Imprezy regatowe na Zalewie Wiślanym w 2014 roku

Nazwa Regat: Międzynarodowe Regaty im. Jarka Rąbalskiego o Puchar Starosty Braniewskiego

Liczba wyścigów: 3

Miejsce: Nowa Pasłęka
Data: 26.07.2014

Liczba grup: 3




Podsumowanie


Nr Grupy: 1

L.p. Nazwa Jachtu Nr Zdobyte punkty Miejsce Puchar serników
W1 W2 W3 Razem Sternik Punkty
1NEOPROFILPOL 966810.25 10.25 10.25 30.751ADAMOWICZ PIOTR10.25
2PALOMINOPOL - 51359 9 8 262SZLENDAK GRZEGORZ9
3VERA547 7 6 203MULERIS MICHAIL8
4ARGENTYNARUS 2238 5 5 184GAVRILOV DMITRY7
5ORIONIS0 8 9 175PAWLENKO SERGEY6
6AFRODYTARUS - 27720 6 7 136BAGROV IGOR5
7TRZY EMPOL 122156 0 4 107GOSZCZYŃSKI JURAND4
8APOLLO 15 4 1 108SZYMAŃSKI WALDEMAR3
9ARKA-EL IIPOL 30041 0 0 19KLENIEWSKI KRZYSZTOF 1
10EGIR FIRSTPOL 123051 0 0 19MALENTOWICZ HENRYK1

Nr Grupy: 2

L.p. Nazwa Jachtu Nr Zdobyte punkty Miejsce Puchar serników
W1 W2 W3 Razem Sternik Punkty
1BERBEĆ IIPOL - 523110.25 9 9 28.251SEROKA RYSZARD10.25
2BŁĘKITNA BRYZA8 8 10.25 26.252KWIATKOWSKI SŁAWOMIR 9
3VEGARUS 1897 10.25 8 25.253ZHADOBKO SERGEY8
4DRAGONA 6489 7 7 234SMOGORZEWSKI KRZYSZTOF7
5LITWINKAPOL 72916 6 6 185DRABIŃSKI MARIAN 6
6SOUVENIRPOL 74005 4 5 146SZCZEPAŃSKI TOMASZ5
7FORDEWINDSZ-00473 5 4 127KOWSZYŃSKI MIROSŁAW4
8DEJWPOL 36744 3 2 98JANKOWSKI EDWARD3
9QRQMA2 2 3 79KUNC JACEK2
10CARPE-DIEM1 1 0 210WOCHNA ADAM1

Nr Grupy: 3

L.p. Nazwa Jachtu Nr Zdobyte punkty Miejsce Puchar serników
W1 W2 W3 Razem Sternik Punkty
1VOLGAb.n.8 10.25 10.25 28.51DOKUCHAER JUPIJ10.25
2MANIUŚKAPOL 410110.25 9 8 27.252MAŃKA STANISŁAW9
3KARETA IIPOL 55647 8 9 243BARKOWSKI JAROSŁAW8
42 EASY5069 7 7 234MAKOWSKI TOMASZ7
5JAZZP 3390 ?K6 6 6 185MIEDWIEDIEW ROMAN6
6KUSANIPOL 86734 5 5 146BOŁOS EUGENIUSZ5
7STEREONZE - 0245 3 4 127PIONKE GRZEGORZ4
8ZOŚWITEKPOL 48582 4 3 98BIEDULSKI TOMASZ3
9POPUŚPOL - 57233 0 0 39ZASADA JACEK 2
10THE LAST ONE1 0 0 110FRĄC SŁAWOMIR1



