENRUS 51211 14 12 374GRADOBITOW ALIEKSEJ13
5IGOKAJ IIIPOL - 759312 13 11 365ZALESKI-KORZIUK KRZYSZTOF 12
6FACILPOL 108308 9 13 306POLITAŃSKI STEFAN 11
7JAZZP 3390 ?K9 10 9 287MIEDWIEDIEW ROMAN10
8NASZA JUTRZENKAPOL 136424 12 8 248RYBARCZYK DARIA9
9MIKKAPOL 141215 11 7 239JUSTYŃSKI DANIEL8
10TESAPOL 1146214 3 5 2210RZODKIEWICZ JAN7
11KSENIARUS 1667 0 10 1711ŁAPUNIN SERGEY6
12STEREONZE 0206 5 6 1712PIONKE GRZEGORZ5
13DAR KAROLAPZ - 252010 6 0 1613BYLICKI WŁODZIMIERZ4
14TAILORPOL 51043 8 0 1114KRAWIEC JÓZEF3
15LILIARUS 381 4 4 915KUZNIETSOV VICTOR2
16KRISTIPOL 57900 0 0 016FRAJKOPF SŁAWOMIR0



Wyniki


Nr wyścigu: 1

Godzina startu: 12:15:00

Nr Grupy: 1

L.p. Nazwa Jachtu Nr KWR Sternik Czas mety Czas trasy Czas KWR Miejsce
1YULIARUS 2401.3145ROMANETS SERGEY14:21:3402:06:3402:46:221
2QUICK LIVENER106191.2867ZIELIŃSKI JACEK14:26:2802:11:2802:49:092
3KENGURURUS 31.3667LUPEIKD14:22:0302:07:0302:53:383
4IRBISPOL 102091.3388RUTKOWSKI JANUSZ14:26:1202:11:1202:55:394
5STRADANKA1.4534MARIUSZ IDZIKOWSKI14:16:3602:01:3602:56:445
6SLOCUMNZE-0431.2952LAMP JERZY14:31:5302:16:5302:57:176
7LILU1.3527AMELICHEV SERGEY14:29:2302:14:2303:01:477
8GIENEKPOL 127971.2918DĘBEK MAREK14:38:0702:23:0703:04:538
9VERA541.2626MULERIS MICHAIL14:42:4302:27:4303:06:309
10MOHITORUS1.2709NICHIPORENKO ANDREY14:42:3202:27:3203:07:3010
11ODISSEYRUS 1671.375SARANEVICH ALEXANDR14:32:1802:17:1803:08:4711
12APHRODITERUS-27721.2926BAGROV IGOR14:42:3802:27:3803:10:5012
13TRZY MPOL 122151.3016DODA RYSZARD 14:44:2402:29:2403:14:2813
14JAN BAŻYŃSKIN 1161.4353PODGÓRSKI ANDRZEJ14:33:3202:18:3203:18:5014


Nr wyścigu: 2

Godzina startu: 16:05:00

Nr Grupy: 1

L.p. Nazwa Jachtu Nr KWR Sternik Czas mety Czas trasy Czas KWR Miejsce
1YULIARUS 2401.3145ROMANETS SERGEY16:46:4400:41:4400:54:521
2LILU1.3527AMELICHEV SERGEY16:46:2000:41:2000:55:552
3IRBISPOL 102091.3388RUTKOWSKI JANUSZ16:47:2000:42:2000:56:413
4QUICK LIVENER106191.2867ZIELIŃSKI JACEK16:49:3000:44:3000:57:154
5MOHITORUS1.2709NICHIPORENKO ANDREY16:52:2000:47:2001:00:095
6VERA541.2626MULERIS MICHAIL16:52:4500:47:4501:00:176
7SLOCUMNZE-0431.2952LAMP JERZY16:55:0500:50:0501:04:527
8GIENEKPOL 127971.2918DĘBEK MAREK16:57:2300:52:2301:07:408
9STRADANKA1.4534MARIUSZ IDZIKOWSKI16:52:0000:47:0001:08:199
10ODISSEYRUS 1671.375SARANEVICH ALEXANDR16:54:4700:49:4701:08:2710
11JAN BAŻYŃSKIN 1161.4353PODGÓRSKI ANDRZEJ16:56:2900:51:2901:13:5411
12TRZY MPOL 122151.3016DODA RYSZARD 17:05:2401:00:2401:18:3712
13KENGURURUS 31.3667LUPEIKDDNCDNC
14APHRODITERUS-27721.2926BAGROV IGORDNCDNC


