Imprezy regatowe na Zalewie Wiślanym w 2013 roku

Nazwa Regat: MASFROST CUP 2013

Liczba wyścigów: 7

Miejsce: Tolkmicko
Data: 01-02.06.2013

Liczba grup: 1




Podsumowanie


Nr Grupy: 1

L.p. Nazwa Jachtu Nr Zdobyte punkty Miejsce Puchar serników
W1 W2 W3 W4 W5 W6 W7 Razem Sternik Punkty
1IRBISPOL 102099 9 10.25 10.25 10.25 -3- 8 56.751Rutkowski Janusz--
2BRYTPOL 24910.25 8 -4- 8 9 10.25 10.25 55.752Brykalski Krzysztof--
3PALOMINOPOL 5135-8- 10.25 9 9 8 8 9 53.253Siekierko Tomasz--
4MAXUSB/N7 7 6 7 7 -1- 3 374Lamp Jerzy--
5FORDEWINDB/N-2- 6 5 3 5 7 7 335Kowszyński Mirosław--
6KARETA IIPOL 55643 3 8 4 -2- 4 5 276Barkowski Jarosław--
7RAPTOR 27-6POL 102075 -1- 7 5 6 2 2 277Czapla Piotr--
8FACILPOL 108306 2 -1- 1 4 9 4 268Politański Stefan--
9DELPHINED 587-1- 5 3 2 3 5 6 249Zander Zygmunt--
10CASIOPEPOL 5784 (B)4 4 2 6 -DNF- 6 DNF 2410Kwiatkowski Sławomir--



Wyniki


Nr wyścigu: 1

Godzina startu: 11:20:00

Nr Grupy: 1

L.p. Nazwa Jachtu Nr KWR Sternik Czas mety Czas trasy Czas KWR Miejsce
1BRYTPOL 2491.3466Brykalski Krzysztof12:00:3500:40:3500:54:391
2IRBISPOL 102091.3437Rutkowski Janusz12:01:5100:41:5100:56:142
3PALOMINOPOL 51351.2619Siekierko Tomasz12:04:5700:44:5700:56:433
4MAXUSB/N1.2853Lamp Jerzy12:05:4900:45:4900:58:534
5FACILPOL 108301.2032Politański Stefan12:10:0400:50:0401:00:145
6RAPTOR 27-6POL 102071.3029Czapla Piotr12:07:4800:47:4801:02:176
7CASIOPEPOL 5784 (B)1.0939Kwiatkowski Sławomir12:17:2800:57:2801:02:527
8KARETA IIPOL 55641.1981Barkowski Jarosław12:12:5800:52:5801:03:288
9FORDEWINDB/N1.2085Kowszyński Mirosław12:13:0400:53:0401:04:089
10DELPHINED 5871.2079Zander Zygmunt12:13:3800:53:3801:04:4710


Nr wyścigu: 2

Godzina startu: 12:17:00

Nr Grupy: 1

L.p. Nazwa Jachtu Nr KWR Sternik Czas mety Czas trasy Czas KWR Miejsce
1PALOMINOPOL 51351.2619Siekierko Tomasz13:06:3000:49:3001:02:281
2IRBISPOL 102091.3437Rutkowski Janusz13:03:3800:46:3801:02:402
3BRYTPOL 2491.3466Brykalski Krzysztof13:04:0100:47:0101:03:193
4MAXUSB/N1.2853Lamp Jerzy13:06:2600:49:2601:03:324
5FORDEWINDB/N1.2085Kowszyński Mirosław13:10:0800:53:0801:04:135
6DELPHINED 5871.2079Zander Zygmunt13:11:0000:54:0001:05:146
7CASIOPEPOL 5784 (B)1.0939Kwiatkowski Sławomir13:17:2401:00:2401:06:047
8KARETA IIPOL 55641.1981Barkowski Jarosław13:12:1700:55:1701:06:148
9FACILPOL 108301.2032Politański Stefan13:12:0400:55:0401:06:159
10RAPTOR 27-6POL 102071.3029Czapla Piotr13:09:5000:52:5001:08:5010


Nr wyścigu: 3

Godzina startu: 13:29:00

Nr Grupy: 1

L.p. Nazwa Jachtu Nr KWR Sternik Czas mety Czas trasy Czas KWR Miejsce
1IRBISPOL 102091.3437Rutkowski Janusz14:03:1300:34:1300:45:591
2PALOMINOPOL 51351.2619Siekierko Tomasz14:07:2700:38:2700:48:312
3KARETA IIPOL 55641.1981Barkowski Jarosław14:11:0100:42:0100:50:203
4RAPTOR 27-6POL 102071.3029Czapla Piotr14:07:5800:38:5800:50:464
5MAXUSB/N1.2853Lamp Jerzy14:08:4800:39:4800:51:095
6FORDEWINDB/N1.2085Kowszyński Mirosław14:11:3000:42:3000:51:226
7BRYTPOL 2491.3466Brykalski Krzysztof14:07:2100:38:2100:51:397
8DELPHINED 5871.2079Zander Zygmunt14:12:5600:43:5600:53:048
9CASIOPEPOL 5784 (B)1.0939Kwiatkowski Sławomir14:17:3600:48:3600:53:109
10FACILPOL 108301.2032Politański Stefan14:15:1900:46:1900:55:4410