Wyniki


Nr wyścigu: 1

Godzina startu: 11:45:00

Nr Grupy: 1

L.p. Nazwa Jachtu Nr KWR Sternik Czas mety Czas trasy Czas KWR Miejsce
1NEOPROFILPOL 96681.3042ADAMOWICZ PIOTR12:35:5800:50:5801:06:281
2PALOMINOPOL - 51351.2619SZLENDAK GRZEGORZ12:40:5800:55:5801:10:372
3ARGENTYNARUS 2231.3012GAVRILOV DMITRY12:48:2901:03:2901:22:363
4VERA541.2626MULERIS MICHAIL12:53:5801:08:5801:27:054
5TRZY EMPOL 122151.3016GOSZCZYŃSKI JURAND12:56:0701:11:0701:32:345
6APOLLO 11.3532SZYMAŃSKI WALDEMAR12:54:1501:09:1501:33:436
7ARKA-EL IIPOL 30041.35KLENIEWSKI KRZYSZTOF DNF::00:00:0000:00:00DNF
8EGIR FIRSTPOL 123051.2902MALENTOWICZ HENRYKDNF::00:00:0000:00:00DNF
9ORIONIS1.2902PAWLENKO SERGEYDNC::00:00:0000:00:00DNC
10AFRODYTARUS - 27721.2895BAGROV IGORDNC::00:00:0000:00:00DNC


Nr wyścigu: 2

Godzina startu: 13:40:00

Nr Grupy: 1

L.p. Nazwa Jachtu Nr KWR Sternik Czas mety Czas trasy Czas KWR Miejsce
1NEOPROFILPOL 96681.3042ADAMOWICZ PIOTR14:28:3000:48:3001:03:151
2PALOMINOPOL - 51351.2619SZLENDAK GRZEGORZ14:30:4000:50:4001:03:562
3ORIONIS1.2902PAWLENKO SERGEY14:29:5600:49:5601:04:253
4VERA541.2626MULERIS MICHAIL14:32:4000:52:4001:06:304
5AFRODYTARUS - 27721.2895BAGROV IGOR14:33:1400:53:1401:08:395
6ARGENTYNARUS 2231.3012GAVRILOV DMITRY14:33:1300:53:1301:09:156
7APOLLO 11.3532SZYMAŃSKI WALDEMAR14:43:0001:03:0001:25:157
8TRZY EMPOL 122151.3016GOSZCZYŃSKI JURANDDSQ::00:00:0000:00:00DSQ
9ARKA-EL IIPOL 30041.35KLENIEWSKI KRZYSZTOF DNC::00:00:0000:00:00DNC
10EGIR FIRSTPOL 123051.2902MALENTOWICZ HENRYKDNC::00:00:0000:00:00DNC


Nr wyścigu: 3

Godzina startu: 15:10:00

Nr Grupy: 1

L.p. Nazwa Jachtu Nr KWR Sternik Czas mety Czas trasy Czas KWR Miejsce
1NEOPROFILPOL 96681.3042ADAMOWICZ PIOTR15:58:4100:48:4101:03:301
2ORIONIS1.2902PAWLENKO SERGEY16:01:5200:51:5201:06:552
3PALOMINOPOL - 51351.2619SZLENDAK GRZEGORZ16:03:5900:53:5901:08:073
4AFRODYTARUS - 27721.2895BAGROV IGOR16:04:0000:54:0001:09:384
5VERA541.2626MULERIS MICHAIL16:05:5900:55:5901:10:415
6ARGENTYNARUS 2231.3012GAVRILOV DMITRY16:05:3500:55:3501:12:206
7TRZY EMPOL 122151.3016GOSZCZYŃSKI JURAND16:12:3701:02:3701:21:307
8APOLLO 11.3532SZYMAŃSKI WALDEMARDNF::00:00:0000:00:00DNF
9ARKA-EL IIPOL 30041.35KLENIEWSKI KRZYSZTOF DNC::00:00:0000:00:00DNC
10EGIR FIRSTPOL 123051.2902MALENTOWICZ HENRYKDNC::00:00:0000:00:00DNC


