Imprezy regatowe na Zalewie Wiślanym w 2015 roku

Nazwa Regat: PUCHAR PREZYDENTA ELBLĄGA PBP

Liczba wyścigów: 3

Miejsce: Krynica Morska
Data: 10-12.07.2015

Liczba grup: 1




Podsumowanie


Nr Grupy: 1

L.p. Nazwa Jachtu Nr Zdobyte punkty Miejsce Puchar serników
W1 W2 W3 Razem Sternik Punkty
12 EASYPOL 1470810.25 10.25 10.25 30.751MAKOWSKI TOMASZ --
2BŁĘKITNA BRYZAPOL 147489 9 8 262KWIATKOWSKI SŁAWOMIR --
3NASZA JUTRZENKAPOL 136428 8 9 253RYBARCZYK DARIA--
4FACILPOL 108306 7 7 204POLITAŃSKI STEFAN --
5LITWINKAPOL - 72917 6 6 195DRABIŃSKI MARIAN --
6RAPTOR 27-6POL 102074 4 5 136CZAPLA PIOTR--
7GIENEKPOL 127975 3 4 127DĘBEK MAREK--
8TRZY MPOL 122152 5 3 108DODA RYSZARD --
9WETERANPOL 1573 2 2 79WITT JAROSŁAW--
10ALEKSIAKPOL 145780 0 0 010KAPCZYŃSKI ADAM --



Wyniki


Nr wyścigu: 1

Godzina startu: 11:15:00

Nr Grupy: 1

L.p. Nazwa Jachtu Nr KWR Sternik Czas mety Czas trasy Czas KWR Miejsce
12 EASYPOL 147081.193MAKOWSKI TOMASZ 12:05:2800:50:2801:00:121
2BŁĘKITNA BRYZAPOL 147481.2479KWIATKOWSKI SŁAWOMIR 12:03:4500:48:4501:00:502
3NASZA JUTRZENKAPOL 136421.113RYBARCZYK DARIA12:13:0200:58:0201:04:353
4LITWINKAPOL - 72911.2618DRABIŃSKI MARIAN 12:07:4800:52:4801:06:374
5FACILPOL 108301.1941POLITAŃSKI STEFAN 12:11:2300:56:2301:07:205
6GIENEKPOL 127971.2918DĘBEK MAREK12:11:0300:56:0301:12:246
7RAPTOR 27-6POL 102071.2522CZAPLA PIOTR12:17:5901:02:5901:18:527
8WETERANPOL 1571.2815WITT JAROSŁAW12:16:4601:01:4601:19:098
9TRZY MPOL 122151.3016DODA RYSZARD 12:16:0501:01:0501:19:309
10ALEKSIAKPOL 145781.2316KAPCZYŃSKI ADAM DNCDNC


Nr wyścigu: 2

Godzina startu: 12:30:00

Nr Grupy: 1

L.p. Nazwa Jachtu Nr KWR Sternik Czas mety Czas trasy Czas KWR Miejsce
12 EASYPOL 147081.193MAKOWSKI TOMASZ 13:22:4200:52:4201:02:521
2BŁĘKITNA BRYZAPOL 147481.2479KWIATKOWSKI SŁAWOMIR 13:20:5000:50:5001:03:262
3NASZA JUTRZENKAPOL 136421.113RYBARCZYK DARIA13:27:5500:57:5501:04:283
4FACILPOL 108301.1941POLITAŃSKI STEFAN 13:24:1400:54:1401:04:464
5LITWINKAPOL - 72911.2618DRABIŃSKI MARIAN 13:22:5100:52:5101:06:415
6TRZY MPOL 122151.3016DODA RYSZARD 13:23:0400:53:0401:09:046
7RAPTOR 27-6POL 102071.2522CZAPLA PIOTR13:27:0000:57:0001:11:237
8GIENEKPOL 127971.2918DĘBEK MAREK13:30:1101:00:1101:17:458
9WETERANPOL 1571.2815WITT JAROSŁAW13:34:2001:04:2001:22:279
10ALEKSIAKPOL 145781.2316KAPCZYŃSKI ADAM DNCDNC


Nr wyścigu: 3

Godzina startu: 13:45:00

Nr Grupy: 1

L.p. Nazwa Jachtu Nr KWR Sternik Czas mety Czas trasy Czas KWR Miejsce
12 EASYPOL 147081.193MAKOWSKI TOMASZ 14:34:2800:49:2800:59:011
2NASZA JUTRZENKAPOL 136421.113RYBARCZYK DARIA14:38:4500:53:4500:59:492
3BŁĘKITNA BRYZAPOL 147481.2479KWIATKOWSKI SŁAWOMIR 14:33:0000:48:0000:59:543
4FACILPOL 108301.1941POLITAŃSKI STEFAN 14:37:3300:52:3301:02:454
5LITWINKAPOL - 72911.2618DRABIŃSKI MARIAN 14:37:1900:52:1901:06:015
6RAPTOR 27-6POL 102071.2522CZAPLA PIOTR14:40:5200:55:5201:09:576
7GIENEKPOL 127971.2918DĘBEK MAREK14:39:2200:54:2201:10:147
8TRZY MPOL 122151.3016DODA RYSZARD 14:39:4500:54:4501:11:168
9WETERANPOL 1571.2815WITT JAROSŁAW14:50:0301:05:0301:23:229
10ALEKSIAKPOL 145781.2316KAPCZYŃSKI ADAM DNCDNC


Copyright 2011-2013 Szablon do liczenia regat On-Line e-mail: info@zalew.info