Nazwa Regat: II Międzynarodowe Żeglarskie Regaty o Puchar Trzech Marszaęków

Liczba wyścigów: 2

Miejsce: Krynica Morska - Frombork-Bałtijsk
Data: 14-17.07.2011

Liczba grup: 3




Podsumowanie


Nr Grupy: 1

L.p. Nazwa Jachtu Nr Zdobyte punkty Miej sce Puchar serników
W1 W2 Razem Sternik Punkty
1RIFRUS 66813 14.25 27.251PAVLENKO SERGEY15.25
2YULIARUS 24014.25 13 27.252ROMANETS SERGEY14
3ARKTIKARUS 86310 12 223SKOROTSKIJ VICTOR13
4KOTLINRUS 411 10 214AMELICHEV SERGEY12
5VERA547 11 185MULERIS MICHAIL11
6BEZANPOL - 2079 9 186BRYKALSKI KRZYSZTOF10
7SZAFIRPOL - 1206 8 147SZCZEPAŃSKI TOMASZ9
8RALTU 42112 1 138OCHINNIKOV VALERIJ7
9BRYTPOL 2495 7 129FRAJKOPF SŁAWOMIR6
10AQUARIUSRUS 1748 1 910PUGACH YURI5
11WIKINGPOL 2044 1 511MALISZEWSKI ZBIGNIEW4
12PIĘĆDZIESIĄTY SZÓSTYPOL1 1 212STEINHARDT WALDEMAR3
13SEQUANAPOL - 53831 0 113SZOSTAK GRZEGORZ 1
14RAPTOR 27-6POL 102071 0 113CZAPLA PIOTR1

Nr Grupy: 2

L.p. Nazwa Jachtu Nr Zdobyte punkty Miej sce Puchar serników
W1 W2 Razem Sternik Punkty
1APHRODITEP 34-04 ?K14 15.25 29.251BAGROV IGOR15.25
2BERBEĆ IIPOL - 523115.25 14 29.252SEROKA RYSZARD14
3TULENRUS 51212 11 233GRADOBITOW ALIEKSEJ13
4KARAVELARUS 43313 10 234SHUTKIN ALEXEY12
5NASZA FILADELFIAPOL - 947410 12 225ROGALSKI ADAM 11
6SEQUOIAPOL - 44397 13 206WIELGOSZYŃSKI EDWARD10
7PAPAGOPOL - 6008 9 177POLITAŃSKI ŁUKASZ9
8NEVORUS 15589 8 178VASHCHUK ALEXANDER8
9LITWINKAPOL - 729111 6 179DRABIŃSKI MARIAN 7
10JAZZP 3390 ?K6 7 1310MIEDWIEDIEW ROMAN6
11GOPLANAPOL 1645 1 611NAPIÓRKOWSKI ROBERT5
12PLACEKPOL0 5 5124
13JACEK IIPZ 4891 1 213BOGDAN GLINIECKI3
14SNAILRUS 2011 1 213BABUSZKIN YURY3
15SOLOY 8381 0 115ZBOŁŻNY GRZEGORZ1

Nr Grupy: 3

L.p. Nazwa Jachtu Nr Zdobyte punkty Miej sce Puchar serników
W1 W2 Razem Sternik Punkty
1STREFA CISZY 2POL -392913.25 13.25 26.51JUSTYŃSKI JANUSZ 15.25
2VEGARUS 18912 12 242ZHADOBKO SERGEY14
3FACILPOL 1083010 11 213POLITAŃSKI STEFAN 13
4NIKARUS 33211 10 214KOMAROW NIKOŁAJ12
5GROGSW - 30028 9 175BOSS KRZYSZTOF 11
6NICOLAUSPOL - 13361 8 96KARPOWICZ TADEUSZ10
7VEGA-ALFAPOL 67169 0 97KAPCZYŃSKA JOANNA 9
8MACIEK IIIPOL 1 7 88ŁOJEWSKI JERZY 6
9GAJAPOL1 6 79SOBOLEWSKI KAZIMIERZ5
10FENOMENPOL-72001 5 610KRASZEWSKI WALDEMAR4
11HARNAŚPOL 86731 1 211BAŁOS EUGENIUSZ3
12SANTA MARIAPZ 2531 1 211ZBIGNIEW PTAK3
13CALVADOSPOL 60661 0 113GRZEGORZ HEJBER1



