Imprezy regatowe na Zalewie Wiślanym w 2015 roku

Nazwa Regat: MASFROST CUP 2015

Liczba wyścigów: 2

Miejsce: Tolkmicko
Data: 30-31.05-2015

Liczba grup: 2




Podsumowanie


Nr Grupy: 1

L.p. Nazwa Jachtu Nr Zdobyte punkty Miejsce Puchar serników
W1 W2 Razem Sternik Punkty
1KAPER4 6.3 10.31Siekierko Tomasz8.25
2ŚWIĘTY KAMIEŃ2 4.8 6.82Kesser Z7
3STRADANKA5.25 1.2 6.453Idzikowski M6
4KADYNA1 3.6 4.64Gadkowski M2
5JAN BAŻYŃSKI3 1.2 4.25Rybicki A1

Nr Grupy: 2

L.p. Nazwa Jachtu Nr Zdobyte punkty Miejsce Puchar serników
W1 W2 Razem Sternik Punkty
1PALOMINOPOL 51357 9.9 16.91Szlendak Grzegorz8.25
22 EASY5068.25 8.4 16.652Makowski Tomasz7
3GIENEKPOL 127974 6 103Dębek Marek6
4WETERANPOL-1575 3.6 8.64Witt5
5LITWINKAPOL 72911 7.2 8.25Drabiński Marian4
6BERBEĆ II52316 1.2 7.26Seroka Ryszard3
7STUDIO LINEN2101 4.8 5.87Pieciukiewicz2
8KRISTIPOL 57901 1.2 2.28Frajkopf Sławomir1



Wyniki


Nr wyścigu: 1

Godzina startu: 11:30:00

Nr Grupy: 1

L.p. Nazwa Jachtu Nr KWR Sternik Czas mety Czas trasy Czas KWR Miejsce
1STRADANKA1.4754Idzikowski M12:44:1001:14:1001:49:261
2KAPER1.4892Siekierko Tomasz12:58:5701:28:5702:12:282
3JAN BAŻYŃSKI1.4568Rybicki A13:08:0501:38:0502:22:533
4ŚWIĘTY KAMIEŃ1.466Kesser Z13:13:0501:43:0502:31:074
5KADYNA1.4839Gadkowski MDNFDNF


Nr wyścigu: 2

Godzina startu: 09:20:00

Nr Grupy: 1

L.p. Nazwa Jachtu Nr KWR Sternik Czas mety Czas trasy Czas KWR Miejsce
1KAPER1.4892Siekierko Tomasz10:06:4100:46:4101:09:311
2ŚWIĘTY KAMIEŃ1.466Kesser Z10:10:5800:50:5801:14:432
3KADYNA1.4839Gadkowski M10:25:0801:05:0801:36:393
4STRADANKA1.4754Idzikowski MDNFDNF
5JAN BAŻYŃSKI1.4568Rybicki ADNFDNF


Nr wyścigu: 1

Godzina startu: 11:30:00

Nr Grupy: 2

L.p. Nazwa Jachtu Nr KWR Sternik Czas mety Czas trasy Czas KWR Miejsce
12 EASY5061.193Makowski Tomasz12:41:0801:11:0801:24:521
2PALOMINOPOL 51351.2619Szlendak Grzegorz12:40:0501:10:0501:28:262
3BERBEĆ II52311.2395Seroka Ryszard12:41:4001:11:4001:28:503
4WETERANPOL-1571.2815Witt13:05:3001:35:3002:02:234
5GIENEKPOL 127971.2918Dębek Marek13:06:5701:36:5702:05:145
6LITWINKAPOL 72911.2618Drabiński MarianDNFDNF
7STUDIO LINEN2101.3034PieciukiewiczDNFDNF
8KRISTIPOL 57901.1784Frajkopf SławomirDNFDNF


Nr wyścigu: 2

Godzina startu: 09:20:00

Nr Grupy: 2

L.p. Nazwa Jachtu Nr KWR Sternik Czas mety Czas trasy Czas KWR Miejsce
1PALOMINOPOL 51351.2619Szlendak Grzegorz10:05:1600:45:1600:57:071
22 EASY5061.193Makowski Tomasz10:08:1900:48:1900:57:392
3LITWINKAPOL 72911.2618Drabiński Marian10:08:5000:48:5001:01:373
4GIENEKPOL 127971.2918Dębek Marek10:10:2600:50:2601:05:094
5STUDIO LINEN2101.3034Pieciukiewicz10:12:0500:52:0501:07:535
6WETERANPOL-1571.2815Witt10:23:4901:03:4901:21:476
7BERBEĆ II52311.2395Seroka RyszardDNFDNF
8KRISTIPOL 57901.1784Frajkopf SławomirDNFDNF


Copyright 2011-2013 Szablon do liczenia regat On-Line e-mail: info@zalew.info