Imprezy regatowe na Zalewie Wiślanym w 2014 roku

Nazwa Regat: V Międzynarodowe Regaty o Puchar Trzech Marszałków (Gubernatorów)

Liczba wyścigów: 2

Miejsce: Kąty Rybackie-Frombork-Bałtyjsk
Data: 04-05.06.2014

Liczba grup: 3




Podsumowanie


Nr Grupy: 1

L.p. Nazwa Jachtu Nr Zdobyte punkty Miejsce Puchar serników
W1 W2 Razem Sternik Punkty
1YULIARUS 22407 8.25 15.251SOSHKIN VALERY9.25
2VERA548.25 4 12.252MULERIS MICHAIL8
3BALTIKARUS 8246 6 123EVCHENKO SERGEY7
4LILURUS 5 5 104AMELICHEV SERGEY6
5AFRODYTARUS - 27722 7 95BAGROV IGOR4
6ODYSSEYRUS 1674 3 76SARANEVICH ALEXANDR3
7TRZY EMPOL 122153 2 57DODA RYSZARD 2
8ARKA-EL IIPOL 30041 1 28KLENIEWSKI KRZYSZTOF 1

Nr Grupy: 2

L.p. Nazwa Jachtu Nr Zdobyte punkty Miejsce Puchar serników
W1 W2 Razem Sternik Punkty
1BERBEĆ IIPOL - 52316 8.25 14.251SEROKA RYSZARD9.25
2VEGARUS 1897 7 142ZHADOBKO SERGEY8
3PAPAGOPOL - 6005 6 113POLITAŃSKI ŁUKASZ7
4NEVORUS 15588.25 2 10.254VASHCHUK ALEXANDER6
5LITWINKAPOL 72913 5 85DRABIŃSKI MARIAN 4
6SOUVENIRPOL 74002 4 66SZCZEPAŃSKI TOMASZ3
7NIKARUS 30324 1 57KOMAROW NIKOLAY2
8OJKUMENARUS1 3 48SULATSKIY OLEG1

Nr Grupy: 3

L.p. Nazwa Jachtu Nr Zdobyte punkty Miejsce Puchar serników
W1 W2 Razem Sternik Punkty
1STREFA CISZY 2POL -39299.25 8 17.251JUSTYŃSKI STANISŁAW9.25
2VOLGAb.n.6 9.25 15.252NICHIPORENKO ANDREY8
3FACILPOL 108307 5 123POLITAŃSKI STEFAN 7
4TULENRUS 5128 4 124GRADOBITOW ALIEKSEJ6
5KSENIA1663 7 105LAPUNIN SERGEY5
6JAZZP 3390 ?K4 6 106MIEDWIEDIEW ROMAN4
7NASZA JUTRZENKAPOL 136425 3 87JUTRZENKA WIESŁAW3
8NICOLAUSPOL - 13361 2 38KARPOWICZ TADEUSZ2
9Campari1 1 29Hejber Grzegorz1



Wyniki


Nr wyścigu: 1

Godzina startu: 11:32:

Nr Grupy: 1

L.p. Nazwa Jachtu Nr KWR Sternik Czas mety Czas trasy Czas KWR Miejsce
1VERA541.2626MULERIS MICHAIL17:15:5405:43:5407:14:121
2YULIARUS 22401.3145SOSHKIN VALERY17:12:1805:40:1807:27:192
3BALTIKARUS 8241.2891EVCHENKO SERGEY17:27:0005:55:0007:37:383
4LILURUS 1.4007AMELICHEV SERGEY17:01:1005:29:1007:41:044
5ODYSSEYRUS 1671.375SARANEVICH ALEXANDR17:11:1105:39:1107:46:235
6TRZY EMPOL 122151.3016DODA RYSZARD 18:02:1006:30:1008:27:506
7AFRODYTARUS - 27721.2895BAGROV IGOR18:36:4307:04:4309:07:407
8ARKA-EL IIPOL 30041.54KLENIEWSKI KRZYSZTOF 17:50:3006:18:3009:42:538


Nr wyścigu: 2

Godzina startu: 09:52:

Nr Grupy: 1

L.p. Nazwa Jachtu Nr KWR Sternik Czas mety Czas trasy Czas KWR Miejsce
1YULIARUS 22401.3145SOSHKIN VALERY13:34:1603:42:1604:52:101
2AFRODYTARUS - 27721.2895BAGROV IGOR13:46:2003:54:2005:02:102
3BALTIKARUS 8241.2891EVCHENKO SERGEY13:47:4803:55:4805:03:583
4LILURUS 1.4007AMELICHEV SERGEY13:31:2503:39:2505:07:204
5VERA541.2626MULERIS MICHAIL14:02:4004:10:4005:16:305
6ODYSSEYRUS 1671.375SARANEVICH ALEXANDR13:45:4003:53:4005:21:186
7TRZY EMPOL 122151.3016DODA RYSZARD 14:02:0004:10:0005:25:247
8ARKA-EL IIPOL 30041.54KLENIEWSKI KRZYSZTOF 14:01:2404:09:2406:24:058


