Nazwa Regat: KUBOK KALININGRADZKIEGO ZALIWA - 2012

Liczba wyścigów: 2

Miejsce: KALININGRAD-BAŁTYJSK-FROMBORK
Data: 10-12.08.2012

Liczba grup: 3




Podsumowanie


Nr Grupy: 1

L.p. Nazwa Jachtu Nr Zdobyte punkty Miej sce Puchar serników
W1 W2 Razem Sternik Punkty
1RIFRUS 6683 4.25 7.251EZHIKOV SERGEY5.25
2BALTIKARUS 8244.25 1 5.252EVCHENKO SERGEY4
3RUS 30551 3 43ZARITSKIY DMITRIY2
4VERA542 1 34MULERIS MICHAIL1

Nr Grupy: 2

L.p. Nazwa Jachtu Nr Zdobyte punkty Miej sce Puchar serników
W1 W2 Razem Sternik Punkty
1FACILPOL 103505.25 5.25 10.51POLITAŁŃSKI LUKASZ5.25
2TULENRUS 5123 4 72GRADOBITOW ALIEKSEJ4
3NEVORUS 15584 2 63VASHCHUK ALEXANDER3
4KARAVELLARUS 4331 3 44SHUTKIN ALEXEY2
5SAMSARARUS - 2171 1 25KARNILOV ANDREY1

Nr Grupy: 3

L.p. Nazwa Jachtu Nr Zdobyte punkty Miej sce Puchar serników
W1 W2 Razem Sternik Punkty
1VOLGA4.25 4.25 8.51NICHIPORENKO ANDREY5.25
2VEGA-ALFAPOL 67163 3 62KAPCZYŁŃSKI LESZEK4
3GROGSW - 30022 2 43BOSS KRZYSTOF2
4LILIYA1 1 24KUZNETSOV VIKTOR1



Wyniki


Nr wyścigu: 1

Godzina startu: 12:20:00

Nr Grupy: 1

L.p. Nazwa Jachtu Nr KWR Sternik Czas mety Czas trasy Czas KWR Miejsce
1BALTIKARUS 8241.2951EVCHENKO SERGEY15:36:0803:16:0804:14:011
2RIFRUS 6681.3132EZHIKOV SERGEY16:05:5903:45:5904:56:462
3VERA541.2829MULERIS MICHAIL16:36:3404:16:3405:29:093
4RUS 30551.6368ZARITSKIY DMITRIY15:56:1503:36:1505:53:574


Nr wyścigu: 2

Godzina startu: 09:30:00

Nr Grupy: 1

L.p. Nazwa Jachtu Nr KWR Sternik Czas mety Czas trasy Czas KWR Miejsce
1RIFRUS 6681.3132EZHIKOV SERGEY12:55:0503:25:0504:29:191
2RUS 30551.6368ZARITSKIY DMITRIY13:08:5603:38:5605:58:212
3BALTIKARUS 8241.2951EVCHENKO SERGEYDNF::00:00:0000:00:00DNF
4VERA541.2829MULERIS MICHAILDNF::00:00:0000:00:00DNF


Nr wyścigu: 1

Godzina startu: 12:20:00

Nr Grupy: 2

L.p. Nazwa Jachtu Nr KWR Sternik Czas mety Czas trasy Czas KWR Miejsce
1FACILPOL 103501.2103POLITAŁŃSKI LUKASZ15:12:1702:52:1703:28:311
2NEVORUS 15581.2722VASHCHUK ALEXANDER15:11:1902:51:1903:37:572
3TULENRUS 5121.2552GRADOBITOW ALIEKSEJ15:29:4303:09:4303:58:083
4KARAVELLARUS 4331.2354SHUTKIN ALEXEYDNF::00:00:0000:00:00DNF
5SAMSARARUS - 2171.2438KARNILOV ANDREYDNF::00:00:0000:00:00DNF


Nr wyścigu: 2

Godzina startu: 09:30:00

Nr Grupy: 2

L.p. Nazwa Jachtu Nr KWR Sternik Czas mety Czas trasy Czas KWR Miejsce
1FACILPOL 103501.2103POLITAŁŃSKI LUKASZ13:07:0903:37:0904:22:491
2TULENRUS 5121.2552GRADOBITOW ALIEKSEJ13:07:4503:37:4504:33:192
3KARAVELLARUS 4331.2354SHUTKIN ALEXEY13:13:3203:43:3204:36:093
4NEVORUS 15581.2722VASHCHUK ALEXANDER13:08:0203:38:0204:37:234
5SAMSARARUS - 2171.2438KARNILOV ANDREY13:15:3403:45:3404:40:345


Nr wyścigu: 1

Godzina startu: 12:20:00

Nr Grupy: 3

L.p. Nazwa Jachtu Nr KWR Sternik Czas mety Czas trasy Czas KWR Miejsce
1VOLGA1.1992NICHIPORENKO ANDREY15:18:3802:58:3803:34:131
2VEGA-ALFAPOL 67161.1746KAPCZYŁŃSKI LESZEK16:43:5704:23:5705:10:022
3GROGSW - 30021.1772BOSS KRZYSTOF16:45:3104:25:3105:12:343
4LILIYA1.21KUZNETSOV VIKTORDNF::00:00:0000:00:00DNF


Nr wyścigu: 2

Godzina startu: 08:50:00

Nr Grupy: 3

L.p. Nazwa Jachtu Nr KWR Sternik Czas mety Czas trasy Czas KWR Miejsce
1VOLGA1.1992NICHIPORENKO ANDREY12:30:4803:40:4804:24:471
2VEGA-ALFAPOL 67161.1746KAPCZYŁŃSKI LESZEK12:50:2504:00:2504:42:242
3GROGSW - 30021.1772BOSS KRZYSTOF12:56:2004:06:2004:49:593
4LILIYA1.21KUZNETSOV VIKTORDNF::00:00:0000:00:00DNF


Copyright 2011-2012 Szablon do liczenia regat On-Line e-mail: info@zalew.info