Nazwa Regat: TRZECIE MIĘDZYNARODOWE REGATY ŻEGLARSKIE O PUCHAR TRZECH MARSZAŁKÓW (GUBERNATORÓW)

Liczba wyścigów: 2

Miejsce: BAŁTYJSK- TOLKMICKO - KĄTY RYBACKIE
Data: 29-30.06.2012

Liczba grup: 3




Podsumowanie


Nr Grupy: 1

L.p. Nazwa Jachtu Nr Zdobyte punkty Miej sce Puchar serników
W1 W2 Razem Sternik Punkty
1RIFRUS 66812.25 11 23.251EZHIKOV SERGEY12.25
2QUICK LIVENERPOL-106197 12.25 19.252ZIELIŁŃSKI JACEK11
3VERA5410 9 193MULERIS MICHAIL10
4KOTLINRUS 49 6 154AMELICHEV SERGEY9
5APHRODITERUS-27726 8 145BAGROV IGOR8
6LITWINKAPOL - 729111 1 126DRABIŁŃSKI MARIAN 7
7TRZY EM0 10 107DODA RYSZARD6
8BALTIKARUS 8245 4 98EVCHENKO SERGEY5
9BRYTPOL 2498 1 99FRAJKOPF SŁAWOMIR4
10IRBISPOL 102090 7 710RUTKOWSKI JANUSZ3
11MAXSUS0 5 511LAMP JERZY2
12RAPTOR 27-6POL 102070 1 112CZAPLA PIOTR1

Nr Grupy: 2

L.p. Nazwa Jachtu Nr Zdobyte punkty Miej sce Puchar serników
W1 W2 Razem Sternik Punkty
1BERBEĆ IIPOL - 523110 11.25 21.251SEROKA RYSZARD12.25
2VEGARUS 18911.25 8 19.252ZHADOBKO SERGEY11
3PAPAGOPOL - 6008 10 183POLITAŁŃSKI ŁUKASZ10
4FACILPOL 108306 7 134POLITAŁŃSKI STEFAN 9
5NIKARUS 3327 5 125KOMAROW NIKOŁAJ8
6NEVORUS 15589 1 106VASHCHUK ALEXANDER7
7DELPHINED - 5870 9 97ZANDER ZYGMUNT 5
8FIRARUS-2435 4 98VAHRAMEEV ALEKSANDR4
9NICOLAUSPOL - 13364 3 79KARPOWICZ TADEUSZ3
10LIBERTSZ-00470 6 610KOWSZYŁŃSKI MIROSŁAW2
11SZAFIRPOL - 1203 2 511MALENTOWICZ HENRYK1

Nr Grupy: 3

L.p. Nazwa Jachtu Nr Zdobyte punkty Miej sce Puchar serników
W1 W2 Razem Sternik Punkty
1VOLGARUS10 11.25 21.251NICHIPORENKO ANDREY12.25
2STREFA CISZY 2POL -392911.25 10 21.252JUSTYŁŃSKI BOGDAN11
3MARIENZE - 0249 1 103MAKOWSKI TOMASZ 10
4CASIOPE0 9 94KWIATKOWSKI SŁAWOMIR 9
5HARNAŚPOL 86738 1 95BAŁOS EUGENIUSZ8
6KAPKANZE-0387 1 86PANEK JACEK7
7VEGA-ALFAPOL 67166 1 77KAPCZYŁŃSKA JOANNA 5
8MACIEK IIIPOL 5 1 68ŁOJEWSKI JERZY 4
9SANTA MARIAPZ 2530 1 19ZBIGNIEW PTAK1
10CALVADOSPOL 60660 0 010HEJBER GRZEGORZ0
11MARINARUS 210 0 010KOROGODSKIY SERGEY0



