Nazwa Regat: I Puchar Kahlberga

Liczba wyścigów: 1

Miejsce: Krynica Morska
Data: 09.07.2011

Liczba grup: 3




Nr wyścigu: 1

Godzina startu: 13:15:00

Nr Grupy: 1

L.p. Nazwa Jachtu Nr KWR Sternik Czas mety Czas trasy Czas KWR Miejsce Punkty PS
1BEZANPOL - 2071.3517OLSZEWSKI JAN 14:43:4801:28:4802:00:02111.25
2BRYTPOL-2491.362FRAJKOPF SŁAWOMIR14:48:1201:33:1202:06:56210
3BRANIEWOPOL - 67631.4141DODA RYSZARD 14:53:2801:38:2802:19:1539
4PRODEKOPOL1.2651NIENADOWSKI SEBASTIAN 15:14:3501:59:3502:31:1748
5EMILPOL-22801.2696DASZKIEWICZ EUGENIUSZ15:16:3302:01:3302:34:1957
6LITWINKAPOL - 72911.2748DRABIŃSKI MARIAN 15:27:4002:12:4002:49:0766
7SEQUANAPOL - 53831.5203SZOSTAK GRZEGORZ 15:14:2201:59:2203:01:2875
8RAPTOR 27-6POL 102071.3029CZAPLA PIOTR15:36:2802:21:2803:04:1984
9SZYBKA BAŚKAPOL1.2794KWIATKOWSKI SŁAWOMIR 15:48:0002:33:0003:15:4593
10UFO II1.35LESZ PIOTR15:47:2502:32:2503:25:46102
11NASZA FILADELFIAPOL - 94741.2698ROGALSKI ADAM DNC::00:00:0000:00:00DNC0


Nr wyścigu: 1

Godzina startu: 13:15:00

Nr Grupy: 2

L.p. Nazwa Jachtu Nr KWR Sternik Czas mety Czas trasy Czas KWR Miejsce Punkty PS
1IGOKAJ IIIPOL - 75931.2066ZALESKI-KORZIUK KRZYSZTOF 14:49:5701:34:5701:54:34111.25
2BERBEĆ IIPOL - 52311.2363SEROKA KRYSTYNA14:55:2101:40:2102:04:04210
3PALOMINOPOL - 51351.2619SZLENDAK GRZEGORZ15:00:0801:45:0802:12:4039
4SEQUOIAPOL - 44391.2505EDWARD WIELGOSZYŃSKI15:19:4302:04:4302:35:5748
5DELPHINED - 5871.2079ZANDER ZYGMUNT 15:31:5602:16:5602:45:2457
6FACILPOL 108301.228POLITAŃSKI STEFAN 15:31:0702:16:0702:47:0965
7BOSYPOL - 62431.2018BOSS MARCIN 15:48:4902:33:4903:04:5174
8MACIEK IIIPOL 1.2038ŁOJEWSKI JERZY 15:49:4802:34:4803:06:2183
9TAAGPOL-19961.22GRELEWICZ TADEUSZDNF::00:00:0000:00:00DNF1
10STEREONZE-0201.25PIONKE GRZEGORZDNC::00:00:0000:00:00DNC0


Nr wyścigu: 1

Godzina startu: 13:15:00

Nr Grupy: 3

L.p. Nazwa Jachtu Nr KWR Sternik Czas mety Czas trasy Czas KWR Miejsce Punkty PS
1STREFA CISZY 2POL -39291.168JUSTYŃSKI JANUSZ 15:19:5302:04:5302:25:52111.25
2MARIENZE - 0241.1925MAKOWSKI TOMASZ 15:19:4802:04:4802:28:49210
3VEGA-ALFAPOL 67161.1746KAPCZYŃSKA JOANNA15:21:5002:06:5002:28:5939
4KRAKENPOL - 221.1745OLSZEWSKI BŁAŁŻEJ 15:31:0902:16:0902:39:5448
5POPUŚPOL - 57231.1666ZASADA JACEK 15:40:3302:25:3302:49:4857
6DEJWPOL-36741.2JANKOWSKI EDWARD15:40:5902:25:5902:55:1165
7GROGSW - 30021.1772BOSS KRZYSZTOF15:45:1302:30:1302:56:5074
8KUŚTYCZEKPOL - 69081.1768KOWALSKI PRZEMYSŁAW15:46:4402:31:4402:58:3483
9HARNAŚPOL-1.2BAŁOC EUGENIUSZ15:55:3802:40:3803:12:4692
10FENOMENPOL-72001.2KRASZEWSKI WALDEMARDNF::00:00:0000:00:00DNF1


Copyright 2011 Szablon do liczenia regat On-Line e-mail: info@zalew.info