Imprezy regatowe na Zalewie Wiślanym w 2015 roku

Nazwa Regat: FROMBORSKA JESIEŃ

Liczba wyścigów: 1

Miejsce: Frombork
Data: 05.09.2015

Liczba grup: 3




Nr wyścigu: 1

Godzina startu: 00:00:00

Nr Grupy: 1

L.p. Nazwa Jachtu Nr KWR Sternik Czas mety Czas trasy Czas KWR Miejsce Punkty PS
1LEEODRUS 99991.3398AMELICHEV SERGIEJ1:23:1201:23:1201:51:28114.25
2BALTIKARUS 8241.2802EVCHENKO SERGEY1:32:4501:32:4501:58:44213
3AFRODITERUS 27721.2926BAGROV IGOR1:33:4401:33:4402:01:10312
4ARCTICARUS 8631.3016CKORJACKI WIKTOR1:33:3901:33:3902:01:54411
5IRBISPOL 102091.3388RUTKOWSKI JANUSZ1:31:5101:31:5102:02:58510
6TWINSPOL 381.3388MIELICKI ANDRZEJ1:37:3801:37:3802:10:4369
7STUDIO LINEPOL1.3034PIECIUKIEWICZ JAN1:52:1001:52:1002:26:1278
8EXSPERTBRAK1.3011WESOŁOWSKI KAROL1:54:1301:54:1302:28:3686
9GIENEKPOL 127971.2918MAREK DĄBEK1:59:5001:59:5002:34:4895
10NINARUS 171.4169LEBEDEV ANATOLIY1:50:501:50:0502:35:59104
11G-POINTBRAK1.302NOWAK RADOSŁAW2:38:3602:38:3603:26:30113
12JAN BAŻYŃSKIPOL N 1161.4353RYBICKI ANDRZEJDNFDNF1
13TRZY EMPOL 122151.3016MALENTOWICZ HENRYKDNFDNF1


Nr wyścigu: 1

Godzina startu: 00:00:00

Nr Grupy: 2

L.p. Nazwa Jachtu Nr KWR Sternik Czas mety Czas trasy Czas KWR Miejsce Punkty PS
1BERBEĆPOL1.2395SEROKA RYSZARD1:37:1501:37:1502:00:32114.25
2STARDASTRUS 8381.2289IVANOV ALEKSANDR1:39:101:39:0102:01:41213
3WERAP33-041.2626MULERIS MARUSKA1:36:4101:36:4102:02:04312
4BŁĘKITNA BRYZAPOL1.2479KWIATKOWSKI SŁAWOMIR1:38:2801:38:2802:02:53411
5JUNIORPOL1.2592IDZIKOWSKI MARIUSZ1:41:2401:41:2402:07:41510
6LITWINKAPOL 72911.2618DRABIŃSKI MARIAN1:48:3801:48:3802:17:0469
7ALEKSIAKPOL 145781.2316KAPCZYŃSKI ADAM1:51:2801:51:2802:17:1778
8FORTUNA IIG/41.2344BIBIKOV SERGIEJ1:52:201:52:0202:18:1886
9SOUVENIRPOL 74001.2348SZCZEPAŃSKI TOMASZ1:52:5901:52:5902:19:3195
10TESLARUS 2221.2747TURASHVILI DENIS2:1:1202:01:1202:34:30104
11ARKA ELPOL 30041.2558KLENIEWSKI KRZYSZTOF2:10:5502:10:5502:44:24113
12RAPTORP6291.2522CZAPLA PIOTRDNFDNF1
13KARAWELLARUS 4331.2342SCHUTKIN ALEXEYDNFDNF1


Nr wyścigu: 1

Godzina startu: 00:00:00

Nr Grupy: 3

L.p. Nazwa Jachtu Nr KWR Sternik Czas mety Czas trasy Czas KWR Miejsce Punkty PS
1WEGARUS 1891.2073ZHADOBKO SERGEY1:38:001:38:0001:58:19114.25
2TIULENRUS 5121.176GRADOBISOV1:44:2601:44:2602:02:49213
3FACILPOL 108301.1887POLITAŃSKI STEFAN1:45:3401:45:3402:05:29312
42 EASYPOL 147081.192MAKOWSKI TOMASZ1:46:101:46:0102:06:22411
5MISIAPZ2351.1664HULANICKI ANDRZEJ1:50:401:50:0402:08:23510
6KARETA IIPOL 55041.1966SAWICKI WIESŁAW1:49:3001:49:3002:11:0269
7SAMSARARUS 2171.201KURNILOV ANDREY1:50:4401:50:4402:12:5978
8KAPELLAP69-391.141VOROPAEV2:0:5002:00:5002:17:5287
9JAZZRUS 25261.1468MEDVEDEV ROMAN2:4:1602:04:1602:22:3196
10KRISTIPOL 57901.1784FRAJKOPF SŁAWOMIR2:1:1602:01:1602:22:54105
11FORDEWINDPOL 128571.2085KOWSZYŃSKI MIROSŁAW1:59:2201:59:2202:24:15114
12LILIAP38-401.191KUZNETSOV VIKTOR2:22:302:22:0302:49:11123
13OJKUMENARUS 1751.2188SULETSKYDNFDNF1
14OKSANARUS1.1733ZEL VIKTORDNFDNF1


Copyright 2011-2013 Szablon do liczenia regat On-Line e-mail: info@zalew.info