Wyniki


Nr wyścigu: 1

Godzina startu: 09:35:00

Nr Grupy: 1

L.p. Nazwa Jachtu Nr KWR Sternik Czas mety Czas trasy Czas KWR Miejsce
1RIFRUS 6681.3132EZHIKOV SERGEY13:16:1003:41:1004:50:261
2LITWINKAPOL - 72911.2922DRABIŁŃSKI MARIAN 13:25:5903:50:5904:58:292
3VERA541.2829MULERIS MICHAIL13:30:0003:55:0005:01:293
4KOTLINRUS 41.3486AMELICHEV SERGEY13:20:5703:45:5705:04:434
5BRYTPOL 2491.3466FRAJKOPF SŁAWOMIR13:24:4803:49:4805:09:275
6QUICK LIVENERPOL-106191.2931ZIELIŁŃSKI JACEK13:40:3504:05:3505:17:346
7APHRODITERUS-27721.3097BAGROV IGOR13:40:1404:05:1405:21:117
8BALTIKARUS 8241.2951EVCHENKO SERGEY15:20:3005:45:3007:27:278
9TRZY EM1.33DODA RYSZARDDSQ::00:00:0000:00:00DSQ
10IRBISPOL 102091.35RUTKOWSKI JANUSZDSQ::00:00:0000:00:00DSQ
11MAXSUS1.2853LAMP JERZYDSQ::00:00:0000:00:00DSQ
12RAPTOR 27-6POL 102071.3029CZAPLA PIOTRDSQ::00:00:0000:00:00DSQ


Nr wyścigu: 2

Godzina startu: 10:25:00

Nr Grupy: 1

L.p. Nazwa Jachtu Nr KWR Sternik Czas mety Czas trasy Czas KWR Miejsce
1QUICK LIVENERPOL-106191.2931ZIELIŁŃSKI JACEK15:03:1104:38:1105:59:431
2RIFRUS 6681.3132EZHIKOV SERGEY15:04:2204:39:2206:06:522
3TRZY EM1.33DODA RYSZARD15:02:2904:37:2906:09:033
4VERA541.2829MULERIS MICHAIL15:14:1704:49:1706:11:074
5APHRODITERUS-27721.3097BAGROV IGOR15:21:0504:56:0506:27:475
6IRBISPOL 102091.35RUTKOWSKI JANUSZ15:20:2504:55:2506:38:496
7KOTLINRUS 41.3486AMELICHEV SERGEY15:27:2505:02:2506:47:507
8MAXSUS1.2853LAMP JERZY15:42:3005:17:3006:48:058
9BALTIKARUS 8241.2951EVCHENKO SERGEY16:44:1006:19:1008:11:049
10LITWINKAPOL - 72911.2922DRABIŁŃSKI MARIAN DNF::00:00:0000:00:00DNF
11BRYTPOL 2491.3466FRAJKOPF SŁAWOMIRDNF::00:00:0000:00:00DNF
12RAPTOR 27-6POL 102071.3029CZAPLA PIOTRDNF::00:00:0000:00:00DNF


Nr wyścigu: 1

Godzina startu: 09:35:00

Nr Grupy: 2

L.p. Nazwa Jachtu Nr KWR Sternik Czas mety Czas trasy Czas KWR Miejsce
1VEGARUS 1891.2185ZHADOBKO SERGEY13:30:5003:55:5004:47:221
2BERBEĆ IIPOL - 52311.2363SEROKA RYSZARD13:27:5203:52:5204:47:542
3NEVORUS 15581.2722VASHCHUK ALEXANDER13:26:4703:51:4704:54:523
4PAPAGOPOL - 6001.243POLITAŁŃSKI ŁUKASZ13:40:0504:05:0505:04:384
5NIKARUS 3321.2126KOMAROW NIKOŁAJ14:01:4004:26:4005:23:225
6FACILPOL 108301.2103POLITAŁŃSKI STEFAN 14:04:0204:29:0205:25:376
7FIRARUS-2431.2612VAHRAMEEV ALEKSANDR14:04:3104:29:3105:39:557
8NICOLAUSPOL - 13361.2066KARPOWICZ TADEUSZ14:18:0304:43:0305:41:328
9SZAFIRPOL - 1201.2819MALENTOWICZ HENRYK14:16:0204:41:0206:00:159
10DELPHINED - 5871.2088ZANDER ZYGMUNT DSQ::00:00:0000:00:00DSQ
11LIBERTSZ-00471.25KOWSZYŁŃSKI MIROSŁAWDSQ::00:00:0000:00:00DSQ


