Nazwa Regat: MIĘDZYNARODOWE REGATY IM. JARKA RĄBALSKIEGO W NOWEJ PASŁĘCE

Liczba wyścigów: 2

Miejsce: NOWA PASŁĘKA
Data: 28.07.2012

Liczba grup: 3




Podsumowanie


Nr Grupy: 1

L.p. Nazwa Jachtu Nr Zdobyte punkty Miej sce Puchar serników
W1 W2 Razem Sternik Punkty
1IRBISPOL 1020913.25 13.25 26.51RUTKOWSKI JANUSZ14.25
2RIFRUS 66812 11 232EZHIKOV SERGEY13
3KOTLINRUS 411 9 203AMELICHEV SERGEY12
4SOSNAPOL 44779 10 194SOSNOWICZ RYSZARD11
5VERA546 12 185MULERIS MICHAIL10
6BRYTPOL 24910 6 166FRAJKOPF SŁAWOMIR9
7MAXSUS7 8 157LAMP JERZY8
8RAPTOR 27-6POL 102078 7 158CZAPLA PIOTR6
9ARGENTINARUS 2233 5 89GAVRIFOR DIMITRY5
10TRZY EMPOL 12-4154 4 810LEŚNIAK MIECZYSŁAW4
11KASICA 35 2 711MADEY JACEK3
12EGIR FIRSTPOL 123651 3 412KĘ~DZIERSKI STANISŁAW2
13LITWINKAPOL - 72912 1 313DRABIŁŃSKI MARIAN 1

Nr Grupy: 2

L.p. Nazwa Jachtu Nr Zdobyte punkty Miej sce Puchar serników
W1 W2 Razem Sternik Punkty
1NEOPROFILPOL 966812.25 12.25 24.51ADAMOWICZ PIOTR14.25
2BERBEĆ IIPOL - 523111 11 222SEROKA RYSZARD13
3NASZA FILADELFIAPOL - 947410 10 203ROGALSKI ADAM 12
4KARETA IIPOL 55649 9 184BARKOWSKI JAROSŁAW11
5DEJWPOL-36746 7 135JANKOWSKI EDWARD10
6ANTAŁEKPOL 11218 5 136OWCZARCZYK TOMASZ9
7FORTUNA IIRUS3 8 117BIBIKOV SERGEY6
8JAZZP 3390 ?K5 6 118MIEDWIEDIEW ROMAN5
9CISZA7 3 109RZEPNIKOWSKI MARIUSZ4
10MORSA-4144 4 810RADZIEWICZ MAREK3
11BAJM2 2 411SOBCZYŁŃSKI JACEK2
12CARPE DIEMVH 5421 1 212GOSZCZYŁŃSKI KRZYSZTOF1

Nr Grupy: 3

L.p. Nazwa Jachtu Nr Zdobyte punkty Miej sce Puchar serników
W1 W2 Razem Sternik Punkty
1CASIOPE13 14.25 27.251KWIATKOWSKI SŁAWOMIR 14.25
2VOLGA14.25 13 27.252DOKUCHAEV YURIY13
3TAILORPOL 450112 12 243KRAWIEC JA“ZEF12
4VEGA-ALFAPOL 671610 11 214KAPCZYŁŃSKA JOANNA 11
5DELPHINED - 58711 10 215ZANDER ZYGMUNT 10
6DOM RYBAKAPOL 48589 9 186JAWORSKA MARTA9
7STEREONZE-0207 8 157PIONKE GRZEGORZ8
8FENOMENPOL-72008 7 158KRASZEWSKI WALDEMAR7
9MACIEK IIIPOL 6 5 119ŁOJEWSKI JERZY 6
10HARNAŚPOL 86733 6 910CZUPIEL WIESŁAW5
11KORSARZ4 4 811WOŹNIAK JERZY4
12NARPA-BPOL-43785 3 812BIEDULSKI TOMASZ3
13NICOLAUSPOL - 13361 1 213KARPOWICZ TADEUSZ2
14MARLINEXPOL 49290 0 014GOŁĄBPIOTR0



