Imprezy regatowe na Zalewie Wiślanym w 2013 roku

Nazwa Regat: Międzynarodowe Regaty im. Jarka Rąbalskiego

Liczba wyścigów: 3

Miejsce: Nowa Pasłąka
Data: 27.07.2013

Liczba grup: 2




Podsumowanie


Nr Grupy: 1

L.p. Nazwa Jachtu Nr Zdobyte punkty Miejsce Puchar serników
W1 W2 W3 Razem Sternik Punkty
1NEOPROFILPOL 966812.25 12.25 12.25 36.751ADAMOWICZ PIOTR12.25
2PALOMINOPOL - 513511 11 11 332SIEKIERKO TOMASZ11
3IRBISPOL 1020910 9 10 293RUTKOWSKI JANUSZ10
4TRZY MPOL 122157 8 9 244MARIUSZ IDZIKOWSKI9
5DRAGON8 10 3 215SMOGORZEWSKI KRZYSZTOF8
6BRYTPOL 2494 7 8 196FRAJKOPF SŁAWOMIR7
7WETERANPOL 1576 6 7 197WITT JAROSŁAW6
8RAPTOR 27-6POL 102075 5 5 158CZAPLA PIOTR5
9LITWINKAPOL - 72912 4 6 129DRABIŃSKI MARIAN 4
10SLOCUM9 1 0 1010LAMP JERZY3
11BRASA-4143 3 2 811REGINIS PIOTR2
12KOLAPOL 10020 0 4 412SZPRANGER MARCIN1

Nr Grupy: 2

L.p. Nazwa Jachtu Nr Zdobyte punkty Miejsce Puchar serników
W1 W2 W3 Razem Sternik Punkty
1WOLGA12.25 12.25 12.25 36.751NICZYPORENKO ANREY12.25
2FACILPOL 108307 11 11 292POLITAŃSKI STEFAN 11
3PAPAGOPOL - 6009 8 10 273POLITAŃSKI ŁUKASZ10
4FORDEWINDSZ-00474 10 9 234KOWSZYŃSKI MIROSŁAW9
5KARETA IIPOL 55646 9 8 235JAROSŁAW BARKOWSKI8
6CASIOPEPOL 57848 7 7 226KWIATKOWSKI SŁAWOMIR 7
7ZOŚWITEKPOL 485811 2 3 167TOMASZ BIEDULSKI6
8NICOLAUSPOL - 13365 6 4 158KARPOWICZ TADEUSZ5
9TESAPOL 114623 5 6 149RZODKIEWICZ JAN4
10GROGNZE - 02810 1 1 1210BOSS KRZYSZTOF3
11SŁAWEK IPOL 17241 4 5 1011MALENTOWICZ HENRYK2
12KUSANIPOL 86732 3 2 712EUGENIUSZ BAŁOS1



Wyniki


Nr wyścigu: 1

Godzina startu: 11:40:00

Nr Grupy: 1

L.p. Nazwa Jachtu Nr KWR Sternik Czas mety Czas trasy Czas KWR Miejsce
1NEOPROFILPOL 96681.2786ADAMOWICZ PIOTR12:14:1200:34:1200:43:441
2PALOMINOPOL - 51351.2619SIEKIERKO TOMASZ12:16:4200:36:4200:46:192
3IRBISPOL 102091.374RUTKOWSKI JANUSZ12:17:5900:37:5900:52:113
4SLOCUM1.3011LAMP JERZY12:20:3600:40:3600:52:494
5DRAGON1.2706SMOGORZEWSKI KRZYSZTOF12:21:5100:41:5100:53:105
6TRZY MPOL 122151.3016MARIUSZ IDZIKOWSKI12:21:1400:41:1400:53:406
7WETERANPOL 1571.2815WITT JAROSŁAW12:23:2800:43:2800:55:427
8RAPTOR 27-6POL 102071.3029CZAPLA PIOTR12:22:4800:42:4800:55:468
9BRYTPOL 2491.3466FRAJKOPF SŁAWOMIR12:23:1100:43:1100:58:099
10BRASA-4141.2567REGINIS PIOTR12:28:3800:48:3801:01:0710
11LITWINKAPOL - 72911.2751DRABIŃSKI MARIAN 12:28:1000:48:1001:01:2511
12KOLAPOL 10021.2897SZPRANGER MARCINDNC::00:00:0000:00:00DNC


