Imprezy regatowe na Zalewie Wiślanym w 2014 roku

Nazwa Regat: 57 Międzynarodowe Regaty Żeglarskie Fromborska Jesień

Liczba wyścigów: 1

Miejsce: Frombork
Data: 06.09.2014

Liczba grup: 3




Nr wyścigu: 1

Godzina startu: 11:30:00

Nr Grupy: 1

L.p. Nazwa Jachtu Nr KWR Sternik Czas mety Czas trasy Czas KWR Miejsce Punkty PS
1FACILPOL 10830POLITAŃSKI STEFAN13:51:0302:21:0300:00:00116.25
22EASY506TOMASZ MAKOWSKI13:55:0502:25:0500:00:00215
3KSENIARUS166LAPUNIN SERGEJ14:06:0002:36:0000:00:00314
4TESAPOL 11452MIROSŁAW RZODKIEWIC14:15:5502:45:5500:00:00413
5KUSANI8673EUGENIUSZ BAŁOŚ14:05:4502:35:4500:00:00512
6KRYSTIPOL 5790SŁAWOMIR FRAJKOPF14:07:4402:37:4400:00:00611
7NASZA JUTRZENKAPOL 13642DARIA RYBARCZYK14:19:0202:49:0200:00:00710
8OKSANAP54-38ZKZEL WIKTOR14:12:1202:42:1200:00:0089
9SŁAWEK 1POL 1724MALENTOWICZ HENRYK14:16:0702:46:0700:00:0097
10JAZZRUS 2526MIEDIEDIEW ROMAN14:19:0002:49:0000:00:00106
11LILIA0KUZNIECOW WIKTOR14:20:5002:50:5000:00:00115
12DAR TEŚCIOWEJG25JARZYŃSKI PAWEŁ14:22:3302:52:3300:00:00124
13POPUŚPOL 5723JACEK ZASADA14:37:5003:07:5000:00:00133
14CISZA!0MARIUSZ RZEPNIKOWSH14:41:1203:11:1200:00:00142
15KAPELLAP54-00ZKIWANOW ANDREJDNF::00:00:0000:00:00DNF1


Nr wyścigu: 1

Godzina startu: 11:30:00

Nr Grupy: 2

L.p. Nazwa Jachtu Nr KWR Sternik Czas mety Czas trasy Czas KWR Miejsce Punkty PS
1PAPAGOPOL-600POLITAŃSKI ŁUKASZ13:41:2902:11:2900:00:00116.25
2BERBEĆ IIPOL 5231RYSZARD SEROKA13:40:5602:10:5600:00:00215
3DRAGON0KRZYSZTOF SMOGRZEWSKI13:43:2702:13:2700:00:00314
4BŁĘKITNA BRYZA0SŁAWOMIR KWIATKOWSKI13:46:0302:16:0300:00:00413
5MANIUŚKAPOL 4101MAŃKA STANISŁAW13:52:3602:22:3600:00:00512
6FORTUNA IIP-3310ZKBIBIKOWSERGEJ13:49:2002:19:2000:00:00611
7WEGARUS189ZADOBKO SERGEJ13:52:3502:22:3500:00:00710
8SOUVENIRPOL 7400TOMASZ SZCZEPAŃSKI13:49:4502:19:4500:00:0089
9KARAWELLARUS 433ALKSJEJ SZUTKIN13:56:1702:26:1700:00:0097
10FORDEWINGPOL 12857MIROSŁAW KOWSZYŃSKI14:03:1602:33:1600:00:00106
11SAMSARARUS 217KORNILOWANDREJ14:05:1502:35:1500:00:00115
12NICOLAUSPOL 1336KRZYSZTOF WŁODKOWSKI14:20:5402:50:5400:00:00124
13OJKUMENARUS 185SULATSKI OLEG14:19:2902:49:2900:00:00133
14TAAGPZ1996TADEUSZ GRELEWICZ15:28:3003:58:3000:00:00142
15QRQMAPOL 4929JACEK KUNCDNF::00:00:0000:00:00DNF1


Nr wyścigu: 1

Godzina startu: 11:30:00

Nr Grupy: 3

L.p. Nazwa Jachtu Nr KWR Sternik Czas mety Czas trasy Czas KWR Miejsce Punkty PS
1KENGURURUS 2526LUPIEJKO WŁADIMIR13:27:5801:57:5800:00:00116.25
2PALOMINOPOLSZLENDAK GRZEGORZ13:40:4402:10:4400:00:00215
3VERAP-33-04ZKMULERIS MISZA13:44:5602:14:5600:00:00314
4NEVORUS 1558KARPUSZYN ALEKSANDER13:45:3302:15:3300:00:00413
5AFRODYTARUS 2772BAGROW IGOR13:42:2402:12:2400:00:00512
6ANTAŁEKPOL 1121OLSZEWSKI BŁAŻEJ13:46:2602:16:2600:00:00611
7IRBISPOL 10209JANUSZ RUTKOWSKI13:40:4102:10:4100:00:00710
8RAPTORPOL 10207PIOTR CZAPLA13:49:3802:19:3800:00:0089
9BALTIKARUS 824TARASENKO GENADIJ13:49:1102:19:1100:00:0098
10SLOCUMNZE-043JERZY LAMP13:49:1402:19:1400:00:00107
11TRZY EM12015DODA RYSZARD13:53:5402:23:5400:00:00116
12LITWINKAPOL 7294DRABIŃSKI MARIAN14:02:1502:32:1500:00:00125
13ARKA EL IIPOL 3004KRZYSZTOF KLENIEWSKI14:03:4702:33:4700:00:00134
14BABCIA Z DZIADKIEMNZG1472PIOTR TOKARSKI14:22:2502:52:2500:00:00143
15ORIONISPOL 13602JAROSŁAW ĆWIKDNF::00:00:0000:00:00DNF1
16MERLINP-6299ZKBABUSZKIN JURIJDNF::00:00:0000:00:00DNF1


Copyright 2011-2013 Szablon do liczenia regat On-Line e-mail: info@zalew.info