Wyniki


Nr wyścigu: 1

Godzina startu: 10:00:00

Nr Grupy: 1

L.p. Nazwa Jachtu Nr KWR Sternik Czas mety Czas trasy Czas KWR Miejsce
1IRBISPOL 102091.35RUTKOWSKI JANUSZ11:01:5401:01:5401:23:341
2RIFRUS 6681.3132EZHIKOV SERGEY11:04:2501:04:2501:24:362
3KOTLINRUS 41.3486AMELICHEV SERGEY11:03:2101:03:2101:25:263
4BRYTPOL 2491.3466FRAJKOPF SŁAWOMIR11:05:0201:05:0201:27:344
5SOSNAPOL 44771.42SOSNOWICZ RYSZARD11:01:4501:01:4501:27:415
6RAPTOR 27-6POL 102071.3029CZAPLA PIOTR11:09:2101:09:2101:30:216
7MAXSUS1.2853LAMP JERZY11:12:0001:12:0001:32:337
8VERA541.2829MULERIS MICHAIL11:13:0701:13:0701:33:488
9KASICA 31.33MADEY JACEK11:15:3601:15:3601:40:339
10TRZY EMPOL 12-4151.33LEŚNIAK MIECZYSŁAW11:16:2001:16:2001:41:3110
11ARGENTINARUS 2231.3736GAVRIFOR DIMITRY11:14:2901:14:2901:42:1911
12LITWINKAPOL - 72911.2922DRABIŁŃSKI MARIAN 11:25:2701:25:2701:50:2512
13EGIR FIRSTPOL 123651.3KĘ~DZIERSKI STANISŁAW11:28:0501:28:0501:54:3113


Nr wyścigu: 2

Godzina startu: 11:55:00

Nr Grupy: 1

L.p. Nazwa Jachtu Nr KWR Sternik Czas mety Czas trasy Czas KWR Miejsce
1IRBISPOL 102091.35RUTKOWSKI JANUSZ12:41:4700:46:4701:03:091
2VERA541.2829MULERIS MICHAIL12:54:1000:59:1001:15:542
3RIFRUS 6681.3132EZHIKOV SERGEY12:52:5500:57:5501:16:033
4SOSNAPOL 44771.42SOSNOWICZ RYSZARD12:48:4100:53:4101:16:144
5KOTLINRUS 41.3486AMELICHEV SERGEY12:52:4700:57:4701:17:565
6MAXSUS1.2853LAMP JERZY12:57:1401:02:1401:19:596
7RAPTOR 27-6POL 102071.3029CZAPLA PIOTR12:56:4001:01:4001:20:217
8BRYTPOL 2491.3466FRAJKOPF SŁAWOMIR12:57:5501:02:5501:24:438
9ARGENTINARUS 2231.3736GAVRIFOR DIMITRY12:57:3301:02:3301:25:559
10TRZY EMPOL 12-4151.33LEŚNIAK MIECZYSŁAW13:00:2901:05:2901:27:0610
11EGIR FIRSTPOL 123651.3KĘ~DZIERSKI STANISŁAW13:04:3501:09:3501:30:2811
12KASICA 31.33MADEY JACEK13:04:0301:09:0301:31:5012
13LITWINKAPOL - 72911.2922DRABIŁŃSKI MARIAN 13:10:3001:15:3001:37:3413


Nr wyścigu: 1

Godzina startu: 10:00:00

Nr Grupy: 2

L.p. Nazwa Jachtu Nr KWR Sternik Czas mety Czas trasy Czas KWR Miejsce
1NEOPROFILPOL 96681.2786ADAMOWICZ PIOTR10:56:2400:56:2401:12:071
2BERBEĆ IIPOL - 52311.2363SEROKA RYSZARD11:12:3301:12:3301:29:422
3NASZA FILADELFIAPOL - 94741.2698ROGALSKI ADAM 11:15:4001:15:4001:36:053
4KARETA IIPOL 55641.2311BARKOWSKI JAROSŁAW11:18:2401:18:2401:36:314
5ANTAŁEKPOL 11211.2759OWCZARCZYK TOMASZ11:16:3801:16:3801:37:475
6CISZA1.25RZEPNIKOWSKI MARIUSZ11:19:0501:19:0501:38:516
7DEJWPOL-36741.22JANKOWSKI EDWARD11:23:4101:23:4101:42:067
8JAZZP 3390 ?K1.2334MIEDWIEDIEW ROMAN11:22:5401:22:5401:42:158
9MORSA-4141.2567RADZIEWICZ MAREK11:24:1401:24:1401:45:519
10FORTUNA IIRUS1.2732BIBIKOV SERGEY11:25:0101:25:0101:48:1510
11BAJM1.26SOBCZYŁŃSKI JACEK11:43:3701:43:3702:10:3311
12CARPE DIEMVH 5421.25GOSZCZYŁŃSKI KRZYSZTOFDNF::00:00:0000:00:00DNF


