Imprezy regatowe na Zalewie Wiślanym w 2013 roku

Nazwa Regat: Puchar Prezydenta Elbląga - Eliminacja Pucharu Bałtyku Południowego

Liczba wyścigów: 2

Miejsce: Frombork-Bałtyjsk-Elbląg
Data: 12-13.07.2013

Liczba grup: 1




Podsumowanie


Nr Grupy: 1

L.p. Nazwa Jachtu Nr Zdobyte punkty Miejsce Puchar serników
W1 W2 Razem Sternik Punkty
1WEGARUS 18925 29.25 54.251ZHADOBKO SERGEY--
2APHRODITERUS-277229.25 24 53.252BAGROV IGOR--
3FACILPOL 1083026 27 533POLITAŃSKI STEFAN --
4STREFA CISZY 2POL 392923 28 514JUSTYŃSKI STANISŁAW--
5BALTIKARUS 82428 23 515EVCHENKO SERGEY--
6LITWINKAPOL - 729120 26 466DRABIŃSKI MARIAN --
7GLORIARUS 24224 21 457ZEBROV ANDREY--
8TULENRUS 51222 22 448GRADOBITOW ALIEKSEJ--
9VERA5427 17 449MULERIS MICHAIL--
10FORTUNA IIRUS19 12 3110BIBIKOV SERGEY--
11PAPAGOPOL - 6001 25 2611POLITAŃSKI ŁUKASZ--
12KSENIARUS 1661 20 2112ŁAPUNIN SERGEY--
13NEVORUS 155821 0 2113KARPUSZYN ALEKSANDR--
14ARKTIKARUS 8631 19 2014SKOROTSKIJ VICTOR--
15KARAVELARUS 4331 18 1915SHUTKIN ALEXEY--
16SOFIARUS 16518 0 1816ZYKOV DMITRI--
17ODISSEYRUS 1671 16 1717SARANEVICH ALEXANDR--
18SŁAWEK IPOL 17241 15 1618MALENTOWICZ HENRYK--
19OYKUMENARUS 1751 14 1519SULATSKIY OLEG--
20SAMSARARUS 2171 13 1420KORNILOV ANDREY--
21RAPTOR 27-6POL 102071 0 121CZAPLA PIOTR--
22TRZY MPOL 122151 0 121DODA RYSZARD --
23SLOCUM1 0 121LAMP JERZY--
24SCAMPRUS1 0 121SOLOGUB VLADIMIR--
25BERBEĆ IIPOL - 52311 0 121SEROKA RYSZARD--
26JAZZP 3390 ?K1 0 121MIEDWIEDIEW ROMAN--
27DEWARUS 2191 0 121BOLOTIN VICTOR--
28MACIEK IIIPOL 2556 1 0 121ŁOJEWSKI JERZY --
29VEGA-ALFAPOL 67161 0 121KAPCZYŃSKI LESZEK --



Wyniki


Nr wyścigu: 1

Godzina startu: 09:00:00

Nr Grupy: 1

L.p. Nazwa Jachtu Nr KWR Sternik Czas mety Czas trasy Czas KWR Miejsce
1APHRODITERUS-27721.298BAGROV IGOR14:48:5105:48:5107:32:481
2BALTIKARUS 8241.2951EVCHENKO SERGEY14:50:2205:50:2207:33:462
3VERA541.2629MULERIS MICHAIL14:59:2505:59:2507:33:543
4FACILPOL 108301.2032POLITAŃSKI STEFAN 15:25:1806:25:1807:43:364
5WEGARUS 1891.2075ZHADOBKO SERGEY15:24:1606:24:1607:44:005
6GLORIARUS 2421.2837ZEBROV ANDREY15:10:0906:10:0907:55:106
7STREFA CISZY 2POL 39291.1756JUSTYŃSKI STANISŁAW15:47:0806:47:0807:58:387
8TULENRUS 5121.2191GRADOBITOW ALIEKSEJ15:38:1006:38:1008:05:248
9NEVORUS 15581.2721KARPUSZYN ALEKSANDR15:44:1206:44:1208:34:119
10LITWINKAPOL - 72911.2751DRABIŃSKI MARIAN 16:03:0607:03:0608:59:3010
11FORTUNA IIRUS1.2733BIBIKOV SERGEY16:11:4707:11:4709:09:4711
12SOFIARUS 1651.2763ZYKOV DMITRI17:00:1708:00:1710:12:5912
13PAPAGOPOL - 6001.2314POLITAŃSKI ŁUKASZDNF::00:00:0000:00:00DNF
14KSENIARUS 1661.1221ŁAPUNIN SERGEYDNF::00:00:0000:00:00DNF
15ARKTIKARUS 8631.3046SKOROTSKIJ VICTORDNF::00:00:0000:00:00DNF
16KARAVELARUS 4331.2342SHUTKIN ALEXEYDNF::00:00:0000:00:00DNF
17ODISSEYRUS 1671.3979SARANEVICH ALEXANDRDNF::00:00:0000:00:00DNF
18SŁAWEK IPOL 17241.1558MALENTOWICZ HENRYKDNF::00:00:0000:00:00DNF
19OYKUMENARUS 1751.2188SULATSKIY OLEGDNF::00:00:0000:00:00DNF
20SAMSARARUS 2171.2KORNILOV ANDREYDNF::00:00:0000:00:00DNF
21RAPTOR 27-6POL 102071.3029CZAPLA PIOTRDNF::00:00:0000:00:00DNF
22TRZY MPOL 122151.3016DODA RYSZARD DNF::00:00:0000:00:00DNF
23SLOCUM1.3011LAMP JERZYDNF::00:00:0000:00:00DNF
24SCAMPRUS1.2968SOLOGUB VLADIMIRDNF::00:00:0000:00:00DNF
25BERBEĆ IIPOL - 52311.2363SEROKA RYSZARDDNF::00:00:0000:00:00DNF
26JAZZP 3390 ?K1.2335MIEDWIEDIEW ROMANDNF::00:00:0000:00:00DNF
27DEWARUS 2191.2313BOLOTIN VICTORDNF::00:00:0000:00:00DNF
28MACIEK IIIPOL 2556 1.2038ŁOJEWSKI JERZY DNF::00:00:0000:00:00DNF
29VEGA-ALFAPOL 67161.1746KAPCZYŃSKI LESZEK DNF::00:00:0000:00:00DNF