Nr wyścigu: 2

Godzina startu: 13:00:00

Nr Grupy: 1

L.p. Nazwa Jachtu Nr KWR Sternik Czas mety Czas trasy Czas KWR Miejsce
1NEOPROFILPOL 96681.2786ADAMOWICZ PIOTR13:38:2200:38:2200:49:031
2PALOMINOPOL - 51351.2619SIEKIERKO TOMASZ13:39:0500:39:0500:49:192
3DRAGON1.2706SMOGORZEWSKI KRZYSZTOF13:40:5600:40:5600:52:013
4IRBISPOL 102091.374RUTKOWSKI JANUSZ13:37:5200:37:5200:52:024
5TRZY MPOL 122151.3016MARIUSZ IDZIKOWSKI13:41:0000:41:0000:53:225
6BRYTPOL 2491.3466FRAJKOPF SŁAWOMIR13:40:5100:40:5100:55:016
7WETERANPOL 1571.2815WITT JAROSŁAW13:43:4200:43:4200:56:007
8RAPTOR 27-6POL 102071.3029CZAPLA PIOTR13:44:2200:44:2200:57:488
9LITWINKAPOL - 72911.2751DRABIŃSKI MARIAN 13:45:5000:45:5000:58:279
10BRASA-4141.2567REGINIS PIOTR13:48:5700:48:5701:01:3110
11SLOCUM1.3011LAMP JERZYDNF::00:00:0000:00:00DNF
12KOLAPOL 10021.2897SZPRANGER MARCINDNC::00:00:0000:00:00DNC


Nr wyścigu: 3

Godzina startu: 14:10:00

Nr Grupy: 1

L.p. Nazwa Jachtu Nr KWR Sternik Czas mety Czas trasy Czas KWR Miejsce
1NEOPROFILPOL 96681.2786ADAMOWICZ PIOTR14:52:2900:42:2900:54:191
2PALOMINOPOL - 51351.2619SIEKIERKO TOMASZ14:56:5500:46:5500:59:122
3IRBISPOL 102091.374RUTKOWSKI JANUSZ14:55:3500:45:3501:02:383
4TRZY MPOL 122151.3016MARIUSZ IDZIKOWSKI14:59:5200:49:5201:04:544
5BRYTPOL 2491.3466FRAJKOPF SŁAWOMIR14:59:4100:49:4101:06:545
6WETERANPOL 1571.2815WITT JAROSŁAW15:04:0700:54:0701:09:216
7LITWINKAPOL - 72911.2751DRABIŃSKI MARIAN 15:06:5800:56:5801:12:387
8RAPTOR 27-6POL 102071.3029CZAPLA PIOTR15:05:5500:55:5501:12:518
9KOLAPOL 10021.2897SZPRANGER MARCIN15:07:5000:57:5001:14:359
10DRAGON1.2706SMOGORZEWSKI KRZYSZTOF15:08:4900:58:4901:14:4410
11BRASA-4141.2567REGINIS PIOTR15:09:2900:59:2901:14:4511
12SLOCUM1.3011LAMP JERZYDNC::00:00:0000:00:00DNC