Wyniki


Nr wyścigu: 1

Godzina startu: 12:00:00

Nr Grupy: 1

L.p. Nazwa Jachtu Nr KWR Sternik Czas mety Czas trasy Czas KWR Miejsce
1YULIARUS 2401.3398ROMANETS SERGEY14:12:2702:12:2702:57:271
2RIFRUS 6681.3136PAVLENKO SERGEY14:16:4102:16:4102:59:332
3RALTU 4211.5238OCHINNIKOV VALERIJ14:05:0202:05:0203:10:323
4KOTLINRUS 41.383AMELICHEV SERGEY14:18:1102:18:1103:11:064
5ARKTIKARUS 8631.3135SKOROTSKIJ VICTOR14:30:3402:30:3403:17:465
6BEZANPOL - 2071.3517BRYKALSKI KRZYSZTOF14:27:4702:27:4703:19:466
7AQUARIUSRUS 1741.3PUGACH YURI14:43:4102:43:4103:32:477
8VERA541.2829MULERIS MICHAIL14:46:1202:46:1203:33:138
9SZAFIRPOL - 1201.2819SZCZEPAŃSKI TOMASZ14:53:3402:53:3403:42:309
10BRYTPOL 2491.362FRAJKOPF SŁAWOMIR14:44:1802:44:1803:43:4710
11WIKINGPOL 2041.35MALISZEWSKI ZBIGNIEW15:27:3603:27:3604:40:1611
12PIĘĆDZIESIĄTY SZÓSTYPOL1.35STEINHARDT WALDEMARDNF::00:00:0000:00:00DNF
13SEQUANAPOL - 53831.5203SZOSTAK GRZEGORZ DNF::00:00:0000:00:00DNF
14RAPTOR 27-6POL 102071.3029CZAPLA PIOTRDNF::00:00:0000:00:00DNF


Nr wyścigu: 2

Godzina startu: 11:15:00

Nr Grupy: 1

L.p. Nazwa Jachtu Nr KWR Sternik Czas mety Czas trasy Czas KWR Miejsce
1RIFRUS 6681.3136PAVLENKO SERGEY14:26:2103:11:2104:11:211
2YULIARUS 2401.3398ROMANETS SERGEY14:24:0803:09:0804:13:242
3ARKTIKARUS 8631.3135SKOROTSKIJ VICTOR14:30:2003:15:2004:16:343
4VERA541.2829MULERIS MICHAIL14:39:1903:24:1904:22:074
5KOTLINRUS 41.383AMELICHEV SERGEY14:28:4803:13:4804:28:025
6BEZANPOL - 2071.3517BRYKALSKI KRZYSZTOF14:39:1903:24:1904:36:106
7SZAFIRPOL - 1201.2819SZCZEPAŃSKI TOMASZ14:57:3603:42:3604:45:217
8BRYTPOL 2491.362FRAJKOPF SŁAWOMIR14:52:0603:37:0604:55:418
9RALTU 4211.5238OCHINNIKOV VALERIJDNF::00:00:0000:00:00DNF
10AQUARIUSRUS 1741.3PUGACH YURIDNF::00:00:0000:00:00DNF
11WIKINGPOL 2041.35MALISZEWSKI ZBIGNIEWDNF::00:00:0000:00:00DNF
12PIĘĆDZIESIĄTY SZÓSTYPOL1.35STEINHARDT WALDEMARDNF::00:00:0000:00:00DNF
13SEQUANAPOL - 53831.5203SZOSTAK GRZEGORZ DNC::00:00:0000:00:00DNC
14RAPTOR 27-6POL 102071.3029CZAPLA PIOTRDNC::00:00:0000:00:00DNC


