Nazwa Regat: MASFROST CUP 2014

Liczba wyścigów: 4

Miejsce: Tolkmicko
Data: 31.05-01.06.2014

Liczba grup: 4




Podsumowanie


T1

L.p. Nazwa Jachtu Nr Zdobyte punkty Miej sce Puchar serników
W1 W2 W3 W4 Razem Sternik Punkty
1 PROTON3 1.25 1.25 1.25  1.15  3.75 1 Malicki Piotr --

T3

L.p. Nazwa Jachtu Nr Zdobyte punkty Miej sce Puchar serników
W1 W2 W3 W4 Razem Sternik Punkty
1 BLACK & WHITE 4.25 4.25  2  3 11.5 1 Sztuba Mirosław --
2 NO STERWZP 012 3 2  1  4.25 9.25 2 Pater Łukasz --
3 LEGENDAI 2635 2 3 4.25  2  9.25 3 Brzozowski Michał --
4 TAŃCZĄCA Z FALAMI8 1 1 3  1  5 4 Czech Mirosław --

Żagle 500

L.p. Nazwa Jachtu Nr Zdobyte punkty Miej sce Puchar serników
W1 W2 W3 W4 Razem Sternik Punkty
1 AGI BU  4  5.25 5.25 5.25 15.75 1 Bufal Maciej --
2 DŻUMABZS 437 5.25 4 3  3  12.25 2 Majko Jan --
3 BERETTAPOL 7 3  3  4 4 11 3 Sobociński Robert --
4 Q-SERVICENZE 021 2 1  1  2 5 4 Kuzikowski Tomasz --
5 LE BLÓSPOL 136 1 2 2  1  5 5 Majkowski Aleksander --

SIGMA

L.p. Nazwa Jachtu Nr Zdobyte punkty Miej sce Puchar serników
W1 W2 W3 W4 Razem Sternik Punkty
1 ŚWISTAK 2.25 2.25 2.25  2.25  6.75 1 Marczewski Maciej --
2 SIGMA 3 1 1 1  1  3 2 Idzikowski Arek --



Wyniki


Nr wyścigu: 1

Godzina startu: 11:56:00

T1

L.p. Nazwa Jachtu Nr Sternik Czas mety Czas trasy Miejsce
1 PROTON 3 Malicki Piotr 13:22:06 01:26:06 1


Nr wyścigu: 2

Godzina startu: 13:49:00

T1

L.p. Nazwa Jachtu Nr Sternik Czas mety Czas trasy Miejsce
1 PROTON 3 Malicki Piotr 15:11:45 01:22:45 1


Nr wyścigu: 3

Godzina startu: 15:33:00

T1

L.p. Nazwa Jachtu Nr Sternik Czas mety Czas trasy Miejsce
1 PROTON 3 Malicki Piotr 16:45:46 01:12:46 1


Nr wyścigu: 4

Godzina startu: 11:08:00

T1

L.p. Nazwa Jachtu Nr Sternik Czas mety Czas trasy Miejsce
1 PROTON 3 Malicki Piotr 13:18:25 02:10:25 1


Nr wyścigu: 1

Godzina startu: 11:56:00

T3

L.p. Nazwa Jachtu Nr Sternik Czas mety Czas trasy Miejsce
1 BLACK & WHITE Sztuba Mirosław 13:08:25 01:12:25 1
2 NO STER WZP 012 Pater Łukasz 13:09:20 01:13:20 2
3 LEGENDA I 2635 Brzozowski Michał 13:10:10 01:14:10 3
4 TAŃCZĄCA Z FALAMI 8 Czech Mirosław 13:11:37 01:15:37 4


Nr wyścigu: 2

Godzina startu: 13:49:00

T3

L.p. Nazwa Jachtu Nr Sternik Czas mety Czas trasy Miejsce
1 BLACK & WHITE Sztuba Mirosław 15:00:20 01:11:20 1
2 LEGENDA I 2635 Brzozowski Michał 15:01:03 01:12:03 2
3 NO STER WZP 012 Pater Łukasz 15:01:30 01:12:30 3
4 TAŃCZĄCA Z FALAMI 8 Czech Mirosław 15:02:30 01:13:30 4


Nr wyścigu: 3

Godzina startu: 15:33:00

T3

L.p. Nazwa Jachtu Nr Sternik Czas mety Czas trasy Miejsce
1 LEGENDA I 2635 Brzozowski Michał 16:35:48 01:02:48 1
2 TAŃCZĄCA Z FALAMI 8 Czech Mirosław 16:37:05 01:04:05 2
3 BLACK & WHITE Sztuba Mirosław 16:37:18 01:04:18 3
4 NO STER WZP 012 Pater Łukasz 16:38:10 01:05:10 4


