Nazwa Regat: II REGATY O PUCHAR KAHLBERGA

Liczba wyścigów: 1

Miejsce: KRYNICA MORSKA
Data: 07.07.2012

Liczba grup: 3




Nr wyścigu: 1

Godzina startu: 10:50:00

Nr Grupy: 1

L.p. Nazwa Jachtu Nr KWR Sternik Czas mety Czas trasy Czas KWR Miejsce Punkty PS
1QUICK LIVENER106191.2931ZIELIŁŃSKI JACEK12:20:5001:30:5001:57:27111.25
2MAXSUS1.2853LAMP JERZY12:21:2701:31:2701:57:32210
3PALOMINOPOL - 51351.2619SZLENDAK GRZEGORZ12:23:1601:33:1601:57:4239
4BEZANPOL - 2071.3517OLSZEWSKI JAN12:20:4201:30:4202:02:3648
5IRBISPOL 102091.35RUTKOWSKI JANUSZ12:23:3801:33:3802:06:2457
6TRZY EM12-4151.33DODA GRAŁ»YNA12:26:3401:36:3402:08:2666
7FOBIPOL 64851.27KREMPA PIOTR12:37:1701:47:1702:16:1575
8RAPTOR 27-6POL 102071.3029CZAPLA PIOTR12:35:2601:45:2602:17:2284
9BRYTPOL 2491.362FRAJKOPF SŁAWOMIR12:32:3501:42:3502:19:4393
10LITWINKAPOL - 72911.2922DRABIŁŃSKA NATALIA12:38:1501:48:1502:19:53102
11FORTUNA IIRUS1.2732BIBIKOV SERGEY13:00:5102:10:5102:46:36111


Nr wyścigu: 1

Godzina startu: 10:50:00

Nr Grupy: 2

L.p. Nazwa Jachtu Nr KWR Sternik Czas mety Czas trasy Czas KWR Miejsce Punkty PS
1BERBEĆ IIPOL - 52311.2363SEROKA KRYSTYNA12:24:3201:34:3201:56:52111.25
2IGOKAJ IIIPOL - 75931.2066ZALESKI-KORZIUK KRZYSZTOF 12:34:1301:44:1302:05:45210
3DELPHINED - 5871.2088ZANDER ZYGMUNT 12:35:2001:45:2002:07:2039
4VEGARUS 1891.2185ZHADOBKO SERGEY12:35:3101:45:3102:08:3448
5PAPAGOPOL - 6001.243POLITAŁŃSKI ŁUKASZ12:35:5001:45:5002:11:3357
6FACILPOL 108301.2103POLITAŁŃSKI STEFAN 12:38:5301:48:5302:11:4766
7MORSA-4141.2567OLĘ~DZKI DARIUSZ12:39:4801:49:4802:17:5975
8LIBERTSZ-00471.2452KOWSZYŁŃSKI MIROSŁAW12:41:1301:51:1302:18:2984
9RUMBANZE-0351.25GUGAŁA RADOSŁAW13:02:4302:12:4302:45:5493
10CISZA1.25RZEPNIKOWSKI MARIUSZDNF::00:00:0000:00:00DNF1
11ROMAPOL 30181.25ROMANOWSKI EDWARDDNF::00:00:0000:00:00DNF1


Nr wyścigu: 1

Godzina startu: 10:50:00

Nr Grupy: 3

L.p. Nazwa Jachtu Nr KWR Sternik Czas mety Czas trasy Czas KWR Miejsce Punkty PS
1TESAPOL 114621.0982RZODKIEWICZ JAN12:40:2401:50:2402:01:14111.25
2STREFA CISZY 2POL -39291.1756JUSTYŁŃSKI STEFAN 12:36:2201:46:2202:05:03210
3CASIOPE1.1413KWIATKOWSKI SŁAWOMIR 12:42:4601:52:4602:08:4239
4VEGA-ALFAPOL 67161.1746KAPCZYŁŃSKA JOANNA 12:40:4101:50:4102:10:0148
5DEJWPOL-36741.2JANKOWSKI EDWARD12:41:3501:51:3502:13:5457
6KASPZ 22631.1784KAPCZYŁŃSKI KRZYSZTOF 13:14:5102:24:5102:50:4165
7STEREONZE-0201.2PIONKE GRZEGORZ13:14:1802:24:1802:53:1074
8MIŚ 6PZ - 19211.1642RYBARCZYK DARIA13:44:2902:54:2903:23:0883
9ASTERIXPOL 14961.2WEINZIEHER KRZYSZTOFDNF::00:00:0000:00:00DNF1
10TAAGPOL-19961.15GRELEWICZ TADEUSZDNF::00:00:0000:00:00DNF1


Copyright 2011-2012 Szablon do liczenia regat On-Line e-mail: info@zalew.info