Nazwa Regat: MASFROST CUP 2014

Liczba wyścigów: 4

Miejsce: Tolkmicko
Data: 31.05-01.06.2014

Liczba grup: 1




Podsumowanie


Nr Grupy: 1

L.p. Nazwa Jachtu Nr Zdobyte punkty Miej sce Puchar serników
W1 W2 W3 W4 Razem Sternik Punkty
1NEOPROFIL 11.25 11.25 11.25  11.15  33.75 1 Adamowicz Piotr 11.25
2PALOMINOPOL - 5135 9 10 10  9  29 2 Szlendak Grzegorz 10
3BERBEĆPOL 5231  7  8 8 10 26 3 Seroka Ryszard 9
4IRBISPOL 10209 8 9 9  1  26 4 Rutkowski Janusz 8
5PAPAGOPOL - 600 6 7  4  8 21 5 Politański Łukasz 7
6FACILPOL 10830  1  5 7 7 19 6 Politański Stefan 6
7TRZY MPOL 12215  3  6 6 5 17 7 Doda Ryszard 5
8KARETA IIPOL 5564  1  4 5 6 15 8 Sawicki Wiesław 4
9KRISTI 4 3 1  1  8 9 Justyński Bogdan 3
10LITWINKAPOL - 7291 2 2 3  1  7 10 Drabiński Marian 2
11DRAGON 5 1 1  1  7 11 Smogorzewski Krzysztof 1



Wyniki


Nr wyścigu: 1

Godzina startu: 11:51:00

Nr Grupy: 1

L.p. Nazwa Jachtu Nr KWR Sternik Czas mety Czas trasy Czas KWR Miejsce
1 NEOPROFIL 1.3042 Adamowicz Piotr 13:02:57 01:11:57 01:33:50 1
2 PALOMINO POL - 5135 1.2619 Szlendak Grzegorz 13:07:48 01:16:48 01:36:55 2
3 IRBIS POL 10209 1.3393 Rutkowski Janusz 13:04:30 01:13:30 01:38:26 3
4 BERBEĆ POL 5231 1.2395 Seroka Ryszard 13:13:10 01:22:10 01:41:51 4
5 PAPAGO POL - 600 1.2263 Politański Łukasz 13:14:30 01:23:30 01:42:24 5
6 DRAGON 1.2385 Smogorzewski Krzysztof 13:14:15 01:23:15 01:43:06 6
7 KRISTI 1.1740 Justyński Bogdan 13:24:15 01:33:15 01:49:29 7
8 TRZY M POL 12215 1.3016 Doda Ryszard 13:15:59 01:24:59 01:50:37 8
9 LITWINKA POL - 7291 1.2371 Drabiński Marian 13:21:10 01:30:10 01:51:33 9
10 KARETA II POL 5564 1.1966 Sawicki Wiesław 13:28:49 01:37:49 01:57:03 10
11 FACIL POL 10830 1.1941 Politański Stefan DNF DNF


Nr wyścigu: 2

Godzina startu: 13:44:00

Nr Grupy: 1

L.p. Nazwa Jachtu Nr KWR Sternik Czas mety Czas trasy Czas KWR Miejsce
1 NEOPROFIL 1.3042 Adamowicz Piotr 14:50:00 01:06:00 01:26:05 1
2 PALOMINO POL - 5135 1.2619 Szlendak Grzegorz 14:56:40 01:12:40 01:31:42 2
3 IRBIS POL 10209 1.3393 Rutkowski Janusz 14:53:08 01:09:08 01:32:35 3
4 BERBEĆ POL 5231 1.2395 Seroka Ryszard 14:59:16 01:15:16 01:33:18 4
5 PAPAGO POL - 600 1.2263 Politański Łukasz 15:03:50 01:19:50 01:37:54 5
6 TRZY M POL 12215 1.3016 Doda Ryszard 14:59:36 01:15:36 01:38:24 6
7 FACIL POL 10830 1.1941 Politański Stefan 15:08:45 01:24:45 01:41:12 7
8 KARETA II POL 5564 1.1966 Sawicki Wiesław 15:11:30 01:27:30 01:44:42 8
9 KRISTI 1.1740 Justyński Bogdan 15:15:40 01:31:40 01:47:37 9
10 LITWINKA POL - 7291 1.2371 Drabiński Marian 15:12:00 01:28:00 01:48:52 10
11 DRAGON 1.2385 Smogorzewski Krzysztof 15:12:00 01:28:00 01:48:59 11


Nr wyścigu: 3

Godzina startu: 15:28:00

Nr Grupy: 1

L.p. Nazwa Jachtu Nr KWR Sternik Czas mety Czas trasy Czas KWR Miejsce
1 NEOPROFIL 1.3042 Adamowicz Piotr 16:24:50 00:56:50 01:14:07 1
2 PALOMINO POL - 5135 1.2619 Szlendak Grzegorz 16:29:26 01:01:26 01:17:31 2
3 IRBIS POL 10209 1.3393 Rutkowski Janusz 16:26:39 00:58:39 01:18:33 3
4 BERBEĆ POL 5231 1.2395 Seroka Ryszard 16:32:18 01:04:18 01:19:42 4
5 FACIL POL 10830 1.1941 Politański Stefan 16:37:13 01:09:13 01:22:39 5
6 TRZY M POL 12215 1.3016 Doda Ryszard 16:34:18 01:06:18 01:26:18 6
7 KARETA II POL 5564 1.1966 Sawicki Wiesław 16:40:10 01:12:10 01:26:21 7
8 PAPAGO POL - 600 1.2263 Politański Łukasz 16:39:15 01:11:15 01:27:22 8
9 LITWINKA POL - 7291 1.2371 Drabiński Marian 16:41:28 01:13:28 01:30:53 9
10 KRISTI 1.1740 Justyński Bogdan DNS DNS
11 DRAGON 1.2385 Smogorzewski Krzysztof DNS DNS


Nr wyścigu: 4

Godzina startu: 11:00:00

Nr Grupy: 1

L.p. Nazwa Jachtu Nr KWR Sternik Czas mety Czas trasy Czas KWR Miejsce
1 NEOPROFIL 1.3042 Adamowicz Piotr 12:30:59 01:30:59 01:58:40 1
2 BERBEĆ POL 5231 1.2395 Seroka Ryszard 12:49:52 01:49:52 02:16:11 2
3 PALOMINO POL - 5135 1.2619 Szlendak Grzegorz 12:49:30 01:49:30 02:18:11 3
4 PAPAGO POL - 600 1.2263 Politański Łukasz 12:56:59 01:56:59 02:23:27 4
5 FACIL POL 10830 1.1941 Politański Stefan 13:03:18 02:03:18 02:27:14 5
6 KARETA II POL 5564 1.1966 Sawicki Wiesław 13:13:59 02:13:59 02:40:19 6
7 TRZY M POL 12215 1.3016 Doda Ryszard 13:07:55 02:07:55 02:46:30 7
8 IRBIS POL 10209 1.3393 Rutkowski Janusz DNS DNS
9 KRISTI 1.1740 Justyński Bogdan DNS DNS
10 DRAGON 1.2385 Smogorzewski Krzysztof DNS DNS
11 LITWINKA POL - 7291 1.2371 Drabiński Marian DNS DNS


Copyright 2011-2014 Szablon do liczenia regat On-Line e-mail: info@zalew.info