Imprezy regatowe na Zalewie Wiślanym w 2014 roku

Nazwa Regat: V Międzynarodowe Regaty o Puchar Trzech Marszałków (Gubernatorów) (PBP)

Liczba wyścigów: 2

Miejsce: Kąty Rybackie-Frombork-Bałtyjsk
Data: 04-05.06.2014

Liczba grup: 1




Podsumowanie


Nr Grupy: 1

L.p. Nazwa Jachtu Nr Zdobyte punkty Miejsce Puchar serników
W1 W2 Razem Sternik Punkty
1STREFA CISZY 2POL -392922 22 441JUSTYŃSKI STANISŁAW--
2BERBEĆ IIPOL - 523120 21 412SEROKA RYSZARD--
3VOLGAb.n.15 23.25 38.253NICHIPORENKO ANDREY--
4VEGARUS 18921 17 384ZHADOBKO SERGEY--
5YULIARUS 224017 19 365SOSHKIN VALERY--
6FACILPOL 1083016 15 316POLITAŃSKI STEFAN --
7PAPAGOPOL - 60013 16 297POLITAŃSKI ŁUKASZ--
8TULENRUS 51218 11 298GRADOBITOW ALIEKSEJ--
9NEVORUS 155823.25 5 28.259VASHCHUK ALEXANDER--
10BALTIKARUS 82414 13 2710EVCHENKO SERGEY--
11JAZZP 3390 ?K8 18 2611MIEDWIEDIEW ROMAN--
12KSENIA1665 20 2512LAPUNIN SERGEY--
13VERA5419 6 2513MULERIS MICHAIL--
14LILURUS 12 12 2414AMELICHEV SERGEY--
15AFRODYTARUS - 27723 14 1715BAGROV IGOR--
16LITWINKAPOL 72917 10 1716DRABIŃSKI MARIAN --
17NASZA JUTRZENKAPOL 136429 7 1617JUTRZENKA WIESŁAW--
18ODYSSEYRUS 16710 4 1418SARANEVICH ALEXANDR--
19SOUVENIRPOL 74004 9 1319SZCZEPAŃSKI TOMASZ--
20NIKARUS 303211 2 1320KOMAROW NIKOLAY--
21OJKUMENARUS1 8 921SULATSKIY OLEG--
22TRZY EMPOL 122156 3 922DODA RYSZARD --
23NICOLAUSPOL - 13361 1 223KARPOWICZ TADEUSZ--



Wyniki


Nr wyścigu: 1

Godzina startu: 11:32:

Nr Grupy: 1

L.p. Nazwa Jachtu Nr KWR Sternik Czas mety Czas trasy Czas KWR Miejsce
1NEVORUS 15581.2571VASHCHUK ALEXANDER17:11:5505:39:5507:07:191
2STREFA CISZY 2POL -39291.1727JUSTYŃSKI STANISŁAW17:39:5806:07:5807:11:312
3VEGARUS 1891.2073ZHADOBKO SERGEY17:30:2305:58:2307:12:413
4BERBEĆ IIPOL - 52311.2395SEROKA RYSZARD17:22:0405:50:0407:13:544
5VERA541.2626MULERIS MICHAIL17:15:5405:43:5407:14:125
6TULENRUS 5121.176GRADOBITOW ALIEKSEJ17:44:4906:12:4907:18:266
7YULIARUS 22401.3145SOSHKIN VALERY17:12:1805:40:1807:27:197
8FACILPOL 108301.1941POLITAŃSKI STEFAN 17:50:3206:18:3207:32:008
9VOLGAb.n.1.1944NICHIPORENKO ANDREY17:50:5206:18:5207:32:319
10BALTIKARUS 8241.2891EVCHENKO SERGEY17:27:0005:55:0007:37:3810
11PAPAGOPOL - 6001.2263POLITAŃSKI ŁUKASZ17:47:3006:15:3007:40:2911
12LILURUS 1.4007AMELICHEV SERGEY17:01:1005:29:1007:41:0412
13NIKARUS 30321.2115KOMAROW NIKOLAY17:56:4306:24:4307:46:0513
14ODYSSEYRUS 1671.375SARANEVICH ALEXANDR17:11:1105:39:1107:46:2314
15NASZA JUTRZENKAPOL 136421.113JUTRZENKA WIESŁAW18:42:5007:10:5007:59:3115
16JAZZP 3390 ?K1.1614MIEDWIEDIEW ROMAN18:37:1207:05:1208:13:5016
17LITWINKAPOL 72911.2371DRABIŃSKI MARIAN 18:18:2506:46:2508:22:4717
18TRZY EMPOL 122151.3016DODA RYSZARD 18:02:1006:30:1008:27:5018
19KSENIA1661.1571LAPUNIN SERGEY18:52:2007:20:2008:29:3119
20SOUVENIRPOL 74001.2348SZCZEPAŃSKI TOMASZ18:38:4007:06:4008:46:5120
21AFRODYTARUS - 27721.2895BAGROV IGOR18:36:4307:04:4309:07:4021
22OJKUMENARUS1.2188SULATSKIY OLEGDNF::00:00:0000:00:00DNF
23NICOLAUSPOL - 13361.2066KARPOWICZ TADEUSZDNF::00:00:0000:00:00DNF


