Imprezy regatowe na Zalewie Wiślanym w 2014 roku

Nazwa Regat: 58 Błękitna Wstęga Zalewu Wiślanego. Puchar Burmistrza Krynicy Morskiej.

Liczba wyścigów: 3

Miejsce: Krynica Morska
Data: 14-17.08.2014

Liczba grup: 3




Podsumowanie


Nr Grupy: 1

L.p. Nazwa Jachtu Nr Zdobyte punkty Miejsce Puchar serników
W1 W2 W3 Razem Sternik Punkty
1IRBISPOL 102095.25 2 5.25 12.51RUTKOWSKI JANUSZ5.25
2BŁĘKITNA BRYZA4 4 4 122KWIATKOWSKI SŁAWOMIR 4
3RAPTOR 27-6POL 102072 5.25 2 9.253CZAPLA PIOTR3
4SLOCUMBZS 7323 3 3 94LAMP JERZY2
5TRZY EMPOL 122151 1 1 35DODA RYSZARD 1

Nr Grupy: 2

L.p. Nazwa Jachtu Nr Zdobyte punkty Miejsce Puchar serników
W1 W2 W3 Razem Sternik Punkty
1BERBEĆ IIPOL - 52315.25 5.25 5.25 15.751SEROKA RYSZARD5.25
2DRAGONA 6481 4 4 92SMOGORZEWSKI KRZYSZTOF4
3PAPAGOPOL - 6004 3 2 93POLITAŃSKI ŁUKASZ3
4FACILPOL 108302 2 3 74POLITAŃSKI STEFAN 2
5CYKLONPOL 1773 1 1 55GRABOWSKI JAKUB1

Nr Grupy: 3

L.p. Nazwa Jachtu Nr Zdobyte punkty Miejsce Puchar serników
W1 W2 W3 Razem Sternik Punkty
1STREFA CISZY 2POL -39294.25 4.25 4.25 12.751JUSTYŃSKI STANISŁAW5.25
2EMILPOL-22803 3 3 92DASZKIEWICZ EUGENIUSZ4
3KRISTIPOL 57902 2 2 63FRAJKOPF SŁAWOMIR2
4GROGSW - 30021 1 1 34BOSS KRZYSZTOF1



Wyniki


Nr wyścigu: 1

Godzina startu: 11:00:00

Nr Grupy: 1

L.p. Nazwa Jachtu Nr KWR Sternik Czas mety Czas trasy Czas KWR Miejsce
1IRBISPOL 102091.3393RUTKOWSKI JANUSZ11:29:1900:29:1900:39:161
2BŁĘKITNA BRYZA1.2479KWIATKOWSKI SŁAWOMIR 11:32:0400:32:0400:40:012
3SLOCUMBZS 7321.2952LAMP JERZY11:32:2600:32:2600:42:003
4RAPTOR 27-6POL 102071.2522CZAPLA PIOTR11:36:5200:36:5200:46:104
5TRZY EMPOL 122151.3016DODA RYSZARD 11:35:4200:35:4200:46:285


Nr wyścigu: 2

Godzina startu: 11:50:00

Nr Grupy: 1

L.p. Nazwa Jachtu Nr KWR Sternik Czas mety Czas trasy Czas KWR Miejsce
1RAPTOR 27-6POL 102071.2522CZAPLA PIOTR12:24:5300:34:5300:43:411
2BŁĘKITNA BRYZA1.2479KWIATKOWSKI SŁAWOMIR 12:25:1600:35:1600:44:012
3SLOCUMBZS 7321.2952LAMP JERZY12:27:4000:37:4000:48:473
4IRBISPOL 102091.3393RUTKOWSKI JANUSZ12:26:3700:36:3700:49:024
5TRZY EMPOL 122151.3016DODA RYSZARD 12:29:0000:39:0000:50:465


Nr wyścigu: 3

Godzina startu: 12:45:00

Nr Grupy: 1

L.p. Nazwa Jachtu Nr KWR Sternik Czas mety Czas trasy Czas KWR Miejsce
1IRBISPOL 102091.3393RUTKOWSKI JANUSZ13:13:4500:28:4500:38:301
2BŁĘKITNA BRYZA1.2479KWIATKOWSKI SŁAWOMIR 13:16:4900:31:4900:39:422
3SLOCUMBZS 7321.2952LAMP JERZY13:18:2500:33:2500:43:173
4RAPTOR 27-6POL 102071.2522CZAPLA PIOTR13:19:4100:34:4100:43:264
5TRZY EMPOL 122151.3016DODA RYSZARD 13:19:4900:34:4900:45:195


