Nazwa Regat: Kubok Kaliningradzkiego Oblastnogo Yachtcluba

Liczba wyścigów: 4

Miejsce: Kaliningrad
Data: 10.09.2011

Liczba grup: 3




Podsumowanie


Nr Grupy: 1

L.p. Nazwa Jachtu Nr Zdobyte punkty Miej sce Puchar serników
W1 W2 W3 W4 Razem Sternik Punkty
1RIFRUS 6684 5.25 4 5.25 18.51EZHIKOV SERGEY5.25
2DOMINORUS 35.25 4 5.25 3 17.52PONAMORENKO ANATOLIY4
3KOTLINRUS 43 3 2 4 123AMELICHEV SERGEY3
4ODISSEYRUS 1671 2 3 1 74SARANEVICH ALEKSANDR2
5KENGURURUS 742 1 1 2 65LUPEIKO VLADIMIR1

Nr Grupy: 2

L.p. Nazwa Jachtu Nr Zdobyte punkty Miej sce Puchar serników
W1 W2 W3 W4 Razem Sternik Punkty
1BALTIKARUS 8244 5.25 5.25 3 17.51EVCHENKO SERGEY5.25
2NEVORUS 15585.25 3 4 4 16.252VASHCHUK ALEXANDER4
3SOFIARUS 15653 4 3 2 123ZIKOV DMITRY3
4VERA? 33 04 ??2 2 2 5.25 11.254MULERIS MICHAIL2
5FORTUNA II1 1 1 1 45BIBIKOV SERGEY1

Nr Grupy: 3

L.p. Nazwa Jachtu Nr Zdobyte punkty Miej sce Puchar serników
W1 W2 W3 W4 Razem Sternik Punkty
1KARAVELLARUS 4335.25 5.25 5.25 5.25 211ZARICKIY DMITRIY5.25
2TULENRUS 5124 4 3 2 132GRADOBITOW ALIEKSEJ4
3LEGENDA3 3 2 3 113ALEKSEEV MAKSIM3
4VEGARUS 1891 1 4 4 104ZHADOBKO SERGEY2
5SAMSARA2 2 1 1 65KARNILOV ANDREY1



Wyniki


Nr wyścigu: 1

Godzina startu: 12:00:00

Nr Grupy: 1

L.p. Nazwa Jachtu Nr KWR Sternik Czas mety Czas trasy Czas KWR Miejsce
1DOMINORUS 31.2982PONAMORENKO ANATOLIY13:00:2701:00:2701:18:291
2RIFRUS 6681.3132EZHIKOV SERGEY13:00:3501:00:3501:19:332
3KOTLINRUS 41.407AMELICHEV SERGEY12:58:1000:58:1001:21:503
4KENGURURUS 741.36LUPEIKO VLADIMIR13:00:3201:00:3201:22:204
5ODISSEYRUS 1671.3981SARANEVICH ALEKSANDR12:59:5800:59:5801:23:505


Nr wyścigu: 2

Godzina startu: 13:20:00

Nr Grupy: 1

L.p. Nazwa Jachtu Nr KWR Sternik Czas mety Czas trasy Czas KWR Miejsce
1RIFRUS 6681.3132EZHIKOV SERGEY14:19:2300:59:2301:17:591
2DOMINORUS 31.2982PONAMORENKO ANATOLIY14:20:3301:00:3301:18:362
3KOTLINRUS 41.407AMELICHEV SERGEY14:16:3200:56:3201:19:333
4ODISSEYRUS 1671.3981SARANEVICH ALEKSANDR14:17:1000:57:1001:19:554
5KENGURURUS 741.36LUPEIKO VLADIMIR14:21:3201:01:3201:23:415


Nr wyścigu: 3

Godzina startu: 14:40:00

Nr Grupy: 1

L.p. Nazwa Jachtu Nr KWR Sternik Czas mety Czas trasy Czas KWR Miejsce
1DOMINORUS 31.2982PONAMORENKO ANATOLIY15:42:1201:02:1201:20:451
2RIFRUS 6681.3132EZHIKOV SERGEY15:41:5401:01:5401:21:172
3ODISSEYRUS 1671.3981SARANEVICH ALEKSANDR15:39:0300:59:0301:22:333
4KOTLINRUS 41.407AMELICHEV SERGEY15:39:1000:59:1001:23:154
5KENGURURUS 741.36LUPEIKO VLADIMIR15:42:4601:02:4601:25:225


Nr wyścigu: 4

Godzina startu: 16:00:00

Nr Grupy: 1

L.p. Nazwa Jachtu Nr KWR Sternik Czas mety Czas trasy Czas KWR Miejsce
1RIFRUS 6681.3132EZHIKOV SERGEY16:35:1300:35:1300:46:151
2KOTLINRUS 41.407AMELICHEV SERGEY16:33:2300:33:2300:46:582
3DOMINORUS 31.2982PONAMORENKO ANATOLIY16:36:5200:36:5200:47:523
4KENGURURUS 741.36LUPEIKO VLADIMIR16:36:2100:36:2100:49:264
5ODISSEYRUS 1671.3981SARANEVICH ALEKSANDR16:36:3800:36:3800:51:135


Nr wyścigu: 1

Godzina startu: 12:00:00

Nr Grupy: 2

L.p. Nazwa Jachtu Nr KWR Sternik Czas mety Czas trasy Czas KWR Miejsce
1NEVORUS 15581.2756VASHCHUK ALEXANDER13:02:5101:02:5101:20:101
2BALTIKARUS 8241.2951EVCHENKO SERGEY13:02:3301:02:3301:21:012
3SOFIARUS 15651.278ZIKOV DMITRY13:04:1201:04:1201:22:033
4VERA? 33 04 ??1.2829MULERIS MICHAIL13:04:1301:04:1301:22:234
5FORTUNA II1.2732BIBIKOV SERGEY13:14:2201:14:2201:34:415