Nr wyścigu: 2

Godzina startu: 10:19:00

Nr Grupy: 1

L.p. Nazwa Jachtu Nr KWR Sternik Czas mety Czas trasy Czas KWR Miejsce
1WEGARUS 1891.2075ZHADOBKO SERGEY14:56:5604:37:5605:35:361
2STREFA CISZY 2POL 39291.1756JUSTYŃSKI STANISŁAW15:13:4804:54:4805:46:342
3FACILPOL 108301.2032POLITAŃSKI STEFAN 15:17:5604:58:5605:59:413
4LITWINKAPOL - 72911.2751DRABIŃSKI MARIAN 15:03:5004:44:5006:03:114
5PAPAGOPOL - 6001.2314POLITAŃSKI ŁUKASZ15:15:3704:56:3706:05:155
6APHRODITERUS-27721.298BAGROV IGOR15:00:5004:41:5006:05:496
7BALTIKARUS 8241.2951EVCHENKO SERGEY15:01:4904:42:4906:06:177
8TULENRUS 5121.2191GRADOBITOW ALIEKSEJ15:19:4605:00:4606:06:408
9GLORIARUS 2421.2837ZEBROV ANDREY15:04:4504:45:4506:06:499
10KSENIARUS 1661.1221ŁAPUNIN SERGEY15:49:0805:30:0806:10:2710
11ARKTIKARUS 8631.3046SKOROTSKIJ VICTOR15:10:0604:51:0606:19:4611
12KARAVELARUS 4331.2342SHUTKIN ALEXEY15:27:0105:08:0106:20:0912
13VERA541.2629MULERIS MICHAIL15:31:5205:12:5206:35:0713
14ODISSEYRUS 1671.3979SARANEVICH ALEXANDR15:08:0204:49:0206:44:0214
15SŁAWEK IPOL 17241.1558MALENTOWICZ HENRYK16:10:4005:51:4006:46:2715
16OYKUMENARUS 1751.2188SULATSKIY OLEG15:54:0305:35:0306:48:2216
17SAMSARARUS 2171.2KORNILOV ANDREY16:01:5505:42:5506:51:3017
18FORTUNA IIRUS1.2733BIBIKOV SERGEY15:43:2505:24:2506:53:0518
19NEVORUS 15581.2721KARPUSZYN ALEKSANDRDNC::00:00:0000:00:00DNC
20SOFIARUS 1651.2763ZYKOV DMITRIDNC::00:00:0000:00:00DNC
21RAPTOR 27-6POL 102071.3029CZAPLA PIOTRDNC::00:00:0000:00:00DNC
22TRZY MPOL 122151.3016DODA RYSZARD DNC::00:00:0000:00:00DNC
23SLOCUM1.3011LAMP JERZYDNC::00:00:0000:00:00DNC
24SCAMPRUS1.2968SOLOGUB VLADIMIRDNC::00:00:0000:00:00DNC
25BERBEĆ IIPOL - 52311.2363SEROKA RYSZARDDNC::00:00:0000:00:00DNC
26JAZZP 3390 ?K1.2335MIEDWIEDIEW ROMANDNC::00:00:0000:00:00DNC
27DEWARUS 2191.2313BOLOTIN VICTORDNC::00:00:0000:00:00DNC
28MACIEK IIIPOL 2556 1.2038ŁOJEWSKI JERZY DNC::00:00:0000:00:00DNC
29VEGA-ALFAPOL 67161.1746KAPCZYŃSKI LESZEK DNC::00:00:0000:00:00DNC


Copyright 2011-2013 Szablon do liczenia regat On-Line e-mail: info@zalew.info