Imprezy regatowe na Zalewie Wiślanym w 2013 roku

Nazwa Regat: Międzynarodowe Regaty im. Jarka Rąbalskiego - Eliminacje Pucharu Bałtyku Południowego

Liczba wyścigów: 3

Miejsce: Nowa Pasłąka
Data: 27.07.2013

Liczba grup: 1




Podsumowanie


Nr Grupy: 1

L.p. Nazwa Jachtu Nr Zdobyte punkty Miejsce Puchar serników
W1 W2 W3 Razem Sternik Punkty
1NEOPROFILPOL 966824.25 23 24.25 71.51ADAMOWICZ PIOTR--
2WOLGA22 24.25 22 68.252NICZYPORENKO ANDREY--
3PALOMINOPOL - 513523 22 23 683SIEKIERKO TOMASZ--
4IRBISPOL 1020919 19 20 584RUTKOWSKI JANUSZ--
5FACILPOL 1083013 21 21 555POLITAŃSKI STEFAN --
6TRZY MPOL 1221516 16 19 516MARIUSZ IDZIKOWSKI--
7PAPAGOPOL - 60015 15 17 477POLITAŃSKI ŁUKASZ--
8KARETA IIPOL 556412 17 14 438JAROSŁAW BARKOWSKI--
9DRAGON17 20 6 439SMOGORZEWSKI KRZYSZTOF--
10FORDEWINDSZ-00477 18 16 4110KOWSZYŃSKI MIROSŁAW--
11BRYTPOL 2498 14 18 4011FRAJKOPF SŁAWOMIR--
12CASIOPEPOL 578414 13 13 4012KWIATKOWSKI SŁAWOMIR --
13WETERANPOL 15711 12 15 3813WITT JAROSŁAW--
14ZOŚWITEKPOL 485821 5 4 3014TOMASZ BIEDULSKI--
15TESAPOL 114626 10 12 2815RZODKIEWICZ JAN--
16RAPTOR 27-6POL 1020710 9 9 2816CZAPLA PIOTR--
17NICOLAUSPOL - 13369 11 8 2817KARPOWICZ TADEUSZ--
18GROGNZE - 02820 3 2 2518BOSS KRZYSZTOF--
19LITWINKAPOL - 72914 7 11 2219DRABIŃSKI MARIAN --
20SŁAWEK IPOL 17242 8 10 2020MALENTOWICZ HENRYK--
21SLOCUM18 1 0 1921LAMP JERZY--
22BRASA-4145 4 5 1422REGINIS PIOTR--
23KUSANIPOL 86733 6 3 1223EUGENIUSZ BAŁOS--
24KOLAPOL 10020 0 7 724SZPRANGER MARCIN--



Wyniki


Nr wyścigu: 1

Godzina startu: 11:40:

Nr Grupy: 1

L.p. Nazwa Jachtu Nr KWR Sternik Czas mety Czas trasy Czas KWR Miejsce
1NEOPROFILPOL 96681.2786ADAMOWICZ PIOTR12:14:1200:34:1200:43:441
2PALOMINOPOL - 51351.2619SIEKIERKO TOMASZ12:16:4200:36:4200:46:192
3WOLGA1.1944NICZYPORENKO ANDREY12:21:4100:41:4100:49:473
4ZOŚWITEKPOL 48581.1694TOMASZ BIEDULSKI12:23:2500:43:2500:50:464
5GROGNZE - 0281.1967BOSS KRZYSZTOF12:23:2000:43:2000:51:515
6IRBISPOL 102091.374RUTKOWSKI JANUSZ12:17:5900:37:5900:52:116
7SLOCUM1.3011LAMP JERZY12:20:3600:40:3600:52:497
8DRAGON1.2706SMOGORZEWSKI KRZYSZTOF12:21:5100:41:5100:53:108
9TRZY MPOL 122151.3016MARIUSZ IDZIKOWSKI12:21:1400:41:1400:53:409
10PAPAGOPOL - 6001.2314POLITAŃSKI ŁUKASZ12:23:4100:43:4100:53:4710
11CASIOPEPOL 57841.0939KWIATKOWSKI SŁAWOMIR 12:29:4300:49:4300:54:2311
12FACILPOL 108301.2032POLITAŃSKI STEFAN 12:25:2000:45:2000:54:3312
13KARETA IIPOL 55641.1981JAROSŁAW BARKOWSKI12:25:4300:45:4300:54:4613
14WETERANPOL 1571.2815WITT JAROSŁAW12:23:2800:43:2800:55:4214
15RAPTOR 27-6POL 102071.3029CZAPLA PIOTR12:22:4800:42:4800:55:4615
16NICOLAUSPOL - 13361.2066KARPOWICZ TADEUSZ12:26:3200:46:3200:56:0916
17BRYTPOL 2491.3466FRAJKOPF SŁAWOMIR12:23:1100:43:1100:58:0917
18FORDEWINDSZ-00471.2085KOWSZYŃSKI MIROSŁAW12:29:2300:49:2300:59:4118
19TESAPOL 114621.0982RZODKIEWICZ JAN12:34:3000:54:3000:59:5119
20BRASA-4141.2567REGINIS PIOTR12:28:3800:48:3801:01:0720
21LITWINKAPOL - 72911.2751DRABIŃSKI MARIAN 12:28:1000:48:1001:01:2521
22KUSANIPOL 86731.2147EUGENIUSZ BAŁOS12:30:4200:50:4201:01:3522
23SŁAWEK IPOL 17241.1558MALENTOWICZ HENRYK12:34:4800:54:4801:03:2023
24KOLAPOL 10021.2897SZPRANGER MARCINDNC::00:00:0000:00:00DNC


Nr wyścigu: 2

Godzina startu: 13:00:

Nr Grupy: 1

L.p. Nazwa Jachtu Nr KWR Sternik Czas mety Czas trasy Czas KWR Miejsce
1WOLGA1.1944NICZYPORENKO ANDREY13:40:1200:40:1200:48:011
2NEOPROFILPOL 96681.2786ADAMOWICZ PIOTR13:38:2200:38:2200:49:032
3PALOMINOPOL - 51351.2619SIEKIERKO TOMASZ13:39:0500:39:0500:49:193
4FACILPOL 108301.2032POLITAŃSKI STEFAN 13:42:2500:42:2500:51:024
5DRAGON1.2706SMOGORZEWSKI KRZYSZTOF13:40:5600:40:5600:52:015
6IRBISPOL 102091.374RUTKOWSKI JANUSZ13:37:5200:37:5200:52:026
7FORDEWINDSZ-00471.2085KOWSZYŃSKI MIROSŁAW13:43:4400:43:4400:52:517
8KARETA IIPOL 55641.1981JAROSŁAW BARKOWSKI13:44:3000:44:3000:53:198
9TRZY MPOL 122151.3016MARIUSZ IDZIKOWSKI13:41:0000:41:0000:53:229
10PAPAGOPOL - 6001.2314POLITAŃSKI ŁUKASZ13:43:5700:43:5700:54:0710
11BRYTPOL 2491.3466FRAJKOPF SŁAWOMIR13:40:5100:40:5100:55:0111
12CASIOPEPOL 57841.0939KWIATKOWSKI SŁAWOMIR 13:50:2600:50:2600:55:1012
13WETERANPOL 1571.2815WITT JAROSŁAW13:43:4200:43:4200:56:0013
14NICOLAUSPOL - 13361.2066KARPOWICZ TADEUSZ13:47:0500:47:0500:56:4914
15TESAPOL 114621.0982RZODKIEWICZ JAN13:52:1000:52:1000:57:1715
16RAPTOR 27-6POL 102071.3029CZAPLA PIOTR13:44:2200:44:2200:57:4816
17SŁAWEK IPOL 17241.1558MALENTOWICZ HENRYK13:50:2100:50:2100:58:1217
18LITWINKAPOL - 72911.2751DRABIŃSKI MARIAN 13:45:5000:45:5000:58:2718
19KUSANIPOL 86731.2147EUGENIUSZ BAŁOS13:49:0500:49:0500:59:3719
20ZOŚWITEKPOL 48581.1694TOMASZ BIEDULSKI13:52:0000:52:0001:00:4920
21BRASA-4141.2567REGINIS PIOTR13:48:5700:48:5701:01:3121
22GROGNZE - 0281.1967BOSS KRZYSZTOF13:52:0800:52:0801:02:2322
23SLOCUM1.3011LAMP JERZYDNF::00:00:0000:00:00DNF
24KOLAPOL 10021.2897SZPRANGER MARCINDNC::00:00:0000:00:00DNC