Nr wyścigu: 1

Godzina startu: 12:00:00

Nr Grupy: 2

L.p. Nazwa Jachtu Nr KWR Sternik Czas mety Czas trasy Czas KWR Miejsce
1BERBEĆ IIPOL - 52311.2363SEROKA RYSZARD14:31:5802:31:5803:07:531
2APHRODITEP 34-04 ?K1.2745BAGROV IGOR14:29:3102:29:3103:10:342
3KARAVELARUS 4331.2354SHUTKIN ALEXEY14:40:2402:40:2403:18:093
4TULENRUS 5121.2552GRADOBITOW ALIEKSEJ14:38:3202:38:3203:18:594
5LITWINKAPOL - 72911.2748DRABIŃSKI MARIAN 14:40:3002:40:3003:24:365
6NASZA FILADELFIAPOL - 94741.2698ROGALSKI ADAM 14:41:4502:41:4503:25:236
7NEVORUS 15581.2756VASHCHUK ALEXANDER14:43:1502:43:1503:28:157
8PAPAGOPOL - 6001.2696POLITAŃSKI ŁUKASZ14:44:1702:44:1703:28:348
9SEQUOIAPOL - 44391.2505WIELGOSZYŃSKI EDWARD14:47:0702:47:0703:28:599
10JAZZP 3390 ?K1.2378MIEDWIEDIEW ROMAN14:57:5502:57:5503:40:1410
11GOPLANAPOL 1641.27NAPIÓRKOWSKI ROBERT14:57:3102:57:3103:45:2711
12JACEK IIPZ 4891.27BOGDAN GLINIECKIDNF::00:00:0000:00:00DNF
13SNAILRUS 2011.238BABUSZKIN YURYDNF::00:00:0000:00:00DNF
14SOLOY 8381.275ZBOŁŻNY GRZEGORZDNF::00:00:0000:00:00DNF
15PLACEKPOL1.2696DNC::00:00:0000:00:00DNC


Nr wyścigu: 2

Godzina startu: 11:15:00

Nr Grupy: 2

L.p. Nazwa Jachtu Nr KWR Sternik Czas mety Czas trasy Czas KWR Miejsce
1APHRODITEP 34-04 ?K1.2745BAGROV IGOR14:25:2503:10:2504:02:411
2BERBEĆ IIPOL - 52311.2363SEROKA RYSZARD14:34:0603:19:0604:06:092
3SEQUOIAPOL - 44391.2505WIELGOSZYŃSKI EDWARD14:42:4203:27:4204:19:443
4NASZA FILADELFIAPOL - 94741.2698ROGALSKI ADAM 14:40:3103:25:3104:20:584
5TULENRUS 5121.2552GRADOBITOW ALIEKSEJ14:46:2603:31:2604:25:235
6KARAVELARUS 4331.2354SHUTKIN ALEXEY14:50:0303:35:0304:25:406
7PAPAGOPOL - 6001.2696POLITAŃSKI ŁUKASZ14:47:2803:32:2804:29:457
8NEVORUS 15581.2756VASHCHUK ALEXANDER14:47:2103:32:2104:30:528
9JAZZP 3390 ?K1.2378MIEDWIEDIEW ROMAN14:57:1203:42:1204:35:029
10LITWINKAPOL - 72911.2748DRABIŃSKI MARIAN 15:00:5103:45:5104:47:5510
11PLACEKPOL1.269615:24:1004:09:1005:16:2111
12GOPLANAPOL 1641.27NAPIÓRKOWSKI ROBERTDNF::00:00:0000:00:00DNF
13JACEK IIPZ 4891.27BOGDAN GLINIECKIDNF::00:00:0000:00:00DNF
14SNAILRUS 2011.238BABUSZKIN YURYDNF::00:00:0000:00:00DNF
15SOLOY 8381.275ZBOŁŻNY GRZEGORZDNC::00:00:0000:00:00DNC