Nr wyścigu: 3

Godzina startu: 11:30:00

Nr Grupy: 1

L.p. Nazwa Jachtu Nr KWR Sternik Czas mety Czas trasy Czas KWR Miejsce
1VERA541.2626MULERIS MICHAIL16:09:4404:39:4405:53:111
2YULIARUS 2401.3145ROMANETS SERGEY15:58:4304:28:4305:53:142
3STRADANKA1.4534MARIUSZ IDZIKOWSKI15:38:3104:08:3106:01:123
4QUICK LIVENER106191.2867ZIELIŃSKI JACEK16:11:1304:41:1306:01:504
5IRBISPOL 102091.3388RUTKOWSKI JANUSZ16:00:2404:30:2406:02:015
6GIENEKPOL 127971.2918DĘBEK MAREK16:20:5004:50:5006:15:426
7APHRODITERUS-27721.2926BAGROV IGOR16:24:4404:54:4406:20:587
8MOHITORUS1.2709NICHIPORENKO ANDREY16:34:4705:04:4706:27:218
9TRZY MPOL 122151.3016DODA RYSZARD 16:31:5905:01:5906:33:049
10LILU1.3527AMELICHEV SERGEY16:22:0204:52:0206:35:0210
11ODISSEYRUS 1671.375SARANEVICH ALEXANDR16:27:2604:57:2606:48:5811
12SLOCUMNZE-0431.2952LAMP JERZY16:47:4305:17:4306:51:3012
13JAN BAŻYŃSKIN 1161.4353PODGÓRSKI ANDRZEJ16:58:2405:28:2407:51:2113
14KENGURURUS 31.3667LUPEIKDDNCDNC


Nr wyścigu: 1

Godzina startu: 12:15:00

Nr Grupy: 2

L.p. Nazwa Jachtu Nr KWR Sternik Czas mety Czas trasy Czas KWR Miejsce
1BŁĘKITNA BRYZAPOL 147481.2479KWIATKOWSKI SŁAWOMIR 14:28:5402:13:5402:47:061
2BERBEĆ IIPOL - 52311.2395SEROKA RYSZARD14:34:0402:19:0402:52:222
3FORDEWINDSZ-00471.2085KOWSZYŃSKI MIROSŁAW14:41:0702:26:0702:56:353
4WEGARUS 1891.2073ZHADOBKO SERGEY14:41:3202:26:3202:56:554
5PALOMINOPOL - 51351.2619SZLENDAK GRZEGORZ14:35:2102:20:2102:57:065
6DELPHINED - 5871.2079ZANDER ZYGMUNT 14:41:4402:26:4402:57:146
7SOUVENIRPOL 74001.2348SZCZEPAŃSKI TOMASZ14:39:2102:24:2102:58:157
8LITWINKAPOL - 72911.2618DRABIŃSKI MARIAN 14:37:2002:22:2002:59:368
9ALEKSIAKPOL 145781.2316KAPCZYŃSKI ADAM 14:44:5402:29:5403:04:379
10RAPTOR 27-6POL 102071.2522CZAPLA PIOTR14:43:2202:28:2203:05:4710
11KARAVELARUS 4331.2342SHUTKIN ALEXEY14:46:4402:31:4403:07:1611
12NEVORUS 15581.2571KARPUSZYN ALEKSANDER14:44:2302:29:2303:07:4712
13OYKUMENARUS 1751.2188SULATSKIY OLEG14:49:2202:34:2203:08:0913


