Imprezy regatowe na Zalewie Wiślanym w 2015 roku

Nazwa Regat: MASFROST CUP 2015 PBP

Liczba wyścigów: 2

Miejsce: Tolkmicko
Data: 30-31.05-2015

Liczba grup: 1




Podsumowanie


Nr Grupy: 1

L.p. Nazwa Jachtu Nr Zdobyte punkty Miejsce Puchar serników
W1 W2 Razem Sternik Punkty
1PALOMINOPOL 513512 15.9 27.91Szlendak Grzegorz--
22 EASY50613.25 14.4 27.652Makowski Tomasz--
3GIENEKPOL 127978 12 203Dębek Marek--
4KAPER7 9.6 16.64Siekierko Tomasz--
5WETERANPOL-1579 7.2 16.25Witt--
6LITWINKAPOL 72911 13.2 14.26Drabiński Marian--
7ŚWIĘTY KAMIEŃ5 8.4 13.47Kesser Z--
8BERBEĆ II523111 1.2 12.28Seroka Ryszard--
9STUDIO LINEN2101 10.8 11.89Pieciukiewicz--
10STRADANKA10 1.2 11.210Idzikowski M--
11JAN BAŻYŃSKI6 1.2 7.211Rybicki A--
12KADYNA1 6 712Gadkowski M--
13KRISTIPOL 57901 1.2 2.213Frajkopf Sławomir--



Wyniki


Nr wyścigu: 1

Godzina startu: 11:30:00

Nr Grupy: 1

L.p. Nazwa Jachtu Nr KWR Sternik Czas mety Czas trasy Czas KWR Miejsce
12 EASY5061.193Makowski Tomasz12:41:0801:11:0801:24:521
2PALOMINOPOL 51351.2619Szlendak Grzegorz12:40:0501:10:0501:28:262
3BERBEĆ II52311.2395Seroka Ryszard12:41:4001:11:4001:28:503
4STRADANKA1.4754Idzikowski M12:44:1001:14:1001:49:264
5WETERANPOL-1571.2815Witt13:05:3001:35:3002:02:235
6GIENEKPOL 127971.2918Dębek Marek13:06:5701:36:5702:05:146
7KAPER1.4892Siekierko Tomasz12:58:5701:28:5702:12:287
8JAN BAŻYŃSKI1.4568Rybicki A13:08:0501:38:0502:22:538
9ŚWIĘTY KAMIEŃ1.466Kesser Z13:13:0501:43:0502:31:079
10LITWINKAPOL 72911.2618Drabiński MarianDNFDNF
11STUDIO LINEN2101.3034PieciukiewiczDNFDNF
12KADYNA1.4839Gadkowski MDNFDNF
13KRISTIPOL 57901.1784Frajkopf SławomirDNFDNF


Nr wyścigu: 2

Godzina startu: 09:20:00

Nr Grupy: 1

L.p. Nazwa Jachtu Nr KWR Sternik Czas mety Czas trasy Czas KWR Miejsce
1PALOMINOPOL 51351.2619Szlendak Grzegorz10:05:1600:45:1600:57:071
22 EASY5061.193Makowski Tomasz10:08:1900:48:1900:57:392
3LITWINKAPOL 72911.2618Drabiński Marian10:08:5000:48:5001:01:373
4GIENEKPOL 127971.2918Dębek Marek10:10:2600:50:2601:05:094
5STUDIO LINEN2101.3034Pieciukiewicz10:12:0500:52:0501:07:535
6KAPER1.4892Siekierko Tomasz10:06:4100:46:4101:09:316
7ŚWIĘTY KAMIEŃ1.466Kesser Z10:10:5800:50:5801:14:437
8WETERANPOL-1571.2815Witt10:23:4901:03:4901:21:478
9KADYNA1.4839Gadkowski M10:25:0801:05:0801:36:399
10BERBEĆ II52311.2395Seroka RyszardDNFDNF
11STRADANKA1.4754Idzikowski MDNFDNF
12JAN BAŻYŃSKI1.4568Rybicki ADNFDNF
13KRISTIPOL 57901.1784Frajkopf SławomirDNFDNF


Copyright 2011-2013 Szablon do liczenia regat On-Line e-mail: info@zalew.info