Nr wyścigu: 1

Godzina startu: 11:45:00

Nr Grupy: 2

L.p. Nazwa Jachtu Nr KWR Sternik Czas mety Czas trasy Czas KWR Miejsce
1BERBEĆ IIPOL - 52311.2395SEROKA RYSZARD12:42:5800:57:5801:11:511
2DRAGONA 6481.2307SMOGORZEWSKI KRZYSZTOF12:45:4001:00:4001:14:402
3BŁĘKITNA BRYZA1.2479KWIATKOWSKI SŁAWOMIR 12:46:5001:01:5001:17:103
4VEGARUS 1891.2073ZHADOBKO SERGEY12:49:1701:04:1701:17:374
5LITWINKAPOL 72911.2371DRABIŃSKI MARIAN 12:53:5701:08:5701:25:185
6SOUVENIRPOL 74001.2348SZCZEPAŃSKI TOMASZ12:54:3701:09:3701:25:586
7DEJWPOL 36741.2JANKOWSKI EDWARD12:56:5901:11:5901:26:237
8FORDEWINDSZ-00471.2085KOWSZYŃSKI MIROSŁAW12:58:4801:13:4801:29:118
9QRQMA1.2411KUNC JACEK13:05:4201:20:4201:40:099
10CARPE-DIEM1.2308WOCHNA ADAMDNF::00:00:0000:00:00DNF


Nr wyścigu: 2

Godzina startu: 13:40:00

Nr Grupy: 2

L.p. Nazwa Jachtu Nr KWR Sternik Czas mety Czas trasy Czas KWR Miejsce
1VEGARUS 1891.2073ZHADOBKO SERGEY14:31:4300:51:4301:02:261
2BERBEĆ IIPOL - 52311.2395SEROKA RYSZARD14:30:5500:50:5501:03:072
3BŁĘKITNA BRYZA1.2479KWIATKOWSKI SŁAWOMIR 14:34:1200:54:1201:07:383
4DRAGONA 6481.2307SMOGORZEWSKI KRZYSZTOF14:38:1600:58:1601:11:434
5LITWINKAPOL 72911.2371DRABIŃSKI MARIAN 14:38:3000:58:3001:12:225
6FORDEWINDSZ-00471.2085KOWSZYŃSKI MIROSŁAW14:40:4801:00:4801:13:296
7SOUVENIRPOL 74001.2348SZCZEPAŃSKI TOMASZ14:40:3401:00:3401:14:477
8DEJWPOL 36741.2JANKOWSKI EDWARD14:45:5401:05:5401:19:058
9QRQMA1.2411KUNC JACEK14:50:4501:10:4501:27:489
10CARPE-DIEM1.2308WOCHNA ADAMDNF::00:00:0000:00:00DNF


Nr wyścigu: 3

Godzina startu: 15:10:00

Nr Grupy: 2

L.p. Nazwa Jachtu Nr KWR Sternik Czas mety Czas trasy Czas KWR Miejsce
1BŁĘKITNA BRYZA1.2479KWIATKOWSKI SŁAWOMIR 16:02:5100:52:5101:05:571
2BERBEĆ IIPOL - 52311.2395SEROKA RYSZARD16:03:2300:53:2301:06:102
3VEGARUS 1891.2073ZHADOBKO SERGEY16:06:1800:56:1801:07:583
4DRAGONA 6481.2307SMOGORZEWSKI KRZYSZTOF16:08:0600:58:0601:11:304
5LITWINKAPOL 72911.2371DRABIŃSKI MARIAN 16:08:4700:58:4701:12:435
6SOUVENIRPOL 74001.2348SZCZEPAŃSKI TOMASZ16:13:2801:03:2801:18:226
7FORDEWINDSZ-00471.2085KOWSZYŃSKI MIROSŁAW16:15:3601:05:3601:19:177
8QRQMA1.2411KUNC JACEK16:21:1101:11:1101:28:218
9DEJWPOL 36741.2JANKOWSKI EDWARD16:31:2401:21:2401:37:419
10CARPE-DIEM1.2308WOCHNA ADAMDNC::00:00:0000:00:00DNC