Nr wyścigu: 2

Godzina startu: 10:25:00

Nr Grupy: 2

L.p. Nazwa Jachtu Nr KWR Sternik Czas mety Czas trasy Czas KWR Miejsce
1BERBEĆ IIPOL - 52311.2363SEROKA RYSZARD15:19:1304:54:1306:03:441
2PAPAGOPOL - 6001.243POLITAŁŃSKI ŁUKASZ15:23:1104:58:1106:10:392
3DELPHINED - 5871.2088ZANDER ZYGMUNT 15:47:0105:22:0106:29:153
4VEGARUS 1891.2185ZHADOBKO SERGEY15:44:2805:19:2806:29:164
5FACILPOL 108301.2103POLITAŁŃSKI STEFAN 15:51:0505:26:0506:34:405
6LIBERTSZ-00471.25KOWSZYŁŃSKI MIROSŁAW15:44:5305:19:5306:39:516
7NIKARUS 3321.2126KOMAROW NIKOŁAJ15:57:1905:32:1906:42:587
8FIRARUS-2431.2612VAHRAMEEV ALEKSANDR15:48:2905:23:2906:47:598
9NICOLAUSPOL - 13361.2066KARPOWICZ TADEUSZ16:05:0605:40:0606:50:229
10SZAFIRPOL - 1201.2819MALENTOWICZ HENRYK15:58:1105:33:1107:07:0610
11NEVORUS 15581.2722VASHCHUK ALEXANDERDNF::00:00:0000:00:00DNF


Nr wyścigu: 1

Godzina startu: 09:35:00

Nr Grupy: 3

L.p. Nazwa Jachtu Nr KWR Sternik Czas mety Czas trasy Czas KWR Miejsce
1STREFA CISZY 2POL -39291.1756JUSTYŁŃSKI BOGDAN13:24:0003:49:0004:29:131
2VOLGARUS1.123NICHIPORENKO ANDREY13:48:2304:13:2304:44:332
3MARIENZE - 0241.1925MAKOWSKI TOMASZ 13:46:2104:11:2104:59:443
4HARNAŚPOL 86731.1733BAŁOS EUGENIUSZ14:18:2604:43:2605:32:334
5KAPKANZE-0381.1972PANEK JACEK14:17:2604:42:2605:38:085
6VEGA-ALFAPOL 67161.1746KAPCZYŁŃSKA JOANNA 14:32:3504:57:3505:49:326
7MACIEK IIIPOL 1.2038ŁOJEWSKI JERZY 14:52:0005:17:0006:21:367
8CASIOPE1.1413KWIATKOWSKI SŁAWOMIR DSQ::00:00:0000:00:00DSQ
9SANTA MARIAPZ 2531.2ZBIGNIEW PTAKDSQ::00:00:0000:00:00DSQ
10CALVADOSPOL 60661.1HEJBER GRZEGORZDNC::00:00:0000:00:00DNC
11MARINARUS 211KOROGODSKIY SERGEYDNC::00:00:0000:00:00DNC


Nr wyścigu: 2

Godzina startu: 10:25:00

Nr Grupy: 3

L.p. Nazwa Jachtu Nr KWR Sternik Czas mety Czas trasy Czas KWR Miejsce
1VOLGARUS1.123NICHIPORENKO ANDREY15:48:0405:23:0406:02:481
2STREFA CISZY 2POL -39291.1756JUSTYŁŃSKI BOGDAN15:45:3605:20:3606:16:542
3CASIOPE1.1413KWIATKOWSKI SŁAWOMIR 16:33:4106:08:4107:00:473
4MARIENZE - 0241.1925MAKOWSKI TOMASZ DNF::00:00:0000:00:00DNF
5HARNAŚPOL 86731.1733BAŁOS EUGENIUSZDNF::00:00:0000:00:00DNF
6KAPKANZE-0381.1972PANEK JACEKDNF::00:00:0000:00:00DNF
7VEGA-ALFAPOL 67161.1746KAPCZYŁŃSKA JOANNA DNF::00:00:0000:00:00DNF
8MACIEK IIIPOL 1.2038ŁOJEWSKI JERZY DNF::00:00:0000:00:00DNF
9SANTA MARIAPZ 2531.2ZBIGNIEW PTAKDNF::00:00:0000:00:00DNF
10CALVADOSPOL 60661.1HEJBER GRZEGORZDNC::00:00:0000:00:00DNC
11MARINARUS 211KOROGODSKIY SERGEYDNC::00:00:0000:00:00DNC


Copyright 2011-2012 Szablon do liczenia regat On-Line e-mail: info@zalew.info