Nazwa Regat: IX Regaty im. Jarka Rąbalskiego o Puchar Nowej Pasłęki

Liczba wyścigów: 2

Miejsce: Nowa Pasłęka
Data: 30.07.2011

Liczba grup: 2




Podsumowanie


Nr Grupy: 1

L.p. Nazwa Jachtu Nr Zdobyte punkty Miej sce Puchar serników
W1 W2 Razem Sternik Punkty
1BABOOSHKAMaxus 2819 20.25 39.251Piotr Lewandowski20.25
2GLORIARUS 24218 19 372Jura D.19
3BRYT24917 17 343Sławomir Frajkopt18
4VEGARUS 18915 18 334Sergey Zhadobko17
5SZYBKA BAŚKA16 15 315Sławomir Kwiatkowski16
6ANTAŁEKPZ 112112 16 286Kacper Czarnota15
7MAŁGOŚPOL 564414 11 257Jarosław Barkowski14
8VEGA-ALFAPOL 676110 14 248Joanna Kapczyńska13
9MARIENZE 02413 10 239Tomasz Makowski12
10DELPHINED 5879 13 2210Zygmunt Zander11
11NEOPROFILPOL 966820.25 0 20.2511Piotr Adamowicz10
12HUKARUS 3328 12 2012Juschenko Juriy9
13MORSA 41411 9 2013Mieczysław Leśniak8
14RAPTORPOL 102077 7 1414Piotr Czapla7
15KAPKA1 8 915Jacek Panek6
16MARLINEXPOL 49296 1 716Stefan Kucypera5
17GROGSW - 30021 1 217Boss Jarosław1
18ARKA-ELPOL 80041 1 217Krzysztof Kleniewski1
19NERPHABPOL 43781 1 217Tomasz Biedulski1
20STEREONZE 0201 1 217Grzegorz Pionka1

Nr Grupy: 2

L.p. Nazwa Jachtu Nr Zdobyte punkty Miej sce Puchar serników
W1 W2 Razem Sternik Punkty
1BEZANPOL 20710 11.25 21.251Błażej Olszewski20.25
2RIFRUS 66811.25 9 20.252Sergey Pavlenko19
3PALOMINOPOL 51358 10 183Grzegorz Szleniak18
4BERBEĆ IIPOL 52319 6 154Ryszard Seroka17
5KOTLINRUS 46 8 145Sergey Amelichev16
6APHRODITEP 34 04KK7 5 126Bagrov Igor15
7NEVORUS 15585 3 87Vashchuk Alexander5
8PAPAGOPOL 6000 7 78Łukasz Politański4
9VERA543 4 79Mausha Muleris3
10JAZZP33-90 - ...4 2 610Medredev Roman2
11SEQUOIAPOL 44392 1 311Ryszard Szostak1



Wyniki


Nr wyścigu: 1

Godzina startu: 11:55:00

Nr Grupy: 1

L.p. Nazwa Jachtu Nr KWR Sternik Czas mety Czas trasy Czas KWR Miejsce
1NEOPROFILPOL 96681.3121Piotr Adamowicz13:14:3701:19:3701:44:281
2BABOOSHKAMaxus 281.3223Piotr Lewandowski13:16:4201:21:4201:48:022
3GLORIARUS 2421.3148Jura D.13:19:2001:24:2001:50:533
4BRYT2491.362Sławomir Frajkopt13:25:3601:30:3602:03:244
5SZYBKA BAŚKA1.2794Sławomir Kwiatkowski13:31:4901:36:4902:03:525
6VEGARUS 1891.2185Sergey Zhadobko13:36:4301:41:4302:03:576
7MAŁGOŚPOL 56441.2311Jarosław Barkowski13:40:5201:45:5202:10:207
8MARIENZE 0241.1802Tomasz Makowski13:45:5301:50:5302:10:528
9ANTAŁEKPZ 11211.2548Kacper Czarnota13:41:0501:46:0502:13:079
10MORSA 4141.2567Mieczysław Leśniak13:44:1001:49:1002:17:1110
11VEGA-ALFAPOL 67611.1746Joanna Kapczyńska13:52:1001:57:1002:17:3711
12DELPHINED 5871.2079Zygmunt Zander13:50:1001:55:0102:18:5612
13HUKARUS 3321.2126Juschenko Juriy13:50:2301:55:2302:19:5513
14RAPTORPOL 102071.3029Piotr Czapla13:45:4401:50:4402:24:1614
15MARLINEXPOL 49291.2607Stefan Kucypera13:51:0001:56:0002:26:1415
16KAPKA1.1972Jacek PanekDNF::00:00:0000:00:00DNF
17GROGSW - 30021.1772Boss JarosławDNF::00:00:0000:00:00DNF
18ARKA-ELPOL 80041.1615Krzysztof KleniewskiDNF::00:00:0000:00:00DNF
19NERPHABPOL 43781.1366Tomasz BiedulskiDNF::00:00:0000:00:00DNF
20STEREONZE 0201.0931Grzegorz PionkaDNF::00:00:0000:00:00DNF