Nr wyścigu: 1

Godzina startu: 11:45:00

Nr Grupy: 3

L.p. Nazwa Jachtu Nr KWR Sternik Czas mety Czas trasy Czas KWR Miejsce
1MANIUŚKAPOL 41011.1213MAŃKA STANISŁAW12:52:0301:07:0301:15:111
22 EASY5061.193MAKOWSKI TOMASZ12:49:3201:04:3201:16:592
3VOLGAb.n.1.1944DOKUCHAER JUPIJ12:53:0901:08:0901:21:243
4KARETA IIPOL 55641.1966BARKOWSKI JAROSŁAW12:54:5701:09:5701:23:424
5JAZZP 3390 ?K1.1614MIEDWIEDIEW ROMAN13:02:4401:17:4401:30:175
6STEREONZE - 0241.0931PIONKE GRZEGORZ13:08:0401:23:0401:30:486
7KUSANIPOL 86731.1904BOŁOS EUGENIUSZ13:01:2301:16:2301:30:567
8POPUŚPOL - 57231.1666ZASADA JACEK 13:06:5601:21:5601:35:358
9ZOŚWITEKPOL 48581.1694BIEDULSKI TOMASZ13:18:4801:33:4801:49:419
10THE LAST ONE1.0968FRĄC SŁAWOMIRDNF::00:00:0000:00:00DNF


Nr wyścigu: 2

Godzina startu: 13:40:00

Nr Grupy: 3

L.p. Nazwa Jachtu Nr KWR Sternik Czas mety Czas trasy Czas KWR Miejsce
1VOLGAb.n.1.1944DOKUCHAER JUPIJ14:33:5600:53:5601:04:251
2MANIUŚKAPOL 41011.1213MAŃKA STANISŁAW14:40:1401:00:1401:07:322
3KARETA IIPOL 55641.1966BARKOWSKI JAROSŁAW14:37:0600:57:0601:08:203
42 EASY5061.193MAKOWSKI TOMASZ14:37:3500:57:3501:08:424
5JAZZP 3390 ?K1.1614MIEDWIEDIEW ROMAN14:45:0501:05:0501:15:355
6KUSANIPOL 86731.1904BOŁOS EUGENIUSZ14:45:2201:05:2201:17:496
7ZOŚWITEKPOL 48581.1694BIEDULSKI TOMASZ14:47:4401:07:4401:19:127
8STEREONZE - 0241.0931PIONKE GRZEGORZ14:56:2501:16:2501:23:328
9POPUŚPOL - 57231.1666ZASADA JACEK DNC::00:00:0000:00:00DNC
10THE LAST ONE1.0968FRĄC SŁAWOMIRDNC::00:00:0000:00:00DNC


Nr wyścigu: 3

Godzina startu: 15:10:00

Nr Grupy: 3

L.p. Nazwa Jachtu Nr KWR Sternik Czas mety Czas trasy Czas KWR Miejsce
1VOLGAb.n.1.1944DOKUCHAER JUPIJ16:10:2001:00:2001:12:041
2KARETA IIPOL 55641.1966BARKOWSKI JAROSŁAW16:11:3901:01:3901:13:462
3MANIUŚKAPOL 41011.1213MAŃKA STANISŁAW16:15:5801:05:5801:13:583
42 EASY5061.193MAKOWSKI TOMASZ16:12:0701:02:0701:14:064
5JAZZP 3390 ?K1.1614MIEDWIEDIEW ROMAN16:28:0901:18:0901:30:465
6KUSANIPOL 86731.1904BOŁOS EUGENIUSZ16:27:2401:17:2401:32:086
7STEREONZE - 0241.0931PIONKE GRZEGORZ16:35:5901:25:5901:33:597
8ZOŚWITEKPOL 48581.1694BIEDULSKI TOMASZ16:31:1501:21:1501:35:018
9POPUŚPOL - 57231.1666ZASADA JACEK DNC::00:00:0000:00:00DNC
10THE LAST ONE1.0968FRĄC SŁAWOMIRDNC::00:00:0000:00:00DNC


Copyright 2011-2013 Szablon do liczenia regat On-Line e-mail: info@zalew.info