Nr wyścigu: 3

Godzina startu: 14:10:

Nr Grupy: 1

L.p. Nazwa Jachtu Nr KWR Sternik Czas mety Czas trasy Czas KWR Miejsce
1NEOPROFILPOL 96681.2786ADAMOWICZ PIOTR14:52:2900:42:2900:54:191
2PALOMINOPOL - 51351.2619SIEKIERKO TOMASZ14:56:5500:46:5500:59:122
3WOLGA1.1944NICZYPORENKO ANDREY15:00:1500:50:1501:00:013
4FACILPOL 108301.2032POLITAŃSKI STEFAN 15:01:4900:51:4901:02:214
5IRBISPOL 102091.374RUTKOWSKI JANUSZ14:55:3500:45:3501:02:385
6TRZY MPOL 122151.3016MARIUSZ IDZIKOWSKI14:59:5200:49:5201:04:546
7BRYTPOL 2491.3466FRAJKOPF SŁAWOMIR14:59:4100:49:4101:06:547
8PAPAGOPOL - 6001.2314POLITAŃSKI ŁUKASZ15:04:4000:54:4001:07:198
9FORDEWINDSZ-00471.2085KOWSZYŃSKI MIROSŁAW15:05:5900:55:5901:07:399
10WETERANPOL 1571.2815WITT JAROSŁAW15:04:0700:54:0701:09:2110
11KARETA IIPOL 55641.1981JAROSŁAW BARKOWSKI15:09:1000:59:1001:10:5311
12CASIOPEPOL 57841.0939KWIATKOWSKI SŁAWOMIR 15:15:0701:05:0701:11:1412
13TESAPOL 114621.0982RZODKIEWICZ JAN15:15:1201:05:1201:11:3613
14LITWINKAPOL - 72911.2751DRABIŃSKI MARIAN 15:06:5800:56:5801:12:3814
15SŁAWEK IPOL 17241.1558MALENTOWICZ HENRYK15:12:5501:02:5501:12:4315
16RAPTOR 27-6POL 102071.3029CZAPLA PIOTR15:05:5500:55:5501:12:5116
17NICOLAUSPOL - 13361.2066KARPOWICZ TADEUSZ15:11:2101:01:2101:14:0117
18KOLAPOL 10021.2897SZPRANGER MARCIN15:07:5000:57:5001:14:3518
19DRAGON1.2706SMOGORZEWSKI KRZYSZTOF15:08:4900:58:4901:14:4419
20BRASA-4141.2567REGINIS PIOTR15:09:2900:59:2901:14:4520
21ZOŚWITEKPOL 48581.1694TOMASZ BIEDULSKI15:15:0001:05:0001:16:0121
22KUSANIPOL 86731.2147EUGENIUSZ BAŁOS15:12:4201:02:4201:16:1022
23GROGNZE - 0281.1967BOSS KRZYSZTOF15:17:5801:07:5801:21:2023
24SLOCUM1.3011LAMP JERZYDNC::00:00:0000:00:00DNC


Copyright 2011-2013 Szablon do liczenia regat On-Line e-mail: info@zalew.info