Nr wyścigu: 1

Godzina startu: 11:00:00

Nr Grupy: 2

L.p. Nazwa Jachtu Nr KWR Sternik Czas mety Czas trasy Czas KWR Miejsce
1BERBEĆ IIPOL - 52311.2395SEROKA RYSZARD11:31:0300:31:0300:38:291
2PAPAGOPOL - 6001.2263POLITAŃSKI ŁUKASZ11:33:0600:33:0600:40:352
3CYKLONPOL 1771.2161GRABOWSKI JAKUB11:33:5100:33:5100:41:103
4FACILPOL 108301.1941POLITAŃSKI STEFAN 11:36:4500:36:4500:43:534
5DRAGONA 6481.2385SMOGORZEWSKI KRZYSZTOF11:36:3100:36:3100:45:145


Nr wyścigu: 2

Godzina startu: 11:50:00

Nr Grupy: 2

L.p. Nazwa Jachtu Nr KWR Sternik Czas mety Czas trasy Czas KWR Miejsce
1BERBEĆ IIPOL - 52311.2395SEROKA RYSZARD12:22:2600:32:2600:40:121
2DRAGONA 6481.2385SMOGORZEWSKI KRZYSZTOF12:25:1500:35:1500:43:392
3PAPAGOPOL - 6001.2263POLITAŃSKI ŁUKASZ12:25:4000:35:4000:43:443
4FACILPOL 108301.1941POLITAŃSKI STEFAN 12:27:0000:37:0000:44:114
5CYKLONPOL 1771.2161GRABOWSKI JAKUB12:26:3000:36:3000:44:235


Nr wyścigu: 3

Godzina startu: 12:45:00

Nr Grupy: 2

L.p. Nazwa Jachtu Nr KWR Sternik Czas mety Czas trasy Czas KWR Miejsce
1BERBEĆ IIPOL - 52311.2395SEROKA RYSZARD13:15:1900:30:1900:37:351
2DRAGONA 6481.2385SMOGORZEWSKI KRZYSZTOF13:16:0100:31:0100:38:252
3FACILPOL 108301.1941POLITAŃSKI STEFAN 13:17:2900:32:2900:38:473
4PAPAGOPOL - 6001.2263POLITAŃSKI ŁUKASZ13:18:4400:33:4400:41:224
5CYKLONPOL 1771.2161GRABOWSKI JAKUB13:19:1700:34:1700:41:425


Nr wyścigu: 1

Godzina startu: 11:00:00

Nr Grupy: 3

L.p. Nazwa Jachtu Nr KWR Sternik Czas mety Czas trasy Czas KWR Miejsce
1STREFA CISZY 2POL -39291.1727JUSTYŃSKI STANISŁAW11:31:3500:31:3500:37:021
2EMILPOL-22801.0945DASZKIEWICZ EUGENIUSZ11:40:0800:40:0800:43:562
3KRISTIPOL 57901.1784FRAJKOPF SŁAWOMIR11:40:0500:40:0500:47:143
4GROGSW - 30021.1846BOSS KRZYSZTOF11:43:3700:43:3700:51:404


Nr wyścigu: 2

Godzina startu: 11:50:00

Nr Grupy: 3

L.p. Nazwa Jachtu Nr KWR Sternik Czas mety Czas trasy Czas KWR Miejsce
1STREFA CISZY 2POL -39291.1727JUSTYŃSKI STANISŁAW12:24:2200:34:2200:40:181
2EMILPOL-22801.0945DASZKIEWICZ EUGENIUSZ12:35:5800:45:5800:50:192
3KRISTIPOL 57901.1784FRAJKOPF SŁAWOMIR12:34:4600:44:4600:52:453
4GROGSW - 30021.1846BOSS KRZYSZTOF12:37:4700:47:4700:56:364


Nr wyścigu: 3

Godzina startu: 12:45:00

Nr Grupy: 3

L.p. Nazwa Jachtu Nr KWR Sternik Czas mety Czas trasy Czas KWR Miejsce
1STREFA CISZY 2POL -39291.1727JUSTYŃSKI STANISŁAW13:18:4500:33:4500:39:351
2EMILPOL-22801.0945DASZKIEWICZ EUGENIUSZ13:26:2300:41:2300:45:182
3KRISTIPOL 57901.1784FRAJKOPF SŁAWOMIR13:24:2900:39:2900:46:323
4GROGSW - 30021.1846BOSS KRZYSZTOF13:27:2100:42:2100:50:104


Copyright 2011-2013 Szablon do liczenia regat On-Line e-mail: info@zalew.info