Nr wyścigu: 1

Godzina startu: 11:32:

Nr Grupy: 2

L.p. Nazwa Jachtu Nr KWR Sternik Czas mety Czas trasy Czas KWR Miejsce
1NEVORUS 15581.2571VASHCHUK ALEXANDER17:11:5505:39:5507:07:191
2VEGARUS 1891.2073ZHADOBKO SERGEY17:30:2305:58:2307:12:412
3BERBEĆ IIPOL - 52311.2395SEROKA RYSZARD17:22:0405:50:0407:13:543
4PAPAGOPOL - 6001.2263POLITAŃSKI ŁUKASZ17:47:3006:15:3007:40:294
5NIKARUS 30321.2115KOMAROW NIKOLAY17:56:4306:24:4307:46:055
6LITWINKAPOL 72911.2371DRABIŃSKI MARIAN 18:18:2506:46:2508:22:476
7SOUVENIRPOL 74001.2348SZCZEPAŃSKI TOMASZ18:38:4007:06:4008:46:517
8OJKUMENARUS1.2188SULATSKIY OLEGDNF::00:00:0000:00:00DNF


Nr wyścigu: 2

Godzina startu: 09:52:

Nr Grupy: 2

L.p. Nazwa Jachtu Nr KWR Sternik Czas mety Czas trasy Czas KWR Miejsce
1BERBEĆ IIPOL - 52311.2395SEROKA RYSZARD13:43:4003:51:4004:47:091
2VEGARUS 1891.2073ZHADOBKO SERGEY13:55:2404:03:2404:53:512
3PAPAGOPOL - 6001.2263POLITAŃSKI ŁUKASZ13:55:2804:03:2804:58:343
4LITWINKAPOL 72911.2371DRABIŃSKI MARIAN 14:01:2804:09:2805:08:374
5SOUVENIRPOL 74001.2348SZCZEPAŃSKI TOMASZ14:02:1004:10:1005:08:545
6OJKUMENARUS1.2188SULATSKIY OLEG14:06:5504:14:5505:10:426
7NEVORUS 15581.2571VASHCHUK ALEXANDER14:04:0304:12:0305:16:517
8NIKARUS 30321.2115KOMAROW NIKOLAY14:20:5304:28:5305:25:458


Nr wyścigu: 1

Godzina startu: 11:32:

Nr Grupy: 3

L.p. Nazwa Jachtu Nr KWR Sternik Czas mety Czas trasy Czas KWR Miejsce
1STREFA CISZY 2POL -39291.1727JUSTYŃSKI STANISŁAW17:39:5806:07:5807:11:311
2TULENRUS 5121.176GRADOBITOW ALIEKSEJ17:44:4906:12:4907:18:262
3FACILPOL 108301.1941POLITAŃSKI STEFAN 17:50:3206:18:3207:32:003
4VOLGAb.n.1.1944NICHIPORENKO ANDREY17:50:5206:18:5207:32:314
5NASZA JUTRZENKAPOL 136421.113JUTRZENKA WIESŁAW18:42:5007:10:5007:59:315
6JAZZP 3390 ?K1.1614MIEDWIEDIEW ROMAN18:37:1207:05:1208:13:506
7KSENIA1661.1571LAPUNIN SERGEY18:52:2007:20:2008:29:317
8NICOLAUSPOL - 13361.2066KARPOWICZ TADEUSZDNF::00:00:0000:00:00DNF
9CampariHejber GrzegorzDNF::00:00:0000:00:00DNF


Nr wyścigu: 2

Godzina startu: 09:52:

Nr Grupy: 3

L.p. Nazwa Jachtu Nr KWR Sternik Czas mety Czas trasy Czas KWR Miejsce
1VOLGAb.n.1.1944NICHIPORENKO ANDREY13:43:1603:51:1604:36:131
2STREFA CISZY 2POL -39291.1727JUSTYŃSKI STANISŁAW13:49:1003:57:1004:38:082
3KSENIA1661.1571LAPUNIN SERGEY14:01:0004:09:0004:48:073
4JAZZP 3390 ?K1.1614MIEDWIEDIEW ROMAN14:04:2504:12:2504:53:094
5FACILPOL 108301.1941POLITAŃSKI STEFAN 14:02:5404:10:5404:59:365
6TULENRUS 5121.176GRADOBITOW ALIEKSEJ14:13:3504:21:3505:07:376
7NASZA JUTRZENKAPOL 136421.113JUTRZENKA WIESŁAW14:33:0404:41:0405:12:507
8NICOLAUSPOL - 13361.2066KARPOWICZ TADEUSZ14:24:0704:32:0705:28:208
9CampariHejber GrzegorzDNF::00:00:0000:00:00DNF


Copyright 2011-2013 Szablon do liczenia regat On-Line e-mail: info@zalew.info