Imprezy regatowe na Zalewie Wiślanym w 2013 roku

Nazwa Regat: Fromborska Jesień

Liczba wyścigów: 1

Miejsce: Frombork
Data: 07.09.2013

Liczba grup: 1




Nr wyścigu: 1

Godzina startu: 12:15:00

Nr Grupy: 1

L.p. Nazwa Jachtu Nr KWR Sternik Czas mety Czas trasy Czas KWR Miejsce Punkty PS
1BALTIKARUS 8241.2951EVCHENKO SERGEY14:37:1102:22:1103:04:08114.25
2APHRODITERUS-27721.298BAGROV IGOR14:39:2702:24:2703:07:30213
3IRBISPOL 102091.374RUTKOWSKI JANUSZ14:36:3002:21:3003:14:25312
4ARKTIKARUS 8631.3046SKOROTSKIJ VICTOR14:48:1502:33:1503:19:56411
5KENGURURUS 741.3667LUPIENKO VLADIMIR14:41:3902:26:3903:20:26510
6NINARUS 171.4169LEBIEDEV ANATOLIJ14:40:1102:25:1103:25:4369
7GEMINIPOL-1111.48BOBROWSKI RYSZARD14:34:5802:19:5803:27:0978
8SLOCUMNZE 0431.3011LAMP JERZY14:59:2602:44:2603:33:5787
9ODISSEYRUS 1671.3979SARANEVICH ALEXANDR14:52:0802:37:0803:39:3996
10TRZY EMPOL 122151.3016MALENTOWICZ HENRYK15:07:3702:52:3703:44:41105
11RIF 2POL-103021.3LEWANDOWSKI MACIEJ15:29:1503:14:1504:12:32114
12SCAMPRUS1.2968SOLOGUB VLADIMIR15:40:1203:25:1204:26:06123
13OLGA IIRUS-2021.48PUCHOKOV OLEGDNF::00:00:0000:00:00DNF1
14KOLAPOL 100021.2897SZPRENGER MARCINDNF::00:00:0000:00:00DNF1


Nr wyścigu: 1

Godzina startu: 12:15:00

Nr Grupy: 2

L.p. Nazwa Jachtu Nr KWR Sternik Czas mety Czas trasy Czas KWR Miejsce Punkty PS
1BERBEĆ IIPOL - 52311.2363SEROKA RYSZARD14:46:2802:31:2803:07:15114.25
2VERARUS 33041.2629MULERIS MICHAIL14:46:3502:31:3503:11:26213
3PAPAGOPOL - 6001.2314POLITAŃSKI ŁUKASZ14:51:4402:36:4403:13:00312
4DRAGONPOL 6481.2706SMOGORZEWSKI KRZYSZTOF14:52:5402:37:5403:20:38411
5ANTAŁEKPOL 11211.2759OLSZEWSKI BŁAŻEJ14:53:4302:38:4303:22:30510
6STAR DASTRUS 33921.2415IVANOV ALEXANDER14:59:4002:44:4003:24:2669
7TESLARUS 2221.2848SHUGAY FEDOR14:56:1702:41:1703:27:1378
8LITWINKAPOL - 72911.2751DRABIŃSKI MARIAN 15:02:3002:47:3003:33:3587
9JAZZRUS 33901.2335MEDVEDEV ROMAN15:10:2002:55:2003:36:1696
10SOUVENIRPOL 97001.2348SZCZEPAŃSKI TOMASZ15:10:4302:55:4303:36:58105
11SNAILRUS1.25OWCZENNIKOV VALERI15:21:5303:06:5303:53:36114
12QRQMAPOL 49291.2411KUNC JACEK15:31:3203:16:3204:03:55123
13FORTUNA IIRUS1.2733BIBIKOV SERGEY15:32:2403:17:2404:11:21132
14WETERANPOL 1571.2815WITT JAROSŁAWDNF::00:00:0000:00:00DNF1


Nr wyścigu: 1

Godzina startu: 12:15:00

Nr Grupy: 3

L.p. Nazwa Jachtu Nr KWR Sternik Czas mety Czas trasy Czas KWR Miejsce Punkty PS
1TULENRUS 5121.2191GRADOBITOW ALEKSEI14:49:0102:34:0103:07:46114.25
2STREFA CISZY 2POL -39291.1756JUSTYŃSKI BOGDAN14:56:2002:41:2003:09:40213
3FACILPOL 108301.2032POLITAŃSKI STEFAN 15:06:1702:51:1703:26:05312
4CYKLONPOL 1771.2264IWANIUK MACIEJ15:05:2802:50:2803:29:04411
5SAMSARARUS 2171.201KORNILOV ANDREJ15:10:0802:55:0803:30:20510
6NASZA JUTRZENKAPOL-251.1021RYBARCZYK DARIA15:28:4503:13:4503:33:3269
7CASIOPEPOL 57841.0939KWIATKOWSKI SŁAWOMIR 15:35:0003:20:0003:38:4778
8ZOŚWITEKPOL 48581.1694BIEDULSKI TOMASZ15:27:3703:12:3703:45:1587
9KSENIARUS 1661.1779LAPUNIN SERGEI15:32:1203:17:1203:52:1796
10OKSANARUS-54381.1733ZIEL VICTOR15:35:0203:20:0203:54:42105
11KUSANIPOL1.1904MUDRYK PRZEMYSŁAW15:32:3503:17:3503:55:12114
12LILIYARUS-38041.1915KUZNETSOV VICTOR15:32:3503:17:3503:55:25123
13NICOLAUSPOL - 13361.2066WŁODKOWSKI KRZYSZTOF15:56:2003:41:2004:27:04132
14OJKUMENARUS1.2188SULATSKIY OLEGDNF::00:00:0000:00:00DNF1


Copyright 2011-2013 Szablon do liczenia regat On-Line e-mail: info@zalew.info