Nr wyścigu: 1

Godzina startu: 11:40:00

Nr Grupy: 2

L.p. Nazwa Jachtu Nr KWR Sternik Czas mety Czas trasy Czas KWR Miejsce
1WOLGA1.1944NICZYPORENKO ANREY12:21:4100:41:4100:49:471
2ZOŚWITEKPOL 48581.1694TOMASZ BIEDULSKI12:23:2500:43:2500:50:462
3GROGNZE - 0281.1967BOSS KRZYSZTOF12:23:2000:43:2000:51:513
4PAPAGOPOL - 6001.2314POLITAŃSKI ŁUKASZ12:23:4100:43:4100:53:474
5CASIOPEPOL 57841.0939KWIATKOWSKI SŁAWOMIR 12:29:4300:49:4300:54:235
6FACILPOL 108301.2032POLITAŃSKI STEFAN 12:25:2000:45:2000:54:336
7KARETA IIPOL 55641.1981JAROSŁAW BARKOWSKI12:25:4300:45:4300:54:467
8NICOLAUSPOL - 13361.2066KARPOWICZ TADEUSZ12:26:3200:46:3200:56:098
9FORDEWINDSZ-00471.2085KOWSZYŃSKI MIROSŁAW12:29:2300:49:2300:59:419
10TESAPOL 114621.0982RZODKIEWICZ JAN12:34:3000:54:3000:59:5110
11KUSANIPOL 86731.2147EUGENIUSZ BAŁOS12:30:4200:50:4201:01:3511
12SŁAWEK IPOL 17241.1558MALENTOWICZ HENRYK12:34:4800:54:4801:03:2012


Nr wyścigu: 2

Godzina startu: 13:00:00

Nr Grupy: 2

L.p. Nazwa Jachtu Nr KWR Sternik Czas mety Czas trasy Czas KWR Miejsce
1WOLGA1.1944NICZYPORENKO ANREY13:40:1200:40:1200:48:011
2FACILPOL 108301.2032POLITAŃSKI STEFAN 13:42:2500:42:2500:51:022
3FORDEWINDSZ-00471.2085KOWSZYŃSKI MIROSŁAW13:43:4400:43:4400:52:513
4KARETA IIPOL 55641.1981JAROSŁAW BARKOWSKI13:44:3000:44:3000:53:194
5PAPAGOPOL - 6001.2314POLITAŃSKI ŁUKASZ13:43:5700:43:5700:54:075
6CASIOPEPOL 57841.0939KWIATKOWSKI SŁAWOMIR 13:50:2600:50:2600:55:106
7NICOLAUSPOL - 13361.2066KARPOWICZ TADEUSZ13:47:0500:47:0500:56:497
8TESAPOL 114621.0982RZODKIEWICZ JAN13:52:1000:52:1000:57:178
9SŁAWEK IPOL 17241.1558MALENTOWICZ HENRYK13:50:2100:50:2100:58:129
10KUSANIPOL 86731.2147EUGENIUSZ BAŁOS13:49:0500:49:0500:59:3710
11ZOŚWITEKPOL 48581.1694TOMASZ BIEDULSKI13:52:0000:52:0001:00:4911
12GROGNZE - 0281.1967BOSS KRZYSZTOF13:52:0800:52:0801:02:2312


Nr wyścigu: 3

Godzina startu: 14:10:00

Nr Grupy: 2

L.p. Nazwa Jachtu Nr KWR Sternik Czas mety Czas trasy Czas KWR Miejsce
1WOLGA1.1944NICZYPORENKO ANREY15:00:1500:50:1501:00:011
2FACILPOL 108301.2032POLITAŃSKI STEFAN 15:01:4900:51:4901:02:212
3PAPAGOPOL - 6001.2314POLITAŃSKI ŁUKASZ15:04:4000:54:4001:07:193
4FORDEWINDSZ-00471.2085KOWSZYŃSKI MIROSŁAW15:05:5900:55:5901:07:394
5KARETA IIPOL 55641.1981JAROSŁAW BARKOWSKI15:09:1000:59:1001:10:535
6CASIOPEPOL 57841.0939KWIATKOWSKI SŁAWOMIR 15:15:0701:05:0701:11:146
7TESAPOL 114621.0982RZODKIEWICZ JAN15:15:1201:05:1201:11:367
8SŁAWEK IPOL 17241.1558MALENTOWICZ HENRYK15:12:5501:02:5501:12:438
9NICOLAUSPOL - 13361.2066KARPOWICZ TADEUSZ15:11:2101:01:2101:14:019
10ZOŚWITEKPOL 48581.1694TOMASZ BIEDULSKI15:15:0001:05:0001:16:0110
11KUSANIPOL 86731.2147EUGENIUSZ BAŁOS15:12:4201:02:4201:16:1011
12GROGNZE - 0281.1967BOSS KRZYSZTOF15:17:5801:07:5801:21:2012


Copyright 2011-2013 Szablon do liczenia regat On-Line e-mail: info@zalew.info