Nr wyścigu: 4

Godzina startu: 14:24:00

Nr Grupy: 1

L.p. Nazwa Jachtu Nr KWR Sternik Czas mety Czas trasy Czas KWR Miejsce
1IRBISPOL 102091.3437Rutkowski Janusz14:58:3500:34:3500:46:281
2PALOMINOPOL 51351.2619Siekierko Tomasz15:02:4400:38:4400:48:532
3BRYTPOL 2491.3466Brykalski Krzysztof15:01:5000:37:5000:50:573
4MAXUSB/N1.2853Lamp Jerzy15:03:5800:39:5800:51:224
5CASIOPEPOL 5784 (B)1.0939Kwiatkowski Sławomir15:12:0600:48:0600:52:375
6RAPTOR 27-6POL 102071.3029Czapla Piotr15:04:3200:40:3200:52:496
7KARETA IIPOL 55641.1981Barkowski Jarosław15:08:1000:44:1000:52:557
8FORDEWINDB/N1.2085Kowszyński Mirosław15:10:1700:46:1700:55:568
9DELPHINED 5871.2079Zander Zygmunt15:11:0000:47:0000:56:469
10FACILPOL 108301.2032Politański Stefan15:11:1400:47:1400:56:5010


Nr wyścigu: 5

Godzina startu: 15:18:00

Nr Grupy: 1

L.p. Nazwa Jachtu Nr KWR Sternik Czas mety Czas trasy Czas KWR Miejsce
1IRBISPOL 102091.3437Rutkowski Janusz15:55:5600:37:5600:50:581
2BRYTPOL 2491.3466Brykalski Krzysztof15:56:4300:38:4300:52:082
3PALOMINOPOL 51351.2619Siekierko Tomasz15:59:5600:41:5600:52:553
4MAXUSB/N1.2853Lamp Jerzy16:00:1100:42:1100:54:134
5RAPTOR 27-6POL 102071.3029Czapla Piotr16:01:5900:43:5900:57:185
6FORDEWINDB/N1.2085Kowszyński Mirosław16:06:2000:48:2000:58:256
7FACILPOL 108301.2032Politański Stefan16:07:0000:49:0000:58:577
8DELPHINED 5871.2079Zander Zygmunt16:07:1700:49:1700:59:328
9KARETA IIPOL 55641.1981Barkowski Jarosław16:09:1700:51:1701:01:279
10CASIOPEPOL 5784 (B)1.0939Kwiatkowski SławomirDSQ::00:00:0000:00:00DNF


Nr wyścigu: 6

Godzina startu: 10:30:00

Nr Grupy: 1

L.p. Nazwa Jachtu Nr KWR Sternik Czas mety Czas trasy Czas KWR Miejsce
1BRYTPOL 2491.3466Brykalski Krzysztof11:07:1200:37:1200:50:061
2FACILPOL 108301.2032Politański Stefan11:12:0000:42:0000:50:322
3PALOMINOPOL 51351.2619Siekierko Tomasz11:10:1500:40:1500:50:473
4FORDEWINDB/N1.2085Kowszyński Mirosław11:13:3900:43:3900:52:454
5CASIOPEPOL 5784 (B)1.0939Kwiatkowski Sławomir11:18:2900:48:2900:53:025
6DELPHINED 5871.2079Zander Zygmunt11:13:5600:43:5600:53:046
7KARETA IIPOL 55641.1981Barkowski Jarosław11:14:4500:44:4500:53:377
8IRBISPOL 102091.3437Rutkowski Janusz11:10:3100:40:3100:54:278
9RAPTOR 27-6POL 102071.3029Czapla Piotr11:12:1000:42:1000:54:569
10MAXUSB/N1.2853Lamp Jerzy11:14:4300:44:4300:57:2810


Nr wyścigu: 7

Godzina startu: 11:27:00

Nr Grupy: 1

L.p. Nazwa Jachtu Nr KWR Sternik Czas mety Czas trasy Czas KWR Miejsce
1BRYTPOL 2491.3466Brykalski Krzysztof12:06:2000:39:2000:52:581
2PALOMINOPOL 51351.2619Siekierko Tomasz12:09:3900:42:3900:53:492
3IRBISPOL 102091.3437Rutkowski Janusz12:08:2100:41:2100:55:343
4FORDEWINDB/N1.2085Kowszyński Mirosław12:14:0000:47:0000:56:484
5DELPHINED 5871.2079Zander Zygmunt12:14:2000:47:2000:57:105
6KARETA IIPOL 55641.1981Barkowski Jarosław12:15:1900:48:1900:57:536
7FACILPOL 108301.2032Politański Stefan12:15:4700:48:4700:58:427
8MAXUSB/N1.2853Lamp Jerzy12:12:4400:45:4400:58:478
9RAPTOR 27-6POL 102071.3029Czapla Piotr12:12:1800:45:1800:59:019
10CASIOPEPOL 5784 (B)1.0939Kwiatkowski SławomirDNF::00:00:0000:00:00DNF


Copyright 2011-2013 Szablon do liczenia regat On-Line e-mail: info@zalew.info