Nr wyścigu: 1

Godzina startu: 12:00:00

Nr Grupy: 3

L.p. Nazwa Jachtu Nr KWR Sternik Czas mety Czas trasy Czas KWR Miejsce
1STREFA CISZY 2POL -39291.1756JUSTYŃSKI JANUSZ 14:34:2802:34:2803:01:351
2VEGARUS 1891.2185ZHADOBKO SERGEY14:37:3602:37:3603:12:022
3NIKARUS 3321.2126KOMAROW NIKOŁAJ14:46:1502:46:1503:21:363
4FACILPOL 108301.228POLITAŃSKI STEFAN 14:44:4102:44:4103:22:144
5VEGA-ALFAPOL 67161.1746KAPCZYŃSKA JOANNA 14:54:0902:54:0903:24:335
6GROGSW - 30021.1772BOSS KRZYSZTOF 15:16:2103:16:2103:51:096
7NICOLAUSPOL - 13361.2066KARPOWICZ TADEUSZDNF::00:00:0000:00:00DNF
8MACIEK IIIPOL 1.2038ŁOJEWSKI JERZY DNF::00:00:0000:00:00DNF
9GAJAPOL1.2314SOBOLEWSKI KAZIMIERZDNF::00:00:0000:00:00DNF
10FENOMENPOL-72001.15KRASZEWSKI WALDEMARDNF::00:00:0000:00:00DNF
11HARNAŚPOL 86731.2BAŁOS EUGENIUSZDNF::00:00:0000:00:00DNF
12SANTA MARIAPZ 2531.2ZBIGNIEW PTAKDNF::00:00:0000:00:00DNF
13CALVADOSPOL 60661.1GRZEGORZ HEJBERDNF::00:00:0000:00:00DNF


Nr wyścigu: 2

Godzina startu: 11:15:00

Nr Grupy: 3

L.p. Nazwa Jachtu Nr KWR Sternik Czas mety Czas trasy Czas KWR Miejsce
1STREFA CISZY 2POL -39291.1756JUSTYŃSKI JANUSZ 14:39:1803:24:1804:00:111
2VEGARUS 1891.2185ZHADOBKO SERGEY14:38:5503:23:5504:08:282
3FACILPOL 108301.228POLITAŃSKI STEFAN 15:03:0003:48:0004:39:593
4NIKARUS 3321.2126KOMAROW NIKOŁAJ15:08:1403:53:1404:42:494
5GROGSW - 30021.1772BOSS KRZYSZTOF 15:26:5604:11:5604:56:355
6NICOLAUSPOL - 13361.2066KARPOWICZ TADEUSZ15:26:1404:11:1405:03:086
7MACIEK IIIPOL 1.2038ŁOJEWSKI JERZY 15:28:4004:13:4005:05:227
8GAJAPOL1.2314SOBOLEWSKI KAZIMIERZ15:29:1904:14:1905:13:108
9FENOMENPOL-72001.15KRASZEWSKI WALDEMAR15:51:4204:36:4205:18:129
10HARNAŚPOL 86731.2BAŁOS EUGENIUSZDNF::00:00:0000:00:00DNF
11SANTA MARIAPZ 2531.2ZBIGNIEW PTAKDNF::00:00:0000:00:00DNF
12VEGA-ALFAPOL 67161.1746KAPCZYŃSKA JOANNA DNC::00:00:0000:00:00DNC
13CALVADOSPOL 60661.1GRZEGORZ HEJBERDNC::00:00:0000:00:00DNC


Copyright 2011 Szablon do liczenia regat On-Line e-mail: info@zalew.info