Nr wyścigu: 2

Godzina startu: 14:17:00

Nr Grupy: 1

L.p. Nazwa Jachtu Nr KWR Sternik Czas mety Czas trasy Czas KWR Miejsce
1BABOOSHKAMaxus 281.3223Piotr Lewandowski15:35:4001:18:4001:44:011
2GLORIARUS 2421.3148Jura D.15:37:1401:20:1401:45:292
3VEGARUS 1891.2185Sergey Zhadobko15:51:5401:34:5401:55:383
4BRYT2491.362Sławomir Frajkopt15:43:2001:26:2001:57:354
5ANTAŁEKPZ 11211.2548Kacper Czarnota15:50:5601:33:5601:57:525
6SZYBKA BAŚKA1.2794Sławomir Kwiatkowski15:50:3901:33:3901:59:496
7VEGA-ALFAPOL 67611.1746Joanna Kapczyńska16:01:2401:44:2402:02:387
8DELPHINED 5871.2079Zygmunt Zander16:00:0001:43:0002:04:258
9HUKARUS 3321.2126Juschenko Juriy16:00:4001:43:4002:05:429
10MAŁGOŚPOL 56441.2311Jarosław Barkowski16:00:4301:43:4302:07:4110
11MARIENZE 0241.1802Tomasz Makowski16:05:5501:48:5502:08:3311
12MORSA 4141.2567Mieczysław Leśniak16:00:2601:43:2602:09:5912
13KAPKA1.1972Jacek Panek16:07:0301:50:0302:11:4513
14RAPTORPOL 102071.3029Piotr Czapla16:00:1501:43:1502:14:3114
15MARLINEXPOL 49291.2607Stefan KucyperaDNF::00:00:0000:00:00DNF
16GROGSW - 30021.1772Boss JarosławDNF::00:00:0000:00:00DNF
17ARKA-ELPOL 80041.1615Krzysztof KleniewskiDNF::00:00:0000:00:00DNF
18NERPHABPOL 43781.1366Tomasz BiedulskiDNF::00:00:0000:00:00DNF
19STEREONZE 0201.0931Grzegorz PionkaDNF::00:00:0000:00:00DNF
20NEOPROFILPOL 96681.3121Piotr AdamowiczDSQ::00:00:0000:00:00DSQ


Nr wyścigu: 1

Godzina startu: 11:50:00

Nr Grupy: 2

L.p. Nazwa Jachtu Nr KWR Sternik Czas mety Czas trasy Czas KWR Miejsce
1RIFRUS 6681.3136Sergey Pavlenko13:19:4701:29:4701:57:561
2BEZANPOL 2071.3517Błażej Olszewski13:17:1701:27:1701:57:592
3BERBEĆ IIPOL 52311.2363Ryszard Seroka13:31:4401:41:4402:05:463
4PALOMINOPOL 51351.2619Grzegorz Szleniak13:31:2501:41:2502:07:594
5APHRODITEP 34 04KK1.2745Bagrov Igor13:31:3901:41:3902:09:335
6KOTLINRUS 41.383Sergey Amelichev13:26:3201:36:3202:13:306
7NEVORUS 15581.2756Vashchuk Alexander13:41:5001:51:5002:22:397
8JAZZP33-90 - ...1.2378Medredev Roman13:46:3901:56:3902:24:238
9VERA541.2829Mausha Muleris13:42:5901:52:5902:24:579
10SEQUOIAPOL 44391.2318Ryszard Szostak13:54:5602:04:5602:33:5410
11PAPAGOPOL 6001.2696Łukasz PolitańskiDNC::00:00:0000:00:00DNC


Nr wyścigu: 2

Godzina startu: 14:12:00

Nr Grupy: 2

L.p. Nazwa Jachtu Nr KWR Sternik Czas mety Czas trasy Czas KWR Miejsce
1BEZANPOL 2071.3517Błażej Olszewski15:23:4201:11:4201:36:551
2PALOMINOPOL 51351.2619Grzegorz Szleniak15:31:1401:19:1401:39:592
3RIFRUS 6681.3136Sergey Pavlenko15:29:2501:17:2501:41:423
4KOTLINRUS 41.383Sergey Amelichev15:31:0301:19:0301:49:204
5PAPAGOPOL 6001.2696Łukasz Politański15:39:1701:27:1701:50:495
6BERBEĆ IIPOL 52311.2363Ryszard Seroka15:43:2801:31:2801:53:056
7APHRODITEP 34 04KK1.2745Bagrov Igor15:45:3001:33:3001:59:107
8VERA541.2829Mausha Muleris15:45:3501:33:3502:00:038
9NEVORUS 15581.2756Vashchuk Alexander15:46:3001:34:3002:00:339
10JAZZP33-90 - ...1.2378Medredev Roman16:02:2001:50:2002:16:3410
11SEQUOIAPOL 44391.2318Ryszard SzostakDNF::00:00:0000:00:00DNF


Copyright 2011 Szablon do liczenia regat On-Line e-mail: info@zalew.info