Imprezy regatowe na Zalewie Wiślanym w 2014 roku

Nazwa Regat: Puchar Zalewu Kaliningradzkiego

Liczba wyścigów: 2

Miejsce: Kaliningrad
Data: 09.08.2014

Liczba grup: 3




Podsumowanie


Nr Grupy: 1

L.p. Nazwa Jachtu Nr Zdobyte punkty Miejsce Puchar serników
W1 W2 Razem Sternik Punkty
1????4.25 4.25 8.51MULERIS MICHAIL4.25
2????2 3 52AMELICHEV SERGEY3
3??????RUS 24753 2 53PANIBRAT VADIM2
4??????1 1 24KISILEV A.1

Nr Grupy: 2

L.p. Nazwa Jachtu Nr Zdobyte punkty Miejsce Puchar serników
W1 W2 Razem Sternik Punkty
1????RUS 15583.25 3.25 6.51VASHCHUK ALEXANDER4.25
2?????????1 2 32SHUTKIN ALEXEY3
3SCAMP1 1 23SOLOGUB V.1

Nr Grupy: 3

L.p. Nazwa Jachtu Nr Zdobyte punkty Miejsce Puchar serników
W1 W2 Razem Sternik Punkty
1????RUS 25262 4.25 6.251MIEDWIEDIEW ROMAN4.25
2??????RUS 5124.25 2 6.252GRADOBITOW ALIEKSEJ3
3??????3 3 63LAPUNIN SERGEY2
4?????1 1 24KUZNIETSOV V.1



Wyniki


Nr wyścigu: 1

Godzina startu: 09:30:00

Nr Grupy: 1

L.p. Nazwa Jachtu Nr KWR Sternik Czas mety Czas trasy Czas KWR Miejsce
1????1.2626MULERIS MICHAIL12:58:4703:28:4704:23:371
2??????RUS 24751.2651PANIBRAT VADIM13:26:1803:56:1804:58:572
3????1.3527AMELICHEV SERGEY13:16:3603:46:3605:06:313
4??????1.5KISILEV A.17:49:3008:19:3012:29:154


Nr wyścigu: 2

Godzina startu: 10:05:00

Nr Grupy: 1

L.p. Nazwa Jachtu Nr KWR Sternik Czas mety Czas trasy Czas KWR Miejsce
1????1.2626MULERIS MICHAIL13:17:5703:12:5704:03:371
2????1.3527AMELICHEV SERGEY13:20:2803:15:2804:24:242
3??????RUS 24751.2651PANIBRAT VADIM13:45:4403:40:4404:39:153
4??????1.5KISILEV A.13:51:1603:46:1605:39:244


Nr wyścigu: 1

Godzina startu: 09:30:00

Nr Grupy: 2

L.p. Nazwa Jachtu Nr KWR Sternik Czas mety Czas trasy Czas KWR Miejsce
1????RUS 15581.2571VASHCHUK ALEXANDER13:22:4503:52:4504:52:351
2?????????1.2342SHUTKIN ALEXEYDNF::00:00:0000:00:00DNF
3SCAMP1.2413SOLOGUB V.DNF::00:00:0000:00:00DNF


Nr wyścigu: 2

Godzina startu: 10:05:00

Nr Grupy: 2

L.p. Nazwa Jachtu Nr KWR Sternik Czas mety Czas trasy Czas KWR Miejsce
1????RUS 15581.2571VASHCHUK ALEXANDER13:26:0603:21:0604:12:481
2?????????1.2342SHUTKIN ALEXEY13:33:5503:28:5504:17:512
3SCAMP1.2413SOLOGUB V.13:36:0103:31:0104:21:563


Nr wyścigu: 1

Godzina startu: 09:30:00

Nr Grupy: 3

L.p. Nazwa Jachtu Nr KWR Sternik Czas mety Czas trasy Czas KWR Miejsce
1??????RUS 5121.176GRADOBITOW ALIEKSEJ13:35:1904:05:1904:48:301
2??????1.1571LAPUNIN SERGEY17:19:5907:49:5909:03:492
3????RUS 25261.1614MIEDWIEDIEW ROMAN17:34:4608:04:4609:23:003
4?????1.191KUZNIETSOV V.DNF::00:00:0000:00:00DNF


Nr wyścigu: 2

Godzina startu: 10:05:00

Nr Grupy: 3

L.p. Nazwa Jachtu Nr KWR Sternik Czas mety Czas trasy Czas KWR Miejsce
1????RUS 25261.1614MIEDWIEDIEW ROMAN13:26:3303:21:3303:54:051
2??????1.1571LAPUNIN SERGEY13:30:5903:25:5903:58:212
3??????RUS 5121.176GRADOBITOW ALIEKSEJ13:37:0903:32:0904:09:293
4?????1.191KUZNIETSOV V.13:49:3603:44:3604:27:304


Copyright 2011-2013 Szablon do liczenia regat On-Line e-mail: info@zalew.info