Nr wyścigu: 2

Godzina startu: 09:52:

Nr Grupy: 1

L.p. Nazwa Jachtu Nr KWR Sternik Czas mety Czas trasy Czas KWR Miejsce
1VOLGAb.n.1.1944NICHIPORENKO ANDREY13:43:1603:51:1604:36:131
2STREFA CISZY 2POL -39291.1727JUSTYŃSKI STANISŁAW13:49:1003:57:1004:38:082
3BERBEĆ IIPOL - 52311.2395SEROKA RYSZARD13:43:4003:51:4004:47:093
4KSENIA1661.1571LAPUNIN SERGEY14:01:0004:09:0004:48:074
5YULIARUS 22401.3145SOSHKIN VALERY13:34:1603:42:1604:52:105
6JAZZP 3390 ?K1.1614MIEDWIEDIEW ROMAN14:04:2504:12:2504:53:096
7VEGARUS 1891.2073ZHADOBKO SERGEY13:55:2404:03:2404:53:517
8PAPAGOPOL - 6001.2263POLITAŃSKI ŁUKASZ13:55:2804:03:2804:58:348
9FACILPOL 108301.1941POLITAŃSKI STEFAN 14:02:5404:10:5404:59:369
10AFRODYTARUS - 27721.2895BAGROV IGOR13:46:2003:54:2005:02:1010
11BALTIKARUS 8241.2891EVCHENKO SERGEY13:47:4803:55:4805:03:5811
12LILURUS 1.4007AMELICHEV SERGEY13:31:2503:39:2505:07:2012
13TULENRUS 5121.176GRADOBITOW ALIEKSEJ14:13:3504:21:3505:07:3713
14LITWINKAPOL 72911.2371DRABIŃSKI MARIAN 14:01:2804:09:2805:08:3714
15SOUVENIRPOL 74001.2348SZCZEPAŃSKI TOMASZ14:02:1004:10:1005:08:5415
16OJKUMENARUS1.2188SULATSKIY OLEG14:06:5504:14:5505:10:4216
17NASZA JUTRZENKAPOL 136421.113JUTRZENKA WIESŁAW14:33:0404:41:0405:12:5017
18VERA541.2626MULERIS MICHAIL14:02:4004:10:4005:16:3018
19NEVORUS 15581.2571VASHCHUK ALEXANDER14:04:0304:12:0305:16:5119
20ODYSSEYRUS 1671.375SARANEVICH ALEXANDR13:45:4003:53:4005:21:1820
21TRZY EMPOL 122151.3016DODA RYSZARD 14:02:0004:10:0005:25:2421
22NIKARUS 30321.2115KOMAROW NIKOLAY14:20:5304:28:5305:25:4522
23NICOLAUSPOL - 13361.2066KARPOWICZ TADEUSZ14:24:0704:32:0705:28:2023


Copyright 2011-2013 Szablon do liczenia regat On-Line e-mail: info@zalew.info