Nazwa Regat: Puchar Prezydenta Elbląga; Puchar Burmistrza Tolkmicka; Puchar Przewodniczącego Rady Miejskiej w Elblągu

Liczba wyścigów: 3

Miejsce: Tolkmicko
Data: 25.06.2011

Liczba grup: 3




Podsumowanie


Nr Grupy: 1

L.p. Nazwa Jachtu Nr Zdobyte punkty Miej sce Puchar serników
W1 W2 W3 Razem Sternik Punkty
1PALOMINOPOL - 51356.25 6.25 7.5 201NIENADOWSKI MAREK6.25
2LITWINKAPOL - 72914 4 9.375 17.3752DRABIŃSKI MARIAN 5
3BEZANPOL - 2075 5 6 163OLSZEWSKI BŁAŁŻEJ4
4NASZA FILADELFIAPOL - 94743 3 4.5 10.54ROGALSKI ADAM 3
5RAPTOR 27-6POL 102072 2 3 75CZAPLA PIOTR2
6SZYBKA BAŚKAPOL1 0 0 16KWIATKOWSKI SŁAWOMIR 1

Nr Grupy: 2

L.p. Nazwa Jachtu Nr Zdobyte punkty Miej sce Puchar serników
W1 W2 W3 Razem Sternik Punkty
1IGOKAJ IIIPOL - 75935 4 9.375 18.3751ZALESKI-KORZIUK KRZYSZTOF 6.25
2FACILPOL 108304 5 7.5 16.52POLITAŃSKI STEFAN 5
3SEQUOIAPOL - 44393 6.25 6 15.253WIELGOSZYŃSKI EDWARD4
4MAŁGOŚPOL 55646.25 3 4.5 13.754BARKOWSKI JAROSŁAW3
5MACIEK IIIPOL 0 2 3 55ŁOJEWSKI JERZY 2
6KAPKAPOL2 1 1.5 4.56PANEK JACEK1

Nr Grupy: 3

L.p. Nazwa Jachtu Nr Zdobyte punkty Miej sce Puchar serników
W1 W2 W3 Razem Sternik Punkty
1MARIENZE 0244 5.25 6 15.251MAKOWSKI TOMASZ6.25
2VEGA-ALFAPOL 67165.25 2 7.875 15.1252KOWSZYŃSKI MIROSŁAW5
3BOSYPOL - 62432 4 4.5 10.53BOSS MARCIN 4
4KUŚTYCZEKPOL - 69083 3 3 94POLAK IRENA2
5KASPZ 22630 0 0 05KAPCZYŃSKI ADAM 1



Wyniki


Nr wyścigu: 1

Godzina startu: 11:05:00

Nr Grupy: 1

L.p. Nazwa Jachtu Nr KWR Sternik Czas mety Czas trasy Czas KWR Miejsce
1PALOMINOPOL - 51351.2619NIENADOWSKI MAREK11:22:2400:17:2400:21:571
2BEZANPOL - 2071.3517OLSZEWSKI BŁAŁŻEJ11:21:4700:16:4700:22:412
3LITWINKAPOL - 72911.2748DRABIŃSKI MARIAN 11:22:4900:17:4900:22:433
4NASZA FILADELFIAPOL - 94741.2698ROGALSKI ADAM 11:24:5600:19:5600:25:194
5RAPTOR 27-6POL 102071.3029CZAPLA PIOTR11:29:0000:24:0000:31:165
6SZYBKA BAŚKAPOL1.2794KWIATKOWSKI SŁAWOMIR DNF::00:00:0000:00:00DNF


Nr wyścigu: 2

Godzina startu: 11:45:00

Nr Grupy: 1

L.p. Nazwa Jachtu Nr KWR Sternik Czas mety Czas trasy Czas KWR Miejsce
1PALOMINOPOL - 51351.2619NIENADOWSKI MAREK12:02:1200:17:1200:21:421
2BEZANPOL - 2071.3517OLSZEWSKI BŁAŁŻEJ12:01:2600:16:2600:22:132
3LITWINKAPOL - 72911.2748DRABIŃSKI MARIAN 12:03:4700:18:4700:23:573
4NASZA FILADELFIAPOL - 94741.2698ROGALSKI ADAM 12:05:5600:20:5600:26:354
5RAPTOR 27-6POL 102071.3029CZAPLA PIOTR12:10:4400:25:4400:33:325
6SZYBKA BAŚKAPOL1.2794KWIATKOWSKI SŁAWOMIR DNC::00:00:0000:00:00DNC


Nr wyścigu: 3

Godzina startu: 12:35:00

Nr Grupy: 1

L.p. Nazwa Jachtu Nr KWR Sternik Czas mety Czas trasy Czas KWR Miejsce
1LITWINKAPOL - 72911.2748DRABIŃSKI MARIAN 14:20:1301:45:1302:14:081
2PALOMINOPOL - 51351.2619NIENADOWSKI MAREK14:28:1401:53:1402:22:532
3BEZANPOL - 2071.3517OLSZEWSKI BŁAŁŻEJ14:22:3501:47:3502:25:253
4NASZA FILADELFIAPOL - 94741.2698ROGALSKI ADAM 14:31:2001:56:2002:27:434
5RAPTOR 27-6POL 102071.3029CZAPLA PIOTR14:41:1202:06:1202:44:265
6SZYBKA BAŚKAPOL1.2794KWIATKOWSKI SŁAWOMIR DNC::00:00:0000:00:00DNC