Nr wyścigu: 2

Godzina startu: 11:55:00

Nr Grupy: 2

L.p. Nazwa Jachtu Nr KWR Sternik Czas mety Czas trasy Czas KWR Miejsce
1NEOPROFILPOL 96681.2786ADAMOWICZ PIOTR12:43:1300:48:1301:01:391
2BERBEĆ IIPOL - 52311.2363SEROKA RYSZARD12:51:1200:56:1201:09:292
3NASZA FILADELFIAPOL - 94741.2698ROGALSKI ADAM 12:57:3401:02:3401:19:273
4KARETA IIPOL 55641.2311BARKOWSKI JAROSŁAW13:03:5001:08:5001:24:444
5FORTUNA IIRUS1.2732BIBIKOV SERGEY13:04:5001:09:5001:28:555
6DEJWPOL-36741.22JANKOWSKI EDWARD13:08:1401:13:1401:29:216
7JAZZP 3390 ?K1.2334MIEDWIEDIEW ROMAN13:07:5801:12:5801:30:007
8ANTAŁEKPOL 11211.2759OWCZARCZYK TOMASZ13:06:5901:11:5901:31:518
9MORSA-4141.2567RADZIEWICZ MAREK13:09:1501:14:1501:33:199
10CISZA1.25RZEPNIKOWSKI MARIUSZ13:10:5801:15:5801:34:5810
11BAJM1.26SOBCZYŁŃSKI JACEK13:17:5501:22:5501:44:2911
12CARPE DIEMVH 5421.25GOSZCZYŁŃSKI KRZYSZTOF13:21:3101:26:3101:48:0912


Nr wyścigu: 1

Godzina startu: 10:00:00

Nr Grupy: 3

L.p. Nazwa Jachtu Nr KWR Sternik Czas mety Czas trasy Czas KWR Miejsce
1VOLGA1.1992DOKUCHAEV YURIY11:13:5301:13:5301:28:361
2CASIOPE1.0938KWIATKOWSKI SŁAWOMIR 11:24:0301:24:0301:31:562
3TAILORPOL 45011.2KRAWIEC JA“ZEF11:19:4001:19:4001:35:363
4DELPHINED - 5871.2088ZANDER ZYGMUNT 11:20:1001:20:1001:36:544
5VEGA-ALFAPOL 67161.1746KAPCZYŁŃSKA JOANNA 11:23:5001:23:5001:38:285
6DOM RYBAKAPOL 48581.21JAWORSKA MARTA11:22:2901:22:2901:39:486
7FENOMENPOL-72001.15KRASZEWSKI WALDEMAR11:29:0601:29:0601:42:287
8STEREONZE-0201.0931PIONKE GRZEGORZ11:34:1201:34:1201:42:588
9MACIEK IIIPOL 1.2038ŁOJEWSKI JERZY 11:36:0301:36:0301:55:389
10NARPA-BPOL-43781.1366BIEDULSKI TOMASZ11:45:0901:45:0901:59:3110
11KORSARZ1.16WOŹNIAK JERZY11:44:4001:44:4002:01:2511
12HARNAŚPOL 86731.2CZUPIEL WIESŁAW11:45:0301:45:0302:06:0412
13NICOLAUSPOL - 13361.2066KARPOWICZ TADEUSZDNF::00:00:0000:00:00DNF
14MARLINEXPOL 49291.21GOŁĄBPIOTRDSQ::00:00:0000:00:00DSQ


Nr wyścigu: 2

Godzina startu: 11:55:00

Nr Grupy: 3

L.p. Nazwa Jachtu Nr KWR Sternik Czas mety Czas trasy Czas KWR Miejsce
1CASIOPE1.0938KWIATKOWSKI SŁAWOMIR 13:05:4301:10:4301:17:211
2VOLGA1.1992DOKUCHAEV YURIY13:03:4001:08:4001:22:212
3TAILORPOL 45011.2KRAWIEC JA“ZEF13:05:1701:10:1701:24:203
4VEGA-ALFAPOL 67161.1746KAPCZYŁŃSKA JOANNA 13:07:5801:12:5801:25:424
5DELPHINED - 5871.2088ZANDER ZYGMUNT 13:07:1301:12:1301:27:185
6DOM RYBAKAPOL 48581.21JAWORSKA MARTA13:08:3201:13:3201:28:596
7STEREONZE-0201.0931PIONKE GRZEGORZ13:18:3801:23:3801:31:257
8FENOMENPOL-72001.15KRASZEWSKI WALDEMAR13:19:3601:24:3601:37:178
9HARNAŚPOL 86731.2CZUPIEL WIESŁAW13:18:4901:23:4901:40:359
10MACIEK IIIPOL 1.2038ŁOJEWSKI JERZY 13:18:5501:23:5501:41:0110
11KORSARZ1.16WOŹNIAK JERZY13:28:0001:33:0001:47:5311
12NARPA-BPOL-43781.1366BIEDULSKI TOMASZ13:29:5901:34:5901:47:5712
13NICOLAUSPOL - 13361.2066KARPOWICZ TADEUSZDNF::00:00:0000:00:00DNF
14MARLINEXPOL 49291.21GOŁĄBPIOTRDSQ::00:00:0000:00:00DSQ


Copyright 2011-2012 Szablon do liczenia regat On-Line e-mail: info@zalew.info