Nr wyścigu: 4

Godzina startu: 11:08:00

T3

L.p. Nazwa Jachtu Nr Sternik Czas mety Czas trasy Miejsce
1 NO STER WZP 012 Pater Łukasz 12:39:20 01:31:20 1
2 BLACK & WHITE Sztuba Mirosław 12:44:05 01:36:05 2
3 LEGENDA I 2635 Brzozowski Michał 12:46:27 01:38:27 3
4 TAŃCZĄCA Z FALAMI 8 Czech Mirosław 12:49:50 01:41:50 4


Nr wyścigu: 1

Godzina startu: 12:01:00

Żagle 500

L.p. Nazwa Jachtu Nr Sternik Czas mety Czas trasy Miejsce
1 DŻUMA BZS 437 Majko Jan 13:10:40 01:09:40 1
2 AGI BU Bufal Maciej 13:11:10 01:10:10 2
3 BERETTA POL 7 Sobociński Robert 13:12:35 01:11:35 3
4 Q-SERVICE NZE 021 Kuzikowski Tomasz 13:16:55 01:15:55 4
5 LE BLÓS POL 136 Majkowski Aleksander DNS DNS


Nr wyścigu: 2

Godzina startu: 13:54:00

Żagle 500

L.p. Nazwa Jachtu Nr Sternik Czas mety Czas trasy Miejsce
1 AGI BU Bufal Maciej 15:00:48 01:06:48 1
2 DŻUMA BZS 437 Majko Jan 15:00:49 01:06:49 2
3 BERETTA POL 7 Sobociński Robert 15:01:12 01:07:12 3
4 LE BLÓS POL 136 Majkowski Aleksander 15:06:02 01:12:02 4
5 Q-SERVICE NZE 021 Kuzikowski Tomasz 15:07:18 01:13:18 5


Nr wyścigu: 3

Godzina startu: 15:38:00

Żagle 500

L.p. Nazwa Jachtu Nr Sternik Czas mety Czas trasy Miejsce
1 AGI BU Bufal Maciej 16:36:54 00:58:54 1
2 BERETTA POL 7 Sobociński Robert 16:38:20 01:00:20 2
3 DŻUMA BZS 437 Majko Jan 16:40:39 01:02:39 3
4 LE BLÓS POL 136 Majkowski Aleksander 16:46:47 01:08:47 4
5 Q-SERVICE NZE 021 Kuzikowski Tomasz 16:48:23 01:10:23 5


Nr wyścigu: 4

Godzina startu: 11:13:00

Żagle 500

L.p. Nazwa Jachtu Nr Sternik Czas mety Czas trasy Miejsce
1 AGI BU Bufal Maciej 12:39:05 01:26:05 1
2 BERETTA POL 7 Sobociński Robert 12:42:58 01:29:58 2
3 DŻUMA BZS 437 Majko Jan 12:43:50 01:30:50 3
4 Q-SERVICE NZE 021 Kuzikowski Tomasz 12:49:55 01:36:55 4
5 LE BLÓS POL 136 Majkowski Aleksander 12:55:59 01:42:59 5


Nr wyścigu: 1

Godzina startu: 12:01:00

SIGMA

L.p. Nazwa Jachtu Nr Sternik Czas mety Czas trasy Miejsce
1 ŚWISTAK Marczewski Maciej 13:18:45 01:17:45 1
2 SIGMA 3 Idzikowski Arek 13:30:40 01:29:40 2


Nr wyścigu: 2

Godzina startu: 13:54:00

SIGMA

L.p. Nazwa Jachtu Nr Sternik Czas mety Czas trasy Miejsce
1 ŚWISTAK Marczewski Maciej 15:05:35 01:11:35 1
2 SIGMA 3 Idzikowski Arek DNS DNS


Nr wyścigu: 3

Godzina startu: 15:38:00

SIGMA

L.p. Nazwa Jachtu Nr Sternik Czas mety Czas trasy Miejsce
1 ŚWISTAK Marczewski Maciej 16:38:12 01:00:12 1
2 SIGMA 3 Idzikowski Arek DNS DNS


Nr wyścigu: 4

Godzina startu: 11:13:00

SIGMA

L.p. Nazwa Jachtu Nr Sternik Czas mety Czas trasy Miejsce
1 ŚWISTAK Marczewski Maciej 13:01:38 01:48:38 1
2 SIGMA 3 Idzikowski Arek DNS DNS


Copyright 2011-2014 Szablon do liczenia regat On-Line e-mail: info@zalew.info