Nr wyścigu: 1

Godzina startu: 11:05:00

Nr Grupy: 2

L.p. Nazwa Jachtu Nr KWR Sternik Czas mety Czas trasy Czas KWR Miejsce
1MAŁGOŚPOL 55641.2311BARKOWSKI JAROSŁAW11:23:4400:18:4400:23:041
2IGOKAJ IIIPOL - 75931.2066ZALESKI-KORZIUK KRZYSZTOF 11:25:1800:20:1800:24:302
3FACILPOL 108301.228POLITAŃSKI STEFAN 11:25:2500:20:2500:25:043
4SEQUOIAPOL - 44391.2505WIELGOSZYŃSKI EDWARD11:25:2400:20:2400:25:314
5KAPKAPOL1.2424PANEK JACEK11:29:2000:24:2000:30:145
6MACIEK IIIPOL 1.2038ŁOJEWSKI JERZY DNC::00:00:0000:00:00DNC


Nr wyścigu: 2

Godzina startu: 11:45:00

Nr Grupy: 2

L.p. Nazwa Jachtu Nr KWR Sternik Czas mety Czas trasy Czas KWR Miejsce
1SEQUOIAPOL - 44391.2505WIELGOSZYŃSKI EDWARD12:03:2000:18:2000:22:561
2FACILPOL 108301.228POLITAŃSKI STEFAN 12:04:2200:19:2200:23:472
3IGOKAJ IIIPOL - 75931.2066ZALESKI-KORZIUK KRZYSZTOF 12:05:1700:20:1700:24:283
4MAŁGOŚPOL 55641.2311BARKOWSKI JAROSŁAW12:06:0900:21:0900:26:024
5MACIEK IIIPOL 1.2038ŁOJEWSKI JERZY 12:11:3800:26:3800:32:045
6KAPKAPOL1.2424PANEK JACEK12:10:5400:25:5400:32:116


Nr wyścigu: 3

Godzina startu: 12:35:00

Nr Grupy: 2

L.p. Nazwa Jachtu Nr KWR Sternik Czas mety Czas trasy Czas KWR Miejsce
1IGOKAJ IIIPOL - 75931.2066ZALESKI-KORZIUK KRZYSZTOF 14:30:3401:55:3402:19:271
2FACILPOL 108301.228POLITAŃSKI STEFAN 14:30:5701:55:5702:22:232
3SEQUOIAPOL - 44391.2505WIELGOSZYŃSKI EDWARD14:32:1001:57:1002:26:313
4MAŁGOŚPOL 55641.2311BARKOWSKI JAROSŁAW14:37:0902:02:0902:30:234
5MACIEK IIIPOL 1.2038ŁOJEWSKI JERZY 15:06:4402:31:4403:02:395
6KAPKAPOL1.2424PANEK JACEK15:05:3002:30:3003:06:596


Nr wyścigu: 1

Godzina startu: 11:05:00

Nr Grupy: 3

L.p. Nazwa Jachtu Nr KWR Sternik Czas mety Czas trasy Czas KWR Miejsce
1VEGA-ALFAPOL 67161.1746KOWSZYŃSKI MIROSŁAW11:25:2200:20:2200:23:551
2MARIENZE 0241.1925MAKOWSKI TOMASZ11:27:0500:22:0500:26:202
3KUŚTYCZEKPOL - 69081.1768POLAK IRENA11:28:4300:23:4300:27:553
4BOSYPOL - 62431.2018BOSS MARCIN 11:30:1200:25:1200:30:174
5KASPZ 22631.1784KAPCZYŃSKI ADAM DNC::00:00:0000:00:00DNC


Nr wyścigu: 2

Godzina startu: 11:45:00

Nr Grupy: 3

L.p. Nazwa Jachtu Nr KWR Sternik Czas mety Czas trasy Czas KWR Miejsce
1MARIENZE 0241.1925MAKOWSKI TOMASZ12:06:4800:21:4800:26:001
2BOSYPOL - 62431.2018BOSS MARCIN 12:07:4000:22:4000:27:142
3KUŚTYCZEKPOL - 69081.1768POLAK IRENA12:10:3600:25:3600:30:083
4VEGA-ALFAPOL 67161.1746KOWSZYŃSKI MIROSŁAW12:16:2900:31:2900:36:594
5KASPZ 22631.1784KAPCZYŃSKI ADAM DNC::00:00:0000:00:00DNC


Nr wyścigu: 3

Godzina startu: 12:35:00

Nr Grupy: 3

L.p. Nazwa Jachtu Nr KWR Sternik Czas mety Czas trasy Czas KWR Miejsce
1VEGA-ALFAPOL 67161.1746KOWSZYŃSKI MIROSŁAW14:45:3002:10:3002:33:171
2MARIENZE 0241.1925MAKOWSKI TOMASZ14:47:0202:12:0202:37:272
3BOSYPOL - 62431.2018BOSS MARCIN 14:50:5002:15:5002:43:153
4KUŚTYCZEKPOL - 69081.1768POLAK IRENA15:07:1002:32:1002:59:044
5KASPZ 22631.1784KAPCZYŃSKI ADAM DNC::00:00:0000:00:00DNC


Copyright 2011 Szablon do liczenia regat On-Line e-mail: info@zalew.info