Nr wyścigu: 2

Godzina startu: 16:05:00

Nr Grupy: 2

L.p. Nazwa Jachtu Nr KWR Sternik Czas mety Czas trasy Czas KWR Miejsce
1WEGARUS 1891.2073ZHADOBKO SERGEY16:52:4500:47:4500:57:391
2BŁĘKITNA BRYZAPOL 147481.2479KWIATKOWSKI SŁAWOMIR 16:52:1000:47:1000:58:522
3DELPHINED - 5871.2079ZANDER ZYGMUNT 16:54:4000:49:4001:00:003
4BERBEĆ IIPOL - 52311.2395SEROKA RYSZARD16:53:4000:48:4001:00:194
5PALOMINOPOL - 51351.2619SZLENDAK GRZEGORZ16:54:4500:49:4501:02:475
6LITWINKAPOL - 72911.2618DRABIŃSKI MARIAN 16:55:2500:50:2501:03:376
7FORDEWINDSZ-00471.2085KOWSZYŃSKI MIROSŁAW16:58:0200:53:0201:04:057
8KARAVELARUS 4331.2342SHUTKIN ALEXEY16:57:0900:52:0901:04:228
9NEVORUS 15581.2571KARPUSZYN ALEKSANDER16:56:4500:51:4501:05:039
10ALEKSIAKPOL 145781.2316KAPCZYŃSKI ADAM 16:59:3000:54:3001:07:0710
11SOUVENIRPOL 74001.2348SZCZEPAŃSKI TOMASZ17:00:5000:55:5001:08:5711
12RAPTOR 27-6POL 102071.2522CZAPLA PIOTR17:00:5900:55:5901:10:0612
13OYKUMENARUS 1751.2188SULATSKIY OLEGDNCDNC


Nr wyścigu: 3

Godzina startu: 11:30:00

Nr Grupy: 2

L.p. Nazwa Jachtu Nr KWR Sternik Czas mety Czas trasy Czas KWR Miejsce
1WEGARUS 1891.2073ZHADOBKO SERGEY16:17:4104:47:4105:47:191
2BŁĘKITNA BRYZAPOL 147481.2479KWIATKOWSKI SŁAWOMIR 16:12:3104:42:3105:52:332
3DELPHINED - 5871.2079ZANDER ZYGMUNT 16:25:1704:55:1705:56:403
4PALOMINOPOL - 51351.2619SZLENDAK GRZEGORZ16:20:1404:50:1406:06:154
5SOUVENIRPOL 74001.2348SZCZEPAŃSKI TOMASZ16:29:2004:59:2006:09:375
6RAPTOR 27-6POL 102071.2522CZAPLA PIOTR16:27:5404:57:5406:13:026
7LITWINKAPOL - 72911.2618DRABIŃSKI MARIAN 16:29:3104:59:3106:17:567
8NEVORUS 15581.2571KARPUSZYN ALEKSANDER16:33:3205:03:3206:21:348
9KARAVELARUS 4331.2342SHUTKIN ALEXEY16:40:0905:10:0906:22:479
10FORDEWINDSZ-00471.2085KOWSZYŃSKI MIROSŁAW16:53:3405:23:3406:31:0210
11ALEKSIAKPOL 145781.2316KAPCZYŃSKI ADAM 17:03:5805:33:5806:51:1911
12OYKUMENARUS 1751.2188SULATSKIY OLEG17:19:5105:49:5107:06:2412
13BERBEĆ IIPOL - 52311.2395SEROKA RYSZARDDSQDSQ


Nr wyścigu: 1

Godzina startu: 12:15:00

Nr Grupy: 3

L.p. Nazwa Jachtu Nr KWR Sternik Czas mety Czas trasy Czas KWR Miejsce
1EMILPOL-22801.0945DASZKIEWICZ EUGENIUSZ14:47:5402:32:5402:47:211
2STREFA CISZY 2POL 39291.1727JUSTYŃSKI BOGDAN14:38:2002:23:2002:48:052
3TESAPOL 114621.0982RZODKIEWICZ JAN14:50:3002:35:3002:50:463
42 EASYPOL 147081.193MAKOWSKI TOMASZ 14:38:3302:23:3302:51:154
5IGOKAJ IIIPOL - 75931.1956ZALESKI-KORZIUK KRZYSZTOF 14:40:5602:25:5602:54:295
6TULENRUS 5121.176GRADOBITOW ALIEKSEJ14:46:3302:31:3302:58:136
7DAR KAROLAPZ - 25201.1882BYLICKI WŁODZIMIERZ14:47:1502:32:1503:00:547
8JAZZP 3390 ?K1.1468MIEDWIEDIEW ROMAN14:53:1402:38:1403:01:288
9FACILPOL 108301.1941POLITAŃSKI STEFAN 14:47:4502:32:4503:02:249
10KSENIARUS 1661.1571ŁAPUNIN SERGEY14:53:0802:38:0803:02:5910
11STEREONZE 0201.0931PIONKE GRZEGORZ15:02:2802:47:2803:03:0311
12MIKKAPOL 141211.188JUSTYŃSKI DANIEL14:51:3202:36:3203:05:5812
13NASZA JUTRZENKAPOL 136421.113RYBARCZYK DARIA15:04:2402:49:2403:08:3313
14TAILORPOL 51041.1762KRAWIEC JÓZEF14:56:0002:41:0003:09:2214
15LILIARUS 381.191KUZNIETSOV VICTORDNFDNF
16KRISTIPOL 57901.1784FRAJKOPF SŁAWOMIRDNCDNC