Nr wyścigu: 2

Godzina startu: 13:20:00

Nr Grupy: 2

L.p. Nazwa Jachtu Nr KWR Sternik Czas mety Czas trasy Czas KWR Miejsce
1BALTIKARUS 8241.2951EVCHENKO SERGEY14:19:1300:59:1301:16:411
2SOFIARUS 15651.278ZIKOV DMITRY14:21:4301:01:4301:18:522
3NEVORUS 15581.2756VASHCHUK ALEXANDER14:22:5001:02:5001:20:093
4VERA? 33 04 ??1.2829MULERIS MICHAIL14:24:3801:04:3801:22:554
5FORTUNA II1.2732BIBIKOV SERGEY14:29:1901:09:1901:28:155


Nr wyścigu: 3

Godzina startu: 14:40:00

Nr Grupy: 2

L.p. Nazwa Jachtu Nr KWR Sternik Czas mety Czas trasy Czas KWR Miejsce
1BALTIKARUS 8241.2951EVCHENKO SERGEY15:41:0001:01:0001:19:001
2NEVORUS 15581.2756VASHCHUK ALEXANDER15:42:1101:02:1101:19:192
3SOFIARUS 15651.278ZIKOV DMITRY15:42:5101:02:5101:20:193
4VERA? 33 04 ??1.2829MULERIS MICHAIL15:45:1201:05:1201:23:394
5FORTUNA II1.2732BIBIKOV SERGEY15:49:2801:09:2801:28:275


Nr wyścigu: 4

Godzina startu: 16:00:00

Nr Grupy: 2

L.p. Nazwa Jachtu Nr KWR Sternik Czas mety Czas trasy Czas KWR Miejsce
1VERA? 33 04 ??1.2829MULERIS MICHAIL16:36:2800:36:2800:46:471
2NEVORUS 15581.2756VASHCHUK ALEXANDER16:36:5100:36:5100:47:002
3BALTIKARUS 8241.2951EVCHENKO SERGEY16:37:0700:37:0700:48:043
4SOFIARUS 15651.278ZIKOV DMITRY16:38:5700:38:5700:49:474
5FORTUNA II1.2732BIBIKOV SERGEY16:43:5800:43:5800:55:595


Nr wyścigu: 1

Godzina startu: 12:00:00

Nr Grupy: 3

L.p. Nazwa Jachtu Nr KWR Sternik Czas mety Czas trasy Czas KWR Miejsce
1KARAVELLARUS 4331.2355ZARICKIY DMITRIY13:01:4301:01:4301:16:151
2TULENRUS 5121.2552GRADOBITOW ALIEKSEJ13:04:5401:04:5401:21:282
3LEGENDA1.2713ALEKSEEV MAKSIM13:06:1501:06:1501:24:133
4SAMSARA1.2438KARNILOV ANDREY13:10:2701:10:2701:27:384
5VEGARUS 1891.2185ZHADOBKO SERGEYDNF::00:00:0000:00:00DNF


Nr wyścigu: 2

Godzina startu: 13:20:00

Nr Grupy: 3

L.p. Nazwa Jachtu Nr KWR Sternik Czas mety Czas trasy Czas KWR Miejsce
1KARAVELLARUS 4331.2355ZARICKIY DMITRIY14:19:3300:59:3301:13:341
2TULENRUS 5121.2552GRADOBITOW ALIEKSEJ14:24:1301:04:1301:20:362
3LEGENDA1.2713ALEKSEEV MAKSIM14:26:0801:06:0801:24:053
4SAMSARA1.2438KARNILOV ANDREY14:32:5201:12:5201:30:384
5VEGARUS 1891.2185ZHADOBKO SERGEYDNF::00:00:0000:00:00DNF


Nr wyścigu: 3

Godzina startu: 14:40:00

Nr Grupy: 3

L.p. Nazwa Jachtu Nr KWR Sternik Czas mety Czas trasy Czas KWR Miejsce
1KARAVELLARUS 4331.2355ZARICKIY DMITRIY15:41:5001:01:5001:16:241
2VEGARUS 1891.2185ZHADOBKO SERGEY15:45:2701:05:2701:19:452
3TULENRUS 5121.2552GRADOBITOW ALIEKSEJ15:45:4001:05:4001:22:253
4LEGENDA1.2713ALEKSEEV MAKSIM15:46:1501:06:1501:24:134
5SAMSARA1.2438KARNILOV ANDREY15:50:2701:10:2701:27:385


Nr wyścigu: 4

Godzina startu: 16:00:00

Nr Grupy: 3

L.p. Nazwa Jachtu Nr KWR Sternik Czas mety Czas trasy Czas KWR Miejsce
1KARAVELLARUS 4331.2355ZARICKIY DMITRIY16:38:2200:38:2200:47:241
2VEGARUS 1891.2185ZHADOBKO SERGEY16:40:2400:40:2400:49:142
3LEGENDA1.2713ALEKSEEV MAKSIM16:39:1200:39:1200:49:503
4TULENRUS 5121.2552GRADOBITOW ALIEKSEJ16:39:5600:39:5600:50:074
5SAMSARA1.2438KARNILOV ANDREY16:45:4500:45:4500:56:545


Copyright 2011 Szablon do liczenia regat On-Line e-mail: info@zalew.info