Imprezy regatowe na Zalewie Wiślanym w 2013 roku

Nazwa Regat: Międzynarodowe Regaty im. Jarka Rąbalskiego - Grupa OPEN

Liczba wyścigów: 3

Miejsce: Nowa Pasłąka
Data: 27.07.2013

Liczba grup: 1




Podsumowanie


Nr Grupy: 1

L.p. Nazwa Jachtu Nr Zdobyte punkty Miejsce Puchar serników
W1 W2 W3 Razem Sternik Punkty
1MANIUŚKAPOL 41018 9.25 9.25 26.51STANISŁAW MAŃKA--
2EGIR FIRSTPOL 123059.25 7 8 24.252STANISŁAW KĘDZIERSKI--
3RIF 1POL 103017 8 7 223ROGIŃSKI PIOTR--
4ATLANTA6 6 6 184WEISS ADAM --
5DEJWPOL 36745 4 5 145EDWARD JANKOWSKI--
6FENOMENPOL 72004 5 1 106KRASZEWSKI WALDEMAR --
7CARPE DIEMVH 5422 3 4 97ADAM WOCHNA--
8APOLLO 1SATURN 213 1 0 48SZYMAŃSKI BARTOSZ--
9TAGPOL 19960 0 0 09GRELEWICZ TADEUSZ--



Wyniki


Nr wyścigu: 1

Godzina startu: 11:40:

Nr Grupy: 1

L.p. Nazwa Jachtu Nr KWR Sternik Czas mety Czas trasy Czas KWR Miejsce
1EGIR FIRSTPOL 123051.3STANISŁAW KĘDZIERSKI12:23:1100:43:1100:56:081
2MANIUŚKAPOL 41011.22STANISŁAW MAŃKA12:26:3000:46:3000:56:442
3RIF 1POL 103011.24ROGIŃSKI PIOTR12:28:5100:48:5101:00:343
4ATLANTA1.1WEISS ADAM 12:37:2000:57:2001:03:044
5DEJWPOL 36741.22EDWARD JANKOWSKI12:32:5700:52:5701:04:365
6FENOMENPOL 72001.1KRASZEWSKI WALDEMAR 12:39:1300:59:1301:05:086
7APOLLO 1SATURN 211.28SZYMAŃSKI BARTOSZ12:32:0800:52:0801:06:447
8CARPE DIEMVH 5421.25ADAM WOCHNA12:39:5500:59:5501:14:548
9TAGPOL 19961.2GRELEWICZ TADEUSZDNC::00:00:0000:00:00DNC


Nr wyścigu: 2

Godzina startu: 13::

Nr Grupy: 1

L.p. Nazwa Jachtu Nr KWR Sternik Czas mety Czas trasy Czas KWR Miejsce
1MANIUŚKAPOL 41011.22STANISŁAW MAŃKA13:44:3300:44:3300:54:211
2RIF 1POL 103011.24ROGIŃSKI PIOTR13:46:4500:46:4500:57:582
3EGIR FIRSTPOL 123051.3STANISŁAW KĘDZIERSKI13:44:4800:44:4800:58:143
4ATLANTA1.1WEISS ADAM 13:55:3600:55:3601:01:104
5FENOMENPOL 72001.1KRASZEWSKI WALDEMAR 14:00:0001:00:0001:06:005
6DEJWPOL 36741.22EDWARD JANKOWSKI13:54:2000:54:2001:06:176
7CARPE DIEMVH 5421.25ADAM WOCHNA13:55:4100:55:4101:09:367
8APOLLO 1SATURN 211.28SZYMAŃSKI BARTOSZDNF::00:00:0000:00:00DNF
9TAGPOL 19961.2GRELEWICZ TADEUSZDNC::00:00:0000:00:00DNC


Nr wyścigu: 3

Godzina startu: 14:10:

Nr Grupy: 1

L.p. Nazwa Jachtu Nr KWR Sternik Czas mety Czas trasy Czas KWR Miejsce
1MANIUŚKAPOL 41011.22STANISŁAW MAŃKA15:04:1500:54:1501:06:111
2EGIR FIRSTPOL 123051.3STANISŁAW KĘDZIERSKI15:01:4800:51:4801:07:202
3RIF 1POL 103011.24ROGIŃSKI PIOTR15:09:2900:59:2901:13:463
4ATLANTA1.1WEISS ADAM 15:23:3401:13:3401:20:554
5DEJWPOL 36741.22EDWARD JANKOWSKI15:25:1201:15:1201:31:455
6CARPE DIEMVH 5421.25ADAM WOCHNA15:31:3501:21:3501:41:596
7FENOMENPOL 72001.1KRASZEWSKI WALDEMAR DNF::00:00:0000:00:00DNF
8APOLLO 1SATURN 211.28SZYMAŃSKI BARTOSZDNC::00:00:0000:00:00DNC
9TAGPOL 19961.2GRELEWICZ TADEUSZDNC::00:00:0000:00:00DNC


Copyright 2011-2013 Szablon do liczenia regat On-Line e-mail: info@zalew.info