Nr wyścigu: 2

Godzina startu: 16:05:00

Nr Grupy: 3

L.p. Nazwa Jachtu Nr KWR Sternik Czas mety Czas trasy Czas KWR Miejsce
1STREFA CISZY 2POL 39291.1727JUSTYŃSKI BOGDAN16:54:0000:49:0000:57:281
22 EASYPOL 147081.193MAKOWSKI TOMASZ 16:53:5000:48:5000:58:152
3TULENRUS 5121.176GRADOBITOW ALIEKSEJ16:56:2100:51:2101:00:233
4IGOKAJ IIIPOL - 75931.1956ZALESKI-KORZIUK KRZYSZTOF 16:55:4500:50:4501:00:414
5NASZA JUTRZENKAPOL 136421.113RYBARCZYK DARIA16:59:3200:54:3201:00:425
6MIKKAPOL 141211.188JUSTYŃSKI DANIEL16:56:5100:51:5101:01:366
7JAZZP 3390 ?K1.1468MIEDWIEDIEW ROMAN16:59:4500:54:4501:02:477
8FACILPOL 108301.1941POLITAŃSKI STEFAN 16:57:4700:52:4701:03:028
9TAILORPOL 51041.1762KRAWIEC JÓZEF17:01:1800:56:1801:06:139
10EMILPOL-22801.0945DASZKIEWICZ EUGENIUSZ17:05:4501:00:4501:06:2910
11DAR KAROLAPZ - 25201.1882BYLICKI WŁODZIMIERZ17:04:4500:59:4501:11:0011
12STEREONZE 0201.0931PIONKE GRZEGORZ17:10:3201:05:3201:11:3812
13LILIARUS 381.191KUZNIETSOV VICTOR17:08:4401:03:4401:15:5413
14TESAPOL 114621.0982RZODKIEWICZ JAN17:17:4501:12:4501:19:5414
15KSENIARUS 1661.1571ŁAPUNIN SERGEYDNCDNC
16KRISTIPOL 57901.1784FRAJKOPF SŁAWOMIRDNCDNC


Nr wyścigu: 3

Godzina startu: 11:30:00

Nr Grupy: 3

L.p. Nazwa Jachtu Nr KWR Sternik Czas mety Czas trasy Czas KWR Miejsce
1STREFA CISZY 2POL 39291.1727JUSTYŃSKI BOGDAN16:21:3704:51:3705:41:591
22 EASYPOL 147081.193MAKOWSKI TOMASZ 16:19:1704:49:1705:45:072
3EMILPOL-22801.0945DASZKIEWICZ EUGENIUSZ16:51:0205:21:0205:51:223
4FACILPOL 108301.1941POLITAŃSKI STEFAN 16:32:2205:02:2206:01:034
5TULENRUS 5121.176GRADOBITOW ALIEKSEJ16:38:0405:08:0406:02:175
6IGOKAJ IIIPOL - 75931.1956ZALESKI-KORZIUK KRZYSZTOF 16:41:2905:11:2906:12:256
7KSENIARUS 1661.1571ŁAPUNIN SERGEY16:53:3305:23:3306:14:237
8JAZZP 3390 ?K1.1468MIEDWIEDIEW ROMAN17:01:2405:31:2406:20:038
9NASZA JUTRZENKAPOL 136421.113RYBARCZYK DARIA17:14:4705:44:4706:23:459
10MIKKAPOL 141211.188JUSTYŃSKI DANIEL16:53:2605:23:2606:24:1410
11STEREONZE 0201.0931PIONKE GRZEGORZ17:24:2305:54:2306:27:2311
12TESAPOL 114621.0982RZODKIEWICZ JAN17:44:0306:14:0306:50:4712
13LILIARUS 381.191KUZNIETSOV VICTOR17:26:1605:56:1607:04:1913
14DAR KAROLAPZ - 25201.1882BYLICKI WŁODZIMIERZDSQDSQ
15TAILORPOL 51041.1762KRAWIEC JÓZEFDNCDNC
16KRISTIPOL 57901.1784FRAJKOPF SŁAWOMIRDNCDNC


Copyright 2011-2013 Szablon do liczenia regat On-Line e-mail: info@zalew.info